Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Copa del Sol 2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7811)

grzybek69 28.01.2011 10:51

Czarek Wilk i rozegrał cały mecz!

JAR0 28.01.2011 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1042574)
ps. Co z Paljiciem bo albom ślepy albo żadnej informacji?

Na oficjalnej chyba ktoś ze sztabu wspomniał że uraz nie jest poważny, ale nic więcej.
Nie wiecie czy mecz z Valerengą będzie na Orange Info?

sharkey 28.01.2011 11:07

Wilk kapitanem to tak naprawdę śmiechu warte...Myślę jednak, że jeśli Sobolewski nie gra to opaska należy się Maćkowi Żurawskiemu:)

mitmichael 28.01.2011 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JAR0 (Post 1042604)
Nie wiecie czy mecz z Valerengą będzie na Orange Info?

Na oficjalnej napisali, ze mecz jest w niedziele o 16:00. W Sport Raporcie mowili natomiast, ze mecz bedzie pokazywany na OSI od 19:00 wiec nie na zywo.

KOMINEK 28.01.2011 11:24

Tak się zastanawiam i Valerengę to tylko chyba Żuraw pamięta.

FraMat 28.01.2011 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sharkey (Post 1042612)
Wilk kapitanem to tak naprawdę śmiechu warte...Myślę jednak, że jeśli Sobolewski nie gra to opaska należy się Maćkowi Żurawskiemu:)

to kapitanem jest się za zasługi? czy z racji cech przywódczych? Nie wiem jak Czarek, ale Żuraw nigdy cech przywódczych nie miał.

A wracając do meczu 1q2 ma rację. Obie drużyny grały tak, jak gra się w okresie przygotowawczym. Norwegowie mieli więcej szczęscia i stąd "łatwe zwyciestwo" jak to okreslił ich trener. Równie dobrze mogło byc odwrotnie, bo wynik nie odzwierciedlał tego, co działo się na boisku. W pierwszej połowie Małecki miał dobrą piłkę w polu karnym, ale się pośpieszył. O sytuacji Łobo nie wspominam...

rafal777 28.01.2011 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1042627)
Tak się zastanawiam i Valerengę to tylko chyba Żuraw pamięta.

Ale my pamiętamy...

Semper Fidelis 1985 28.01.2011 11:36

Obiektywnie, jak zagrał Rios wczoraj?

P.S. Z FB:
Mecz Valerenga Oslo - Wisła Kraków na żywo w Orange Sport info w niedzielę 30 stycznia. Czekamy jeszcze na potwierdzenie godziny spotkania.

sharkey 28.01.2011 11:40

FarMat poniekąd masz racje, ale powiem ci, że z Wilka to był żaden kapitan...nie wiem czy choć raz starał się zmotywować drużynę...Tylko czemu się dziwić jak opaskę dostaje chłopak, który gra w klubie pół roku, a do tego po boisku biegają sami obcokrajowcy...:/

JrQ- 28.01.2011 12:06

Pewnie, że Żuraw pamięta Valerenge...

rychu 28.01.2011 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1042574)
ps. Co z Paljiciem bo albom ślepy albo żadnej informacji?

oficjalna:W przebieżce wziął udział zniesiony wczoraj z boiska Dragan Paljić. „Czuję się już dużo lepiej, podczas biegu nie odczuwałem żadnych dolegliwości, noga boli mnie tylko kiedy dotykam uderzone miejsce” – stwierdził Dragan.

Luquas 28.01.2011 12:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 1042640)
Obiektywnie, jak zagrał Rios wczoraj?

P.S. Z FB:
Mecz Valerenga Oslo - Wisła Kraków na żywo w Orange Sport info w niedzielę 30 stycznia. Czekamy jeszcze na potwierdzenie godziny spotkania.

Rios całkiem nieźle zagrał, dograł 200 % sytuację Łobodzińskiemu, ale ten z kilku metrów podał piłkę bramkarzowi. Najgorzej zagrał Kowalski, tak naprawdę to nie wiem czemu jest jeszcze w Wiśle... Kiepsko zagrał także Garguła, zresztą podobnie jak Jirsak, ale ten z kolei zagrał kilka fajnych piłek prostopadłych. Na plus na pewno Wilk, wg mnie Sobolewski powinien wchodzić tylko na końcówki, bo to już nie te lata... Zdziwiło mnie, że zmieniono Małeckiego, który "robił wiatr", na bezproduktywnego i marnującego sytuacje Łobodzińskiego. W obronie troszkę niepewny Bunoza, ale mając takiego partnera na stoperze trudno mu się dziwić. Na pewno przydałoby się wzmocnić skrzydła obrony, bo ani Paljić ani Cikos sobie nie radzą w destrukcji...

mitmichael 28.01.2011 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 1042640)
P.S. Z FB:
Mecz Valerenga Oslo - Wisła Kraków na żywo w Orange Sport info w niedzielę 30 stycznia. Czekamy jeszcze na potwierdzenie godziny spotkania.

No to mamy potwierdzenie
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...renga_o_19_00/

jumson 28.01.2011 13:14

Obejrzałem sobie skrót tego spotkania, aż muszę się wypowiedzieć po tym co zobaczyłem.

Kowalski musi mieć świetnego menadżera, że tu jeszcze jest. Kurde, od tego człowieka to połowa 3 ligi ma lepszą technikę. No ale nikt nie zrobi takiego triku mylącego całą drużynę przeciwnika, swoją i jeszcze siebie.

tofik 28.01.2011 13:19

Wszystko przez to, że jest strasznie ociężały. Żadnego depnięcia i szybkości. Może szok po ciężkich treningach. Bez przesady żeby napastnik go wyprzedzał w takiej sytuacji to kpina.

AYALA 28.01.2011 13:26

Kowalski to po profesorsku niczym Maldini albo Franco Baresi sie zachował.Chciał sobie przepuścic piłeczke i...

U zawodników wysokich i mało zwrotnych widac jeszcze bardziej te wady po cięzkich treningach na siłowni ale wierze że Mateusz odzyska świeżośc z czasem

jumson 28.01.2011 14:04

Powiem prościej, bo nie tu już co się oszukiwać. Kowalski pomylił zawody. Rusz się jak wóz z węglem(zawsze). Miałby problem grać w 3-4 lidze a co mówić o ekstraklasie. Szybszy zawodnik na prosty zwód go bierze i już 1na 1. Jeden plus to, że ma jakąś ambicję, wślizgi robi. Ale na brak talentu nie ma lekarstwa.

martonas 28.01.2011 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luquas (Post 1042685)
Rios całkiem nieźle zagrał, dograł 200 % sytuację Łobodzińskiemu, ale ten z kilku metrów podał piłkę bramkarzowi. Najgorzej zagrał Kowalski, tak naprawdę to nie wiem czemu jest jeszcze w Wiśle... Kiepsko zagrał także Garguła, zresztą podobnie jak Jirsak, ale ten z kolei zagrał kilka fajnych piłek prostopadłych. Na plus na pewno Wilk, wg mnie Sobolewski powinien wchodzić tylko na końcówki, bo to już nie te lata... Zdziwiło mnie, że zmieniono Małeckiego, który "robił wiatr", na bezproduktywnego i marnującego sytuacje Łobodzińskiego. W obronie troszkę niepewny Bunoza, ale mając takiego partnera na stoperze trudno mu się dziwić. Na pewno przydałoby się wzmocnić skrzydła obrony, bo ani Paljić ani Cikos sobie nie radzą w destrukcji...

Bo Małecki robił tylko "wiatr" z którego nic nie wynikało, a Łobo marnował sytuacje ale przynajmniej jakieś miał.

WCracow 28.01.2011 15:57

Do waszego opisu o Kowalskim dopisalbym jeszcze co najmniej 5 pilkarzy Wisly.

For_FuN_ 28.01.2011 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1042544)
Oni kończą zgrupowanie, są po kilku sparingach, a my dopiero zaczynamy. Może i zaczynają w marcu ale mają za sobą 80% tego co Wisłę dopiero czeka.

Moze sie najpierw zapoznaj z tematem, a potem pisz swoje "madrosci". Jak pisalem, norwegowie dopiero wstali od stolow...wiec pisanie o nierownym przygotowaniu fizycznym jest poprostu kpina. Po drugie, w zawodowym futbolu nie ma miejsca dla nieprzygotowanych pilkarzy...nie amator, czyli profesjonalista, utrzymuje forme we wlasnym zakresie(jesli jest akurat jakas dluzsza przerwa). Za to sie im placi ogromne pieniadze.

aNouc 28.01.2011 18:29

To mnie z nim zapoznaj.
Dopiero zaczęli przygotowania czy już kończą jedno zgrupowanie? o tym pisze bo jeśli kończą zgrupowanie to nie wstali dopiero co ze stołów, bez względu na to czy rozegrali podczas niego tylko jeden sparing. Bo to jest jednak o tydzień - dwa więcej w nogach niż u zawodników Wisły. Różnica jest, ogromna.
Jak już pisałem komentatorzy swoje, a gazeta swoje, gdzie na dodatek piszę że zagrali w mocno rezerwowym składzie, mimo że wystąpiło 6 podstawowych zawodników w meczu z Wisłą (kłamstwo gazety). Zapodaj pewną informacją że dopiero zaczeli przygotowania, nie cytatem z gazety gdzie jest wklejone zdjęcie Żurawskiego z 99 roku. Gdyby rzeczywiście ktoś z Przeglądu Sportowego był w Hiszpanii to by wkleili aktualne zdjęcia, właśnie ze sparingu. Chyba że ktoś z nich telefonował celowo do trenera Norwegów żeby spytać w jakim składzie grali ..

JrQ- 28.01.2011 18:44

Ale każdy ma inne predyspozycje fizyczne, jedni są bardziej przypakowani, jedni mniej, tu nie chodzi o rzeźbę, braków z młodosci sie nie nadrobi, a jak sie chce to zrobic, to zawsze kosztem czegos.

filemon 29.01.2011 15:20

Witam, mam takie pytanie. Co się dzieje w przypadku remisu po 90 minutach? Od razu karne, czy dogrywka, czy jakiś inny "Złoty gol".. Co decyduje? Byłbym wdzięczny :)\


PS: Dzięki KptAnt :)

KptAnt 29.01.2011 16:44

W innych meczach od razu karne były.

WILDLIFE 30.01.2011 19:01

gramy system 4-3-3, debiutuje dwóch nabytków Jaliens i Sivakow. Zobaczymy czy Kurto pokaże się z dobrej strony.
Skład:
Filip Kurto - Serge Branco, Kew Jaliens, Gordan Bunoza, Dragan Paljić - Tomas Jirsak, Radosław Sobolewski, Michaił Siwakow - Wojciech Łobodziński, Maciej Żurawski, Andraż Kirm.

olek0 30.01.2011 19:04

Nadaje mecz na 12tv.pl ale serwer jest do dupy i moze zacinac. Jak ktos chce to nagrywam go wiec bede mogl wrzucic..

Billy 30.01.2011 19:07

http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml

PiotrG 30.01.2011 19:13

Serwery orange też zdecydowanie nie dają rady. Tnie się jak diabli, niemal oglądać tego się nie da.

nh79 30.01.2011 19:13

Sivakov przed momentem sie pieknie pokazal.szkoda, ze Kirm tego nie zagral, a Bunoza znowu wy..... sie w polu karnym

nh79 30.01.2011 19:14

Lobo znowu 300 procentowki nie strzelil!!!

krowczax 30.01.2011 19:14

Łobo to drewno, z kornikami jak wróble.

Billy 30.01.2011 19:14

Łobodziński ...

Żuczek 30.01.2011 19:18

Łobo to się chyba za gracza Valerengi uważa - najpierw wybija piłkę, a później się jeszcze rożnego domaga ;-)

Pimko 30.01.2011 19:19

Chodzi wam plynnie transmisja na orange info? Bo mi permanentnie przerywa. No ale mozna bylo byc tego w 100% pewnym... ;p

yogul 30.01.2011 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1040834)
:rotfl:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 1040830)

zupełnie nie mam pomysłu gdzie tu upchnąć Łobo, jako jedyny moim zdaniem nie pasuje do tej taktyki,





W skrzyni, w pierwszym statku zmierzającym do Turcji. Obawiam się, że będziemy musieli dopłacić. Jednego Pączka Polakom już udało się opchnąć, są przecież granice frajerstwa.



Teraz już wiem ze z obecną formą nawet do Turcji go nie wezmą. wydaje mi się że gra tak źle by czasem nie musiał wyjeżdżać za granice gdzie musiał by cieżko pracować na treningach.


kończ waść wstydu oszczędz!

Mario Nh 30.01.2011 19:20

Gra ten Shelton którym się rzekomo interesowaliśmy.

AS82 30.01.2011 19:22

Po 20 minutach za malo plynnosci w grze , ciagle tracimy za szybko pilke

WhiteStarDvisionTheBest 30.01.2011 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krowczax (Post 1043874)
Łobo to drewno, z kornikami jak wróble.

AAle tego ze Zuraw przyjął piłke jak amator juz nie napiszecie jeden z drugim..wara od Łoba ;) i od kazdego piłkarza Wisły..do czego to doszło,żeby na własnych piłkarzy nadawać

pzkwr 30.01.2011 19:25

Duuużo lepiej niż w pierwszym springu.

Alexxik13 30.01.2011 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez olek0 (Post 1043864)
Nadaje mecz na 12tv.pl ale serwer jest do dupy i moze zacinac. Jak ktos chce to nagrywam go wiec bede mogl wrzucic..


byłbym wdzięczny jak byś wrzucił :-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl