![]() |
Cytat:
Cytat:
|
Dwa, a wieczorem bieganko ;)
|
Jak na razie 2 mimo hmm... grypy żołądkowej.
|
Cytat:
............. |
Gdzie Wy wykopujecie te stare tematy? Dwa.
|
Sześć.. Więcej już nie zmieszczę. Starzeje się :(
|
Skończyło się na 10.
Zeszłoroczna ilość pobita, ale do rekordu (14) jeszcze sporo zostało :D W przyszłym roku dziesięciolecie tematu :tsw_raca: |
Cztery.
Mogło być lepiej ale jakoś odeszły chęci w trakcie dnia. |
aż 4. To dużo jak dla mnie:)
|
Paczkow zero natomiast faworkow od zajebania :rotfl:
|
Cytat:
Ja wczoraj 10, dziś jeszcze dołożyłem 2, no ale wiadomo, że dziś się nie liczy. ;) Cytat:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...&postcount=212 https://wislakrakow.com/forum/showpo...&postcount=249 https://wislakrakow.com/forum/showpo...&postcount=267 Edit: https://wislakrakow.com/forum/showth...ht=p%B1czk%F3w oczywiście, że był wcześniej, nawet lukę wypełnił w 2011 roku. :D |
łooooo kurde, w 2011 zżarłem 17 sztuk :shock:
|
5 i pół donuta.
Dziadostwo! :foch: |
Generalnie to cieszy ta coroczna tradycja z tematem :D
W tym roku tylko 3 i wysoków po 10 już chyba nie będzie. Ale też czas zadupca jak szalony...teraz wypada czekać do wakacji na temat odnośnie bobu. |
W tym roku, rekordu nie było (niestety) bo w moich okolicznych sklepach już pączuszków nie było :( :( ale pękło 5, ale apetyt i sił było zdecydowanie więcej :D :D
|
Pobudka , pączki czekają :D
10-lecie tematu :-D |
Ja dzis licze na minimum 6 paczusiow, plus kilkanascie rogalikow z marmolada, zrobionych przez moja zone :D
Cukrzyco,witaj! |
Na razie zero pączków zjadłem ale cztery powinny wpaść ;)
|
Na razie 6 ale sytuacja jest rozwojowa :D
|
Dwa na dziesiątą rocznicę tematu - no ale dopiero 10 rano :D
|
Ja na razie jeden do kawki
|
Jeden, ale po pracy jeszcze chyba coś pochłonę :)
|
1500, 100, 900 a tak na powaznie to 3, gora 30 :rotfl:
|
U mnie 5, na więcej nie było ochoty (też późno zacząłem bo o 16) nie wiem czy takie słabe czy już wiek zaczyna dawać o sobie znać.
|
Zero... bo kompletnie zapomnialem, ze to dzisiaj mialem je zjesc.
|
aż 1,5
|
Wczoraj skończyło się na 10.
Dzisiaj jeszcze trzeba było 3 dojeść :D |
Ja dobilem chyba do 9, ale w domu zostalo jeszcze z 6... :D
|
Z roku na rok coraz mniej wpisów - tradycja ginie w narodzie :D
Mój stan licznika na tą chwile - 8 sztuk. Ale jeszcze coś wpadnie do wieczora :tsw_raca: |
Panie ... Ja muszę do polskiego sklepu podjechać, więc dopiero później wcisnę, ale maks ze dwa.
|
5 sztuk :)
|
My z zona wczoraj usmazylismy 22 sztuki :D
Calkiem niezly wynik. |
Sam sobie odpowiadam, zero 🙂
|
2 i chyba wystarczy
|
Stanie na trzech i dość na rok.
|
Miały być 4, stanęło przy 3,5 ale w sumie wyszło wyszło na sporym minusie xd
|
Cytat:
|
9 pączków + 4 donuty.
Cytat:
No właśnie ten temat bardziej pokazuje jak wszystko przeniosło się na portale społecznościowe. Wczoraj z ciekawości przeglądałem wpisy i tak z 10 lat temu to po kilka stron miały. |
Szkoda jak z roku na rok tradycja ginie - ale chyba wszystko dziś idzie w czat niestety ;(
4 poszły i do nastepnego roku :) |
0. Zapalenie żołądka, więc w tym roku nie dało się nawet spróbować.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl