Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [10. Kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 23 października sobota godz. 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7667)

satori 23.10.2010 18:46

Jesli tak beda grac to ja cofam wszystkie slowa jakie napisalem.. przepraszam :D

Evil_ 23.10.2010 18:46

ZAJEBIŚCIE! : ) i bardzo się cieszę, że to Kirm strzelił.

brylant17 23.10.2010 18:47

Dobra powtórzyć ten wynik z Amiką Parchami i Legią i jaaaa :D

vaazon 23.10.2010 18:47

Zszedł Boukhari i jest gra!
Kirm w końcu strzelił! Brawo!
Dobrze, że nie w słupek lub w poprzeczkę jak to ma zwyczaj :D
I nie zgadzam się, że karnego nie powinno być. Karny prawidłowo odgwizdany.
btw ci co płakali po 20 minutach niech usuną konta, bo mecz trwa 90 minut, a nie 20.

Kosa_ 23.10.2010 18:47

Sędzia wypaczył wynik meczu.

bouli76 23.10.2010 18:48

Do przerwy powinnismy przegrywac conajmniej 0:3 a prowadzimy 4:1.
Jaka ta pilka jest dziwna :D

Niestety jak narazie dwa bledy sedziego - niepodyktowany ewidentny karny dla Lechii i niesluszny karny dla Wisly.


--edit--

A gdzie sa Ci ktorzy juz dzis Maaskanta zwalniali??

W pilce trzeba miec szczescie a Wisla dzis ma i chcialbym zeby takie szczescie juz do konca sezonu bylo.

fanfan 23.10.2010 18:48

Komentatorzy są pojeba.. . Przecież karny dla Wisły był ewidentny !!!!! A oni mówią że nie było i później jeszcze raz trzeba będzie zobaczyć tą sytuację i ocenić to. S.........!

Bialix 23.10.2010 18:48

No 9 kolejek do bani, to teraz czas na 21 rewelacyjnych ;)

krowczax 23.10.2010 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kosa_ (Post 997801)
Sędzia wypaczył wynik meczu.

co za kretyni, nie dość ze wygrywamy to i tak frajerzy narzekają

satori 23.10.2010 18:49

Tez mi sie wydaje ze karny byl sluszny. Kirm najpierw dotknal pilke a pozniej bramkarz wpadl na jego nogi. Natiomiast w 1 polowie Lechii ewidentnie nalezal sie karny po faulu Bunozy.

Robek 23.10.2010 18:50

czyzby piach z machiny sie wysypal
i zaczela dzialac?
a moze sie dooliwili?

kk23 23.10.2010 18:50

Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale k... można grać jak się chce:)

Oldpara 23.10.2010 18:50

Kirm dodał trochę od siebie, ale bramkarz Lechii wjechał łokciem w łydkę Wiślaka. Nie widać tego zza bramki, widać z tyłu i z drugiej strony.

calieri 23.10.2010 18:51

Gdzie on tam niby dotknął piłkę? Nie było karnego, co nie znaczy, że w drugiej połowie prowadzenie niezasłużone i bez karnego Wisła wygrałaby.

Kandzior 23.10.2010 18:51

A patrząc choćby na Nasz forumowy typer to mało kto z Nas obstawiał taki, lub chociaż podobny wynik...

For_FuN_ 23.10.2010 18:52

Wygralismy dzieki kontrze, a nie dzieki atakowi pozycyjnemu...

P.S - Kapsa najpierw wybil pilke reka, a potem trafil w nogi. Widac, to bylo na 2 z 4 powtorek.

skeba 23.10.2010 18:52

Wpuścić Riosa !!!

bonawentura 23.10.2010 18:52

Ja uważam, że nie było karnego. Po prostu bramkarz się rzucił za tą piłką a Kirm to skrzętnie wykorzystał.
Ale czwarty gol to popis w wykonaniu Paljica i Kirma. Ta drużyna zaczyna grać, strzelać bramki. Teraz niech zamkną się krytykanci, którzy twierdzili, że Maaskant nie zrobi nic z tej drużyny, bo nie ma materiały, a tutaj taki klops! Jednak są.

RAF 23.10.2010 18:53

Kiedy ostatnio strzelilismy w lidze 4 bramki?

vaazon 23.10.2010 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez calieri (Post 997810)
Gdzie on tam niby dotknął piłkę? Nie było karnego, co nie znaczy, że w drugiej połowie prowadzenie niezasłużone i bez karnego Wisła wygrałaby.

Obejrzyj powtórkę na spokojnie, najlepiej zza bramki lub z boku. Kirm czubem buta kopnął piłkę, po czym bramkarz Lechii wleciał na jego nogi.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 997814)
Ja uważam, że nie było karnego. Po prostu bramkarz się rzucił za tą piłką a Kirm to skrzętnie wykorzystał.

A zasady piłki nożnej znasz? Ja mogę mieć zamiar uderzenia piłki głową, a sobie uderzę z byka kogoś i co? Kartka mi się nie należy? Bramkarz nie trafił w piłkę, a w zawodnika, sprawa jest jasna.

Obrona znowu zaspała, trzech niekrytych. Dawidowski gol, jakiś koszmar :o
Kirm natomiast mecz życia w Wiśle! Ten balans, te przymierzenie! Nasz Messi.

Czechów 23.10.2010 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 997812)
Wygralismy dzieki kontrze, a nie dzieki atakowi pozycyjnemu...

P.S - Kapsa najpierw wybil pilke reka, a potem trafil w nogi. Widac, to bylo na 2 z 4 powtorek.

Zobacz na powtórkę z za bramki w zwolnionym tempie, najpierw dotknął piłkę Kirm a Kapsa spóźnił się o ułamek sekundy. Na zwolnionym tempie dokładnie to widać.

Orson 23.10.2010 18:58

następny mecz dopiero nam powie czy to jednorazowy wyskok czy wreszcie zaskoczyli. Jeżeli to drugie to w samą porę.

calieri 23.10.2010 18:58

Najważniejsze, że nie tracimy punktów a zdobywamy:)

Kandzior 23.10.2010 18:58

I macie Państwo Tomka :lol:

brylant17 23.10.2010 18:58

Gol Lechia :D zasłużony :)




hhahahahaah Kirm :D masa :D

Robek 23.10.2010 18:59

a jednak david qrwa

Ravers 23.10.2010 18:59

Jakbym czuł że Dawidowski strzeli :D

edit. Ahhh KIRM

skeba 23.10.2010 18:59

Pawełek przypomniał o swoich umiejętnościach...
Nasi byli zawsze dają o sobie znać.
Niedzielan, Dawidowski, Kwiek - przeciez to plaga !!!

mercury 23.10.2010 18:59

KIRM!

znaki znaki

bonawentura 23.10.2010 18:59

Kirm jest dla mnie BOGIEM!

krasny 23.10.2010 18:59

co za mecz:)

krowczax 23.10.2010 18:59

KIRM x2 !!!

i dzien staje sie piekniejszy :D

TymonPRO 23.10.2010 19:00

Co za mecz :) :)

serek.c2 23.10.2010 19:00

Pawełek sobą by nie był, gdyby babola nie puścił... dobrze, że Andraz szybko odpowiedział.

tedyy 23.10.2010 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 997824)
Pawełek przypomniał o swoich umiejętnościach...
Nasi byli zawsze dają o sobie znać.
Niedzielan, Dawidowski, Kwiek - przeciez to plaga !!!

a co Ty chcesz od niego gdzie była obrona!!!!!!!!!!!!!!!!!

skeba 23.10.2010 19:02

Jakiś duren wlaczyl mecz Realu i przegapilem bramke Kirma... !!!

leszekm_ 23.10.2010 19:02

obrona słaba jak zawsze, ale atak dziś zaskoczył

For_FuN_ 23.10.2010 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Czechów (Post 997817)
Zobacz na powtórkę z za bramki w zwolnionym tempie, najpierw dotknął piłkę Kirm a Kapsa spóźnił się o ułamek sekundy. Na zwolnionym tempie dokładnie to widać.

Ogladalem, inaczej bym nie pisal i jak mowie, wydaje sie, ze Kapsa wybil najpierw pilke reka.

Obrona na swoim poziomie, na szczescie udaly sie nam dzisiaj kontry :). Zobaczymy, jak bedzie z zespolami, ktore graja skuteczniejsza pilke, a takze z takimi, ktore nastawiaja sie na kontre. Narazie bardzo malutki plusik, bo do tej pory bylo slabiutko.

Kandzior 23.10.2010 19:06

Nie płaczcie, że Pawełek ma zawsze wpadki, bo lepszego bramkarza nie mamy a nic nie zanosi się na to, żeby zarząd sprawił jakiegoś nowego goalkippera.

krowczax 23.10.2010 19:09

jesli my jestesmy frajerami to lechisci to totalni kretyni


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl