![]() |
Nie tylko piłkarze to lenie ale wszyscy Polacy,których głównym mottem jest "jak zarobić żeby się nie narobić"
No może nie wszystkich Polaków ale większości do której większość z Was się zalicza w tym i ja. |
Cytat:
|
tyle, ze jak ktos ma do wyboru kontrakt motywacyjny lub normalny, to zgadnij jaki wybierze...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl