Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Je***ij głową w klawiature. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6572)

TYSIAC906 18.08.2013 16:20

też sobie jebnę :D ,huyj7

filemon 18.08.2013 17:57

y78ui

o wiele lepiej wychodzi przykładając tylko część.

szprotson 18.08.2013 18:35

677766

.......ony laptop

SV_ 18.08.2013 20:04

m


znak czasow, tylko tyle wyszlo na smartphonie

IncognitoTSW 18.08.2013 21:35

hg

z brody.

wiernyNH1906 19.08.2013 10:56

gtfhvsdwexjk

El'kabat 19.08.2013 11:00

a jeb
8ui7

focusik09 19.08.2013 11:24

a dlaczego mam sobie nie jebnąć ?? :D

77y6

piter116 19.08.2013 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TYSIAC906 (Post 1328091)
też sobie jebnę :D ,huyj7

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1328070)
a co mi tam, też sobie je*nę :D

hyuuj7

Bliżniaki ?:D

rafalek 19.08.2013 16:04

ијвбгтф

A czy z serbską klawiaturą się liczy? :D

ABGwislakABG 19.08.2013 16:16

ij,kolm


I że na trzeźwo... ;)

wiernyNH1906 20.08.2013 10:42

no to JEB!


vb gfcg

Natkan 20.08.2013 10:49

mój łeb:

y67t

Kryniu 20.08.2013 18:36

u- heh ale jebłem

zbycho93 20.08.2013 18:43

reyuhgiokl0

Tommy91 20.08.2013 18:44

bnb

Poszalałem :D

gypsy 03.09.2013 17:09

b

Coś słabo tym razem :/

AndyWiślak 03.09.2013 17:24

yht

słabo bo laptop :/ :D

kibicnh 03.09.2013 19:47

to teraz ja:

gtf

:D

michal 03.09.2013 20:40

To ja tez sproboje :D

67uj

:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl