![]() |
Jesli tak beda grac to ja cofam wszystkie slowa jakie napisalem.. przepraszam :D
|
ZAJEBIŚCIE! : ) i bardzo się cieszę, że to Kirm strzelił.
|
Dobra powtórzyć ten wynik z Amiką Parchami i Legią i jaaaa :D
|
Zszedł Boukhari i jest gra!
Kirm w końcu strzelił! Brawo! Dobrze, że nie w słupek lub w poprzeczkę jak to ma zwyczaj :D I nie zgadzam się, że karnego nie powinno być. Karny prawidłowo odgwizdany. btw ci co płakali po 20 minutach niech usuną konta, bo mecz trwa 90 minut, a nie 20. |
Sędzia wypaczył wynik meczu.
|
Do przerwy powinnismy przegrywac conajmniej 0:3 a prowadzimy 4:1.
Jaka ta pilka jest dziwna :D Niestety jak narazie dwa bledy sedziego - niepodyktowany ewidentny karny dla Lechii i niesluszny karny dla Wisly. --edit-- A gdzie sa Ci ktorzy juz dzis Maaskanta zwalniali?? W pilce trzeba miec szczescie a Wisla dzis ma i chcialbym zeby takie szczescie juz do konca sezonu bylo. |
Komentatorzy są pojeba.. . Przecież karny dla Wisły był ewidentny !!!!! A oni mówią że nie było i później jeszcze raz trzeba będzie zobaczyć tą sytuację i ocenić to. S.........!
|
No 9 kolejek do bani, to teraz czas na 21 rewelacyjnych ;)
|
Cytat:
|
Tez mi sie wydaje ze karny byl sluszny. Kirm najpierw dotknal pilke a pozniej bramkarz wpadl na jego nogi. Natiomiast w 1 polowie Lechii ewidentnie nalezal sie karny po faulu Bunozy.
|
czyzby piach z machiny sie wysypal
i zaczela dzialac? a moze sie dooliwili? |
Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale k... można grać jak się chce:)
|
Kirm dodał trochę od siebie, ale bramkarz Lechii wjechał łokciem w łydkę Wiślaka. Nie widać tego zza bramki, widać z tyłu i z drugiej strony.
|
Gdzie on tam niby dotknął piłkę? Nie było karnego, co nie znaczy, że w drugiej połowie prowadzenie niezasłużone i bez karnego Wisła wygrałaby.
|
A patrząc choćby na Nasz forumowy typer to mało kto z Nas obstawiał taki, lub chociaż podobny wynik...
|
Wygralismy dzieki kontrze, a nie dzieki atakowi pozycyjnemu...
P.S - Kapsa najpierw wybil pilke reka, a potem trafil w nogi. Widac, to bylo na 2 z 4 powtorek. |
Wpuścić Riosa !!!
|
Ja uważam, że nie było karnego. Po prostu bramkarz się rzucił za tą piłką a Kirm to skrzętnie wykorzystał.
Ale czwarty gol to popis w wykonaniu Paljica i Kirma. Ta drużyna zaczyna grać, strzelać bramki. Teraz niech zamkną się krytykanci, którzy twierdzili, że Maaskant nie zrobi nic z tej drużyny, bo nie ma materiały, a tutaj taki klops! Jednak są. |
Kiedy ostatnio strzelilismy w lidze 4 bramki?
|
Cytat:
Cytat:
Obrona znowu zaspała, trzech niekrytych. Dawidowski gol, jakiś koszmar :o Kirm natomiast mecz życia w Wiśle! Ten balans, te przymierzenie! Nasz Messi. |
Cytat:
|
następny mecz dopiero nam powie czy to jednorazowy wyskok czy wreszcie zaskoczyli. Jeżeli to drugie to w samą porę.
|
Najważniejsze, że nie tracimy punktów a zdobywamy:)
|
I macie Państwo Tomka :lol:
|
Gol Lechia :D zasłużony :)
hhahahahaah Kirm :D masa :D |
a jednak david qrwa
|
Jakbym czuł że Dawidowski strzeli :D
edit. Ahhh KIRM |
Pawełek przypomniał o swoich umiejętnościach...
Nasi byli zawsze dają o sobie znać. Niedzielan, Dawidowski, Kwiek - przeciez to plaga !!! |
KIRM!
znaki znaki |
Kirm jest dla mnie BOGIEM!
|
co za mecz:)
|
KIRM x2 !!!
i dzien staje sie piekniejszy :D |
Co za mecz :) :)
|
Pawełek sobą by nie był, gdyby babola nie puścił... dobrze, że Andraz szybko odpowiedział.
|
Cytat:
|
Jakiś duren wlaczyl mecz Realu i przegapilem bramke Kirma... !!!
|
obrona słaba jak zawsze, ale atak dziś zaskoczył
|
Cytat:
Obrona na swoim poziomie, na szczescie udaly sie nam dzisiaj kontry :). Zobaczymy, jak bedzie z zespolami, ktore graja skuteczniejsza pilke, a takze z takimi, ktore nastawiaja sie na kontre. Narazie bardzo malutki plusik, bo do tej pory bylo slabiutko. |
Nie płaczcie, że Pawełek ma zawsze wpadki, bo lepszego bramkarza nie mamy a nic nie zanosi się na to, żeby zarząd sprawił jakiegoś nowego goalkippera.
|
jesli my jestesmy frajerami to lechisci to totalni kretyni
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl