Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13 Kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 6 listopada, piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6504)

Denethor 06.11.2009 21:12

Nie mamy nic do stracenia. Musi wejśc Łukasz Garguła, Piotrek Ćwielong i Tomek Jirsak !!!
Panie Skorża reaguj Pan do jasnej cholery !!!

masterlag 06.11.2009 21:12

Jirsak wchodzi! :D
Ale Diaz zostaje :(

Peroslaw88 06.11.2009 21:12

Pawełek oczywiście musiał coś odwalić. Musi być "sobą". Każdy idiota wie, że jak bramkarz wychodzi z bramki to musi iść do końca. Widać Mario tego nie wie, tylko wybiega i wystawie ręce jak w piłce ręcznej...

pablo92TSW 06.11.2009 21:13

Nie wiem co niektórzy mają do Jopa, jak m.in kolega bebeto, ale zauważyłem, że nieważne jak Mariusz zagra wszyscy po nim jadą....

grzesiek632 06.11.2009 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Denethor (Post 813148)
Jak ostatnio powiedziałem, że P. Skorża nie ma jaj, to zostałem ostro skrytykowany (włączając wiadomości na PW). Więc, Stary lepiej uważaj, co piszesz, bo Cię zjedzą "specjaliści i fachowcy" od piłki nożnej ;)

a Ty widze za takiego się uważasz? I Ty wiesz lepiej czy Skorża ma jaja czy ich nie ma..

zwrot "nie ma jaj" lub "jaja" staje się najpopularniejszy na tym forum ostatnio. Tak jest najprościej powiedziec.

thechris 06.11.2009 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Denethor (Post 813166)
Nie mamy nic do stracenia. Musi wejśc Łukasz Garguła

Tak, jeszcze kulawi Boguski i Sobolewski i będzie 0:4...

tofik 06.11.2009 21:13

Jak trwoga to do Jirsaka hehe. A po meczu pocałuj mnie w dupę w następnym meczu wejdzie Mauro :*

Kibic_1906 06.11.2009 21:13

To jest kompromitacja , nie istniejemy w ataku pozycyjnym a kontry też mamy jak w V lidze..
Małecki coraz bardziej mnie irytuje , za przeproszeniem gówno osiągnął a zachowuje się jakby z Barcelony tu przyszedł..

szczepanwislak 06.11.2009 21:14

Panowie nie ma nawet co ryzykować... z naszym dziś podejściem do meczu to żadne ryzyko nie przejdzie.. żal.. tylko się modlić aby nie dostać więcej.. Jedno jest pewne , dziś przegramy..

Wujor 06.11.2009 21:14

ale kur...żenada, kolejny prestiżowy mecz przegrany

PhantomRanger 06.11.2009 21:15

"Wiślacy w bojowych nastrojach wybiegają na drugą połowę!" - jeśli wygrają ten mecz to idę na kolanach do Łagiewnik

Adrian_Suvalkai 06.11.2009 21:16

Co było napisane na fladze? Tej ze "Shrekiem"?

prober 06.11.2009 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 813131)
Minelo pol roku od meczow z Levadia Tallin, kompletnie nie ma zadnej poprawy w naszej grze od tamtego czasu.

Nadzieja umiera ostatnia. Może za pół roku będzie lepiej, bo czemu by nie? :)
Powody do optymizmu zawsze się znajdą, więc dajmy trenerowi jeszcze więcej czasu na zbudowanie drużyny i podpiszmy kontrakt do 2014 roku.

W drodze po tytuł na wiosnę jeszcze mecze z Lechem (Sosnowiec) i z Legią (Warszawa), ale przy obecnym zapasie punktowym można przecież sobie pozwolić na porażki :)

Mam takie pytanie do tych od "1906% poparcia dla trenera" - czy od czerwcowego triumfu po meczu ze Śląskiem tego poparcia nie ubyło? Ja wiem, że brzmi dumnie nazywanie się konsekwentnym (wiernym, itd.) w ocenie pana Macieja, ale przecież gołym okiem widać, że ta drużyna nie jest jakoś nadzwyczaj genialnie poukładana (mimo dwuletniej budowy składu). I transfery nie pomogą - po prostu szczytem możliwości jest MP i może jakiś szczęśliwy zbieg okoliczności w Europie. Tyle.

thechris 06.11.2009 21:18

Nie da się na to patrzyć. Włączyłem sobie radio ;) Przynajmniej facet nawija jakby działo się coś ciekawego.

Denethor 06.11.2009 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 813170)
a Ty widze za takiego się uważasz? I Ty wiesz lepiej czy Skorża ma jaja czy ich nie ma..

zwrot "nie ma jaj" lub "jaja" staje się najpopularniejszy na tym forum ostatnio. Tak jest najprościej powiedziec.

A co Twój post wniósł do sprawy "specu" ?

felix 06.11.2009 21:19

Przerzućcie się wszyscy, albo idźcie grać na kompach. Jeszcze 45 minut, ciagle mamy lidera a wszyscy jadą po Wiśle... Zachowanie typowe dla Legionistów.

Wolelibyscie być na miejscu L????

Denethor 06.11.2009 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 813171)
Tak, jeszcze kulawi Boguski i Sobolewski i będzie 0:4...

"Ha, ha, ha" ...

skeba 06.11.2009 21:21

Po Co mistrzostwo, jak od razu przy lepszym przeciwniku kladziemy się ?
juz chyba wole pocierpiec 1-2 lata, by pozniej ogladac jakis poziom.
Edit: Małecki piłki nie potrafi przyjąć

tormenthor 06.11.2009 21:21

SKORŻA=DRAMAT. Drużyna jest bez jaj tak jak jej trener.

masterlag 06.11.2009 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Peroslaw88 (Post 813168)
Pawełek oczywiście musiał coś odwalić. Musi być "sobą". Każdy idiota wie, że jak bramkarz wychodzi z bramki to musi iść do końca. Widać Mario tego nie wie, tylko wybiega i wystawie ręce jak w piłce ręcznej...

przy bramce to wyszedł brak komunikacji. A co Mario miał robić, jak go Radovic lobował? Położyć się jeszcze? :| Co jak co, ale Mario w tym sezonie to zawodzi najmniej, jesli chcecie już kogoś wskazywać.
(no dobra, może najmniej to Boguski, który nie gra x) )

qchar90 06.11.2009 21:23

****a mać ;/
zaś Kirm nie wykorzystał ;/

Dremon 06.11.2009 21:24

czy tak ciezko przyjac pilke do nogi.... Patryk....prosze Cie...

Nehiar 06.11.2009 21:24

Dawać Gargułe zamiast Diaz, bo żal patrzeć na to co gra...

skeba 06.11.2009 21:25

A mnie ten Małecki w****ia, zero przyjęcia, amator !!!

thechris 06.11.2009 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 813184)
SKORŻA=DRAMAT

1906% poparcia.

45 minut straconego czasu 1 połowy przez granie bez sensownych wysokich piłek na ...Choto i Astiza. Ot, cała taktyka Skorży na Legię.

E: Mógłby wpuścić jakiś młodych zawodników, przyjemniej jakiś pożytek byłby z tej porażki.


Hahahaha w radiu koleś powiedział, że ten wynik to niespodzianka... ale ubaw :D

aNouc 06.11.2009 21:25

Czasem trafiamy na takie mecze gdzie nie mamy farta...
4 sytuacje na gola i żadna nie wykorzystana, i tylko Bóg jeden wie czemu.
Legia pól sytuacji i gol.

Zawsze jak nam się nie szczęsci to żle się kończy.. no nic, ten mecz to przeszłość. całkowicie nam nie leży

..a chorągiewki swoje.
wszyscy zli i największymi ****ami, a po następnej wygranie do dupy im będą wchodzić, taki już styl pewnej grupy fanów Wisły

skeba 06.11.2009 21:27

Cytat:

Czasem trafiamy na takie mecze gdzie nie mamy farta...
4 sytuacje na gola i żadna nie wykorzystana, i tylko Bóg jeden wie czemu.
Legia pól sytuacji i gol.
To się nazywa brakiem skuteczności, a to wynika z braku umiejętności, cóż. Mam nadzieję, że chociaż remis będzie, unikniemy kolejnego wstydu.

madziar 06.11.2009 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 813191)
Czasem trafiamy na takie mecze gdzie nie mamy farta...
4 sytuacje na gola i żadna nie wykorzystana, i tylko Bóg jeden wie czemu.

Ja wiem czemu... a Bogiem nie jestem:P

Denethor 06.11.2009 21:28

Skorża masz na ławce Piotrka Ćwielonga !!!
Wprowadzaj zmiany, bo dalej jest "pyta". Zmień w końcu do k... nędzy słabego Diaza !!!

Tylko_Wisła! 06.11.2009 21:28

Nie no zajebiście Legia bez 2 podstawowych napastników z nami wygrywa...

masterlag 06.11.2009 21:28

co nas kibiców Wisły obchodzi spór kibice Legii-ITI? bo przed chwilą nasi śpiewali "ITI spie*dalaj" czyz nie? chyba, że to jakas grupka Zagłębia czy cos?
jak sie nic nie poprawi, to chyba skoczę na "66" na Lechię...

skeba 06.11.2009 21:29

Brożek, Małecki - Nie potrafią przyjąć piłki - czy jest to pech ?

cassius31krakow 06.11.2009 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 813191)
4 sytuacje na gola i żadna nie wykorzystana, i tylko Bóg jeden wie czemu.
Legia pól sytuacji i gol.


No to jeszcze ze cztery setki i może coś wpadnie. Przecież tak wygląda ostatnio nasza skuteczność.

Dremon 06.11.2009 21:29

Małecki na ławe, Diaz -.-' czekamy na Gargułe

Adrian_Suvalkai 06.11.2009 21:32

No to mamy na boisku Jirsaka i Ćwielonga. Zobaczymy czy Wisła będzie grać brazylianę...

jacek67 06.11.2009 21:32

Panowi gramy totalną kiche Junior,Małecki,Łobodziński,i tak dalej nic niegraja ........i tyle

Dremon 06.11.2009 21:33

poki co to amatorska kopanina na poziomie 4 ligi...

thechris 06.11.2009 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dremon (Post 813200)
Małecki na ławe, Diaz -.-' czekamy na Gargułe

No i Ci ta Garguła? Skorża musiałby zrobić 9 zmian a nie jedną, żeby była jakaś różnica...

For_FuN_ 06.11.2009 21:34

Ja sie zastnawiam, co to za kibice, ktorzy nie wierza i ktorzy lza swoj zespol? Moze zmiencie forum. Rozumiem krytyke, ale jesli w 30 minucie traci sie bramke i ktos mowi o przegranym meczu, to o czym to swiadczy?

cassius31krakow 06.11.2009 21:34

uffff... Jop i ... wróciliśmy z dalekiej podróży


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl