Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [11.koleka] WISŁA KRAKÓW - PIAST GLIWICE..24.x.2009 GODZINA17 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6475)

Wiślak-1990 28.10.2009 17:38

Nie tylko piłkarze to lenie ale wszyscy Polacy,których głównym mottem jest "jak zarobić żeby się nie narobić"
No może nie wszystkich Polaków ale większości do której większość z Was się zalicza w tym i ja.

Tasio1906 28.10.2009 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak-1990 (Post 809183)
Nie tylko piłkarze to lenie ale wszyscy Polacy,których głównym mottem jest "jak zarobić żeby się nie narobić"
No może nie wszystkich Polaków ale większości do której większość z Was się zalicza w tym i ja.

Dlateo trzeba dążyć do podpisywania kontraktów motywacyjnych...

JrQ- 29.10.2009 12:40

tyle, ze jak ktos ma do wyboru kontrakt motywacyjny lub normalny, to zgadnij jaki wybierze...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl