Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [3. Kolejka] Widzew Łódź - Wisła Kraków 21 sierpnia sobota godz. 16:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7545)

serek.c2 21.08.2010 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 966031)
Jirsak do wymiany beznadzejny jest ten typ..

No niestety, ale zejście tego zawodnika już po pierwszej połowie będzie jak najbardziej uzasadnione.

tofik 21.08.2010 16:08

Dałbym Pawłowi pobiegać za Żurawskiego :) Jirsak też mógłby zejść, tylko kto za niego. Może Kirm do środka pola ? Tam podobno gra najlepiej.

felipe 21.08.2010 16:12

Mnie najbardziej zaciekawiło jedno:
- koniec sierpnia, popołudnie, góra 20 kilka stopni
- słoneczko
- najwyższa (!) klasa rozgrywkowa blisko 40 mln kraju

a ci potrzebują dodatkowej przerwy :lol:

martiness 21.08.2010 16:13

Widzew w I połowie zagrał z niepotrzebnym respektem.. i Wisła prowadzi.
Z kolej krakowiacy dość mocno forsują tempo i ciekaw jestem czy nie spuchną w II połowie - w Łodzi gorąco dziś jak cholera.

AgresywnyChomik 21.08.2010 16:15

1. Wolfy w tym co pisze ma bardzo duzo racji.
2. Prosze moim nickiem nie podpisywac cytatow ktore do mnie nie naleza.
3. Prosze rowniez o nie dorabianie teorii do moich wypowiedzi.

Dziekuje

brylant17 21.08.2010 16:16

Mielcarz to taki Cabaj,Pawełek i Przyroś :D

palladynTS 21.08.2010 16:18

Jak dla mnie,po tym co widze,to nowego trenera może prezes ogłaszać co tydzień, dokładnie przed każdą kolejką ligową.

daniello1987 21.08.2010 16:20

Te rzuty rożne wykonywane przez Małego to po poprostu zenada

tommasi 21.08.2010 16:21

Gargułe za Jirsaka...!

bonawentura 21.08.2010 16:23

Zgadzam się. Jirsak nie istnieje. Ale co wy chcecie od Bunozy? Przecież chłopak całkiem przyzwoicie gra..

Lysy 21.08.2010 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommasi (Post 966045)
Gargułe za Jirsaka...!

Popieram, inaczej Markus będzie narzekał, że Garguła nie grał :rotfl:

Borinho 21.08.2010 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniello1987 (Post 966044)
Te rzuty rożne wykonywane przez Małego to po poprostu zenada


Żenada to mało powiedziane ja gram w piłkę 2 razy w tygodniu i lepiej centruje z wolnych czy rogów niż gość który jest zawodowym piłkarzem...
Oczywiście w innych elementach mu nie dorównam ale na litość boską żeby w Wiśle nie było specjalistów od stałych fragmentów gry ....

brylant17 21.08.2010 16:30

Cikos red....

martiness 21.08.2010 16:30

No i robi się coraz ciekawiej;)

Matti1231 21.08.2010 16:31

Cikos brawo !!!!!

PanPlamka 21.08.2010 16:31

Cikos zarobil czerwona kartke. Szkoda.

mitmichael 21.08.2010 16:31

Na razie Cikos do Alvareza nie dorasta. Teraz to sie dopiero zacznie :/

Zbyychu 21.08.2010 16:32

Słyszę w tle "Naszym klubem RTS" no i nie ma bola, cały czas przed oczami mam słynny filmik z "przygotowań kibiców Widzewa do sezonu" ;p

martinius028 21.08.2010 16:32

Cikos kur**

skeba 21.08.2010 16:33

No to tylko Widzew przycisnie i będzie 1;1.
Bunoza Red, Cikos Red, w nastepnej Cleber Red.
Kartki wynikaja ze slabosci zawodnikow...

reperandt 21.08.2010 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbyychu (Post 966054)
Słyszę w tle "Naszym klubem RTS" no i nie ma bola, cały czas przed oczami mam słynny filmik z "przygotowań kibiców Widzewa do sezonu" ;p

Nie Ty jeden, zawsze gdy to słyszę mam w głowie ten filmik z obozu przygotowawczego Widzewa :)

Mamy teraz problemy, już przed kartką Cikosa nie wyglądaliśmy najlepiej i Widzew przycisnął.

Zwitter 21.08.2010 16:33

Coś czuję, że niestety może nie być 3 punktów. Po przerwie się niepotrzebnie cofnęli, to teraz po czerwonej kartce dla Cikosa może być obrona częstochowy - oby skuteczna obrona.

Teraz potrzebne zmiany.

bonawentura 21.08.2010 16:35

Ja nie mogę... jak chłop dobrze grał, to musiał zarobić czerwoną. Czego on się nie pilnuje do cholery!

brylant17 21.08.2010 16:36

Cleber twardy chłop :D

edit

jezuuuu Polski Messi na boisku :rotfl:

RAF 21.08.2010 16:38

Boguski, rany Boskie.......... Czy Boguski odpala cos Kulawikowi za to ze ten go wpuszcza na boisko?

skeba 21.08.2010 16:39

Trzeba się bronić, to wpuszczamy Boguskiego.
Chaveza dawać na boisko !!!

mc-money 21.08.2010 16:40

Boguski wchodzi, o Boże...

Matti1231 21.08.2010 16:40

Dobrze ,że ten Kulawik odchodzi bo te zmiany są żenujące ..

mitmichael 21.08.2010 16:42

Trener jak zobaczy Boguskiego to sie go pewnie zapyta - co Ty tutaj człowieku robisz. Bogus po kontuzji tak słabo sie spisuje a przed nia z Broziem robili roznice.

Syn Kangura z 1984 21.08.2010 16:43

Moim zdaniem pierwsza kartka dla Cikosza pokazana zbyt pochopnie. I troche blad Kulawika bo powinien go po tej pierwszej kartce zmienić.

reperandt 21.08.2010 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 966067)
Moim zdaniem pierwsza kartka dla Cikosza pokazana zbyt pochopnie. I troche blad Kulawika bo powinien go po tej pierwszej kartce zmienić.

nie bardzo jest kogo tam wpuścić :)

Syn Kangura z 1984 21.08.2010 16:45

Ano też racja. Brożek mógłby się obrazić :D

palladynTS 21.08.2010 16:45

Niech mi ktoś złe słowo powie dziś na Bunoze!

brylant17 21.08.2010 16:51

a Mały zawsze prowokuje :D

K4millo 21.08.2010 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 966067)
Moim zdaniem pierwsza kartka dla Cikosza pokazana zbyt pochopnie. I troche blad Kulawika bo powinien go po tej pierwszej kartce zmienić.

Oczywiście pierwsza kartka była zbyt pochopna, ale jeśli zawodnik ją dostanie to powinien się później pilnować, żeby nie dawać sędziemu argumentów do pokazania drugiej. A chyba nie muszę przypominać kto dzisiaj gwiżdże.

Cikos jest po prostu nieodpowiedzialnym człowiekiem, tak jak powiedział Żurawski. Żadnego błędu Kulawika nie widzę, zważywszy na to że nie ma żadnej alternatywy na prawej obronie.

mcovalski 21.08.2010 16:54

Gra straszna ale wynik super :)

PanPlamka 21.08.2010 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K4millo (Post 966074)
Cikos jest po prostu nieodpowiedzialnym człowiekiem, tak jak powiedział Żurawski.

O, a skad wiesz, ze Zurawski wypowiedzial sie o Cikosu?

PhantomRanger 21.08.2010 16:55

Ja ten wynik utrzymamy do będzie dobrze. Złe przygotowanie kondycyjne do sezonu jest teraz widoczne, a gra w 10 też nie pomaga.

martinius028 21.08.2010 16:56

Bunoza dzisiaj całkiem nieźle.

glutusmaximus 21.08.2010 16:57

Paweł Brożek wchodzi i nie chce mu się podbiec 3 metry. Jak nie chce walczyć to nich sp. z Wisły.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl