Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Pany ! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7694)

Snoop1906 05.11.2010 18:22

Link do meczu w fajnej jakosci: http://egoals.pl/videos/na-zywo:-cracovia---wisla

Ofsajd 05.11.2010 18:28

Jak nie wygramy dzisiaj z parchami to zgolę brodę!
Wiiiiseeeełkoooo wyyyygraj mecz!

saklak1906 05.11.2010 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1004812)
Dokładnie, niczego bardziej nie pragnę niż tego żeby Mały im strzelił :) Tak w 90 minucie na 1:0 :)

Chcesz mnie k..a zabic, nie dos ze juz jade na przed zawalowym to jeszcze tyle sie z nimi pier...c. Dwie szybkie brameczki mi pasuja zeby zemnie ciscienie zeszlo bo moge tego nie zniesc i nie utrzymac.

Kryniu 05.11.2010 19:02

Dokładnie jak mówisz saklak1906. Najlepiej tak dwie bramki w pierwszej połowie a potem z piwkiem delektować się meczem a nie stresować się do końca o wynik w stanie przedzawałowym. Mimo wszystko najważniejsze to wygrać( w ostateczności nie przegrać). Nerwy jak przed jakimś egzaminem.

fialo 05.11.2010 19:04

Oj tam, oj tam;) Rozkmińcie tą radość po 1:0 w 90 minucie. Chyba zacząłbym latać ;)

dynek.pl 05.11.2010 19:06

skladu jeszcze nie ma - pewnie Maaskant sie zastanawia co z Boukharim :)

rafalek 05.11.2010 19:12

Kryniu, tu nie ma czegoś takiego jak W OSTATECZNOŚCI NIE PRZEGRAĆ...
Oni mają ten mecz ....a bezwzględnie wygrać. I nie ma to tamto.

Kryniu 05.11.2010 19:13

Jest skład
Pawełek
Cikos
Chavez
Bunoza
Paljić
Małecki
Sobolewski
Garguła
Piotr Brożek
Kirm
Paweł Brożek

MCX 05.11.2010 19:14

Pawełek

Cikos, Chavez, Bunoza, Paljić

Sobolewski

Małecki, Garguła, Piotr Brożek, Kirm

Paweł Brożek

- - -

Od razu tłumaczymy: Wisła najpewniej zagra w ustawieniu 1-4-1-4-1. Defensywnym pomocnikime Sobolewski, ofensywnymi Garguła i Piotr Brożek, na skrzydłach Małecki i Kirm, w ataku Paweł Brożek

Za wisla.krakow.pl

Kryniu 05.11.2010 19:16

rafalek masz rację. Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda.

Kryniu 05.11.2010 19:18

skład raczej optymalny. Brożkowie razem w ofensywie. Ciekawie

Kryniu 05.11.2010 19:20

Widzę że u nich zagra Sasin. Jak ja tego ich białego ryja nie lubię

MCX 05.11.2010 19:20

Dziwna decyzja o wystawieniu lewego obrońcy/pomocnika Piotra Brożka w środku pomocy.

Cóż, może będzie odkryciem na tej pozycji i zawodnikiem równie uniwersalnym jak Junior Diaz.

Ale czy derby Krakowa to dobre pole do eksperymentów? Nie sądzę.

Wolałbym tam widzieć Wilka.

Cieszę się, że nie ma Boukhariego, bo mówiąc szczerze powoli zaczynałem myśleć, że jest taką "świętą krową", którą Maaskant będzie ciągnął na siłę i wstawiał do pierwszego składu niezależnie od formy.

Bardzo dobrze, że wrócił Garguła. Mówcie co chcecie, ale jak dla mnie to jest nasz kluczowy piłkarz i POZnan*ska porażka to efekt m.in pominięcia go w pierwszej 11-tce.

Wiślak709 05.11.2010 19:20

Niech nasi piłkarze zagrają tak by po meczu ku... tzn. kibicom druzyny rywala zaspiewac: "Zawsze nad wami"

WiślakMyślenice 05.11.2010 19:24

Nie wiem czy coś ze mną nie tak ale tych derbów w ogóle nie czuję... ;/

dynek.pl 05.11.2010 19:24

najlepszy mecz pod wodzą Maaskanta (z Jagą) zagraliśmy bez Marokańczyka więc dobry omen :D

Kryniu 05.11.2010 19:25

WiślakMyślenice nie grzesz!!!

Wiślak709 05.11.2010 19:25

WiślakMyślenice - jak sie zacznie mecz to poczujesz.

Wiślak709 05.11.2010 19:26

Ale sie na forum jude plują :D

sorry, ze jeden pod drugim.

Kryniu 05.11.2010 19:26

Zaczęła się rozgrzewka naszych. Dziewczynki z tamtej strony już ich pozdrawiają

Wiślak709 05.11.2010 19:30

kryniu - coz poradzic kompleksy.

MCX 05.11.2010 19:31

Filipiak w studiu przedmeczowym C+ :D

Co do trenerów żydów:

GKS Katowice chciało za Stawowego 1 milion złotych.
Ofertę dla Bakero przebił Lech.
Szatałow był trzecią opcją.
Słowa Filipiaka.

Wiślak709 05.11.2010 19:33

gdzie jest w miare dobra transmisja i nie tnie?

manson777 05.11.2010 19:33

wreszcie bez Boukhariego

SWEET_83 05.11.2010 19:33

Zarty sie skonczyły... Wisła grac i wygrac...

Mario Nh 05.11.2010 19:35

Ale wymyślił profesorek :lol:

50 wspaniałych z kibicami lat :lol:

satori 05.11.2010 19:37

Boukhari nie gra - 1 plus w tym meczu :-) mam nadzieje ze Garguła zagra dobry mecz

MCX 05.11.2010 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez satori (Post 1004892)
mam nadzieje ze Garguła zagra dobry mecz

Co do tego jestem pewien.

Wojtas 05.11.2010 19:39

Sklad jest ok.

Garguła rokuje jakies nadzieje na akcje do przodu ,licze ze Kirm tez cos bedzie szarpał.
To na tyle w ataku :D

co do obrony to sam nie wiem,pewnie błedy beda ,pytanie czy pejsy to wykorzystaja

Grac ,Grac ,tego meczu PRZEGRAC im nie wolno !

Wiślak709 05.11.2010 19:40

Dajcie link do czystej transmisji :D

satori 05.11.2010 19:41

Bunoza i Chavez grali juz ze soba wiec mysle ze z meczu na mecz powinno byc lepiej. Mowcie co chcecie ale nie uwazam ze to sa zli obroncy.. I jeden i drugi pokazali pare razy ze potrafia grac dobrze. Mam nadzieje ze dzisiaj wyjdzie im ten mecz.

mattias 05.11.2010 19:41

http://dvbsport.dl.pl/ ja oglądam tutaj

tofik 05.11.2010 19:41

No zobaczymy. W koncu wg znawcow przez Boukhariego gralismy chujowo. Dzisiaj nie gra. Czyli powinnismy ich zmiesc.

HOOLIGANSWISŁANH 05.11.2010 19:43

trzeba wygrac DO BOJU WISELKA!!

Wiślak709 05.11.2010 19:43

mattias - thx

bridgeburner 05.11.2010 19:44

Skandal!
Oszustwo!
Gdzie Wasiluk, gdzie Jarabica ja sie pytam
dlaczego trenerzy po rozum do głowy ida przed a nie po meczach z nami już którys raz??
(Sląsk, Lech )

TymonPRO 05.11.2010 19:48

Mam gdzieś statystyki ,kto gra,czy Cracovia Mourinho wypożyczy na 90 minut,czy zagra Zidane ,jedno mnie obchodzi 3 pkt dla Wisły !!!

Wiślak709 05.11.2010 19:48

kurde Masscant mowi, ze to tylko zwykły mecz. TO NIE JEST ZWYKŁY MECZ!

SWEET_83 05.11.2010 19:50

Oj Boze Maaskant to nie jest zwykły mecz... Wisła grac Kuzwa mac...

buczo1985 05.11.2010 19:50

Trochę dziwny ten wywiad w wykonaniu naszego trenera. Ale może mi się tylko wydaje...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl