Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tradycyjnie. Ile zjadł(aś)eś pączków? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7006)

szym_ek 28.02.2019 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1493668)
W tym roku słabawo - tylko 8.
Jakiś zły dzień był :D


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1534672)
Na razie 5 :)

rozumiem, że pobijasz wynik z zeszłego roku :>:>

KoPer 28.02.2019 13:40

Dwa, a wieczorem bieganko ;)

Kaan 28.02.2019 13:51

Jak na razie 2 mimo hmm... grypy żołądkowej.

Coglin 28.02.2019 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szym_ek (Post 1534683)
rozumiem, że pobijasz wynik z zeszłego roku :>:>

6 :)

.............

gigant 28.02.2019 17:18

Gdzie Wy wykopujecie te stare tematy? Dwa.

WISŁAZWE 28.02.2019 20:38

Sześć.. Więcej już nie zmieszczę. Starzeje się :(

Coglin 01.03.2019 07:50

Skończyło się na 10.
Zeszłoroczna ilość pobita, ale do rekordu (14) jeszcze sporo zostało :D

W przyszłym roku dziesięciolecie tematu :tsw_raca:

!!IRIVER!! 01.03.2019 11:05

Cztery.
Mogło być lepiej ale jakoś odeszły chęci w trakcie dnia.

ArturBarlinek 01.03.2019 11:16

aż 4. To dużo jak dla mnie:)

mitmichael 01.03.2019 15:36

Paczkow zero natomiast faworkow od zajebania :rotfl:

Brozinho_23 01.03.2019 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1534717)
W przyszłym roku dziesięciolecie tematu :tsw_raca:

A to czasem nie jest kontynuacja innego podobnego tematu? Bo coś mi się wydaje, że widziałem go już przed 2010 rokiem. Zwłaszcza, że w 2008 r. była jakaś awaria i większość (jak nie wszystkie) starszych postów wywaliło.

Ja wczoraj 10, dziś jeszcze dołożyłem 2, no ale wiadomo, że dziś się nie liczy. ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1534698)
Gdzie Wy wykopujecie te stare tematy? Dwa.

Widzę, że u Ciebie coroczna refleksja na temat przemijania czasu w tym wątku (ehh starzejmy się): :D

https://wislakrakow.com/forum/showpo...&postcount=212
https://wislakrakow.com/forum/showpo...&postcount=249
https://wislakrakow.com/forum/showpo...&postcount=267


Edit:
https://wislakrakow.com/forum/showth...ht=p%B1czk%F3w oczywiście, że był wcześniej, nawet lukę wypełnił w 2011 roku. :D

Coglin 01.03.2019 20:32

łooooo kurde, w 2011 zżarłem 17 sztuk :shock:

Gucio25 01.03.2019 20:49

5 i pół donuta.

Dziadostwo! :foch:

El'kabat 02.03.2019 18:11

Generalnie to cieszy ta coroczna tradycja z tematem :D
W tym roku tylko 3 i wysoków po 10 już chyba nie będzie.


Ale też czas zadupca jak szalony...teraz wypada czekać do wakacji na temat odnośnie bobu.

Matiki 15.03.2019 14:16

W tym roku, rekordu nie było (niestety) bo w moich okolicznych sklepach już pączuszków nie było :( :( ale pękło 5, ale apetyt i sił było zdecydowanie więcej :D :D

Coglin 20.02.2020 06:40

Pobudka , pączki czekają :D

10-lecie tematu :-D

rafalek 20.02.2020 08:49

Ja dzis licze na minimum 6 paczusiow, plus kilkanascie rogalikow z marmolada, zrobionych przez moja zone :D

Cukrzyco,witaj!

gris 20.02.2020 09:09

Na razie zero pączków zjadłem ale cztery powinny wpaść ;)

Coglin 20.02.2020 09:40

Na razie 6 ale sytuacja jest rozwojowa :D

Kocur 20.02.2020 10:12

Dwa na dziesiątą rocznicę tematu - no ale dopiero 10 rano :D

serek.c2 20.02.2020 10:13

Ja na razie jeden do kawki

Wiktor_KRK 20.02.2020 13:09

Jeden, ale po pracy jeszcze chyba coś pochłonę :)

mitmichael 20.02.2020 16:57

1500, 100, 900 a tak na powaznie to 3, gora 30 :rotfl:

Brozinho_23 21.02.2020 00:37

U mnie 5, na więcej nie było ochoty (też późno zacząłem bo o 16) nie wiem czy takie słabe czy już wiek zaczyna dawać o sobie znać.

northrop 21.02.2020 05:30

Zero... bo kompletnie zapomnialem, ze to dzisiaj mialem je zjesc.

ArturBarlinek 21.02.2020 07:22

aż 1,5

Coglin 21.02.2020 07:36

Wczoraj skończyło się na 10.

Dzisiaj jeszcze trzeba było 3 dojeść :D

rafalek 21.02.2020 13:36

Ja dobilem chyba do 9, ale w domu zostalo jeszcze z 6... :D

Coglin 11.02.2021 11:14

Z roku na rok coraz mniej wpisów - tradycja ginie w narodzie :D

Mój stan licznika na tą chwile - 8 sztuk.

Ale jeszcze coś wpadnie do wieczora :tsw_raca:

dziki 11.02.2021 11:21

Panie ... Ja muszę do polskiego sklepu podjechać, więc dopiero później wcisnę, ale maks ze dwa.

TSWojtas 11.02.2021 12:28

5 sztuk :)

rafalek 11.02.2021 12:51

My z zona wczoraj usmazylismy 22 sztuki :D

Calkiem niezly wynik.

gigant 11.02.2021 14:11

Sam sobie odpowiadam, zero 🙂

ArturBarlinek 11.02.2021 15:37

2 i chyba wystarczy

dziki 11.02.2021 18:03

Stanie na trzech i dość na rok.

Szelu_BRW 11.02.2021 19:10

Miały być 4, stanęło przy 3,5 ale w sumie wyszło wyszło na sporym minusie xd

Coglin 11.02.2021 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1561735)
Z roku na rok coraz mniej wpisów - tradycja ginie w narodzie :D

Mój stan licznika na tą chwile - 8 sztuk.

Ale jeszcze coś wpadnie do wieczora :tsw_raca:

No i wpadło - wynik końcowy 11 szt. :tsw_silka:

Brozinho_23 12.02.2021 00:01

9 pączków + 4 donuty.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin
Z roku na rok coraz mniej wpisów - tradycja ginie w narodzie.


No właśnie ten temat bardziej pokazuje jak wszystko przeniosło się na portale społecznościowe. Wczoraj z ciekawości przeglądałem wpisy i tak z 10 lat temu to po kilka stron miały.

El'kabat 12.02.2021 00:11

Szkoda jak z roku na rok tradycja ginie - ale chyba wszystko dziś idzie w czat niestety ;(

4 poszły i do nastepnego roku :)

LanceTS 12.02.2021 09:38

0. Zapalenie żołądka, więc w tym roku nie dało się nawet spróbować.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl