Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [6. Kolejka] Wisła Kraków - Korona Kielce 17 września, piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7601)

Żuczek 17.09.2010 20:02

Rios - po prostu genialna asysta! Boukhari też ładnie gra.
Poza coś tej naszej obronie lepiej idzie, niż ostatnio, mimo że jej skład się nie zmienił.

power1928 17.09.2010 20:03

Jestem pod MEGA wrażeniem Riosa. Takiego chłopaka - młodego, dobrze grającego tyłem do bramki, który ma ostatnie podanie i wygrywa z każdym 1vs1 nie mieliśmy w Polskiej lidze jeszcze nigdy. Brać go nim zgłoszą się po niego kluby z zachodu.

ksych 17.09.2010 20:04

Ekstraklasa - Kolejka 6.
17/09/2010 | Obiekt: Stadion Wisły | Sędzia D. Piasecki

http://i991.photobucket.com/albums/a...sa/1300881.png http://i991.photobucket.com/albums/a...asa/129577.png
Wisła Kraków vs Korona Kielce - 17.09.2010
XviD | 720x416 | 2200kbps | Canal+ Sport



1:0 Paweł Brożek
POBIERZ!

1:1 Vuković
POBIERZ!

2:1 Wilk
POBIERZ!

2:2 Niedzielan
POBIERZ!


Jutro zarzuce linki do całego meczu.

Kryniu 17.09.2010 20:05

Może coś z tego będzie. Rios jak dla mnie wyrasta na gwiazdę zespołu. On i Boukhari to najlepsze transfery

krowczax 17.09.2010 20:11

no to kiszka

Evil_ 17.09.2010 20:13

Jovanić to słaby bramkarz i tyle...

krowczax 17.09.2010 20:19

swoją drogą gwizdek sędziego wygląda jak czerwona kartka troche
parę razy zaczynałem drżeć ze strachu

brylant17 17.09.2010 20:24

Według mnie to jest wina komunikacji, wystarczy zobaczyć na popatrzeć na grę i jak piłkarze prawie sobie odbierają piłkę...

filemon 17.09.2010 20:25

Bez agresji. Zupełnie bez agresji gra Wisełka.

Kryniu 17.09.2010 20:27

Żurawski do wymiany

krowczax 17.09.2010 20:27

Co ?!
Rios ?!

Ravers 17.09.2010 20:29

Kirm za Riosa... No to pięknie.

Kryniu 17.09.2010 20:29

Kto jak kto ale nie jego

For_FuN_ 17.09.2010 20:30

Korona narazie znakomita. U nas brakuje skrzydlowych i rozgrywajacego, ale to juz wiadomo od ponad roku/

Kryniu 17.09.2010 20:32

Co jest? Za chwilkę nam strzelą przy takiej grze.

brylant17 17.09.2010 20:36

Jeeeeeest Czarek :D

GonzoNS 17.09.2010 20:36

o ....aaaaa

kalosz 17.09.2010 20:36

jest ....A !!!!!!!! WISŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

krowczax 17.09.2010 20:36

Nasze małe Wilczątko <3 !!

leszekm_ 17.09.2010 20:37

w drugim kolejnym meczu brożek jak profesor

Kryniu 17.09.2010 20:38

Goooooooooooooooooooooooooooollllllllllll

harthausen 17.09.2010 20:41

a tak gdzieniegdzie chwalono Vukowicza, jaki to on twardy i maczo. I patrz, ledwo dotknięty, podnieść się biedak nie mógł.

brylant17 17.09.2010 20:47

ja jebie


10 znaków

krowczax 17.09.2010 20:47

a ja sie pytam - gdzie byla obrona ?

moskit 17.09.2010 20:47

Pod tym linkiem zaraz zacznie się transmisja z pomeczowej konferencji prasowej - http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...-wisla-korona/

Kryniu 17.09.2010 20:47

Wilk powinien dostać szansę w reprezentacji

Kluvi 17.09.2010 20:48

Brawa dla działaczy :] sprzedać całą obronę to teraz mamy ...

vaazon 17.09.2010 20:49

3 obrońców i Niedzielan i gol.

Żuczek 17.09.2010 20:50

Ech... kiepsko to wygląda... ciężko coś jeszcze strzelić będzie...

For_FuN_ 17.09.2010 20:50

2 brameczki stracone, a obstawialem tylko 1...dalej nie ma obrony, co zrobic...takich pilkarzy kupiono. Bez tego nie da sie wygrywac.

Kryniu 17.09.2010 20:52

Boguski ty dziadu

Evil_ 17.09.2010 20:52

kiedy Boguski nauczy się grać w piłkę?

Kryniu 17.09.2010 20:53

I jeszcze z tym dziadem przedłużyli umowę. Podobno jest napastnikiem

DeadOrAlive 17.09.2010 20:58

Akurat ten remis boli tak jak porażka..

Kryniu 17.09.2010 20:58

przy tej obronie to szlag mnie trafia. Możemy strzelić 2 bramki ale co z tego jak na dowalą z drugiej strony

krowczax 17.09.2010 20:59

az chce sie powiedziec: Mały, dogrywaj te piłki górą.


brakowało Riosa

calieri 17.09.2010 21:00

Chyba 'szlag' :) Szkoda, mogła Wisełka wygrać, boli tym bardziej, że obrona tak źle aż nie grała

Kryniu 17.09.2010 21:01

sorki heh faktycznie

bridgeburner 17.09.2010 21:01

Jeden ku.rwa kosmita w bramce wymieniony na drugiego
4 miejsce bedzie na koniec
szacunek dla kibiców za doping i tyle
gdzie jest obrona, Basałaj gdzie jest obrona??

Żuczek 17.09.2010 21:01

Boguski, co on jeszcze w Wiśle robi? Trenera Maaskanta szanuję, bo w porównaniu z początkiem sezonu nasza gra wygląda o wiele lepiej, ale nie kompletnie rozumiem przeprowadzanych przez niego zmian.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl