Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [5. Kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 10 września, piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7575)

_barszczu 10.09.2010 19:17

też macie wrażenie jakby te pierwsze 5 minut wyglądały jakbyście inną ligę oglądali, niż buraczaną?

Zwitter 10.09.2010 19:17

Nie rozumiem dlaczego nie gra Mały i nie rozumiem dlaczego broni Pawełek. Przecież Jovanić nie może być gorszy.

martiness 10.09.2010 19:18

Kamil dopiero zaczyna...

_barszczu 10.09.2010 19:18

Jovanic ma kontuzje KIBICU Wisły...

Kluvi 10.09.2010 19:18

ale Pawełek miał wręcz obowiązek wyjść do tej piłki!! co on Grosiciekgo się boii ludzie bez jaj ;/;/;;/

SpoXsteR 10.09.2010 19:18

Jova ma jakis uraz.. natomiast posadzenie Malego to lekki skandal, ale zobaczymy w praniu
z tym skladem, ustawieniem i rywalem remis biore z pocalowaniem reki..

tomasz_19 10.09.2010 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 977204)
Nie rozumiem dlaczego nie gra Mały i nie rozumiem dlaczego broni Pawełek. Przecież Jovanić nie może być gorszy.

Jovanic kontuzjowany...

PANDEM0NIUM 10.09.2010 19:20

Jestem zbudowany jak na razie gra w ofensywie.

Joshua TS 10.09.2010 19:20

Ach, te wyjścia Pawełka:lol::lol: No ale początek meczu elegancki, chociaż szkoda, że tak szybko Jaga odpowiedziała. W końcu się Paweł odblokował. Gramy, gramy...

Misiek570 10.09.2010 19:20

Cytat:

nie rozumiem dlaczego broni Pawełek. Przecież Jovanić nie może być gorszy
Jovanić ma przecież kontuzję.

BigLeb 10.09.2010 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 977204)
Nie rozumiem dlaczego nie gra Mały i nie rozumiem dlaczego broni Pawełek. Przecież Jovanić nie może być gorszy.

Zainteresuj się co się dzieje w drużynie to zrozumiesz.

Zwitter 10.09.2010 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _barszczu (Post 977206)
Jovanic ma kontuzje KIBICU Wisły...

Cholera. Na śmierć zapomniałem. Moja wtopa, mój błąd.

Edit: Coście tacy nerwowi? Zapomniałem po prostu.

Kluvi 10.09.2010 19:24

dziwisz się że są nerwy jak strzelamy i po 40 s tracimy bramkę...

ps myślałem że takie cuda to tylko w FM-ie są...

Joshua TS 10.09.2010 19:26

Ej no spokojnie, 15 minuta wy się denerwujecie... Oglądamy i trzymamy kciuki a nie marudzimy... DO BOJUUUU WISEŁKAAAA!!

harthausen 10.09.2010 19:27

mam wrażenie, że trener znalazł całkiem niezłe wyjście na obronę przy mizerii w tej formacji - cofają się wszyscy. Nawet to całkiem całkiem wychodzi. W ataku też się chce chce.
Jak na razie mecz się z przyjemnością ogląda, oby tylko im sił starczyło.

_barszczu 10.09.2010 19:28

jestem podbudowany tym, że piłkarze w końcu zaczęli grać na 1-2 kontakty z wychodzeniem na pozycje.

snyrting 10.09.2010 19:28

Widzieliście te wymiany podań? Tak mi się to spodobało, że aż musiałem się z Wami tym podzielić ;)

TeeS 10.09.2010 19:28

Widzicie to co ja? Potrafią wymienić kilka celnych podań? Normalnie w szoku jestem.... Jak widać można i tak - a nie tylko - na pałę do przodu i może ktoś tam dojdzie do piłki...

Bramka też piękna - jak i cała akcja.

brylant17 10.09.2010 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TeeS (Post 977220)
Widzicie to o ja? Potrafią wymienić kilka celnych podań? Normalnie w szoku jestem.... Jak widać można i tak - a nie tylko - na pałę do przodu i może ktoś tam dojdzie do piłki...

Bramka też piękna - jak i cała akcja.

Czy aby to na pewno Wisełka gra? :D Rios to jednak robi różnicę :D

tomasz_19 10.09.2010 19:32

podoba mi się te utrzymanie przy piłce :) widać, że piłka im nie przeszkadza :P

hawkins 10.09.2010 19:32

Bunoza - jaki spokój przy wyprowadzaniu piłki :D

Rios - kosmos!

Maskaant nauczył nas konstruowania ataków, utrzymywania przy piłce. Naprawdę super to wygląda!

julo 10.09.2010 19:35

Wow, podobie mnie sie.

Jestem pozytywnie zaskoczony naszą grą.

_barszczu 10.09.2010 19:35

wstrzymajcie się z pochwałami, bo póki co klepią bez efektu, a ja wciąż drżę o obronę :-)

jurukuru 10.09.2010 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 977221)
Czy aby to na pewno Wisełka gra? :D Rios to jednak robi różnicę :D

Bardzo ładnie chłopaki grają, przyjemnie dla oka. Za grę brawo dla was Wiślacy :)

Borinho 10.09.2010 19:37

Podniecacie się a obrona dziurawa jak szwajcarski ser co chwilę Jaga wchodzi w strefę przed polem karnym i krycie szwankuje !!!

TeeS 10.09.2010 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _barszczu (Post 977226)
wstrzymajcie się z pochwałami, bo póki co klepią bez efektu, a ja wciąż drżę o obronę :-)

I bardzo dobrze. Dokąd nasi klepią - dotąd Jaga nie ma piłki i nie może atakować ;)

brylant17 10.09.2010 19:38

O kurrr Polski Messi jakie triki :D hehehe

Borinho 10.09.2010 19:39

No tak jak Żuraw miałbym lepszą lewą to pewnie w tym Celticu dużej by pograł i gole nawet w lidze mistrzów strzelił

Wajcha17 10.09.2010 19:40

Widzieliście to co ja - skutecznie dryblujący Boguski O.O WOW!!

iq1000 10.09.2010 19:40

Zauważyliście, że Boguski sobie przypomniał, że jest piłkarzem :D

p.s.
ale obrony dzisiaj nie mamy :(

Borinho 10.09.2010 19:40

Ale fart.... po akcji grosickiego

LeQ 10.09.2010 19:40

Powie mi ktoś co się stało z Rafałem Boguskim ? ;] i piłeczka nie odskakuje sztuczki robi

MMTS 10.09.2010 19:41

jak widzę Wisłę grającą z pierwszej piłki to wcale się nie dziwię, że Małecki siedzi na ławie...

Ravers 10.09.2010 19:41

Śmiesznie to wyglądało jak Wilk i Sobol na glebę obok siebie :)

felipe 10.09.2010 19:42

Czyli jednak da sie zagrać z klepki, fajnie przyjąć piłkę, wymienić kilkanaście podań pod rząd?

Wniosek po tym meczu jest jeden - nigdy więcej polskiej myśli szkoleniowej... Podrędny trener holenderski w 3 tygodnie uczy więcej niż Kasperczaki i inne złotouste Skorże miesiącami... A przy okazji nie pier**li trzy po trzy.

Dla mnie nie ważne w tym momencie nawet jakim wynikiem skończy się to spotkanie. Jedziemy 3 "obrońcami" na teren najlepiej grającej aktualnie ekipy w Polsce. Porażke kalkulowałem. Grunt, że Maaskat coś im wpoił. Nawiązując do słów Reymana - każdemu Wiślakowi dziś podałbym rękę.

Kluvi 10.09.2010 19:42

ludzie bo wreszcie grają na porządnej murawie a nie na kartoflisku ;/
jak widać duuża różnica jest..

ps Mario poraz 2 ...

ps2 A Sobol ładnie teraz Grosika odpuścił ;/

brylant17 10.09.2010 19:42

Zauważcie różnice, Polski trener nie potrafi nauczyć polskich piłkarzy trzymania się przy piłce i panowania nad nią.A zagraniczny z doświadczeniem potrafi.

Zwitter 10.09.2010 19:43

Grosicki pokazał jaka jest nasza obrona.

Boje się, że będzie tak, że my atakujemy a Jaga nam z kontry strzeli.

wwf 10.09.2010 19:43

Borinho tak podniecamy się bo nareszcie widać jakąś myśl w tej grze. Widać zwyczajnie ręke trenera.

Może się zdarzyć że dziś przegramy, ale widać że nareszcie ta drużyna trenuje i coś na tych treningach ćwiczy. Dziś może się nie udać, jutro też ale jak wszyscy będą tak pracować to przyniesie to efekty wcześniej lub pózniej.

Dziś atakujemy całym zespołem, bronimy całym zespołem i wszystkim się chce. Jak by nasi wyszli z takim nastawieniem jak mieli jeszcze nie dawno to Jaga już by prowadziła 2-0.

Joshua TS 10.09.2010 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Borinho (Post 977234)
Ale fart.... po akcji grosickiego

No fakt, koleś jest w formie, ale nie może się dwóch naszych kłaść w "16". Rafał Dębiński powiedział, że braku Małeckiego na razie nie widać i trudno się z nim nie zgodzić. Ja myślę, że wejście Małego na podmęczonych zawodników Jagi może być bardzo znaczące. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce...
A propos obrony... Świetnie nas Bunoza uratował...Oj Mariusz Mariusz


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl