![]() |
Boze, ten Genkov ma 2 lewe nogi :D...
P.S - Dobrze, ze w lidze nie ma druzyn pokroju Levadii, Karabachu czy Valarengii ;)...a w lipcu/sierpniu bye bye puchary. Narazie zero poprawy gry w stosunku do tego co bylo. |
Cytat:
Cytat:
|
Pawel Brozek tez takie setki psul
|
Cytat:
Genkow bardzo dobrze się zachował przy pierwszej bramce. Jak na razie mamy 9 punktów i nad Legią 5 przewagi. Jest dobrze. |
ten nasz Łobo z pełnym poświęceniem gra hah
|
Cytat:
|
jeszcze dużo , dużo pracy przed niektórymi, ale w dobrym kierunku idzie.
Rzut oka na tabelę uspokaja, "l`ordre regne en Pologne", (wrócił odwieczny porządek) :) |
Cytat:
|
No i mamy 5 punktów przewagi.
Cytat:
|
Jirsak jak zwykle :D Chwilowy przebłysk i tyle.
WISŁA !!! |
"sami sobie bramki strzelaliśmy" :D dobry ten koleś z Widzewa.
|
Jakie były statystyki po meczu? Ile mieliśmy posiadania piłki? :D
|
Genkov - odblokuj sie prosze Cie bardzi :) Taką WISEŁKE chce widziec zawsze
|
Jak ktoś grał w pilke i ma pojęcie to mi przyzna racje,że Genkov odwala kawał dobrej roboty,silny środkowy napastnik,twardo trzyma się na nogach i przy takim ustawieniu gdzie Kirm i Maly schodzą ze skrzydeł do środka i gramy 3 napastników pasuje idealnie,a bramki przyjdą z czasem..uprzedzam Was i zaznaczam,że w meczu z Arką w ogóle nie dochodził do syt, strzeleckich przez Swoje przygotowanie do rundy..a raczej jego braku o czym wspominał Maskant a z meczu na mecz jest coraz lepiej i do tego wystarczyło znów 5 min by Rios pokazał nam 3 takie zagrania,mam na myśli podania do Kirma,miodzio..nie dam się nikomu przekonać,że ten chłopak nie zasługuje na wiecej minut na boisku..mam cichą nadzieje,że Wisła wie,że trafił się jej bardzo dobry i młody zawodnik i nie wystawianie go terz to próba zbicia ceny...
|
63 % posiadania piłki.
Wygrana cieszy :D Ale jest jeszcze dużo do poprawienia. Dziennikarz mówi że napastnicy nie strzelają Jirsak-a odpowiedź na pytanie: To Wisła strzela :D Brawo Wisła !! |
Cytat:
jak już ....a porównujesz, to może sensowniej |
Ej, po to daje ignory żeby nie czytać tych maruderów, a wy ciągle ich cytujecie :)
|
Cwietan na raie moze miec problemy ze zblizeniem sie do swojego rekordu moskiewskiego. Chlopakowi ewidentnie szkodzi takie ustawienie na boisku.
To jest gosc w ktorego powinny byc walone wszystkie pilki, a on stac jak kolek w polu karnym i kopac wszystko w strone bramki. Wtedy pewnie dlugo bysmy nie zatesknili za napastkiem. A tak.... Poki co Genkov to katastrofa. |
Cytat:
Zgadzam się z Tobą... wydaje mi się że po prostu Riosowi brakuje werwy, fizyczny futbol dla niego to nowość i nie bardzo się w tym odnajduje, sam ostatnio przyznał w wywiadzie że na treningu w końcu przycisnął mocniej i od razu strzelił dwie bramki... Musi się bardziej psychicznie przełamać... |
Cytat:
Cytat:
|
Kolejny napastnik z bramkowstretem
ale grał nieźle, po prostu w koncówce za bardzo chciał Brawo Mały, Meleks i Kirm w takiej kokejnosci Słoweniec może nie zachwyca ale asysty i bramki kolekcjonuje Reszta przyzwoicie, w obronie nerwowo- jak zwykle, ale jak zwykle tez Chavez z Bunoza i gramy na zero teraz Jaga remis i bedzie pieknie |
Ja chciałem atak Genkov - Rios, moze typowy drugi napastnik to dla Genkova byłoby dobre rozwiazanie.
|
Mnie zastanawia jak to jest że tracimy tak mało bramek, a przecież widać że obrona jest przeciętna.
|
Najlepszy na boisku Małecki, Melikson, Chavez.
Bunoza znowy mnie drażnił i przez jego głupote mogliśmy stracić gola. Niech gra Jaliens w jego miejsce z Chavezem. Kirm trochę mało widoczny i z pomocy najsłabiej. Reszta całkiem przyzwoicie. U Sobolewskiego widać już wyraźny skok jakościowy. Genkov owszem zrąbał dwie dobre sytuacje pod koniec, ale do 80 minuty grał według mnie dobrze, wygrywając dużo przebitek ważnych po których szły kontry Małeckiego i Meliksona. Rios wszedł na kilka minut i nieźle się pokazał, ewidentnie musi dostawwać więcej szans. Jirsak było wiadomo że jak raz zagrał super to następny taki mecz za 7-8 spotkań, choć i tak było poprawnie i nie odstawał. Raczej mecz bez histori, ważne 3 pkt i umocnienie sie na pozycji lidera. |
Z taką grą Melikson'a dłużej miejsca nie zagrzeje w naszej lidze.Tak wiem,poczekajmy na mocniejszych rywali,ale on i tak robi różnicę...
|
Cytat:
Jak trenerzy byli zwalniani po kilku nieudanych meczach to była jazda na forum, że brak profesjonalnego podejścia, zmieniamy trenerów jak rekawiczki itd. Ale Genkov niech sp... bo już 3 mecz ligowy bez bramki strzelonej zaliczył... oj Panowie , zejdzta na ziemie. A co do samego meczu jeszcze i Riosa - mam wrażenie, że trener będzie mu dawał teraz pograć więcej w kolejnych meczach. Ogólnie mam wrażenie, że był to mecz, który kontrolowaliśmy. Maaskant mówił ostatnio w wywiadzie, że na Ligę Mistrzów ta drużyna raczej nie starczy. Uważam, że miał rację i głównie mam tu na myśli formację obronną. Niestety Chavez z Bunozą to wymarzeni obrońcy dla jakiegoś europejskiego, a miarę zgranego zespołu. Dzisiaj jedynie Pajlić zagrał w porządku, ale w obronie miodu nie ma i uważam, że nadal nie mamy trzonu na którym można ją zbudować. Chyba, że okaze się nim Jaliens, ale dajmy mu troszke czasu jeszcze. A co do bramki Małego - podobna do tej Pi Brożka z Mattersburgiem bodajże. |
Cytat:
|
http://s1.ifotos.pl/img/wisla1_hrsxanh.pnghttp://s1.ifotos.pl/img/widzew2_hrsxans.png Wisła Kraków - Widzew Łódź 624x352| AVI | HQ |16:9 | Polski Komentarz http://s.v3.tvp.pl/files/portal/gfx/ico/epg/liveT.png http://i48.tinypic.com/2uzy1s0.jpg 1-0 Małecki Kod:
http://www.multiupload.com/34YD8BJ5K8( Rajd Meliksona + czerwona kartka Mielcarza + karny ) Kod:
http://www.multiupload.com/1R34K3ZTN4 |
Cytat:
Ciężko mi wybrać najlepszego zawodnika, jednakże najgorzej Bunioza :/ Co prawda nieco lepsze wybicia niz w ostatnich meczach, ale i tak słabo. Bardzo nieodpowiedzialna, lekkomyślna gra, błędy w kryciu, trzymaniu linii itd. Cikoś i Chavez też nie najlepiej. @flamengista: Dzięki Ci, że przypomniałeś o Małku. Ten gość nie powinien mieć prawa sędziowania jakiegokolwiek meczu. Dożywotnia banicja. Pomijając mnóstwo idiotycznych małych błędów w stylu autu w złą stronę, przez średnie typu brak żółtych kartek za faule taktyczne, faule od tyłu, odkopnięcie piłki po gwizdku, aż po rzut karny, którego zawdzięczamy bocznemu, bo sędzia Małek nic nie widział. |
Koszmarne męczarnie w meczu, który powinniśmy wygrać znacznie łatwiej. Niestety, zagraliśmy słabe spotkanie - byliśmy ospali, mała ruchliwość w środku pola, słabe wyprowadzenia piłki przez obrońców i pasywne skrzydła.
Do tego przerażała mnie gra Chaveza i Bunozy - każda długa piłka "na aferę" była zagrożeniem. Ten mecz wygraliśmy dzięki talentowi i umiejętnościom Małeckiego i Meliksona. Nie dzięki dobrej grze całego zespołu. Oceny: Pareiko - 7. Solidny występ, świetna interwencja przy groźnym strzale - sparował piłkę na słupek. Cikosz - 5. Solidny, ale dość bezbarwny występ. Chavez - 4. Dziwne zachowanie przy wysokich piłkach - czemu czekał, aż wpadły w kozioł? Gra słaba, ale... Bunoza - 3. Gra fatalna, byłoby zero gdyby nie wybicie przy obronie Pareiki. Bezmyślny faul na Gruzinie, niepotrzebne, ryzykowne podania w poprzek pola. Pajlić - 6. Najlepszy z obrońców. Niemal bezbłędny w defensywie, mniej widoczny w ofensywie. Kirm - 6. Powiela stare błędy - wolny, nie umie minąć w pojedynku 1 na 1, za mało dośrodkowań. Z drugiej strony - asysta i już 5 bramka w sezonie. Więc raczej na plus, ale bez rewelacji. Sobolewski - 8. Bardzo dobry występ, choć nie ustrzegł się błędów na początku. Im dłużej trwał mecz, tym lepiej. Jirsak - 5. Występ przeciętny, zgodnie z przewidywaniami wielu forumowiczów po świetnym ostatnim występie przygasł. Ale tragedii też nie było. Melikson - 9. W kolejnym meczu wyróżniający się zawodnik. Bierze na siebie grę, co więcej jego błyskotliwe akcje przynoszą pożytek drużynie. Poprzednio gol, dzisiaj asysta (wywalczył karnego). Akcja na karnego - mistrzostwo, nawet w naszej przaśnej lidze zrobić coś takiego - nieprawdopodobne. Małecki - 8. Początkowo niewidoczny, ale walczył i szukał gry. Strzelił kluczową dla przebiegu meczu bramkę, dzięki niesłychanej ambicji - podążył za akcją z połowy boiska i zdążył w samą porę. Brawo Mały. Genkow - 6. Mimo zmarnowanej 100% sytuacji po podaniu Małeckiego wreszcie widoczny. Nie tylko walczył, ale też szukał gry. Ładny rajd prawym skrzydłem, kilka razy gra "na klepę". Powoli się rozkręca. Trener Maaskant - trochę zbyt wolno reagował na wydarzenia na boisku. Rios wszedł na sam koniec, w zasadzie nie dostał szansy. No ale wynik go broni. Sędzia Małek - znowu parodia sędziowania. Dobrze, że ten antywiślacki sędzia ma już mecz z nami za sobą. Usiłował nam zaszkodzić, na szczęście się mu nie udało. Co ten facet robi w ekstraklasie? To są jakieś jaja. |
Cytat:
Co do samego spotkania - mecz na nie najgorszym poziomie. Przepiękny rajd Meliksona, świetna gra Patryka i dobra zmiana Łobodzińskiego (nie wierzę, że to napisałem :D). Tomek Jirsak dziś nie zachwycał, ale to, co do niego należało wykonał :) |
Jak czytam niektóre posty na temat Genkova to aż mnie szlak jasny trafia . Najłatwiej jest szydzić z kogoś , atakować , naśmiewać się kiedy komuś nie idzie , najlepiej idźcie na najbliższy trening Wisełki i wpierdo.... Bułgarowi i podarujcie mu bilet do swojej ojczyzny i niech się więcej tutaj nie pokazuje . Niektórzy z Was są żałośni , zawsze znajdą jakiś powód do narzekania i cel ataków , Łobo nie gra , Jirsak się poprawił podobnie jak Kirm - na razie mają spokój więc na kolejną ofiarę został wytypowany Genkov . Nie mówię że on gra dobrze bo nie gra ale stara się i nie każdy wejdzie do zespołu tak jak Melikson . On może potrzebuje więcej czasu a umiejętności ma ponieważ mówią o tym sami piłkarze i trener którzy z nim przebywają na co dzień. Ale Wy wszystko wiece najlepiej i jeszcze pojawiają się znane regułki ,że brakuje mu ambicji - jeśli ktoś tak myśli to jest albo ślepy albo po.....y. Jeśli ktoś się śmieje jak mówię że to jest inny typ napastnika niż Hubnik czy Rudnevs to ok śmiej się ale to jest oznaka Twojej niewiedzy . Genkov przypomina mi stylem gry Kuźbę albo Rengifo, trzeba umieć wykorzystać jego atuty . Hubnik czy Rudnevs to już raczej taki Żuraw albo Paweł Brożek . Jeśli chcecie by Cwetan grał tak ja Wasze Bożyszcze Hubnik czy Rudnevs to rozczaruję Was - nie będzie tak grał ale ma inne atuty który trzeba wykorzystać a i on sam potrzebuje więcej czasu na wkomponowanie się do drużyny i pokazanie na co go stać. Oczywiście nie zrozumcie mnie źle , nie twierdzę że Genkov gra tak zajebiście ponieważ przyznam Wam rację , na razie gra poniżej oczekiwań ale widać przebłyski w jego grze które są nadzieją na lepszą przyszłość .
I jeszcze jedno : vaazon - sam zejdź człowieku , będzie spokój... |
Mecz taki sobie, ale ważne, że są 3 punkty. Zdecydowanie na plus Małecki, Melikson i Chavez. Genkov, mimo dwóch niewykorzystanych sytuacji, też całkiem dobrze - jednak widać po nim, że w poprzednim klubie grał w ustawieniu z dwoma napastnikami. Poza tym przyzwoicie, przy czym należy chyba wyróżnić Palijicia.
Rios powinien grać IMO więcej niż te kilka minut. |
Przed chwilką wróciłem z stadionu i mam pytanie do tych co oglądali mecz w telewizji. Czy powinna być bramka dla Widzewa po rzucie wolnym i czy uczciwie był podyktowany rzut karny. Z miejsca w którym siedziałem ciężko mi było określić powyższe sytuacje.
|
Cytat:
PS. Jak tam zagrał ten ich Dżalamize czy jak mu tam ?? |
Cytat:
|
gola nie było, karny uczciwy
|
Cytat:
|
Ja tez jak czytam niektore komentarze to lapie sie za glowe . Ospale to gralismy z Podbeskidziem , dzis nasi zapieprzali az milo i to szczegolnei w pressingu co mi sie bardzo podobalo ,a Widzew to rywal ktory postawil nam szczegolnie w 1 polowie wysoko poprzeczke. Nie piszcie juz o niepewnym Chavezie bo zagral on dla mnie dzis po profesorsku. Bunoza tez dobrze poza tym durnym faulu z boku pola karnego. Co do Genkova ,dobrze ze zmarnowal ta setke przy stanie 2-0 ,bo by sie chyba zalamal ,a takto moze sie przelamie w waznym meczu na wyjezdzie z Polonia Bytom
|
Cytat:
Słabo, na początku parę przebłysków typu dobra gra z klepki, robienie różnicy, ale z biegiem czasu coraz słabiej. Za długo holował w piłkę, nie wykorzystał jednej setki (centra miedzy bramkarza a obroncow) i w efekcie zmieniony po skurczach. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl