Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Polonia Warszawa - Wisła Kraków 2010-11-28 niedziela godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7750)

vaazon 28.11.2010 16:43

"Africa" ftw

moce 28.11.2010 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Enrico2000 (Post 1018877)
Nie dosc ze generalnie nie stworzylismy ani jednej 100 w 2 polowie to jeszcze obrona tak trzeszczy ze zaraz na zawal zejde.... ja nie wiem ale oni ruszaja sie jak mucha w smole.

kolego ze 100 to padl gol

tofik 28.11.2010 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez calieri (Post 1018884)
Ważne, że wygrana w ciężkim meczu, są punkty, a styl? kto tam będzie na wiosnę pamiętał o tym meczu jak był wygrany.

Mysle ze nalezy pamiętac a przynajmniej trener i dyr sportowy powinni. Trzeba paru pilkarzy pozegnac bo z takim graniem w europie nic nie bedzie.
Z samego wyniku jestem zadowolony nie liczyłem, ze uda sie wygrac mecz byl wyrównany zdecydowała jedna akcja no i mielismy jak zwykle trochę szczescia :)

vaazon 28.11.2010 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adriss (Post 1018890)
Bunoza nie zagra z arka , cikosz to samo, do tego Paljić nie wiadomo. Fajnie sie zapowiada nastepny mecz ;/

Cikos nie dostał żółtej.

RAF 28.11.2010 16:45

przez Chaveza stracilem dzis pare lat zycia :D

rafkur 28.11.2010 16:46

Typowy mecz walki. Trzeba takie mecze wygrywać i tyle. Co do otoczki: żałosne to wszystko w tej Polonii ( stadion, kibice, doping). Ciągle podkreślają, że są bardziej "warszawscy" od Legii a sami nie pozostawiają wątpliwości, że to niby stolica a jednak straszna prowincja.
Plus ten ich buraczany prezes z ta blacharą w wieku swojej córki.
Jak klasyk powiedział: "pozostaje absmak".

ps. faktycznie taka Cracovia bis...

regan 28.11.2010 16:47

....a kolejny mecz wygrany na farcie... co my jestesmy Amika? Mamy miażdzyć jak walec a nie bronic sie przed jakąs Polonią... znowu grac sie nie chciało paru grajkom, do tego głupota Sobola i te .......one pilki Bunozy do Pawełka... chyba mu za dobrze idzie trzeba mu narobic problemów...

GregorTS 28.11.2010 16:47

Doskonały mecz! Co za emocje!... ;) A poważniej to jakoś tak z nutką optymizmu patrze na wiosnę spadek nam już nie grozi:D

Adriss 28.11.2010 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 1018898)
Cikos nie dostał żółtej.

Na relacji wyskoczylo mi ze dostal :P Wiec sory :P

wojtole14 28.11.2010 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 1018898)
Cikos nie dostał żółtej.

Czy Bunoza czy Kowalski, z jednego lasu ich przywieźli więc w obronie będzie to samo.

Vuko 28.11.2010 16:48

Doskonały mecz Małeckiego, szkoda, że Kirm się do tego nie dostosował i grał dzisiaj kiepsko - przez to kulał atak. Małecki wreszcie poprawi dośrodkowania przerzuty, nie grał też samolubnie.

gigant 28.11.2010 16:48

Być moze dla znawców czy koneserów było nieźle, dla mnie zwykłego kibica NĘDZA ale...

Grajmy taką nędzę i wygrywajmy. Styl przyjdzie. Czwarty mecz do przodu i to jest najważniejsze. Gra chyba jednak coraz lepsza.

Kamson 28.11.2010 16:48

Uff szczęście nam sprzyjało... prawie zszedłem na zawał ;)

Czy tylko mi sie wydawało, że panom komentatorom z C+ wygrana Wisły była nie na rękę?
Co do wślizgu Gołębewskiego w noge Pajlicia, to licze na minimum 3 mecze zawieszenia :)

Haha kibole Groclinu obrzucili ich grajków śnieżkami :lol:

jendrus 28.11.2010 16:49

Mariusz!!:>
Boże co ten Kirm robi.. wszystko psuje...
mecz na 3 pkt... widać że Wisła stosunkowo długo się w meczach rozkręca jeśli można to tak nazwać..
jirsak db zagrał reszta też tak sobie nikt nie zawalił nikt się nie wyróżniał
Ave Maryja:> bo karnego nie było..

wojtole14 28.11.2010 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adriss (Post 1018890)
Bunoza nie zagra z arka , cikosz to samo, do tego Paljić nie wiadomo. Fajnie sie zapowiada nastepny mecz ;/

Czy Bunoza czy Kowalski, z jednego lasu ich przywieźli więc w obronie będzie to samo.
Za Paljica może zagrać Pietja i gra gitara.

Zienczuk8 28.11.2010 16:49

beznadzieja, ale są 3 punkty, tylko to sie liczy...

Mamba 28.11.2010 16:49

To już wiemy czemu Chavez tak słabo zagrał... "africa" - biedak prawie zamarzł :D

Adriss 28.11.2010 16:50

Kibice obrzucili piłkarzy Polonii śnieżkami hahaha xD

atomek21 28.11.2010 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1018901)
Plus ten ich buraczany prezes z ta blacharą w wieku swojej córki.

Co to za laska? Może to jego córka albo sekretarka?

Evil_ 28.11.2010 16:52

no właśnie, zawsze z nią jest, kto to?

bridgeburner 28.11.2010 16:52

4 mecz z rzedu na zero z tyłu:D
Co dzisiaj Andraż natracił piłek to chyba nikt nie zliczy
kupa szcześcia ale do przodu - to najwazniejsze

BRTS39 28.11.2010 16:53

na + że są 3 punkty .
na - głupota Sobola .... bożeszzzz to za głupota ... ja krzyczałem do tv chłopie odejdź od piłki !!! odejdź a ten stoi i czeka na kartke.

Maxior 28.11.2010 16:53

Zajebiscie, choć nerwowo momentami. Podpisywać kontrakt z Pawelkiem, broni fantastycznie ostatnio:D

bouli76 28.11.2010 16:53

Jezu to co Chavez dzis gral to o malo zawalu nie dostalem.

Wazne ze wygralismy, za kilka miechow stylu nikt nie bedzie pamietal a wynik zostanie i 3 pkt tez.

Polonia miala wiecej klarownych sytuacji niz wisla ale na szczescie dla nas zmarnowali wszystkie :D

murray 28.11.2010 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez atomek21 (Post 1018916)
Co to za laska? Może to jego córka albo sekretarka?

http://www.weszlo.com/news/4336

Enrico2000 28.11.2010 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez moce (Post 1018896)
kolego ze 100 to padl gol

Kolego jak byk pisze ze chodziło mi o drugą polowe .....


Cieszmy sie Panowie z 3pkt bo powiedzmy sobie szczerze czy zasluzylismy na te 3pkt......? byle przetrwac jeszcze jeden mecz i oby zima naparwde w wkoncu byly jakies powazne wzmocnienia bo z tymi grajkami to mowcie co chcecie ale przyszlsoci ja nie widze.

pawelwislak 28.11.2010 16:54

Chavez dziś dużo słabiej niż ostatnio. Do tego odpowiedź na pytanie czemu Pi. Brożek nie gra bo jak wchodzi to po prostu też nie gra i tyle nie da się tego inaczej skomentować wchodzi teoretycznie zawodnik który miał pomóc w destrukcji i zagrać coś do przodu a on jest nieobecny. Łobo ciężko oceniać poza tym że grę defensywną to ma w du... Mały dziś dużo lepiej nie rozumiem skąd u niego tak wielkie wahania formy. Jirsak Garguła całym meczem pokazują że są nieporozumieniem a nie ofensywnymi pomocnikami. Sobol wielka praca i niestety nie potrzebna głupota w końcówce. W Gdyni będzie przeje....

rafkur 28.11.2010 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Evil_ (Post 1018917)
no właśnie, zawsze z nią jest, kto to?

No bzyka ją - nie wiem czy na bazie związku formalnego czy tylko na kocia łapę - zresztą co za różnica.

mic 28.11.2010 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtole14 (Post 1018905)
Czy Bunoza czy Kowalski, z jednego lasu ich przywieźli więc w obronie będzie to samo.

Lecz sie
12345

gigant 28.11.2010 16:55

Brawo Sobol. Kartka może i głupia, ale nie dopuścił do szybkiego rozegrania piłki przez "Dupę stolicy" co mogło skonczyć się różnie, bo akurat byli w gazie.

Baala 28.11.2010 16:56

"Afrika" Chaveza mnie zmiażdżyła :)

Do 75 minuty wygladało to według mnie dobrze spokojnie kontrolowaliśmy gre i mieliśmy z kontr lepsze sytuacje, ale Kirm zamiast wejść na speedzie i szybko strzelić cxzy podać to się zatrzymywał i akcja traciła tempo. Dziś nieźle Bunoza oprócz tej sytuacji ze słupkiem Miarzejewskiego. Bardzo pewny Pawełek i Cikos który dawał się razem z Małeckim objerzdżać niesamowicie.

Gracz meczu Radek Sobolewski.

lucas1906 28.11.2010 16:56

Powiem tyle

Cholernie ważne 3 pkt !!!

Pierwsza połowa słabiutko Chavez, ale w drugiej wziął się za siebie i dużo lepiej [zima mu może nie sprzyja ;p]
Wisła grała bardzo mądrze, chociaż w końcówce niesamowita nerwówka. 100 % Polonii i pudło Mierzejewskiego. Szczęście jednak sprzyja lepszym :)

Awe 28.11.2010 16:56

Co to za akcja z Afriką?

atomek21 28.11.2010 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1018922)

Cycki przednie, ale twarz już nieszczególna nawet w tapecie...

dynek.pl 28.11.2010 16:56

Polonia chyba nam lezy - 3 punkty cieszą tym bardziej, ze są niezasluzone.

felipe 28.11.2010 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1018907)
Grajmy taką nędzę i wygrywajmy. Styl przyjdzie. Czwarty mecz do przodu i to jest najważniejsze. Gra chyba jednak coraz lepsza.

Może nie do końca zgodzę się z tym, że "style przyjdzie" (nie przy umiejętnościach stricte piłkarskich tych zawodników moim zdaniem), ale też uważam, że liczy się efekt - a tu mamy 4 ligowe zwycięstwo pod rząd, ba - 4 mecz z zerem "z tyłu"! Widać, że Maaskant coś im wpoił i to jest wielki pozytyw.

calieri 28.11.2010 16:57

Co Wojciechowskiemu pozostało, przynajmniej taka go 'pocieszy' po tylu przegranych:P

lucas1906 28.11.2010 16:57

Powiem tyle

Cholernie ważne 3 pkt !!!

Pierwsza połowa słabiutko Chavez, ale w drugiej wziął się za siebie i dużo lepiej [zima mu może nie sprzyja ;p]
Wisła grała bardzo mądrze, chociaż w końcówce niesamowita nerwówka. 100 % Polonii i pudło Mierzejewskiego. Szczęście jednak sprzyja lepszym :)

Szkoda kartek Bunozy i Sobola bo za głupie sytuacje, ale może lepiej, że mają te kartki teraz niż na wiosne. W tym tygodniu trzeba ostro popracować nad zestawieniem środka obrony. Zapewne w miejsca Bunozy partnerem obok Chaveza będzie Kowalski.

DevilMayCry 28.11.2010 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 1018920)
Zajebiscie, choć nerwowo momentami. Podpisywać kontrakt z Pawelkiem, broni fantastycznie ostatnio:D

Ale tygodniowy. Bo jak widać, wizja wygasającego kontraktu działa na Mario bardzo mobilizująco.

Co do meczu, to cieszą 3 pkty uzyskane w dość przeciętnym stylu.

Na + : 3 punkty, Mały, Pawełek, Cikos, piłkarze Polonii :)
Na - : kulawy styl, Kirm, Chavez!!!!

Czy mi się wydawało, czy Wojciechowski po meczu wytarł "smarka" w szalik Polonii?

d 28.11.2010 16:57

Szczęście sprzyja lepszym - i tyle w temacie.

Wygraliśmy mimo słabszej drugiej połowy, zwłaszcza w wykonianu Kirma – gdyby grał tak jak potrafi, pewnie byłoby 0-3 i do widzenia. Ale mimo mankamentów coraz wyraźniej widać, że zmierza to w dobrym kierunku.

"Męczyć się z jakimiś Poloniami" – polecam przejrzeć ich skład i za ile kto przyszedł. Następnie polecam skonfrontować to z naszymi niskobudżetowymi transferami, graczami, z których polewkę ma 1/2 forum.

Potem się okazuje, że każdy – dosłownie każdy z tych no name'ów, nawet Bunoza (jedźcie po nim dalej, dla mnie to cichy bohater dzisiejszego meczu) poczynił u Maaskanta spore postępy w sensie dodawania wartości do gry drużyny; tak samo lepiej grają "starzy" (najlepszy przykład Pawełka). Do tego gramy mądrze, bez bezsensownego wykopywania piłki wprzód jak było ostatnie 2 lata. Nie wiem, nie chcę się rozpisywać, ale ja jestem zajebiśie zadowolony z dzisiejszego meczu, tak jak i z poprzednich (zauważcie, że z "kabaretową obroną" mamy czyste konto w 4 meczach z rzędu!), istnieje spora szansa przezimowania na pozycji wicelidera; ba, możemy nawet przy odpowiednim splocie okoliczności prowadzić!

Kto po Karabachu się tego spodziewał? Oczywiście, do walki o mistrzostwo i naparzanki w Europie konieczne są wzmocnienia, ale doceniajmy to co mamy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl