Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [20 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, Piątek 12 marca godz. 20 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7062)

luke1906 12.03.2010 21:44

co za drewniaki, przecież oni powinni grać za średnią krajową, o ile nie mniej
Małecki i Łobodziński dobrymi wrzutkami podsumowali to spotkanie

R O T F L

kucharz_77 12.03.2010 21:44

żenada i jeszcze raz żenada

Pawlolek 12.03.2010 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klubus
zero waleczności jak ktoś miałby tu wygrać to prędzej Jaga

Nie waleczności i ambicji, ale siły i umiejętności tu nie ma.

Krolik 12.03.2010 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 868190)
hehehe, Hristov nie wejdzie, po cholere go Skorza sciagal?

Bo pan trener (???) skorza od dwoch lat gra tylko 13_ma zawodnikami !!! pajac

GBO 12.03.2010 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 868191)
Nie, nie mamy takiego wrażenia.

Nie da się ukryć że w Białymstoku zobaczyliśmy "inną" Wisłę.

Już nawet nie wiem czy lepiej jest wygrać i zaciemnić obraz nędzy którą gramy czy lepiej przegrać i liczyć że wstrząs coś pomoże.

Ja nie widzę innej Wisły, ta sama nieporadność brak pomysłu i umiejętności w podstawowym rzemiośle. To że biegają trochę więcej nie znaczy że to inna Wisła

mr_kwolf 12.03.2010 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GBO (Post 868200)
Ja nie widzę innej Wisły, ta sama nieporadność brak pomysłu i umiejętności w podstawowym rzemiośle. To że biegają trochę więcej nie znaczy że to inna Wisła

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

brylant17 12.03.2010 21:46

Jezu głowa....


Wyjazd kolanem w twarz lipa kolejna kontuzja

mic 12.03.2010 21:46

Ale sprzedawczyk focha walnal :lol:

Czemu Skorza nie sciagnal niewidocznego Brozka i nie wpuscil Hristova ?!

Glowy kontuzja jeszcze...

Robek 12.03.2010 21:46

a na jakiego chuja Brozek jeszcze jest na boisku

dawidex44 12.03.2010 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GBO (Post 868200)
Ja nie widzę innej Wisły, ta sama nieporadność brak pomysłu i umiejętności w podstawowym rzemiośle. To że biegają trochę więcej nie znaczy że to inna Wisła

Ale Pawełek nie popełnił błędu jakiegoś wielkiego :D

Syn Kangura z 1984 12.03.2010 21:47

To może trochę komplementów w stronę naszych graczy? Wstyd, dno, żenada, kompromitacja :/

iiYama 12.03.2010 21:47

Arek da radę, dobrze że nie w kinol.

P.S. Sądzę że oni poprostu grają teraz to co potrafią. Fizycznie nie jesteśmy w najwyższej formie, i jak widać że zgraniem i zrozumieniem też średnio.

Kaan 12.03.2010 21:47

Od najbliższego meczu zaczniemy wygrywac...

Kursy u buków nie beda dla piłkarzy już takie atrakcyjne.

63.5 Kg 12.03.2010 21:48

Inna Wisle to mogliscie ogladac tylko w pierwszej polowie.
Druga polowa to juz zwyczajny piach...

Pawlolek 12.03.2010 21:48

****a mać...

tomasz_19 12.03.2010 21:48

biedny Głowa... prawdziwy Wiślak, kapitan z krwi i kości, mam wrażenie, że tylko jemu zależy...

ja pierd*ole!

wislacki 12.03.2010 21:49

Od 3 meczy to samo...
Wywalenie Skorży to jedno z najgorszych wyjść, ale innego nie ma...

koyoot 12.03.2010 21:49

****a.. Jirsak...

parumbuła 12.03.2010 21:50

Łobodziński... HAHAHAHA
nie mogłem sie już powstrzymać.

klubus 12.03.2010 21:53

brawo łobo!

iiYama 12.03.2010 21:54

Ale Łobodziński pierdoła, nosz qźwa...

dawidex44 12.03.2010 21:54

Najlepszy komentarz do ostatnich 3 meczy Wisły : "........................................" :D

wislacki 12.03.2010 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidex44 (Post 868219)
Najlepszy komentarz do ostatnich 3 meczy Wisły : "........................................" :D

i co qrwa cieszy cię to? Po ch*j ten uśmiech?

Wisła się sypie, serce mi krwawi a ten wali mi uśmiechami!

EDIT

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Boleck (Post 868225)
a skąd wiesz komu kibicuje!

bo czytałem jego poprzednie posty?

63.5 Kg 12.03.2010 21:56

Nie sadzilem ze to napisze ale najwyzsza pora to wszystko roz.......ic bo takiej tragedii nie bylo nigdy...

koyoot 12.03.2010 21:57

Bezradnosc. Inaczej sie tego okreslic nie da.

fighter1906 12.03.2010 21:57

jeszcze się bić bedą hahah

Boleck 12.03.2010 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 868220)
i co qrwa cieszy cię to? Po ch*j ten uśmiech?

Wisła się sypie, serce mi krwawi a ten wali mi uśmiechami!

a skąd wiesz komu kibicuje!

KRIS22 12.03.2010 21:58

Gramy totalny piach bez pomysłu na grę !!! Chyba to ostatni mecz Skorży w Wisle co tu duzo mówić o Mistrzostwie w tym roku to możemy pomarzyć

fighter1906 12.03.2010 21:58

i po meczuuuuuuuuuuu:/

Maciuś 12.03.2010 21:58

ŻE NA DA
Czas Skorzy minal.

massoud 12.03.2010 21:58

co ci trenerzy z nimi zrobili
taka paka była a teraz zapomnieli jak się gra i jak sie biega...

AS82 12.03.2010 21:59

Gramy pyte, wszyscy ofensywni pilkarze bez formy - dramat !!

Robek 12.03.2010 21:59

Bogusiu C wyślij ich wszystkich na wczsy do Irkucka biaałym niedzwiedziom jaja chustac

DeadOrAlive 12.03.2010 21:59

Łobodzińskiego powinni wysłać na przymusowe prace przy zbieraniu bananów !

Zastanawia mnie, jak Trener Skorża mógł przeprowadzić tak nie trafne zmiany !
Zupełny brak pomysłu na grę... przykro mi to pisać, ale Lidera od jutra JUŻ NIE MAMY I za za ch*ja go nie odzyskamy..

JAR0 12.03.2010 21:59

Ciężkie czasy nastały :( Teraz zobaczymy ilu jest prawdziwych kibiców.

7 kotów 12.03.2010 22:00

No ****a mac brawo.
Sila ognia jak reprezentacja sparalizowanych pilkarzy wodnych.

gigant 12.03.2010 22:00

Może jestem głupi, ale na pewno nie slepy. Odpuścili mecz, nie było walki i za to **** im w dupę.

TSW Fanatyk 12.03.2010 22:01

ufff... remis, brawo dla naszych za dowiezienie korzystnego wyniku do końca!

o ja pierd***e ależ mnie teraz *****ca chwyciła, ciśnienie krwi to 2 razy ponad normę...

Żuczek 12.03.2010 22:01

Szkoda słów po prostu... Coś mi się wydaje, że to już ostatni mecz Skorży...

SpoXsteR 12.03.2010 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JAR0 (Post 868234)
Ciężkie czasy nastały :( Teraz zobaczymy ilu jest prawdziwych kibiców.

jak to są cięzkie czasy to ja nie wiem co by było po spadku do 1 ligi.. hahahaha...

kibiców w większosci mamy jakich mamy i nie ma sensu się z tym ukrywać..większośc wychowana na sukcesach i z deczka się w głowce pomieszało od nadmiaru..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl