Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk , Sobota 20 marca godz. 16 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7071)

Adamek21 20.03.2010 18:55

Pragnę przypomnieć ze gdy Marcelo strzrelił gola to i w poprzednim meczu też stzrelał tak było 3 razy mam nadziję że teraz bedzie 4 .

wolfy 20.03.2010 19:08

Cudów nie ma, bo i być nie mogło. Cieszą trzy punkty, na styl trzeba będzie poczekać.

Chesteroski 20.03.2010 19:10

Strasznie słaba gra Wisły, bardzo niecelne podania i dużo chaosu niestety, na szczęście mamy Marcelo i choć na razie długo długo nic, to jest podstawa by wierzyć, że z Kasperczakiem ci piłkarze odnajdą zagubioną formę. Tak czy inaczej kamień z serca, ufffff.

willow 20.03.2010 19:14

Wynik lepszy niż gra, bez dwóch zdań. I nie ma co gadać, że to Kasperczak odmienił tak drużynę w ciągu kilku dni. Po prostu udało się strzelić bramkę, Lechia się otworzyła, mieliśmy więcej miejsca na boisku i poszły dwie następne. Ale widać, że przed Kasprem jeszcze dużo pracy, bo Skorża makabrycznie drużynę nadwyrężył. I niech mi nikt nie wmawia, że kontuzję mają wpływ na to, czy ktoś się ruszy do piłki i wyjdzie na pozycje, czy nie, bo to abc futbolu i takich rzeczy się przez kontuzje nie zapomina.
Styl, jaki Skorża wpajał grajkom, czyli długie piłki i brak gry kombinacyjnej, zabiły pewne odruchy w naszych piłkarzach, jak choćby właśnie gra bez piłki czy prostopadłe podania.

Zupełnie bez formy: Kirm, Diaz, Sobol i Brożkowie.

P.S. Kasper stwierdził, że Kirmowi brakuje świeżości i dynamiki. Ciekawe, czyja to wina.

szczebrzeszcz 20.03.2010 19:16

Paweł przynajmniej parę razy próbował wyjść do piłki, bo reszta na długie czekała

pozostali tak jak mówicie daleko od formy
na plus Issa choć ideałem nie jest

wolfy 20.03.2010 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 873525)
P.S. Kasper stwierdził, że Kirmowi brakuje świeżości i dynamiki. Ciekawe, czyja to wina.

Tu już nie ma co drążyć tematu, bo za to przecież Skorża poleciał. Pytanie, czy uda się coś wypracować przed końcem sezonu.
Zabawne, że Kirm najlepszy mecz w Wiśle zagrał zanim w ogóle Skorża zaczął go trenować.

prober 20.03.2010 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 873501)
Zastanowcie sie co Wy odpi***alacie tymi swoimi wypowiedziami, co soba reprezentujecie. Czy Wisła wygrywa czy nie to jest sie z nia zawsze i od krytyki trzeba sie powstrzymac bo to nasz ukochany klub.

OK, rozumiem że dla Ciebie szczytem intelektualnego wysiłku jest tępe powtarzanie w kółko:
tylko Wisła, Jazda-jazda-jazda, 1906% poparcia dla ...
Krytyczne podejście do rzeczywistości jest niezbędne. Na tym forum m.in. o to chodzi, żeby prowadzić konstruktywne dyskusje.

I to nie jest uwaga tylko do Jaroo, to dotyczy sporej części użytkowników tego forum.

willow 20.03.2010 19:21

I pomyśleć, że gdyby nie początek rundy, mielibyśmy teraz 52 punkty i praktycznie mistrzostwo w kieszeni... eh, szkoda...

Jaroo1 20.03.2010 19:24

Cytat:

I to nie jest uwaga tylko do Jaroo, to dotyczy sporej części użytkowników tego forum.
ok a co dla niektorych na porzadku dziennym jest napisanie Jirsak i Łobo to dwie cioty, weszły na boisko i teraz to napewno nie wygramy po czym za 30 minut wychwalanie ich (przynajmniej Jirsaka) pod niebiosa i przepraszanie ich hehe ludzie nie robcie z siebie choragiewek ku..a mac! Krytykujcie sobie ale w miare lekko i bez zbednych zlosliwosci bo pozniej tylko z siebie blaznow robicie jak po 1h czasu zmieniacie zdanie o 180 stopni. Dobra ja koncze te deyskusje.

szczebrzeszcz 20.03.2010 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 873528)
Tu już nie ma co drążyć tematu, bo za to przecież Skorża poleciał. Pytanie, czy uda się coś wypracować przed końcem sezonu.
Zabawne, że Kirm najlepszy mecz w Wiśle zagrał zanim w ogóle Skorża zaczął go trenować.

analogicznie to Christow pownien być rewelacyjny :>
myślę że nie od razu można zwalać w przypadku Kirma winę na Skorżę, bo w reprezentacji grał dobrze, może ma problem np. z aklimatyzacją
albo jeszcze coś innego, sam mówił że mu się miasto podoba, może nawet bardziej niż treningi :>

konrad 20.03.2010 19:34

Paweł Brożek jest cieniem samego siebie (wiem o asystach) :(
Źle grali, w pytę wynik, ale to wszystko w perspektywie tego, że jest wielka szansa na odblokowanie psychiki, nie ma większego znaczenia. I szkoda mi Skorży, że nie doczekał tej braki Marcelo, bo mogło być zupełnie inaczej. Brawo Wisła!.
PS. Ładnie Huta wyglądała po meczu.

jarcze 20.03.2010 19:37

czy Kirm po zmianie nie poszedł przypadkiem do szatni?

3rider 20.03.2010 19:41

3:0 i wszystko jasne, ale nie sadze, zeby Kasper mogl spac spokojnie. Wiekszosc zawodnikow kompletnie bez formy plus nadal dominuje paniczne wybijanie pilki na oslep. Powiedzmy sobie szczerze, ze na ten moment mistrzostwo to czyste marzenia...

anthony09 20.03.2010 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 873535)
myślę że nie od razu można zwalać w przypadku Kirma winę na Skorżę, bo w reprezentacji grał dobrze, może ma problem np. z aklimatyzacją
albo jeszcze coś innego, sam mówił że mu się miasto podoba, może nawet bardziej niż treningi :>

Kirm ma problemy z aklimatyzacją i to widać dobrze, w ogóle jest jakiś zamknięty, zbyt bardzo pewny siebie, chciałby grać lepiej ale po prostu nie może ... nie wiem o co chodzi z nim, nie pasuje do tego klubu niestety. Wszyscy mówią tylko, że Kirm w reprezentacji gra lepiej ale mi się niekoniecznie tak wydaje, pokażcie jakiś filmik z gry Słowenii w której Kirm się wyróżniał na tle innych, bramki strzelał to fakt ale gra dobrze cała Słowenia ogólnie i ja ogólnie oceniam go tak jak Łobodziński na Euro 2008 w rep. Polski, taka zapchaj dziura ...

biechowianin 20.03.2010 19:44

Możecie się ze mną nie zgodzić ale ja uważam, że Wolfy ma absolutną rację. Ja też sądzę iż Maciek niesłusznie został zwolniony. Odwalił kawał dobrej roboty i go wypieprzono. A teraz Kasper zbiera tego owoce. Wolfy już to zauważył iż za Macieja graliśmy 85 minut, a teraz gramy tylko ostatnie 5. Panie Henryku do roboty!

WiślakMyślenice 20.03.2010 19:46

Cytat:

Możecie się ze mną nie zgodzić ale ja uważam, że Wolfy ma absolutną rację. Ja też sądzę iż Maciek niesłusznie został zwolniony. Odwalił kawał dobrej roboty i go wypieprzono. A teraz Kasper zbiera tego owoce. Wolfy już to zauważył iż za Macieja graliśmy 85 minut, a teraz gramy tylko ostatnie 5. Panie Henryku do roboty!

Dowody proszę. Ja żadnego nie potrafię wymyślic...

blanco 20.03.2010 19:49

Gdyby został Skorża, z meczu na mecz byłoby coraz gorzej. Na początku również nie byłem zadowolony po zwolnieniu Maćka,ale widzę,że piłkarzom wyszło to na dobre. Dzisiejszy mecz był udany,ten w środę w Gdańsku również. Myślę,że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Innej opcji nie ma, Lech jest blisko,czuć jego oddech...

tofik 20.03.2010 19:51

No wreszcie ta zła klątwa przezwyciężona. Zwycięstwo i 3 bramki. A jeszcze żadnych efektów pracy "Enia" nie widać. Co będzie, jak ci goście zaczną grać :) Mam nadzieję, że po tym pozytywnym impulsie będą chętniej ćwiczyć ofensywne schematy i gra w przodize zacznie się bardziej układać.


PS. Jednak Zieniu + Baszczu > Kirm + Alvarez. Człowiek nie docenia pewnych rzeczy dopóki ich nie straci :-p

prober 20.03.2010 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez biechowianin (Post 873542)
Możecie się ze mną nie zgodzić ale ja uważam, że Wolfy ma absolutną rację. Ja też sądzę iż Maciek niesłusznie został zwolniony. Odwalił kawał dobrej roboty i go wypieprzono.A teraz Kasper zbiera tego owoce.

Jasne, 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki w najważniejszych meczach tego sezonu, kompletny brak formy na wiosnę, brak właściwych reakcji i próby zmian w kryzysie oraz zupełny brak perspektyw na sukcesy w europejskich pucharach nazywasz niesłusznym zwolnieniem? Skorża został zwolniony o 8 miesięcy za późno, nie wykorzystał dodatkowej szansy danej mu przez klub.
Wisła potrzebowała zmiany na ławce. Jak powietrza.

Cytat:

Wolfy już to zauważył iż za Macieja graliśmy 85 minut, a teraz gramy tylko ostatnie 5.
To jakiś bełkot. Na jakiej podstawie tak sądzisz?

Wasiu 20.03.2010 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 873546)

PS. Jednak Zieniu + Baszczu > Kirm + Alvarez. Człowiek nie docenia pewnych rzeczy dopóki ich nie straci :-p

Chociaz z drugiej strony Cantoro + Sobol przed podpisaniem nowych kontraktów > Cantoro + Sobol po podpisaniu nowych kontraktów.
Tyle, ze zarowno Zieniu jak i Baszczu sa mlodsi wiec nie wiadomo czy poszliby w te samą stronę. Ja mimo wszystko uważam, że dobrze się stało, iż dokonaliśmy tej zamiany.

wislak.kw 20.03.2010 20:00

Wisła nie zagrała najlepiej ale wazne 3 pkt. Wspaniała atmosfera na trybunach Wisła z Lechia:)

Adrian_Suvalkai 20.03.2010 20:01

Dziś Tarasiewicz powiedział o zawodnikach Legii coś co myślę że możnaby śmiało powiedzieć też o naszych piłkarzach.
http://www.sport.pl/sport/10,67450,7...ili_swego.html

tofik 20.03.2010 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adrian_Suvalkai (Post 873557)
Dziś Tarasiewicz powiedział o zawodnikach Legii coś co myślę że możnaby śmiało powiedzieć też o naszych piłkarzach.
http://www.sport.pl/sport/10,67450,7...ili_swego.html


No nie wiem wg mnie widać tę chęć walki ale oduczyli się zupełnie gry w piłkę Wiślacy.

Marcinnno 20.03.2010 20:09

Dajcie spokój z tym Skorżą już...

biechowianin 20.03.2010 20:13

Wolfy miał rację żeby nie sprzedawać za 3 mln Euro Marcelo. On i Ba dadzą Wiśle zarobić razem tak coś myślę ok 10 milionow. Szkoda ze Ba jest taki stary bo moze gdyby tak mial o 5 lat mniej to sam by byl wart tak z 8 mil euro. Do dziś myslalem ze Onyszko jest dla nas super propozycjom ale widziałem te bramkę Korony i juz tak nie mysle, moze jednak lepiej ze stawiamy na Pawełka.

prober 20.03.2010 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez biechowianin (Post 873564)
Do dziś myslalem ze Onyszko jest dla nas super propozycjom ale widziałem te bramkę Korony i juz tak nie mysle, moze jednak lepiej ze stawiamy na Pawełka.

ROTFL
A ja myślałem, że taki Fabiański byłby marzeniem dla nas, ale jak zobaczyłem jego kiks w meczu z FC Porto to jednak wydaje mi się, że Pawełek jest OK.

WiślakMyślenice 20.03.2010 20:29

Cytat:

Wolfy miał rację żeby nie sprzedawać za 3 mln Euro Marcelo. On i Ba dadzą Wiśle zarobić razem tak coś myślę ok 10 milionow. Szkoda ze Ba jest taki stary bo moze gdyby tak mial o 5 lat mniej to sam by byl wart tak z 8 mil euro. Do dziś myslalem ze Onyszko jest dla nas super propozycjom ale widziałem te bramkę Korony i juz tak nie mysle, moze jednak lepiej ze stawiamy na Pawełka.
1. Taaa, teraz to Pawełek cacy.
2. Oceniasz piłkarza po 1 występie? brawo
3. 8 mln euro to jeszcze przez dłuuuuugo nikt tyle nie zapłaci za piłkarza z polskiej ligi
4. znaki interpunkcyjne i "propozycjOM" wskazują, że masz problemy z ortografią...

wolfy 20.03.2010 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 873535)
analogicznie to Christow pownien być rewelacyjny :>

A to niby czemu? Jeśli był słaby od początku, to czemu miałby błyszczeć?
W przypadku Kirma wiadomo akurat, że coś tam umie - jak na naszą ligę zawodnik wybitny.

tofik 20.03.2010 20:31

Wg kibiców Levskiego Christow jest słabym graczem. Dziwili się, że ktoś go chce po tym co prezentował u nich.
Natomiast jest spoko czlowiekiem, nie lansuje się po klubach jak większość bułgarskich piłkarzy no i dobrze gra na gitarze.

"Szkoda", że się z Terziottim minęli. Może założyliby jakiś duet muzyczny :D

WiślakMyślenice 20.03.2010 20:32

Jest słaby = nie podpiszemy z nim kontraktu. Nie ma powodu do płaczu.

JrQ- 20.03.2010 20:32

Mnie przeraża jeden fakt, jak atakujemy.
W atak zaangażowanych jest zazwyczaj około 3 piłkarzy, skrzydłowi w ogóle się nie podłączają, Sobol to już skupia się tylko i wyłącznie na defensywie, rzadko kiedy połowę przekraczał...

biechowianin 20.03.2010 20:34

Oj ma rację wolfy ! Kirm wybitny jest i basta. I nie dam złego slowa powiedzieć o wolfym. Sorry za blad oczywiscie powinno byc "propozycją". Ale Ba nie jest z naszej ligii gdyby byl mlody to spoko 10 milionow moglo by nam wpasc.

radek2323 20.03.2010 20:38

a mnie sie wydaje ze za duzo cofamy gre a radek sobolewski widac ze jest troche zagubiony chcialby cos zrobic ale niewie co mysle ze teraz bedzie lepiej spadnie troche cisnienie i zaczna wkoncu grac

Zbyychu 20.03.2010 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radek2323 (Post 873588)
a mnie sie wydaje ze za duzo cofamy gre a radek sobolewski widac ze jest troche zagubiony chcialby cos zrobic ale niewie co mysle ze teraz bedzie lepiej spadnie troche cisnienie i zaczna wkoncu grac

też mi się tak chwilami zdawało dzisiaj, zwłaszcza z tym cofaniem gry. Była koło 75 minuty taka sytuacja, że Brożek miał piłkę pod polem karnym i zamiast strzelać/wrzucać/nawet chociaż podać wzdłuż boiska, to cofnął ją chyba do Sobola, Sobol do obrońców, obrońcy długa do przodu i strata. Zszokowało mnie to, bo Brożek praktycznie pod bramką Lechii był :P

radek2323 20.03.2010 20:47

a co do pawła brozka to posadził bym go na ławce zeby troche poczuł głód gry czasami moglo by mu pomóc

Zbyychu 20.03.2010 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radek2323 (Post 873594)
a co do pawła brozka to posadził bym go na ławce zeby troche poczuł głód gry czasami moglo by mu pomóc

myślę, że lepszym rozwiązaniem byłoby wysłanie go do Młodej Ekstraklasy - strzeliłby coś, odblokował się. Problem w tym, że wątpię, żeby - w braku innych napadziorów - stać nas było na luksus odsuwania Brożka (który, bądź co bądź, cośtam gra, asystuje itd.) od udziału w meczach.

Marcinnno 20.03.2010 20:51

Niestety Paweł Brożek, stoi statycznie koło pola karnego zero walki,zero od pół roku..

wojtole14 20.03.2010 20:53

Co wy się czepiacie Brożka?! Zmienił styl gry, nie jest już samolubem który potrzebuje 10 sytuacji na mecz, ja tam jestem zadowolony z tego co prezentuje. Już niech lepiej poda do lepiej ustawionego niż wali na pałę, "aby wpadło", a jak nie to "liga będzie ciekawsza". Te inne kultowe powiedzonka dzięki Bogu za Kasperczaka nie będą miały miejsca.

radek2323 20.03.2010 20:53

to chociaz pierwsze 45 min zeby zacza na ławce a nóż by sie przełamał no ale to sa tylko nasze gdybania:)

ale nikt sie go nie czepia tylko dyskutujemy co by zrobic aby paweł sie odblokowal

szczepanwislak 20.03.2010 20:55

Brawo Piłkarze ! Brawo Kasperczak. Widać ,że jakąś świeżość trener wprowadził do drużyny i aż od 3 kolejki wygraliśmy ponownie najwyżej czyli w stosunku 3 bramek. Oby ten mecz zapoczątkował wspaniałą serię ku Mistrzostwie Polski ! Cieczy także wiadomość , że Legia zremisowała i znów jak na początku rundy mamy nad nimi 5 pkt przewagi. Teraz czekamy tylko na potaknięcie Lecha. Szkoda , że nie mogłem na żywo śledzić rywalizacji , także czekam na zapis wideo. widziałem wprawdzie bramki , ale tak nie zbyt dokładnie bo typ 1 tak ich niestety przedstawił , poza bramka Marcelo , którą dość dobrze od poczatku do końca udało mi się zobaczyć. Cieszy także to , że w końcu zmiennicy dali od niepamiętnych czasów dobre zmiany , które jak wszyscy wiedzą tak szczęśliwie się dla nas zakończyły:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl