![]() |
co za drewniaki, przecież oni powinni grać za średnią krajową, o ile nie mniej
Małecki i Łobodziński dobrymi wrzutkami podsumowali to spotkanie R O T F L |
żenada i jeszcze raz żenada
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jezu głowa....
Wyjazd kolanem w twarz lipa kolejna kontuzja |
Ale sprzedawczyk focha walnal :lol:
Czemu Skorza nie sciagnal niewidocznego Brozka i nie wpuscil Hristova ?! Glowy kontuzja jeszcze... |
a na jakiego chuja Brozek jeszcze jest na boisku
|
Cytat:
|
To może trochę komplementów w stronę naszych graczy? Wstyd, dno, żenada, kompromitacja :/
|
Arek da radę, dobrze że nie w kinol.
P.S. Sądzę że oni poprostu grają teraz to co potrafią. Fizycznie nie jesteśmy w najwyższej formie, i jak widać że zgraniem i zrozumieniem też średnio. |
Od najbliższego meczu zaczniemy wygrywac...
Kursy u buków nie beda dla piłkarzy już takie atrakcyjne. |
Inna Wisle to mogliscie ogladac tylko w pierwszej polowie.
Druga polowa to juz zwyczajny piach... |
****a mać...
|
biedny Głowa... prawdziwy Wiślak, kapitan z krwi i kości, mam wrażenie, że tylko jemu zależy...
ja pierd*ole! |
Od 3 meczy to samo...
Wywalenie Skorży to jedno z najgorszych wyjść, ale innego nie ma... |
****a.. Jirsak...
|
Łobodziński... HAHAHAHA
nie mogłem sie już powstrzymać. |
brawo łobo!
|
Ale Łobodziński pierdoła, nosz qźwa...
|
Najlepszy komentarz do ostatnich 3 meczy Wisły : "........................................" :D
|
Cytat:
Wisła się sypie, serce mi krwawi a ten wali mi uśmiechami! EDIT Cytat:
|
Nie sadzilem ze to napisze ale najwyzsza pora to wszystko roz.......ic bo takiej tragedii nie bylo nigdy...
|
Bezradnosc. Inaczej sie tego okreslic nie da.
|
jeszcze się bić bedą hahah
|
Cytat:
|
Gramy totalny piach bez pomysłu na grę !!! Chyba to ostatni mecz Skorży w Wisle co tu duzo mówić o Mistrzostwie w tym roku to możemy pomarzyć
|
i po meczuuuuuuuuuuu:/
|
ŻE NA DA
Czas Skorzy minal. |
co ci trenerzy z nimi zrobili
taka paka była a teraz zapomnieli jak się gra i jak sie biega... |
Gramy pyte, wszyscy ofensywni pilkarze bez formy - dramat !!
|
Bogusiu C wyślij ich wszystkich na wczsy do Irkucka biaałym niedzwiedziom jaja chustac
|
Łobodzińskiego powinni wysłać na przymusowe prace przy zbieraniu bananów !
Zastanawia mnie, jak Trener Skorża mógł przeprowadzić tak nie trafne zmiany ! Zupełny brak pomysłu na grę... przykro mi to pisać, ale Lidera od jutra JUŻ NIE MAMY I za za ch*ja go nie odzyskamy.. |
Ciężkie czasy nastały :( Teraz zobaczymy ilu jest prawdziwych kibiców.
|
No ****a mac brawo.
Sila ognia jak reprezentacja sparalizowanych pilkarzy wodnych. |
Może jestem głupi, ale na pewno nie slepy. Odpuścili mecz, nie było walki i za to **** im w dupę.
|
ufff... remis, brawo dla naszych za dowiezienie korzystnego wyniku do końca!
o ja pierd***e ależ mnie teraz *****ca chwyciła, ciśnienie krwi to 2 razy ponad normę... |
Szkoda słów po prostu... Coś mi się wydaje, że to już ostatni mecz Skorży...
|
Cytat:
kibiców w większosci mamy jakich mamy i nie ma sensu się z tym ukrywać..większośc wychowana na sukcesach i z deczka się w głowce pomieszało od nadmiaru.. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl