![]() |
a w którym miejscu dokładnnie masz gwiazdę ? Bo jakoś z tego avatara mało można odczytać gdzie dokładnie.
Co nie zmienia faktu że na pierś Pitbulla ( Wierny jak pies ) . A na drugim ramieniu, chociaż nie wiem w którym miejscu ( a może nadgarstek wewnętrzna część - TS - gotykiem ? ) |
No na ramieniu ;) Tak mniej więcej na środku.
O pitbullu myslałem na drugie ramię właśnie ;) bo na piersi chciałem gwiazdę jak na koszulkach :) Wszelkie widoczne części ciała typu nadgarstki, łydki, szyja odpadają. |
|
Na pierś najlepsza opcja herb TS w wieńcu laurowym :)
|
Cytat:
57sek.. http://www.youtube.com/watch?v=-ZTgwa7jqBA |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Jeszcze do poprawy .... ale na razie tak to wygląda .. :) sorry za słaba jakość fotki :)
http://imageshack.us/photo/my-images/687/obraztg.jpg/ |
Witam
Zamierzam zrobić sobie tatuaż na wewnetrznej czesci przedramienia.Jakiś patriotyczny napis. POLSKA lub Bog Honor Ojczyzna Macie jakies ciekawe propozycje lub zdjecia podobnych tatuazy? Licze na wasze opinie |
ma jakieś znaczenie gwiazda na łokciu ,takie coś jak ma Stilic ? przeszukałem pół neta i żadnej wzmianki.. orientuje się ktoś ?
|
Nie doszukuj się symboliki w każdym tatuażu. Ludzie często robią sobie tatuaże ze względów estetycznych, czyli bo po prostu im się podoba jak wyglądają. I tak jest w przypadku gwiazdy na łokciu Stilicia, czy każdego innego nie- Wiślaka. ;) Chociaż oczywiście dla niektórych posiadaczy takiego tatuażu może on coś oznaczać, jednak "definicji" nie ma.
|
Cytat:
|
|
http://imageshack.us/photo/my-images...uazewzory.jpg/
Witam. Mam pare pytan, który z tych wzorów jest waszym zdaniem ładniejszy? Osobiscie jestem bardziej przekonany do "dwojki", ale chcialbym poznac zdanie innych :). Jak to jest z cwiczeniem na silce gdy ma sie tatuaz, rozmazuje sie, są duże roztepy czy po prostu noga(chodzi o tatto na lydke) rosnie a tatuaz jest ciagle o tych samych wymiarach? I ile moze kosztowac taki tatuaz(chodzi o cene orientacyjna:))? Z gory dzieki za pomoc :) |
Jesli juz pytasz o zdanie to oba wzory są słabiutkie
|
matys masz tutaj co nieco o gwiazdkach : http://answers.yahoo.com/question/in...8140324AAlyzqL
|
dlaczego tak uwazasz?
|
Nie rób sobie takiego tatuażu. Jeśli kiedyś wsiąkniesz w temat i zaczniesz interesować się nim na poważnie, to będziesz żałował takich prymitywnych tribali. A przynajmniej tak jest w 90%. Poszukaj wzoru, który byłby wyzwaniem dla tatuatora. Takiego, którym będziesz mógł się pochwalić przed znawcami tematu, a nie przed dziewczynami z gimnazjum. ;)
Co do ćwiczeń, to jeśli nie planujesz zwiększyć masy dwukrotnie, to nie masz się czego bać. |
dzieki za pomoc w takim razie :)
|
Aha, no i żeby nie było, że teoretyzuję, to sam zacząłem się tatuować w wieku 18 lat od tribala właśnie... a gdy potem, po kilku ładnych latach go przykrywałem, to Muras (swego czasu tatuował w Kulcie, robił zajebiste old schoole... tzn. pewnie dalej robi, ale już nie w Krakowie, tylko Berlinie, jeśli dobrze się orientuje) mówił "Dlaczego każdy, kto przychodzi zakryć dziarę, zakrywa tribala?". ;) Pokombinuj coś z kolorkami, jeśli lubisz, a jeśli nie, idź w szarości, ale nie takie, jak na wzorkach powyżej, tylko coś ambitniejszego. Najlepiej po prostu przeglądać prace krakowskich artystów i zobaczyć, którego z nich wzorki Ci najbardziej podpasują. Wtedy idziesz do gościa/ kobity, mówisz, że podoba Ci się jego styl i ustalacie co chcecie dalej robić. Nie wybieraj niczego z katalogów, a już na pewno nie rób niczego takiego samego, jak ma ktoś inny. To ma być tatuaż, który nosisz TYLKO Ty.
No i oczywiście dobierając artystę do współpracy, a co za tym idzie studio, pamiętamy, że ciągle jesteśmy kibicami Wisły i omijamy szerokim łukiem studio przy Grodzkiej 50, za to przychylniejszym okiem spoglądamy w stronę wspomnianego już Kultu na ul. Szpitalnej. Które, nawet obiektywnie patrząc i tak jest najlepsze w Krakowie. ;) |
|
Jeszcze raz gratuluję!
|
Dzięki, i za gratulacje i za pomoc!
|
Mam dokładnie taką samą gwiazdę tylko na ramieniu :D
|
Jak cenowo (+/-) ma się zrobienie tatuażu na nadgarstku U KOBIETY - nie duży - 2 słowa, średniej wielkości, jakąś nie wymyślną czcionką? + jakie studio tattoo w Krakowie polecacie do takiej dziary?
cos tego typu: http://i56.tinypic.com/30bh2eh.jpg |
gdzie spokojnie w Krakowie można zrobić kibicowski tatuaż? oczywiście zachowując normy estetyczne i finansowe.
|
Cytat:
|
Wie ktoś jakie terminy są w wyzej wymienionym Kulcie? Długo trzeba czekać? Chcę sobie wydziabać pewną sentencję po prawej stronie klatki piersiowej; literki hmm 2-3 cm a długość całej sentensji mysle ze w 10 cm by sie zmieściła. Tak mniej wiecej ile mam przyszykować pieniędzy? Bolesne miejsce do tatuowania?
|
|
|
Planuje zrobić sobie tatuaż na plecach, jakie studio możecie polecić?
|
Kult w Krakowie, ja tam robiłem i jestem zajebiscie zadowolony.
|
a można tam spokojnie zrobić kibicowski?
|
|
Cytat:
|
Piotrek, niesamowity tatuaż, naprawdę bardzo mi się podoba herb w takim stylu ;) Propsy dla autora tego dzieła.
|
Najlepsze studio tatuażu które polecam to ALIEN w Dąbrowie Górniczej. Tylko terminy odległe ale gość to naprawde ARTYSTA.
|
Mam zamiar zrobić sobie tatuaż z boku brzucha, na żebrach i zastanawiam się nad dwoma wariantami
1 http://tinypic.com/view.php?pic=33w40lw&s=5 2 http://tinypic.com/view.php?pic=2ntcmll&s=5 Ze względu że to będzie mój pierwszy mam taki właśnie problem który z nich wybrać, osobiście bardziej przekonuje mnie 1. Cały czas jak myślałem o tatuażu to chodził mi taki w głowie ewentualnie jeszcze nad Wiernością myślałem. Jak można to proszę o opinie. Wiem że to mi ma się podobać ale każdą radę, uwagę chętnie przemyśle. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl