Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [14 kolejka] Wisła Kraków – Cracovia, 22 listopada niedziela, godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6543)

Teqcontroller 22.11.2009 19:09

hehehe ale kopacze ... Skorza chlopie oni nic nie graja .... co oni na treningach robia ... nie ma ani skutecznosci sprytu szybkosci nic ...zero .... :( albo zmienic trenera albo wziasc i zaczac cos robic na treningach ...bo to jest zero ...ja sie dziwie jakim sposobem wisla jest na 1 miejscu w tabeli ..przegrywamy wszystkie wazne mecze z Lechem Legia Cracovia .... :( zal.pl Brak ambicji zerooo !!!!

Wasiu 22.11.2009 19:09

****A!
Skoro w europie i tak gowno znaczymy to ja wole chociaz zeby u nas grali pilkarze, ktorzy potrafia sie zmobilizowac.
Zamiana Kirma i Alvareza na Zienia i Baszcza to sabotaz.
Takim samym sabotazem jest praca w Krakowie tego pyzatego gogusia. Najwyzszy czas zmienic trenera ? Kto bedzie lepszy ? A chocby Moskal i Kulawik, ktorzy maja swoj honor i przywiazanie to barw. Czas gogusia sie skonczyl, tak samo jak i wiekszosci gwiazdeczek



skorza won!

Nehiar 22.11.2009 19:09

Przegrać z Levadią OK, przegrać z Lechem OK, przegrać z Legią OK, ale ****a przegrać z Cracovią to jest już szczyt szczyt. Zmienić trenera, zmienić kopaczy ....

jerry.lii.lewis 22.11.2009 19:09

No, niestety mecz przegrany zasłużenie :(
Gra dramatyczna, kopanina bez sensu.

wislacki 22.11.2009 19:10

Wstyd się w mieście pokazać... i nie chodzi mi tylko o Kraków...

Denethor 22.11.2009 19:10

No to macie swojego "trenerka" i jego kilku osobową bandę "piłkarzy" !!
Levadię, Lecha nawet Legię można było ścierpiec !
Ale tego SYFU z Innowiercami - NIGDY!!!
SKORŻA OUT !!!

zenobiusz27 22.11.2009 19:11

Serce boli jak cholera widząc taką gre :(

wolfy 22.11.2009 19:11

No cóż...
Kiedyś to się musiało stać.
Trzeba jedno przyznać Skorży - było pięć ważnych meczy w tej rundzie i wszystkie udało mu się modelowo położyć. Stuprocentowa skuteczność.
Do tego przegrać z Cracovią - czysto piłkarsko, po takiej grze...

Strzelam, co Skorża powie po meczu:
a) Liga będzie ciekawsza.
b) Jest mi bardzo przykro.

PotiWisla 22.11.2009 19:12

Oszukali nas napluli nam w twarze, jebani amatorzy, złodzieje i ......A Skorże to zwolnic bo już nic nie zdziała z tą drużną.Łobodziński razem z Jopem to się nawet do okręgówki nie nadają.

masterlag 22.11.2009 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozarian (Post 819675)
Co to za brednie! Najlepiej babrać się we własnym polskim bajorku i dożywocie dla Skorży w Wiśle.

Sam jesteś brednią! Czytaj dokładnie całe moje wypowiedzi!

Analizować nic nie zamierzam, rozpisywac też mi się nie chce. Ale jedno mam do napisania: Brawo pzpn!!! Przecież ........ powinna grać w I lidze! :|

irman 22.11.2009 19:12

Mam nadzieję, że na wiosnę nie będę oglądał już tej mendy na ławce trenerskiej. Bardzo ładna rehabilitacja panie Macieju po Levadii. Amica, Legia, Craxa. Brawo!

Aha. Po Legii też miała być rehabilitacja.

kamikaze 22.11.2009 19:12

Ze Skorży taki trener jak z Łobodzińskiego piłkarz.
Zero taktyki, zero pomysłu i zero ambicji.

szlaQ 22.11.2009 19:12

Obciach porównywalny do tego z Levadiom ...

Totalna załamka ...

Teqcontroller 22.11.2009 19:13

Jop Lobodzinski Brozki OUT !! Proste bledy ...skutecznosci zero .....

hehe Ale wstyd dostalismy baty od wszystkich naszych wrogow (prawie) hehehe ale zal.pl

Cinek1906 22.11.2009 19:13

jak zawsze wielcy kopacze zaczynają walczyć jak przegrywają 5 minut przed końcem..

Rafał Boguski- najlepszy zawodnik? szkoda że nie strzelił

mr_kwolf 22.11.2009 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 819746)
No cóż...
Kiedyś to się musiało stać.
Trzeba jedno przyznać Skorży - było pięć ważnych meczy w tej rundzie i wszystkie udało mu się modelowo położyć. Stuprocentowa skuteczność.
Do tego przegrać z Cracovią - czysto piłkarsko, po takiej grze...

Strzelam, co Skorża powie po meczu:
a) Liga będzie ciekawsza.
b) Jest mi bardzo przykro.

c) Ważne żeby wyciągnąć wnioski na przyszłość

koyoot 22.11.2009 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Denethor (Post 819728)
1) Na "to coś" się nie da trzeźwo myślec !
2) No i co kolego, dało to coś, że aż musiałeś zareagowac na mój post ?!

Ochloncie wszyscy lepiej. Znizka formy musi niestety byc teraz, identycznie bylo w zeszlym roku a jakos Mistrza zdobylismy. Wiec nie panikujcie i rozliczcie trenera po sezonie.

Co mi to dalo ze zareagowalem akurat na twoj post? Dla ciebie na pewno nic, a ja sobie chociaz udowodnilem ze tobie to juz nic nie pomoze...

felix 22.11.2009 19:13

Nie ma sie co tłumaczyć, ale był spalony przy golu dla Cracovi. Przed Pawełkiem gościu stał 1.5 m.

3rider 22.11.2009 19:14

Ruszyc sowicie oplacanych dupsk sie nie chcialo do 55min?!?!??!?! Gadanie o tym jak beda walczyc... Trener, ktory tylko potrafi ustnie blyszczec. CRACOVIA 0:1, LEVADIA 0:1, LEGIA 0:1, LECH 0:1... Skorza wyjazd!!!

ciastek11 22.11.2009 19:14

Zawodnik meczu - Pablo "Zawiesina" Alvarez , dedykuje posta koledze który niedawno napisał , że jest zdecydowanie lepszym obrońcom niż Baszczu.

spirit 22.11.2009 19:14

Jako że nie chce przeklinać i ubliżać piłkarzom grającym w barwach naszego klubu to nic nie napiszę.

TymonPRO 22.11.2009 19:14

Czekam na konferencje :) Co tym razem powie Skrorża

SkMk 22.11.2009 19:15

Jak jakiegoś patałacha zobaczycie bawiącego się w klubie - napierdalać w zęby !

eMTe 22.11.2009 19:15

Z taką grą to powinniśmy się teraz martwić o następny mecz z 16. w tabeli Odrą Wodzisław. Jak go nie wygramy to nic w tym sezonie już nie osiągniemy...

Żuczek 22.11.2009 19:16

Dobra, przestańcie już tak po Skorży jeździć, bo te kompromitacja to w takim samym stopniu wina jego, jak i naszych nibypiłkarzy.

Zresztą jak znając Cupiała to i tak trener przed zimą wyleci. Od Ruchu dostaniemy bęcki, stracimy lidera i wtedy Cupiał nie wytrzyma - założę się, że tak to będzie.

brylant17 22.11.2009 19:16

ku**a nie ma szerokiej kadry nie ma rywalizacji,nasi piłkarze zamiast trenować wolą balować na dyskotekach,brozkowi zachciało się kariery za granicą to teraz ma.Pan Małecki dostał wysoki kontrakcik i mu sodówka odbiła gwiazdor od 7 boleści,Co robi drewniak Jop w obronie? o.O Kupić nowych piłkarzy którym się chce, a tym co się nie chce podziękować.Zmienić trenera Skorża się wypalił.

Peroslaw88 22.11.2009 19:16

potrzebna jest akcja jak w Górniku Zabrze. Czyli wpad na trening...

Tuman 22.11.2009 19:17

Prezydent Izraela ogłosi święto narodowe. Ż e n a d a.

Teqcontroller 22.11.2009 19:18

wstyd na cala polske ....nie mowie juz o Krakowie ....

nie powiem ambicje mieli ale .....ta skutecznosc to byle jakie kopanie zatrzymywanie gry w srodku pola ...nie ma szbkiej gry z kontry ....co oni do chu** robia na treningach !!!!!!!!??????? powiedzcie mi ....tyle trenuja i nie ma zgrania porozumienia na boisku ...skorza co ty kur... robisz z ta druzyna oni z meczu na mecz graja coraz gorzej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FRANTIC 22.11.2009 19:18

Myślę, że Stefan będzie z Nas Dumny. Co tu dużo pisać, Nasz środek pomocy był dziś żenujący(z Legią też), Mariusz Jop też kilka razy się nie popisał. Wydawało mi się, że puszczenie Zienia a przybycie na jego miejsce Kirma okaże się strzałem w 10, myliłem się. Cóż, tak jak co poniektórzy, Leviadie, Lecha i Legie mogłem przecierpieć ale porażki ze Starozakonnymi nigdy, jeszcze gdybym widział walke, ambicje, i mecz życia Cabaja mógłbym się zgodzić ale tak...

Pozatym czy ktoś prócz mnie zauważył, że Wisła za wszelką cene chciała wejść z futbolówką do siatki? :)

pikey 22.11.2009 19:18

Myślę, że trener powinien podać się do dymisji, na piłkarzy nie liczę, że zdobędą się na jakiś gest - typu rezygnacja z części pensji, bo pokazali dzisiaj że Wisłę i jej Kibiców mają głęboko w d...

Gdyby k.. Cracovia wygrała jakimś nieziemskim fartem , ale oni byli lepsi po prostu.To nie do wiary....

Teraz z kim się zrehabilitują?? Z Odrą w Wodzisławiu wygrają 1:0 ?

No coś się po prostu musi zmienić!

emjot 22.11.2009 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madziar (Post 819715)
tu nie chodzi o to kogo wprowadzil tylko kiedy... 4 minuty przed koncem? spooooro za pozno zwlaszcza ze nasz przod gra dno! praktycznie caly mecz!

nooooooo spoko
i tak mu dał 4 razy więcej czasu niż Burlidze w lidze i Janikowi w PP :lol:

medyk 22.11.2009 19:19

dobrze ze Cracovia pany ale w sosnowcu..

Ogryzek 22.11.2009 19:20

Niestety żenada, najłatwiej byłoby ocenić wszystkich piłkarzy od 1-10 na 1 (dno) ale w tym syfie kilku zasłużyło na ciut wyższą ocenę!

Pawełek - 5 nic nie spartolił ja z Legią....
Jop - 1 Tragedia! Już przed sezonem pisałem żeby nie brać dziada a lepiej zostawić Kowalskiego. Niestety wypożyczyliśmy Mateusza a u nas gra najsłabszy dziad! Utrata bramki to głównie jego wina..
Marcelo - 6 - Niestety był za daleko od Jop... to co robił robił oprawnie
Piotrek Brożek 3 - w obronie jako tako ale z przodu słabo
Alvarez 2 - "zawodowiec" a na 6 dośrodkowań żadne nie było dobre, same balony! Czy on w ogóle umie dośrodkowywać? Z tyłu owszem nieźle ale z przodu jego wyjścia NIC nie dają, to strata piłki. Lepsze ma Łobodziński! (obniżone 2 punkty za notoryczne straty.... tj dośrodkowania)
Łobodziński 3 - coś biegał, kilka razy dośrodkował.... i tyle
Diaz - 3 - słabo w rozgrywaniu, chaos
Jirsak - 4 - owszem, podawał piłkę, ale na boki.... żadnej prostopadłej piłki nie było
Kirm - 2 żenada - od razu napisze, przeczuwałem że będzie to mecz 1 bramki... Andraż jak zwykle miał setki i spartolił. Swoją nieskutecznością przesądził wynik meczu (2 punkty minus za żenujące marnowanie setek!)
Małecki - 6 - biegał walczył podawał.... jedyny widoczny z przodu
Brożek - 3 - no coś rozgrywał, biegał... za mało (znowu niedoleczona kontuzja)

Rezerwowi
Ćwielong 3 - chciał, biegał
Boguski - 4 - ( - 1 za zmarnowanie sytuacji gdzie zamiast podawać lobował bramkarza) nie trafił... niestety
Leszczak - 3 - nie tracił piłek i w przeciwieństwie do Alvareza lepiej dośrodkowywał

wislak_92 22.11.2009 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 819752)
Ze Skorży taki trener jak z Łobodzińskiego piłkarz.
Zero taktyki, zero pomysłu i zero ambicji.

Jak zero taktyki? Taktyka byla i to przednia:rotfl:. 54 dosrodkowania, a w obranie Cracovii: Polczak 192cm, Wasiluk 196cm.

:lol::lol::lol::lol:

3rider 22.11.2009 19:20

do 55 min zaden z tych frajerow nie byl spocony poza MARCELO i MALECKIM!!!!

Wizard 22.11.2009 19:20

Szczyt kompromitacji. Levadia 2. Tbilisi 2. Valeranga 2. Nie wiem jak to określić. Brak słów.

Skorża? Zaczynam coraz poważniej wątpić. Następca? Tu też mam wątpliwości - bo kto? Szatałow, Fornalik? bez jaj.. nie ta półka do naszych gwiazdek.

lorddavy 22.11.2009 19:20

Szlag mnie trafił dziś oglądając tą kopaninę. Jak można grać tak debilnie i dośrodkowywać non stop na 2m Wasiluka i 1,9m Polczaka. ****a! Trzeba było wystawić Marcelo w środku ataku skoro tak gramy?

Nie wiem nie rozumiem i jeszcze jedno słowo o Jopie - bład z Levadią bład z Legią i dziś znów prezent dla matusiaka a przy bramce też chyba zjebał. Nie wiem po co to drewno wróciło do Wisły - Kowalski już by był 100 razy lepszy chociaż te błedy bym mu wybaczył bo jest młody i może sie rozwinać...

Jak nie nigdy nie krytykuje zespołu tak dziś coś mnie trafiło widząc tą tragedie...

Markus 22.11.2009 19:20

Poziom gry Wisły jest przerażający. Te wyniki nie biorą sie z niczego. Nasi kopacze w ogóle przestali tej jesieni grać w piłkę.

Nie mają kompletnie czucia futbolówki, prezentują zero techniki, co powoduje lawinę problemów nawet z najprosrzyszm kopnięciem piłki do przodu, mają horrendalną ilość niewymuszonych błędów, są ciężcy, wolni, pozbawieni pomysłu, agresji, nie potrafią się skoncentrować.

Nie mają żadnej organizacji gry przy stałych fragmentach, w ofensywie (poza długimi zagraniami na aferę i alibi), dośrodkowań, prostopadłych zagrań - tego naprawdę wręcz nie da się oglądać.

Jeśli nie nastąpi żaden wstrząs, przełom, zapomnijmy o mistrzostwie w tym sezonie - bo ich gra jedynie coraz bardziej pikuje i przy tym trendzie obecna przewaga nie ma prawa przetrwać. W końcu skończy się też szczęście w meczach z innymi tzw. ligowymi ogórkami, w których wymęczamy po 3 punkty jedną pramką różnicy.

W tej rundzie przegraliśmy wszystkie mecze z drrużynami, które się nam postawiły, a nie usłużnie oddały punkty jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. To jest niestety prawdziwy obraz tego zespołu.

Peroslaw88 22.11.2009 19:21

Wywalić Skorżę natychmiast. Już nie mogę patrzeć na tego grzecznego garniturka. Facet nie potrafi zmotywować piłkarzy na żaden mecz. Łobodziński i Małecki do Młodej Ekstraklasy od jutra.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl