Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Odra Wodzisław Śląski - Wisła Kraków, 29 listopada niedziela, godz.14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6658)

emailowiec 29.11.2009 16:06

no i głupia zółta kartka dla Marcelo.. ehhh

Devonisch 29.11.2009 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 823475)
"Jedźcie sobie już na narty, bo ten sezon ch..a warty" śpiewają kibice z Krakowa

"Każdy gwiazdor niech pamięta, wynik derbów to rzecz święta".

To już jest ku..a przegięcie. Przegraliśmy i się czasu do hu.. nie cofnie.

Na każdym meczu do następnych derbów trzeba im przypominać, że frajerstwem przegrali derbowy mecz. Nie zapominaj ile kasy te gwiazdy zarabiają miesięcznie.

qchar90 29.11.2009 16:07

ta zolta bardzo kontrowersyjna wedlug mnie.

vaazon 29.11.2009 16:07

Marcelo OUT z Ruchem :/ I to za taki głupi faul.

KRIS22 29.11.2009 16:07

I Marcelo nie zagra z Ruchem sedziowie może nie pomagają Legii ???? Niech sobie każdy odpowie

Pan Jotka 29.11.2009 16:07

Brawo..****a brawo!!!!! MArcelo żółta za damski ****!

vaazon 29.11.2009 16:08

oj Piotrek chyba bawi się w brata i pyskacza.

qchar90 29.11.2009 16:09

no to Pietia po dupie dostal. Dobrze Skorza zrobil. Nie bedzie mu odszczekiwac.

For_FuN_ 29.11.2009 16:09

To Diaz z Jopem na srodku w meczu z Ruchem.

Piotrek Brozek cos pyskowal Skorzy :D...

bebeto 29.11.2009 16:09

Dlaczego nie Jop tylko Marcel??

Eustachy 29.11.2009 16:09

Brawo dla Skorzy za zdjecie pyskatego gwiazdora Piotra Brozka, ktory poza psuciem prostych zagran nic dzisiaj nie gral !

ps. jak mogli wlepic Marcelo zoltko za to starcie ? to jakas kpina ! Wyeliminowali nam kluczowego gracza za nic przed meczem z Ruchem:/

WILU TS 29.11.2009 16:09

Ciekawe co Brozio pyskował do Skorży ;)

KuLwIk 29.11.2009 16:10

I dobrze, niech nie pyskuje. Koniec koleżeństwa

zidanemarcin 29.11.2009 16:10

Mozemy sie jeszcze chyba odwolac od kartki Marcelo ?

pawelwislak 29.11.2009 16:10

szkoda marcelo!

WIELKIE BRAWO dla Maćka, zero wyrozumienia dla gwiazdorzenia!!

PrawdziwośćDlaGry 29.11.2009 16:10

mam nadzieje że ten prowincjonalny klub z Wodzisławia dostanie jakąś karę za ten rasizm. zobaczymy czy KL będzie tak konsekwentnie karać jak nas ;]
co do Marcelo. kartki za faul dostać nie powinien, więc może dostał za jakąś pyskówkę? tak czy tak, sędzia zbyt gwałtownie zareagował.

WILU TS 29.11.2009 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 823493)
Brawo dla Skorzy za zdjecie pyskatego gwiazdora Piotra Brozka, ktory poza psuciem prostych zagran nic dzisiaj nie gral !

ps. jak mogli wlepic Marcelo zoltko za to starcie ? to jakas kpina ! Wyeliminowali nam kluczowego gracza za nic przed meczem z Ruchem:/

Gdyby nasz boski Maciuś troszkę pomyslal to już przy 2-0 powinien ściągnąć Marcelo,takie to trudne ?

bebeto 29.11.2009 16:11

O Leszczaku zapomnijmy,Skorża go wpuści w 79,albo w 84 min.

MCX 29.11.2009 16:11

Dobry ruch Skorży ze ściągnięciem z boiska Brożka po pyskówce. Oby tylko po meczu wyjaśnili to sobie i podali ręce - wtedy wszystko będzie w porządku.
Martwi żółta kartka dla Marcelo. Środek obrony w meczu z Ruchem tworzyć będą Jop i Diaz. Niezbyt optymistycznie się to zapowiada.

vaazon 29.11.2009 16:11

Zauważcie że Odra w II połowie zaczęła w końcu biegać, a nie stać i nasi zawodnicy już nie grają "tak pięknie".

Illargui 29.11.2009 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 823475)
"Jedźcie sobie już na narty, bo ten sezon ch..a warty" śpiewają kibice z Krakowa

"Każdy gwiazdor niech pamięta, wynik derbów to rzecz święta".

To już jest ku..a przegięcie. Przegraliśmy i się czasu do hu.. nie cofnie.

Nie, to nie jest przegięcie - takie hasła powinny pilkarzom towarzyszyć jeszcze długo aż zrozumieją, że minimalizm nie ma prawa funkcjonowac w Wiśle, bo powiedz mi co mogło się zmienić w tydzień, że nagle potrafią ze słabym przeciwnikiem po prostu strzelać bramki, a może to Cracovia, Lech czy Levadia prezentowały poziom galaktyczny .....

Kluvi 29.11.2009 16:13

a co do kartki Marcelo to trzeba się odwołać bo tam nie było specjalnego zagrania w bramkarza.

a co do Piety to słuszna decyzja!!teraz tylko Leszczak za Ćwielonga :)

pysio 29.11.2009 16:13

wyrzucić dla przykładu tego grajka z Wisły.. !!!!

Eustachy 29.11.2009 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 823499)
Gdyby nasz boski Maciuś troszkę pomyslal to już przy 2-0 powinien ściągnąć Marcelo,takie to trudne ?

No nie wiem czy to taki dobry pomysl, zdjac z bosika dobrze grajacego stopera, ktory jest opoka obrony i naprawia wiekszosc bledow Jopa. W tym przypadku juz bym nie przesadzal z pretensjami akurat w kierunku Skorzy. Do zgladzenia nadaje sie oszust zwany sedzia.

MCX 29.11.2009 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 823506)
wyrzucić dla przykładu tego grajka z Wisły.. !!!!

Proponuję publiczną chłostę na rynku. Bilety w cenie 10 zł, zysk zasili budżet transferowy.

Evenstar 29.11.2009 16:16

Ciekawe co Brożek powiedział.

kohprzem'68 29.11.2009 16:17

Widac jakie stosunki panują w naszym klubie skoro takie gwiazdorskie maniery ma Piotrek Brożek jeszcze zrozumiałbym jego pyskówkę ze Skorżą gdyby grał zajebistą piłkę ale jak się ma przy prostych podaniach straty to lepiej zamilczec a tu jeszcze polemika .

kohprzem'68 29.11.2009 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Evenstar (Post 823509)
Ciekawe co Brożek powiedział.

" tak na pewno sam zagraj "

vaazon 29.11.2009 16:18

Maćku proszę Cię wpuść Leszczaka za Ćwielonga.

MCX 29.11.2009 16:19

"Sam zagraj"

0 22 29.11.2009 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KRIS22 (Post 823485)
I Marcelo nie zagra z Ruchem sedziowie może nie pomagają Legii ???? Niech sobie każdy odpowie


To jak Astiz wylecial za kartki przed meczem z Bełchatowem to komu pomagali sedziowie?

As 29.11.2009 16:20

W C dodac mowia ze powiedzial "sam zagraj", mi sie wydawalo, ze mowil "zamknij sie".

pikey 29.11.2009 16:22

No proszę Burliga za Diaza, lepiej późno niż wcale...

WILU TS 29.11.2009 16:24

Sedzia liniowy jebany zlodziej,już 3 spalony z dupy,nawet w anal + tak twierdza z powtorek

pawelwislak 29.11.2009 16:25

Ładnie sędzia leci w ....

Fajnie by było jak by jeszcze Leszczak wszedł za Ćwielonga bo widać że Peter już nie ma sił

vaazon 29.11.2009 16:25

Ćwielong Hahaha Trampkarze Lepiej Przyjmuja!

harthausen 29.11.2009 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 823514)
To jak Astiz wylecial za kartki przed meczem z Bełchatowem to komu pomagali sedziowie?

Wy chyba macie jakieś ustalone dyżury, że od razu się u nas meldujecie i tropicie nieprawomyślność. Jakoś w drugą stronę takich czujnych cenzorów nie zauważyłem. :D

MCX 29.11.2009 16:25

Ćwielong prosi o zmianę. Swoją postawą.

Evenstar 29.11.2009 16:25

Jeszcze Leszczak za Ćwielonga i byłoby super :) Popsuł parę fajnych akcji :/.

No bez przesady, 3 offside z kapelusza...

Eustachy 29.11.2009 16:26

Zdjac tego Cwielonga, bo na jego nieporadnosc juz sie nie da patrzyc.
Widac, ze Leszczak nie ma szans na wiecej niz 5 minut:(


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl