Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   WISLA -LEGIA 12.11.2010 godz 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7709)

moce 10.11.2010 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 1008572)
Zgadzam się z przedmówcą. Kogo my się mamy bac? Komorowskiego? czy jakby go zawiesili Wawrzyniaka czy innego piłkarzyny? Szanujmy się. Ja nawet nie wiem kto to ten Komorowski

przeciez to nie chodzi o to jak gra Komorowski tylko o to aby decyzje podejmowane przez komisje ligi byly BEZSTRONNE I SPRAWIEDLIWE to nie jest prywatny folwark do K....Y NEDZY!!!

mic 10.11.2010 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 1008008)
Teraz powstaje pytanie, czy naprawdę jest Wam na rękę, że zawieszą Komorowskiego?
Po pierwsze jest dość słaby i popełnia głupie błędy, no ale powiedzmy, że ostatnio sprawdza się na środku obrony.
Po drugie i zapewne istotniejsze, stracicie koronny argument, że Komisja Ligi sprzyja Legii!
Co nie czytam tutaj to narzekania, że Waszego to zawieszają, a Legia jak zawsze jest kryta.
Czy nie będzie Wam teraz przykro, że Wasz odwieczny argument legnie w gruzach?
I to wszystko przez cieniaka Komorowskiego. Współczuję :>

Slucham ?


...

serek.c2 10.11.2010 21:15

Legioniści wyparowali heh

Przyjmijmy decyzję Komisji z poczuciem humoru - w razie niepowodzenia w piątek mamy wytłumaczenie ;)

Kandzior 10.11.2010 21:18

Gdybym miał się przejmować każdą decyzją Komisji Ligi to dawno popadłbym w kompleksy jak koleżanki zza Błoń, więc szczerze powiedziawszy za przeproszeniem sram na te wszystkie warszawskie decyzje.

KOMINEK 10.11.2010 21:19

UWAGA - BILETY MECZ Z LEGIĄ

Wszystkie posty o charakterze ogłoszeniowym, dotyczącym sprzedaży biletów, odstąpienia karnetów oraz wymiany miejsc będą na tym forum usuwane. Autorzy, którzy będą powielać tego typu posty będą z forum usuwani poprzez bany i blokady dostępu.


UWAGA: Podobnie eliminowane będą posty w stylu "chętnie kupię bilet na mecz z Legią, jakoś się dogadamy itp".
Prosimy tego typu zapytań i ogłoszeń również nie zamieszczać na forum. Posty będą usuwane razem z autorami
by TWSD Guard

Dasqez 10.11.2010 21:30

Pewne jest, że czeka nas ciężki mecz. Jak Legia zaczęła rozgrywki - wszyscy widzieliśmy. Gdzie są teraz - widzimy. Musimy wygrać, nie tylko z Legionistami, ale pozostałe mecze, które wygrać będzie cholernie ciężko.

bebeto 10.11.2010 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dasqez (Post 1008781)
Pewne jest, że czeka nas ciężki mecz. Jak Legia zaczęła rozgrywki - wszyscy widzieliśmy. Gdzie są teraz - widzimy. Musimy wygrać, nie tylko z Legionistami, ale pozostałe mecze, które wygrać będzie cholernie ciężko.

A myślisz że Legię czeka łatwy mecz,tudzież spacerek ? :>

fan1906 10.11.2010 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1008768)
Legioniści wyparowali heh

Przyjmijmy decyzję Komisji z poczuciem humoru - w razie niepowodzenia w piątek mamy wytłumaczenie ;)

jakie qwa wytłumaczenie,, ???? co to qwa Komor to jest Messi albo adebayor czy coś tam? że może przesądzić o wyniku meczu?????

srać na cały pzpn i innych...
nasi mają zapierdalać na boisku i to wygrac to grając nawet składem ME..
To jest polska liga, ..

bebeto 10.11.2010 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan1906 (Post 1008793)
jakie qwa wytłumaczenie,, ???? co to qwa Komor to jest Messi albo adebayor czy coś tam? że może przesądzić o wyniku meczu?????

srać na cały pzpn i innych...
nasi mają zapierdalać na boisku i to wygrac to grając nawet składem ME..
To jest polska liga, ..

Coś Ty taki nerwowy?? serek.c2 żartował raczej.

fan1906 10.11.2010 22:05

nie lubie lizania dupska, nie nawidze szukania win, nie nawidze doszukiwania się teorii spiskowych..
nie nawidze patrzeć się na innych...
jeżeli mnie/nas krzywdzą matoły np. z pzpn-u zagryzam zęby i pokazuje na co mnie stać na boisku...
Taka wygrana o wiele bardziej smakuje.

serek.c2 10.11.2010 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan1906 (Post 1008799)
nie lubie lizania dupska, nie nawidze szukania win, nie nawidze doszukiwania się teorii spiskowych..
nie nawidze patrzeć się na innych...
jeżeli mnie/nas krzywdzą matoły np. z pzpn-u zagryzam zęby i pokazuje na co mnie stać na boisku...
Taka wygrana o wiele bardziej smakuje.

Widzisz tam na końcu mojego posta "oczko"?

saklak1906 10.11.2010 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1008615)
Niestety, Legia wygląda coraz lepiej. Zaś my - wiadomo.

A tam Jagielonia przyjechala do Warszawy i mysleli ze sa juz tak za...sci ze na stojaco z Legia wygraja.
Legionistom wyszedl mecz i zlali jak malolatow.

Wtedy tez przyjechali na fali i dostali po dupie oby sie historia powtorzyla
http://www.youtube.com/watch?v=vEKasV1hWwU ahhh

ToTylkoJa 10.11.2010 22:39

Jak to gdzie są forumowi legioniści? Widziałem, że wypowiadali się na ten temat w wątku o ekstraklasie.

Decyzja bardzo głupia, powinni go zawiesić. Jest jednak jedno 'ale'. Wczoraj wyliczałem jak ta komisja wydała decyzje przychylne dla Wisły to wtedy nikt się nie odezwał.

saklak1906 10.11.2010 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1008820)
Jak to gdzie są forumowi legioniści? Widziałem, że wypowiadali się na ten temat w wątku o ekstraklasie.

Decyzja bardzo głupia, powinni go zawiesić. Jest jednak jedno 'ale'. Wczoraj wyliczałem jak ta komisja wydała decyzje przychylne dla Wisły to wtedy nikt się nie odezwał.

Mozna prosic o konkrety

tofik 10.11.2010 22:42

Szymek już długo komentuje ekstraklase z boiska. Jak ten czas leci.

Dasqez 10.11.2010 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 1008785)
A myślisz że Legię czeka łatwy mecz,tudzież spacerek ? :>

Mam nadzieję, że zadziała to w dwie strony, co więcej, że Legii będzie jeszcze trudniej, w końcu gramy na R22. Co nie zmienia faktu, że trzeba dać z siebie 101%.

mic 10.11.2010 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1008820)
Jak to gdzie są forumowi legioniści? Widziałem, że wypowiadali się na ten temat w wątku o ekstraklasie.

Decyzja bardzo głupia, powinni go zawiesić. Jest jednak jedno 'ale'. Wczoraj wyliczałem jak ta komisja wydała decyzje przychylne dla Wisły to wtedy nikt się nie odezwał.

Mozesz napisac jakie ? Powaznie prosze, bez napinki

ToTylkoJa 10.11.2010 22:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 1008822)
Mozna prosic o konkrety

Dwa pierwsze z brzega:

Anulowanie żółtej kartki dla Marcelo, dzięki czemu mógł zagrać z Ruchem Chorzów w meczu ligowym (wtedy kontuzję miał Głowa, więc Wasz środek obrony wyglądał krucho). Gdyby byli tak bardzo anty, to machneli by ręką i nie zdjeli mu tej 4 żółci.

Pamiętne wybiegnięcie kibiców Wisły na murawę w meczu z Arką. Kara? Z tego co pamiętam chyba 2(lub 1) mecze bez udziału publiczności. Mam nadzieję, że pamiętasz co przyniosło odwołanie Wisły w tej sprawie.


Przywołałem wczoraj też sytuację, w której to Choto na podstawie zapisu video był zawieszony na 5 spotkań ligowych. Poza tym niektórzy pisai, że piłkarze Wisły są kilka razy częściej karani niż zawodnicy innych zespołów- Boguski, Chavez...i kto jeszcze? Na głównej też napisai, że KL kilkukrotnie to robiła. Na to nie dostałem odpowiedzi.

spidey 10.11.2010 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1008678)
Gdzie są Legioniści?

Co powiecie o naszej fobii na temat Komisji Ligi?

ładne Warszawskie bagno jest w tej polskiej piłce. Rzygać mi się chce ich stronniczością.

ps: żeby nie było, w dupie mam czy zagra Komorowski, czy Wawrzyniak. Nie są to kluczowi zawodnicy. Ale chodzi mi o sam fakt.

Ale o co chodzi?!
6 listopada napisałem w temacie Ekstraklasa:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 1006298)
Haha to żeście się rzucili jak szczerbaty na suchary.
Zapomnieliście, że PZPN jest za Legią, więc nic nam nie zrobią :>
(...)

No i nie myliłem się. :lol:

palikot 10.11.2010 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1008828)
Dwa pierwsze z brzega:

Anulowanie żółtej kartki dla Marcelo, dzięki czemu mógł zagrać z Ruchem Chorzów w meczu ligowym (wtedy kontuzję miał Głowa, więc Wasz środek obrony wyglądał krucho). Gdyby byli tak bardzo anty, to machneli by ręką i nie zdjeli mu tej 4 żółci.

Pamiętne wybiegnięcie kibiców Wisły na murawę w meczu z Arką. Kara? Z tego co pamiętam chyba 2(lub 1) mecze bez udziału publiczności. Mam nadzieję, że pamiętasz co przyniosło odwołanie Wisły w tej sprawie.


Przywołałem wczoraj też sytuację, w której to Choto na podstawie zapisu video był zawieszony na 5 spotkań ligowych. Poza tym niektórzy pisai, że piłkarze Wisły są kilka razy częściej karani niż zawodnicy innych zespołów- Boguski, Chavez...i kto jeszcze? Na głównej też napisai, że KL kilkukrotnie to robiła. Na to nie dostałem odpowiedzi.

Kibice wbiegli po meczu... gwizdek oznaczający trzecią bramke zakończył oficjalnie mecz... wiec kara 4 mecze ograniczenie do połowy pojemności stadionu i tylko dla karnetów + kara finansowa to dla ciebie zadna kara? Chcieli nam dać 4 mecze bez udziału kibiców, co w porównaniu do waszych dwóch meczów w 2001 roku po spaleniu naszej flagi zadymy, rzucaniu krzesełek na murawę, to chyba można powiedzieć kara "lekko" dziwna.

Dobrze Marcelo nie faulował... w takim razie co mieli zrobić? Wszystkim wmówić ze faul byl?
Dziś goscie z komisji ligi wszystkim wmówili, ze faulu Komorowskiego nie bylo... Wczoraj byliście pewni, że kara będzie to kozsczyliście i się podśmiewaliście, dziś szukacie argumentów - dobra, ale w tym wypadku przemawiają na naszą korzyć... Historii nie stało się niestety zadość... powinno być tak jak w ostatnich derbach...

Ja nie pisze o stronniczosci, że komisja ligi wam sprzyja bo jestescie z Warszawy itd., tylko w....ia sam fakt. Dwie identyczne sytuacje, i dwa różne werdykty... przed meczem bezpośrednim... można sie w....ić,

ToTylkoJa 10.11.2010 23:26

Tak jak napisałeś- wmówili, że nie było faulu Komora, to mogli równie dobrze zmyslić, że jednak Marcelo coś tam zrobił.

Właśnie, chcieli Wam dać mecze bez publiczności, ale jednak nie dali. Czy był gwizdek czy też nie to mniejsza o to- raz, że nie powinniście się zbierać wokół linii, a dwa to pamiętam, że chodziło przede wszystkim o to, że jakiś piłkarz Arki został poturbowany. Nie ma co porównywać roku 2001 z czasami bardziej teraźniejszymi- od tamtego czasu wiele się zmieniło w naszej lidze (w ogóle to czy wtedy była Komisja Ligi?)

Choto- dostał 5 spotkań pauzy. Gdyby chcieli, to dali by mu 2 lub 3 mecze na odczep się.
Ostatnio Legia dostała chorą karę za rzucenie jakąś monetą w fotoreportera- 5 tys zł z tego co pamiętam.

Wczoraj podawałem te same argumenty, więc nie wiem co tu do rzeczy ma 'kozaczenie'?

No ale, żeby nie było, żałuję, że go nie zawiesili. Tak jak napisał kresek('ku' mi nie działa:-p)- mamy patową sytuację. Oby tylko sędzia dobrze prowadził spotkanie, bez faworyzowania którejś z ekip.

kreseq 10.11.2010 23:29

Wygramy - ( nie daj Boze strzeli bramke Komor lub cos wybroni ) - Bedzie jazda oj bedzie.
Przegramy - Sprawiedliwosc zwyciezy i nawet z pomoca PZPN Legia przegra z Wisla wiec bedzie +10 do sily i +6 morale.

Wychodzi na to ze dla dobra pilki noznej i w duchu sprawiedliwosci Legia ten mecz musi przegrac :D

Sytuacja jak widac patowa dla Nas ;)

Powtarzam - Wiekszosc jak nie wszyscy Legionisci tutaj byli za ukaraniem Komora. Nie do Nas pretensje prosze :)

Palikot - Postaw spora sumke, kurs jest chyba dobry :D

palikot 10.11.2010 23:30

i tak przegracie... :)

A co bedzie jak trafi swojaka? :lol:

Wojtas 10.11.2010 23:38

Jesli Maciek nadal wychodzi z zalozenia ze liga bedzie ciekawsza to ten mecz powinnismy wygrac :D


Oba zespoly sa raczej nastawione na zwyciestwo ,nie ma kalkulacjii
i dobrze,nie na nic gorszego niz szachy na na boisku,i liczenie byle bramki nie stracic

mysle ze mozemy wygrac,ale potrzeba obrony i skutecznosci......

pan_premier 10.11.2010 23:47

to sa ....a jaja Chavez inwalidzko wpada na jakiegoś kmiota i z miejsca ma dwa mecze
legijny siuśmajtek kopie sobie z nudów i nie ma kary, bo kopał największego chuja w lidze dla którego połamanie twarzy to normalna gra :lol:

już przez grzecznosc nie wspomnę o karach dla Lecha

Panie Basałaj siedź pan dalej cicho.. po co się męczyć

dynek.pl 11.11.2010 09:06

zagranie Komorowskiego niczym nie roznilo sie od Boguskiego kiedys - szczerze to zawsze odrzucam te wszelkie teorie spiskowe ale teraz ciezko od tego uciec - oni chcą tępić chamstwo na trybunach, a jawnie tolerują chamstwo na boisku

przy okazji głosujcie na przyjażń pasiasto-wroniecką -> http://demotywatory.pl/2266322/przyjazn

marjan 11.11.2010 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1008921)
Bo Wy "szczwane bestie" jesteście - gracie tu sprawiedliwych aniołków, ale jakby chodziło o jakiegoś Waszego asa typu Vrodljak to inaczej byście śpiewali ;)

pozostaje mi sie zgodzic, kibicuje Legii i dokładnie tak jak piszesz, w przypadku asa typu Vrdoljak bym protestował jakos żałośnie przywołując przypadki, których przywołowanie nie przystoi, a niewyrazny Komorowski ....coz jego moge ot tak zawierzyc tej komisji co to sie zawierza piłkarzy jak canal + cos znajduje

junior1906tsw 11.11.2010 11:05

:/
 
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

mhl_pl 11.11.2010 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez moce (Post 1008726)
przeciez to nie chodzi o to jak gra Komorowski tylko o to aby decyzje podejmowane przez komisje ligi byly BEZSTRONNE I SPRAWIEDLIWE to nie jest prywatny folwark do K....Y NEDZY!!!

Kolego świata nie naprawisz. Złodziej zawsze będzie złodziejem a kur*a bedzie kur*ą . Od lat zawsze większość( o ile nie wszystkie) decyzji była stronnicza i na niekorzyść Wisły. Radze więcej dystansu do tego wszystkiego. Też mnie to wkurzało , ale dałem spokój. Przynajmniej mistrzostwa Polski świetnie smakowały :D zwycięstwa po 1-0 w najważniejszych meczach z Legią ( wtedy gdy strzelali Zieniu i Marcelo). Pamiętacie to-a też przed tymi meczami zawieszali naszych graczy . Takie zwycięstwa smakują najlepiej bo wywalczone tylko i wyłącznie przez Nas . Komisja ligi niech sie dalej komprmituje a Legia i Lech i tak mistrza nie zdobędą.

zieniu.nazawsze 11.11.2010 11:31

Problem jest taki, że trener nie potrafi ustawić poprawinie zawdników na boisku. Biegają i odbijają się od siebie zamiast stać na konkretnych i przećwiczonych pozycjach. Te wysokie podania na uwolnienie i straty przez niedokładne podania to nasza słaba strona. Najgorsze jest, że jeśli już jakiś pomocnik zacznie ruch z piłką, akcję - nagle wszyscy pozostali znikają i nie ma komu zagrać podać znaleźć do podania...

Chłopaki - pokazujcie się, wystawiajcie się do podania. Grajcie zespołem, a nie indywidualnie.
Mam takie wrażenie, że część drużyny gra na złość drugiej części...

pavlus 11.11.2010 11:36

http://www.legia.net/wiadomosci,3925...e_radovic.html

Paweł Brożek boi się Legii?Tak ponoć myślą w Warszawie.......

TWSD Guard 11.11.2010 12:03

UWAGA - BILETY MECZ Z LEGIĄ

Wszystkie posty o charakterze ogłoszeniowym, dotyczącym sprzedaży biletów, odstąpienia karnetów oraz wymiany miejsc będą na tym forum usuwane. Autorzy, którzy będą powielać tego typu posty będą z forum usuwani poprzez bany i blokady dostępu.


UWAGA: Podobnie eliminowane będą posty w stylu "chętnie kupię bilet na mecz z Legią, jakoś się dogadamy itp".
Prosimy tego typu zapytań i ogłoszeń również nie zamieszczać na forum. Posty będą usuwane razem z autorami by
TWSD Guard

ToTylkoJa 11.11.2010 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mhl_pl (Post 1008958)
zwycięstwa po 1-0 w najważniejszych meczach z Legią ( wtedy gdy strzelali Zieniu i Marcelo). Pamiętacie to-a też przed tymi meczami zawieszali naszych graczy . Takie zwycięstwa smakują najlepiej bo wywalczone tylko i wyłącznie przez Nas .

Kogo np?
...

FraMat 11.11.2010 12:35

Cytat:

- Marcin walczył z zawodnikiem rywala w polu karnym i najlepszym komentarzem jest zachowanie Brazylijczyka, który nie miał żadnych pretensji do naszego obrońcy - powiedział podczas konferencji prasowej trener Maciej Skorża.
Macius już zapomniał jak sam za czasów kariery w Wiśle protestował przeciwko takim zwyczajom C+ i Komisji?
Punkt widzenia Maciusiu zalezy od punktu siedzenia?

wiśnia 11.11.2010 12:44

Kibice spisali się na medal, biletów brak. Czy pilkarze odwdzięczą się dobra grą? czy zarząd doceni to w zimowym okienku transferowym?

krakulaku 11.11.2010 12:54

Remis biorę w ciemno, w obronie jesteśmy jak ser szwajcarski i nie mamy się co oszukiwać i napinać. Jeśli zamurujemy bramkę i będziemy spokojnie grać na remis to myślę że przyjezdni na to przystaną i też nie będą szarżować za bardzo.
Druga wersja - na fali dopingu i ciśnienia stracimy zdrowy rozsądek, zaatakujemy i otworzymy się. Będzie radosny futbol w obronie i grad bramek tak jak 7 z Lechią. Ja jestem za tą drugą opcją oczywiście, niech się dzieje!

theOne 11.11.2010 13:13

Będzie ciężko legia teraz zaczęła grać naprawdę dobrze... My mamy "przebłyski" dobrej gry
ale,na pewno dużym plusem będzie to że gramy u siebie i pomożemy im
zmiażdżymy zajeb*** dopingiem ,który z pewnością im pomoże

Gucio25 11.11.2010 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiśnia (Post 1008997)
Kibice spisali się na medal, biletów brak. Czy pilkarze odwdzięczą się dobra grą? czy zarząd doceni to w zimowym okienku transferowym?

".. o tym warto rozmawiać." :lol:

Jeden 11.11.2010 13:22

Konferencja prasowa
 
Czy będzie dzisiaj konferencja prasowa przed jutrzejszym meczem?

kamilo584 11.11.2010 13:25

To będzie mecz prawdy dla nas . JAK wygramy ( w co bardzo wierze ) gramy o MISTRZA , a jak przegramy to sezon dla nas sie skończył , i pozostanie walka o środek tabeli


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl