Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski 2010/2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7567)

Syn Kangura z 1984 25.10.2010 18:12

Ja to widzę tak - Wilk za Sobola, Małecki w ataku, a na skrzydło Łobo lub Rios, z naciskiem na tego drugiego. W sumie inaczej być nie może. No chyba że Żurawski...

Titto 25.10.2010 18:22

Cytat:

Wypadnięcie Brożka i Sobola to oczywiście jest jakieś osłabienie, ale nie dramatyczne. Nie byli to zawodnicy, którzy ciągnieli grę w tej rundzie.
Nie zgadzam się. Uważam, że to właśnie oni ciągnęli naszą grę. Brożek jest najlepszym strzelcem drużyny razem z Małeckim,a Sobolewski miał na pewno duży wpływ na kolegów, ale też jego gra wyglądała jak na Sobola przystało odbierał dużo piłek ratował nas w kilku sytuacjach podbramkowych etc. moim zdaniem Guła i właśnie Sobol to czołowe postacie drużyny.
Ja liczę na takie ustawienie
Pawełek - Cikos, Bunoza, Chavez, Paljić - Kirm, Wilk, Garguła, Rios - Małecki, Żurawski.

Wojtas 26.10.2010 00:43

PP drogą do Pucharów??

kto wie,poki co uwaga na Sernasa i szybkie kontry Widzewa bo watpie zeby na nas jakos wielce ruszyli.

licze ze nasi zagraja przyzwoicie ,choc to jeden mecz i wszytsko zdarzyc sie moze...

arti 26.10.2010 07:29

Bardzo niefajnie, że Paweł wypadł, bardzo... Wydaje się, że na dziś nie mamy porównywalnego zastępcy.Oby Mały dał radę.

Seba_kraków 26.10.2010 07:45

Pawełek-Cikos-Bunoza-Chavez-Branco-Garguła-Wilk-Palijć-Kirm-Rios-Małecki

Tak coś czuje że dzisiaj wyjdziemy na Widzew

JAR0 26.10.2010 09:13

Kto dziś wyjdzie, w pierwszym składzie przekonamy się przed meczem. Z tego co czytałem w wywiadach, to Kretek jak i Bieniuk mówili że w Widzewie też mają zagrać zawodnicy którzy mniej grają w lidze. Więc może nie będzie tak źle. Łódzianie napewno mają słabszą ławkę jak Wisła.

Titto 26.10.2010 13:09

...Choć na rezerwie kilku niezłych graczy mają jak Grischok, Grzelak, Lisowski, Arriero

Marszałek 26.10.2010 13:30

Trzeba gryźć trawę,bo ten mecz jest bardzo ważny. Raz,gdy wygramy da to większej pewności siebie chłopakom. Dwa, poprzez PP możemy awansować do LE>. Dla mnie ten mecz jest priorytetem i nie wyobrażam sobie aby mogli koło niego przejść.

Dean 26.10.2010 13:32

Dać szansę ławce rezerwowych Pietia, Jirsak itp. niech się ogrywają. I wygrać.:)

h3po4 26.10.2010 14:20

Będzie transmisja w tv ?
Bo miała być ale nie pamiętam kanału, albo miało nie być, no nie wiem ;)

Z góry dzięki za odpowiedź ;)

tommasi 26.10.2010 14:26

mecz jest na tvp sport :)

Krzyma 26.10.2010 14:48

Kupię bilet na G przed meczem ?

aNouc 26.10.2010 14:59

na 99,9999% ...............

canarinhos 26.10.2010 15:01

a wczoraj podobno nie bylo juz biletow na G... mozliwe to?

mic 26.10.2010 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez canarinhos (Post 999380)
a wczoraj podobno nie bylo juz biletow na G... mozliwe to?

Forumowe info to nie zawsze dobre info ;)

canarinhos 26.10.2010 15:08

Ale to nie info z forum, tylko kumpel chcial na G a musial kupic na E. a dzis na stronie pisza ze bilety sa na wszyskie sektory.

mic 26.10.2010 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez canarinhos (Post 999386)
Ale to nie info z forum, tylko kumpel chcial na G a musial kupic na E. a dzis na stronie pisza ze bilety sa na wszyskie sektory.

To dziwne. Kumpel wczoraj kupowal na G i dostal bez problemu. Poza tym, skoro na Lechie mozna bylo jeszcze dostac resztki przed meczem, to jakim cudem wyprzedaliby na Widzew? :)

canarinhos 26.10.2010 15:14

To pewnie dzis przed meczem bez problemu mozna bedzie kupic na kazdy sektor...

Seba_kraków 26.10.2010 16:21

Ja też wczoraj bez problemu kupiłem na g a była godzina 15 :P

arbuz 26.10.2010 16:46

bedzie ten mecz w telewizji ??? jak tak to jakiej ? dzieki

jaro1985r 26.10.2010 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arbuz (Post 999445)
bedzie ten mecz w telewizji ??? Jak tak to jakiej ? Dzieki

tvp sport...

DevilMayCry 26.10.2010 17:11

Od której rundy jest mecz i rewanż?

Dzięki

tommasi 26.10.2010 17:13

od 1/4 finału

yoda79 26.10.2010 17:44

Skład niedługo powinien się pojawić. Liczę na zwycięstwo... i fajny doping - pamiętam taki mecz w pucharze z Arką,kiedy to słyszałem w tv (albo necie) mało znane przyśpiewki. Fajnie,że kibice bez względu na wagę meczu dobrze się bawią.

sportnh 26.10.2010 18:41

Pawełek - Cikos, Cleber, Bunoza, Paljić - Małecki, Wilk, Garguła, Boukhari, Kirm - Rios

DominoForza 26.10.2010 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yoda79 (Post 999465)
Skład niedługo powinien się pojawić. Liczę na zwycięstwo... i fajny doping - pamiętam taki mecz w pucharze z Arką,kiedy to słyszałem w tv (albo necie) mało znane przyśpiewki. Fajnie,że kibice bez względu na wagę meczu dobrze się bawią.

wydaje mi sie (ale moge sie mylic) ze do meczow na nowym stadionie to byla nasza wizytowka

Żuczek 26.10.2010 18:51

No, nareszcie Rios w pierwszym składzie.

sportnh 26.10.2010 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żuczek (Post 999494)
No, nareszcie Rios w pierwszym składzie.

i w dodatku chyba na szpicy ;)?

palczi 26.10.2010 18:55

sorry za OT ale czy jest mecz na sopcascie?(public 1,2 ) ?na soccer-live tylko po zalogowaniu-na mecz nie moge isc a tvp sport nie posiadam ...pozostale www tnie ..pozdrawiam

Marcin_fan 26.10.2010 18:57

mam pytanie: kupiłem karnet jakś pod koniec września i czy w nim mialem zawarty mecz PP z Widzewem ??

Domello 26.10.2010 18:59

^^^
Prosze....

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ucharu_polski/

Marcin_fan 26.10.2010 19:01

dzięki brak mi słów, prze chłop ze mnie

neq. 26.10.2010 19:01

szkoda że mnie nie będzie na stadionie no ale choroba mnie dorwała i mam zapalenie gardła:(
moja opinia co do składu jest taka że powinien grać Jovanić, i obojętnie kto za teroryste zwanego również kebabem;); plus za to że Rios będzia grał

satori 26.10.2010 19:07

Z tego co widzialem na tvp1 w wiadomosciach sportowych bo byl krotki material na zywo ze stadionu to kibicow bedzie baaaardzo mało.

cinekw 26.10.2010 19:14

Hahah, Boukhari w 1 składie, to jest żenada

Krystian168 26.10.2010 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palczi (Post 999496)
sorry za OT ale czy jest mecz na sopcascie?(public 1,2 ) ?na soccer-live tylko po zalogowaniu-na mecz nie moge isc a tvp sport nie posiadam ...pozostale www tnie ..pozdrawiam

Public Sport 4

fanfan 26.10.2010 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 999508)
Hahah, Boukhari w 1 składie, to jest żenada

Żenada to jesteś Ty i Tobie podobni . Co chcesz od Boukhariego? Z Górnikiem zagrał dobry mecz, z Lechią troszkę słabiej ale przyzwoicie. Trener jest od ustalania składu i skoro jego wystawia to widocznie wypełnia swoje zadania na boisku a to że kilku ludzi z forum go nie lubi to ich problem i nawet kiedy Marokańczyk dobrze by zagrał to dla tych osób i tak byłby najsłabszy.

WioReXXX 26.10.2010 19:38

Wiem, że to nie ten temat i przepraszam administrację, ale tego się już czytać nie da. Przyczepiliście się Boukhariego niesamowicie. Prawda jest też taka, że do pewnego momentu meczu z Lechią Kirm był gorszy niż Boukhari. Mało aktywny, nieefketywny. Nawet ta asysta do Małeckiego to poleciała nie tam gdzie chciał. Panowie, choć trochę obiektywizmu.

satori 26.10.2010 19:58

Czy mi sie wydaje czy TVP sport ma 1 kamere ? bo jakos nie widze powtorek chociazby przy spalonych :-)
Podoba mi sie gra Wisly graja spokojnie i pewnie.

krowczax 26.10.2010 20:02

Wygląda na to, że piłkarze Widzewa prenumerują 'Muratora'


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl