Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski w wykonaniu innych zespołów. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7932)

Ogryzek 03.05.2011 17:17

A ja przez zimną kalkulację wolę żeby Lech zdobył PP. Legia ma mecz jeszcze z Jagiellonią i w wypadku przegranej nie mogą go odpuścić. Poza tym zarówno Lech jak i Legia nie mają już żadnego meczu z naszymi bezpośrednimi konkurentami do MP. Dlatego niech Wronki wygrają!

felipe 03.05.2011 17:18

Zwycięsto Legii = Maciek w Legii
Porażka Legii = Maciek out = Maciek w Lechu

Będzie dobrze :)

gigant 03.05.2011 17:18

Liczę na ostrą zadymę, przerwanie meczu i niewyłonienie zdobywcy Pucharu w tym sezonie.

Ogryzek 03.05.2011 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1085253)
Liczę na ostrą zadymę, przerwanie meczu i niewyłonienie zdobywcy Pucharu w tym sezonie.

To by była najlepsza opcja:D

Telus 03.05.2011 17:26

co chlopaki oprawe zaprezentowali, niezle.

WiślakMyślenice 03.05.2011 17:28

Już hymn z,je,b,a,l,i.

bridgeburner 03.05.2011 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1085253)
Liczę na ostrą zadymę, przerwanie meczu i niewyłonienie zdobywcy Pucharu w tym sezonie.

Ja przeciwnie, licze na obustronne zwyciestwo
Maciek w Legii i Hose w Lechu to gwarancja Wisły przed nimi w lidze w nastepnym sezonie
Po co psuc coś co świetnie działa

Sami 03.05.2011 17:34

hahahahah, wszyscy wychodza ze stadionu :D

WiślakMyślenice 03.05.2011 17:35

I "jebać jebać pzpn" ;)

Warszawscy kibice są zajebiści :)

Eternit 03.05.2011 17:36

Lech też wyszedł czy tylko Legia?

Sami 03.05.2011 17:36

Hahahahah, "Lato szmato, co ty na to?" :D Zajebiscie
i Lech i Legia wyszli

cieniek 03.05.2011 17:37

jajebie pusty stadion :)

For_FuN_ 03.05.2011 17:37

Czemu stadion jest pusty? OCB?

aNouc 03.05.2011 17:40

protest przeciwko PZPN-u,i wybiórczej i innych szmat

to było wiadome jeszcze przed meczem, finał pucharu polski, mecz na tvp więc trzeba to wykorzystać

Jak nie pójdziecie po rozum do głowy , tak będzie wyglądał każdy mecz ligowy

brawa dla Legii za masę transparentów!

hunter 03.05.2011 17:40

Niektórzy z Was to naprawdę sprawiają wrażenie jakby się dzisiaj dopiero obudzili...

Jest protest na finale PP, stąd ostentacyjne wyjście kibiców z sektorów.

GAMBOS 03.05.2011 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1085267)
Czemu stadion jest pusty? OCB?

odspiewali hymn narodowy i se poszli :):)
protestu ciąg dalszy

Edson 03.05.2011 17:42

Nie mam zielonego pojęcia dlaczego ten cienias Manu cały czas gra w podstawowym składzie Legii. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, żeby Szałachowski był obecnie od niego gorszy, po prostu nie mogę. Może po prostu Maciek ma słabość do piłkarzy co mają fryza jak Edgar Davids, podobnie jak nasz Robert do piłkarzy co wyglądają jak B.A. Baracus, czyli Branco...

dynek.pl 03.05.2011 17:43

haha, ale głupi protest
Donald na pewno gorzko zapłakał, a PZPN kase za bilety zgarnał i tak

WiślakMyślenice 03.05.2011 17:45

wracają :D

Wiślak-1990 03.05.2011 17:45

o achtungi słychać :rotfl:

mightyvenomous 03.05.2011 17:46

Ktoś wie co tam mignęło na TVP Sport na transparencie na łuku .. coś o stolicy ale nie zdążyłem przeczytać?

Protest ciekawy bo ... jak niby wyszli to tylko "hymn" pzpnu było słychać i .. kibiców Legii.

Teqcontroller 03.05.2011 17:47

Kibice poszli teraz wrócili wtf haha

Co do meczu , ale kopanina ja .......e , Legia = Dżida do przodu , Amica cos próbuje grać coś.

WiślakMyślenice 03.05.2011 17:48

Cytat:

Ktoś wie co tam mignęło na TVP Sport na transparencie na łuku .. coś o stolicy ale nie zdążyłem przeczytać.

Protest ciekawy bo ... jak niby wyszli to tylko "hymn" pzpnu było słychać i .. kibiców Legii.
Tak jak kolega napisał wyżej:

"Jeśli nie pójdziecie po rozum do głowy, tak będzie wyglądał każdy mecz ligowy."

pirat.z.karaibow 03.05.2011 17:48

Świetnie. Nie ma to jak wydać kasę za wyjazd, stracić czas, wejść i wyjść.

Pogratulować inwencji.

For_FuN_ 03.05.2011 17:49

Ale "prostest" bardzo dziwny...bo jak wychodzimy, to juz nie wracamy... Kogos to obejdzie? Late czy Krecine? Nie robmy sobie jaj.

aNouc 03.05.2011 17:49

W takich własnie meczach trzeba protestować.
Finał, mecz w TVP, pociski na Tusków, Wybiorcze, leśne dziadki. O to chodzi!
Tu chodzi o ramówkę meczu.. jezuniu, jak niektórzy nie trybią.. chodzi o to że pzpn chciał wielki piękny finał (pokazać Polsce fajną wizytówkę) a wyszło wielkie gówno. Pociski, transparenty, wychodzenie ze stadionu, przekupiony komentator.. itd, chcieli piękno finału ,a wyszli na frajerów, mecz jest w TVP sport więc tłumaczyć dalej chyba nie trzeba = zwykłe wiadomosci i czysto sportowe będą o tym mówić / pokazywać w OTWARTEJ TELEWIZJI do której dostęp ma każdy Polak.

I dobrze że pojechali na mecz bo inaczej nikt by o tym nie mówił, ich obecność (kibiców) była potrzebna, bez tego nie byłoby pocisków czy transparentów. A tak PZPN dałby darmowe bilety miejscowym i tym podobnymi zamiótł pod dywan.

LGL 03.05.2011 17:49

pirat.z.karaibow

dla niektórych taka akcja ma większy wymiar niż strata kasy i czasu :P

Wiślak-1990 03.05.2011 17:50

zamknął by się ten Iwański bo pier..... takie smuty jak by sie wczoraj urodził...

GajowyDrwal 03.05.2011 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 1085280)
Świetnie. Nie ma to jak wydać kasę za wyjazd, stracić czas, wejść i wyjść.

Pogratulować inwencji.

Dziwne, że trzeba tłumaczyć takie rzeczy, ale sie postaram:

Protest miał pokazać, że polscy kibice potrafią się zjednoczyć i jeśli pzpn/rzad/dziennikarze nie zmienią swej polityki, to jest w przyszłości możliwe iż stadiony beda puste na meczach ligowych.

LGL 03.05.2011 17:54

a dogłębniej mówić w polskiej gospodarce warzywnej będzie ożywienie w postaci wykupywania słoneczników i masowe łuskanie na stdionach :P haha, naturalnie broń Panie Boże od tego....

mr_kwolf 03.05.2011 17:56

A ja się zgadzam z piratem bo protest wg mnie z dupy. Lepiej jakby obie ekipy się umawiły że nie jadą na finał pucharu i faktycznie był mecz bez kibiców. Wysłać tylko "delegacje" żeby porozwieszali transparenty i tyle. PZPN nie dostałby kasy za bilety, ludzie zaczeliby się interesować czemu nie było kibiców czytając jutrzejsze gazety a tak to wszystko rozejdzie się po kościach.

mitmichael 03.05.2011 18:01

Z nami w lidze tez taka brame zasadził.

Pan Jotka 03.05.2011 18:02

Injac strzela bramke zycia po raz drugi :D

AS82 03.05.2011 18:03

Strzal bardzo ladny ale lepszy bramkarz od Skaby by to wyciagnal

tofik 03.05.2011 18:03

Ładna bramka, ale wyższy, lepszy bramkarz myślę, że mógłby to wyciągnać. Skaba nawet na maksa nie poszedł.

Kluvi 03.05.2011 18:03

a z MC też przywalił ładnie więc już 3 w tym sezonie :)

Wiślak178 03.05.2011 18:03

Jakby dopingowali 15 minut i wyszli do końca meczu to by było na prawdę coś, a tak nikogo to w ogóle nie zaboli, ale i tak plus za akcje.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1085301)
Nikogo by nie zabolało bo i tak zapłacili za bilety wiec pieniądze w kasie się zgadzają! Trzeba zrobic ogólnopolski protest nie przychodzenia na stadiony, wtedy jak zaczną tracić pieniądze kluby, pzpn (problem ze sponsorami) itp to może coś pomóc. Akcja z transparentami nic nie da, musi ich uderzyć po kieszeni !

Pod względem finansowym by ich nie zabolało ale gazety coś musiały by o tym napisać że mecz był przy pustych trybunach i ciekawe co by napisała GW? Że 10 tysięcy chuliganów, dilerów, złodziei wyszło ze stadionu bo GW pisze o nich prawde? Założe się że tym razem nazwaliby kibiców kibicami i o to chodzi. A po za tym to pokazałoby niesamowitą siłę, pomyśleliby sobie "Ci ludzie na prawdę są nienormalni, kupili bilet, pojechali w Polske by i tak nie oglądnąć meczu... I to nie jakaś garstka, tylko tysiące ludzi tak nas nienawidzi... Może warto odpuścić?"

Jaroo1 03.05.2011 18:04

Cytat:

Świetnie. Nie ma to jak wydać kasę za wyjazd, stracić czas, wejść i wyjść.

Pogratulować inwencji.
Nie ma to jak byc materialista i wszystko co sie robi w zyciu najpierw przeliczyc czy sie oplaca finansowo. A najlepiej to jeszcze nie isc na wojne i nie walczyc dla idei bo zgine albo kuku mi zrobia

jaro1985r 03.05.2011 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak178 (Post 1085299)
Jakby dopingowali 15 minut i wyszli do końca meczu to by było na prawdę coś, a tak nikogo to w ogóle nie zaboli, ale i tak plus za akcje.

Nikogo by nie zabolało bo i tak zapłacili za bilety wiec pieniądze w kasie się zgadzają! Trzeba zrobic ogólnopolski protest nie przychodzenia na stadiony, wtedy jak zaczną tracić pieniądze kluby, pzpn (problem ze sponsorami) itp to może coś pomóc. Akcja z transparentami nic nie da, musi ich uderzyć po kieszeni !

Edson 03.05.2011 18:09

Beret! Co? Transfery! :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl