![]() |
też sobie jebnę :D ,huyj7
|
y78ui
o wiele lepiej wychodzi przykładając tylko część. |
677766
.......ony laptop |
m
znak czasow, tylko tyle wyszlo na smartphonie |
hg
z brody. |
gtfhvsdwexjk
|
a jeb
8ui7 |
a dlaczego mam sobie nie jebnąć ?? :D
77y6 |
Cytat:
Cytat:
|
ијвбгтф
A czy z serbską klawiaturą się liczy? :D |
ij,kolm
I że na trzeźwo... ;) |
no to JEB!
vb gfcg |
mój łeb:
y67t |
u- heh ale jebłem
|
reyuhgiokl0
|
bnb
Poszalałem :D |
b
Coś słabo tym razem :/ |
yht
słabo bo laptop :/ :D |
to teraz ja:
gtf :D |
To ja tez sproboje :D
67uj :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl