![]() |
Jakbym czytał wypowiedzi przed meczem z Levadią :>
Nie żebym nie chciał, żebyśmy wygrali wysoko, ale ta obrona i zeszłoroczna... Po prostu po zeszłorocznej wpadce zdaje sobie sprawę z tego jak słabą drużyną jesteśmy. Nieważne już. |
tez czuje ze szalu nie bedzie w tym meczu ale wazne by przeszli dalej no i nic oprocz zwyciestwa nas mysle nie interesuje ;O ale to wyjdzie w praniu ;p licze na pare bramek (szczegolnie w krk) i zwyciestwa 2 rzecz jasna ;p :-)
|
Jeśli nie przejdziemy Szawle, to jaki jest sens utrzymywania tych piłkarzy i płacenia im zawodowych kontraktów ? :)
Już poważnie...2 zwycięstwa będą. Nie może być inaczej. Cytat:
|
A pamięta ktoś może jakie były kursy w meczu z Levadią?
|
1,65 nono chyba warto zapuscic na Wiselke kochana wrazie czego rachunek sie wysle do pana prezesa haha a tak serio z Levadia to chyba gorsze kursy byly ;p
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja jestem optymistą , Litwini kadrowo są słabsi , mają zdecydowanie słabszą lige do tego mentalnoscia też się nie wyróżniają . Liczę że przed nastepną rundą skład zostanie wzmocniony a kadra uzupełniona . Żeby w końcu można było rzec że chociaż pierwsza jedenastka jak na polskie warunki jest dobrze obsadzona . Ostatatnio brakowało napastnika i kreatywnego pomocnika . |
...i stadionu. jestem przekonany, że gdybyśmy zagrali na Reymonta to wsadzilibyśmy im na wstępie piątkę.
|
W Tallinie na Wisłe było ok. 1.7.
|
Cytat:
Jeżeli uda nam się coś szybko strzelić, to powinno być dobrze - ale to akurat wszyscy wiemy:) |
Pokażcie mi w ostatnim czasie polską drużyne co po okresie przygotowawczym grała dobrze w pucharach. Nie rozumiem skąd taki optymizm u niektórych. Moim zdaniem to będzie typowe kopanie po czołach. Z bramkowego remisu bym sie ucieszył. Oby tylko nie było 0:0 bo wtedy może być dramati...Ale jak ktos czytał moje posty to wie, że ja akurat się nie zdziwię jak Wisła pożegna się z pucharami już po tym dwumeczu. Narazie nie widze żadnych przesłanek by Wisła miała grać lepiej niż w poprzednim sezonie. A w piłce jest niestety tak że piłkarz nie staje się lepszy jak ma urlop...
|
wiem, że rok temu typowałem 5:0 dla Wisły w meczu z Levadią... teraz zachowam umiar i będę się cieszył ze skromnego 2:0 na wyjeździe oczywiście :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Jop by się nam przydał w naszej obecnej sytuacji kadrowej. Nie sądziłem, że jeszcze kiedykolwiek to napiszę, ale nie sądziłem też że sprzedamy obu stoperów, kupimy jakiegoś no name'a z ligi Chorwackiej i nie wyrobimy mu na czas papierów, żeby mógł zagrać. Innymi słowy - na pierwszy dwumecz zostaniemy z dwójką stoperów, jednym lewym obrońcą (Diaz), jednym lewym pomocnikiem (Piotrek Brożek) i jednym defensywnym pomocnikiem (wiadomo kto). Czyli - z kompletnie przetrąconym kręgosłupem zespołu i bez ławki rezerwowych. Tak więc nie nabijałbym się z Jopa, bo to w tej sytuacji mało zabawne. |
Remis bramkowy przed rewanżem u siebie i może jakoś to będzie. Zespół bez wzmocnień, potężnie osłabiony cały czas z rysą Levadii w głowach.
|
WYgrana. Wierze że nowi ładnie sie wprowadzą.
|
Uwierz mi, że lepszy jest Mateusz Kowalski, który bez rażących błędów pograł w Piaście cały sezon. W obronie wyjdziemy: Singlar - Kowal - Cleber - Brożek
|
Ja osobiście mam jakies przeswiadczenie o słabosci Litwinów , reprezentacje mają na pewno słabszą , duza czesc ich najlepszych ligowych zawodników przechodzi do naszej ekstraklasy , przy nas u nich bieda piszczy .
I nie widze ich tez jako drapieznych , czy nieprzewidywalnych . Mysle że w tym meczu nie obrona bedzie najważniejsza , a druga linia i atak , obrona wystarczy że bedzie jako tako funkcjonowała i nikt nie zrobi jakiegoś klopsa . Ważne żebyśmy dobrze weszli w ten mecz z koncentracja i ambicja . |
Z rozwaloną obroną potrafiliśmy przegrać z niemieckim 3-cio ligowcem i prawie spadkowiczem z Bundesligi więc ja po tym meczu mogę spodziewać się wszystkiego.
|
poczekamy zobaczymy, może nas czymś zaskoczą chłopaki, np ambicją...
|
Ja tam nie moge się doczekać jak się zaprezentuje ABG, cała Polska będzie na nas patrzeć.
|
Ośmiorniczka wytypowala Wisle wiec spokojnie :lol: :lol: :lol:
A tak na powaznie, przestrzegam przed hura optymizmem i robienia z litwinow slabeuszy, bo na dzien dzisiejszy po oslabieniach w kadrze, i zrujnowaniu obrony sami nie potrafimy ocenic na ile jestesmy slabi, przypuszczam ze nawet Heniu nie wie czego na ta chwile moze sie spodziewac po swoich chlopakach. Cytat:
Cytat:
Jedyna nadzieja w tym, ze oni sa jeszcze bardziej, zenujaco slabi niz my, a wszystkie znaki na ziemi i niebie na to wskazuja. Jesli Bog bedzie dla nas laskawy i pozwoli nam grac dalej, da szanse naszym dzialacza aby naprawili to co potrafili zepsuc choc i tak nie wiele w naszej druzynie mozna bylo spie**** - to im sie to udalo. Oczekuje transferow i to kilku, inaczej w ramach osobistego protestu nie wykupie w tym sezonie karnetu. |
hahaha, dobre z ta osmiorniczka
pozdro dla dzollo |
Cytat:
1. Rażące błędy były tak duże że Piast zleciał z największą ilością straconych bramek. 2. Pograł to też nadużycie pod koniec sezony nie mieścił się w pierwszym składzie bo go Gamla wyrzucił, który wygląda delikatnie mówiąc jak nie piłkarz. Szybko nawet zajrzałem do statystyk i tak naprawdę to rozegrał 17 meczy na 30. Co do wyniku to jedna wielka niewiadoma, Szawle wydaje sie dużo słabsze od Levadii, więc generalnie to my faworytem ale tylko 60-40. W następnej rundzie nawet rozstawieni i tak lecimy jeśli jakiś radykalnych wzmocnień nie będzie. Cytat:
|
Cytat:
Nie mówię że Mateusz to super obrońca ale w najbliższym meczu jak i kolejnych to akurat brak zgrania całej defensywy jest naszym największym problemem. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Kto tym razem "rozpracowywał" to FK Szawle???
Na dzis dzien nasza druzyna to wielka niewiadoma.Rozwalona obrona -w sumie na wlasna odpowiedzialnosc sprzedanie 2 stoperow w 1 okienku :) fajnie Para Cleber-Kowal jakos mi wogóle nie pasuje,cos czuje ze beda jaja jak juz w lidze ten Bunoza okaze sie jakims drewniakiem Na srodku jestem ciekaw czy zagra Garguła,no i w jakiej formie jest Zuraw Szawle napewno zagra ambitnie i beda biegac,czyli standard,tu nas niczym nie zaskoczą...albo sie myle ? my ciagle jakos mamy ta Levadie i to pewnie gdzies tam w pilkarzach tez siedzi,trzeba ich przejsc bo kolejnej takiej kleski to chyba nikt by nie zniósł mysle ze mimo wszytsko na Litwie jakies skromne 1;0 a u siebie choc na SS ,napewno damy rade....trzeba wierzyc. |
Przeżywacie, jakbyśmy nie wiadomo z kim grali.
Rozumiem, że macie w pamięci Levadię, no ale druga taka wtopa NA PEWNO się nie powtórzy. Początki: sezonu oraz rundy rewanżowej mieliśmy bardzo słabe, Skorży już nie ma, a Wisła za Kasperczaka zawsze po przerwach zyskiwała, tak będzie tym razem. I nie panikować, tylko wszyscy na Litwę...!!! (no ew. na rewanż na SS jak ktoś nie kupił biletu ;D). Do zobaczenia na stadionie!!! edit: jedynie żałuje, że nie zagra Gordan, bo to będzie ostoja naszej defensywy w tym sezonie, zobaczycie ;) Takie zaciętej, silnej, zawziętej, twardo grającej pary stoperów jak Cleber-Bunoza nikt w polskiej lidze mieć nie będzie. |
Sracie miodem jakby to Szawale grało przynajmniej w Bundeslidze. Łatwe 3:0 i dziękujemy :)
|
Cytat:
|
już tak nie dramatyzujcie co poniektórzy,skład teoretycznie mamy słabszy niż w zeszłym roku,ale mimo to na tyle mocny by już po pierwszym spotkaniu wybić Litwinom z głowy marzenia o awansie do kolejnej rundy,Kasperczak to nie Skorża,zespól przygotować fizycznie i taktycznie potrafi,to wystarczy by ich pokonać,skład za słaby to my mamy ale na ostatnią rundę kwalifikacji,i tego nawet 2 czy 3 transfery raczej nie zmienią.
|
Cytat:
|
Cytat:
Według mnie niema co się bać , nasza drużyna nawet bez Marcelo i Głowy , jest mocniejsza niż grajkowie ze Szawle :) ... Możecie mnie cytować , wyśmiewać :P Ale zobaczymy czy ci optymiści się nie mylili :) ! PS - Jeżeli ktoś z Was jedzie na Litwe ! Zabieramy czerwoną podkoszulkę i szalik ! Namawiać kolegów którzy jadą , do tego by ubrali się na CZERWONO !!! |
Cytat:
A co do meczu - wielka niewiadoma jak zagra Wisła - jak uczy doświadczenie możemy się wywalić na każdym, dlatego jakiekolwiek zwycięstwo w czwartek będzie dla mnie piękną sprawą. |
Najwazniejsza bedzie sprawa kondycji ,bo Litwini podobnie jak rok temu Levadija sa w trakcie sezonu :-/
|
Proszę, proszę..
Levadia 1:0 Debrecen w 60min :D |
Serce mi pod powiada że Wisła zmiecie Litwinów, rozum mówi, żeby podchodzić z dystansem do tego meczu. Jedno jest pewne, nie mogę się doczekać tego spotkania ;)
|
optymista to ktoś, kto sądzi, że świat stoi przed nim otworem, pesymista wie jaki to otwór. Z wypowiedzi przedmówców wnoszę, że zdajemy sobie wszyscy sprawę w jakim to otworze jest polska piłka, są jedynie wątpliwości, co do tego gdzie jest litewska.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl