![]() |
no i głupia zółta kartka dla Marcelo.. ehhh
|
Cytat:
|
ta zolta bardzo kontrowersyjna wedlug mnie.
|
Marcelo OUT z Ruchem :/ I to za taki głupi faul.
|
I Marcelo nie zagra z Ruchem sedziowie może nie pomagają Legii ???? Niech sobie każdy odpowie
|
Brawo..****a brawo!!!!! MArcelo żółta za damski ****!
|
oj Piotrek chyba bawi się w brata i pyskacza.
|
no to Pietia po dupie dostal. Dobrze Skorza zrobil. Nie bedzie mu odszczekiwac.
|
To Diaz z Jopem na srodku w meczu z Ruchem.
Piotrek Brozek cos pyskowal Skorzy :D... |
Dlaczego nie Jop tylko Marcel??
|
Brawo dla Skorzy za zdjecie pyskatego gwiazdora Piotra Brozka, ktory poza psuciem prostych zagran nic dzisiaj nie gral !
ps. jak mogli wlepic Marcelo zoltko za to starcie ? to jakas kpina ! Wyeliminowali nam kluczowego gracza za nic przed meczem z Ruchem:/ |
Ciekawe co Brozio pyskował do Skorży ;)
|
I dobrze, niech nie pyskuje. Koniec koleżeństwa
|
Mozemy sie jeszcze chyba odwolac od kartki Marcelo ?
|
szkoda marcelo!
WIELKIE BRAWO dla Maćka, zero wyrozumienia dla gwiazdorzenia!! |
mam nadzieje że ten prowincjonalny klub z Wodzisławia dostanie jakąś karę za ten rasizm. zobaczymy czy KL będzie tak konsekwentnie karać jak nas ;]
co do Marcelo. kartki za faul dostać nie powinien, więc może dostał za jakąś pyskówkę? tak czy tak, sędzia zbyt gwałtownie zareagował. |
Cytat:
|
O Leszczaku zapomnijmy,Skorża go wpuści w 79,albo w 84 min.
|
Dobry ruch Skorży ze ściągnięciem z boiska Brożka po pyskówce. Oby tylko po meczu wyjaśnili to sobie i podali ręce - wtedy wszystko będzie w porządku.
Martwi żółta kartka dla Marcelo. Środek obrony w meczu z Ruchem tworzyć będą Jop i Diaz. Niezbyt optymistycznie się to zapowiada. |
Zauważcie że Odra w II połowie zaczęła w końcu biegać, a nie stać i nasi zawodnicy już nie grają "tak pięknie".
|
Cytat:
|
a co do kartki Marcelo to trzeba się odwołać bo tam nie było specjalnego zagrania w bramkarza.
a co do Piety to słuszna decyzja!!teraz tylko Leszczak za Ćwielonga :) |
wyrzucić dla przykładu tego grajka z Wisły.. !!!!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ciekawe co Brożek powiedział.
|
Widac jakie stosunki panują w naszym klubie skoro takie gwiazdorskie maniery ma Piotrek Brożek jeszcze zrozumiałbym jego pyskówkę ze Skorżą gdyby grał zajebistą piłkę ale jak się ma przy prostych podaniach straty to lepiej zamilczec a tu jeszcze polemika .
|
Cytat:
|
Maćku proszę Cię wpuść Leszczaka za Ćwielonga.
|
"Sam zagraj"
|
Cytat:
To jak Astiz wylecial za kartki przed meczem z Bełchatowem to komu pomagali sedziowie? |
W C dodac mowia ze powiedzial "sam zagraj", mi sie wydawalo, ze mowil "zamknij sie".
|
No proszę Burliga za Diaza, lepiej późno niż wcale...
|
Sedzia liniowy jebany zlodziej,już 3 spalony z dupy,nawet w anal + tak twierdza z powtorek
|
Ładnie sędzia leci w ....
Fajnie by było jak by jeszcze Leszczak wszedł za Ćwielonga bo widać że Peter już nie ma sił |
Ćwielong Hahaha Trampkarze Lepiej Przyjmuja!
|
Cytat:
|
Ćwielong prosi o zmianę. Swoją postawą.
|
Jeszcze Leszczak za Ćwielonga i byłoby super :) Popsuł parę fajnych akcji :/.
No bez przesady, 3 offside z kapelusza... |
Zdjac tego Cwielonga, bo na jego nieporadnosc juz sie nie da patrzyc.
Widac, ze Leszczak nie ma szans na wiecej niz 5 minut:( |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl