Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2009/2010 - informacje, komentarze etc. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6300)

Szyman423 05.02.2010 19:18

9 pkt ;/
10 znaków

$iWu$ 05.02.2010 19:23

Ale sędziowie, też robią jaja... :/ Szkoda, bo ładny kupon mia zamykały, ale z drugiej strony 3 mecz... ;)

Szyman423 05.02.2010 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez redrum (Post 851190)
Teraz zanosi się na to, że będziemy mieć 3 mecz w Krakowie. Z jednej strony to dobrze :d

zgodze sie z tb ;d

Pawlolek 05.02.2010 19:30

Niestety :(
Katka, Cohen i Pawlak nie grały dzisiaj na swoim poziomie :<

harthausen 05.02.2010 19:31

mało mi było nerwów, jak ręczni grali, to musiałem nasze dziewczyny włączyć :D
No to mam.

massoud 05.02.2010 19:34

no to będzie mecz w środę !!

redrum 05.02.2010 19:34

No szkoda, ale walczyły.

Kamson 05.02.2010 19:35

No to 3 mecz... :) Chyba nie trzeba nikogo zachęcać do przybycia.

Żuczek 05.02.2010 19:35

No i nie udało się. Szkoda, ale naszym dziewczynom też może coś czasem nie wyjść. Ale następny mecz wygrać trzeba bezapelacyjnie.

Szyman423 05.02.2010 19:35

W środe o 18 00 nie ??

DarekK_11 05.02.2010 19:36

środa o 18, ma być 2x lepiej niż ostatnio :D:D

Grubaska 05.02.2010 19:47

Kurcze...........buuuuuuuuuuu....... ale będzie nerwówa w środe.........no i obecność obowiązkowa:)

Wisslak 05.02.2010 22:30

Wszyscy musimy się stawić w środe ! Musi być awans

Invisible 09.02.2010 11:13

Wiem, że aktualnie wszyscy nakręcamy sie spotkaniem w Eurolidze z Mizo ale ciekawe rzeczy dzieją się również w PLKK, w której nasz zespół w tym tygodniu pauzował.
Otóż drużyna Lotosu Gdynia dosyć niespodziewanie przegrała z czerwoną latarnią PLKK Muksem Poznan 54-66...
Chciałem tylko nadmienić, że jeśli w związku z rozgrywkami Euroligii nie zostanie przeniesiony mecz naszej drużyny, to w najbliższy weekend to właśnie Lotos przyjechać ma do Krakowa na mecz ligowy...
Myśle, że wszystko zależy od wyniku spotkania z Wegierkami...

kosaTS 09.02.2010 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Invisible (Post 852574)
Wiem, że aktualnie wszyscy nakręcamy sie spotkaniem w Eurolidze z Mizo ale ciekawe rzeczy dzieją się również w PLKK, w której nasz zespół w tym tygodniu pauzował.
Otóż drużyna Lotosu Gdynia dosyć niespodziewanie przegrała z czerwoną latarnią PLKK Muksem Poznan 54-66...
Chciałem tylko nadmienić, że jeśli w związku z rozgrywkami Euroligii nie zostanie przeniesiony mecz naszej drużyny, to w najbliższy weekend to właśnie Lotos przyjechać ma do Krakowa na mecz ligowy...
Myśle, że wszystko zależy od wyniku spotkania z Wegierkami...

Wisła jedzie do Gdyni, a nie Lotos do Krk.

http://wislacanpack.pl/home/?akcja=mecze

jemiol 09.02.2010 20:03

Panowie, dużo was się wybiera jutro na halę ? :)

jemiol 09.02.2010 20:05

3ba będzie świętować zwycięstwo, bo w nie nie wątpię, w końcu nasz parkiet

DarekK_11 09.02.2010 22:11

Mi udało się zorganizować 15 osobową ekipę :P Wiem, że niewiele, ale ostatnio nas 4 było więc jest progres ^^

Mako 10.02.2010 19:40

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssssstttttttttttt tttttttttttttt!!!!

Wisslak 10.02.2010 19:45

Nerwówa pod koniec, o mało nie dostałem zawalu przy radiu ...

Hedonic_Wiślak 10.02.2010 20:31

tutaj można śledzić wynik Naszych przyszłych rywalek
http://live.fibaeurope.com/netcastin...cope=undefined

SpoXsteR 10.02.2010 20:46

doping z Wisła - Mizo
http://www.youtube.com/watch?v=pbe50...layer_embedded

WiślakMyślenice 10.02.2010 21:06

Gratulacje dla dziewczyn za historyczne osiągnięcie :) nie wyobrażam sobie żeby mnie nie było na ćwierćfinale na hali :) pozdrowienia dla młyna, naprawdę świetnie się z Wami bawiłem :)

Coglin 10.02.2010 21:24

brawo dziewczyny.
a najwieksze brawa dla Kateriny Zohnovej, za wygranie nam meczu :hura:

RudyTSWK 10.02.2010 21:30

było prze kotnie :D i jeszcze awans :Dddddd oby tak dalej, do zobaczenia na następnym koszu, oby było nas jeszcze więcej :D:D

Kosa93 10.02.2010 21:35

W ćwierćfinale gramy z Brnem ;)

DarekK_11 10.02.2010 21:56

1/4 finału! ---> Jesteśmy wśród 8 najlepszych drużyn Europy!
Dziś niezła nerwówka była, takie zwycięstwa smakują najlepiej.
Wisła :D

Oxydrene 10.02.2010 22:45

Gramy z Brnem czyli wszystko ulozylo sie tak jak powinno czyli najlepiej dla Armii Bialej Gwiazdy. Czemu? Bo pomijajac fakt ze po raz pierwszy w historii jestesmy jedna z 8 najlepszych druzyn europy to czeska miejscowosc Brno jest polozona mozna powiedziec - niedaleko. Nic tylko jechac!!!!!

Kilka danych ze strony viamichelin.com:
Przewidziany koszt: 43.00 EUR
Czas: 04h03 w tym 02h29 na autostradach
Podać trasę: 344 km w tym 262 km na autostradach

wiecej info: http://www.viamichelin.pl/web/Itiner...10&indemnite=0

zim zum 10.02.2010 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 853232)
brawo dziewczyny.
a najwieksze brawa dla Kateriny Zohnovej, za wygranie nam meczu :hura:

no fakt, jej 5 decydujących punktów z rzędu ustawiło mecz. generalnie to niektóre nasze w drugiej połowy miały niezłego stresa i bały się rzucać.


A hala tak dobita, że masakra. O wiele więcej ludzi niż na ostatnim spotkaniu z Mizo :)

iiYama 10.02.2010 23:28

Terminarze dla przypomnienia:
- 23/02 - pierwszy mecz w Krakowie
- 26/02 - drugie spotkanie w Czechach
- 03/03 - trzecie spotkanie ( ewentualnie ) w Krakowie

Fiba Europe wszystkie spotkania póki co awizuje na 20.30

Roger_biezanow 11.02.2010 00:00

Zdjecia z meczu: zapraszam !!

moskit 11.02.2010 01:05

http://krak.tv/kategoria-11,film-1158.html - znalazłem taką relacyjke z trzeciego meczu przeciwko Pecs

DarekK_11 11.02.2010 13:03

Świetna rzecz.
No i oczywiście to 'ryknięcie' z dziewczynami - bezcenne :D
Teraz trzeba liczyć, że jakaś telewizja wykupi następne mecze, chociażby TVP Sport - fajnie będzie po powrocie do domu obejrzeć powtórkę i jeszcze raz to przeżyć :)

Adbat 11.02.2010 20:32

Mógłby ktoś kto sie bardziej orientuje i śledził rozgrywki nie tylko w naszej grupie napisać coś o naszym następnym rywalu? Chodzi mi o to jak silny to zespół w porównaniu np. do Mizo Pecs? Jak oceniacie szanse na awans?

Oxydrene 11.02.2010 21:57

Brno w 2008 roku zajelo 3 miejsce w rozgrywkach Euroligi, w 2006 ja wygralo. Tak wygladala tabela na koneic fazy grupowej:

Rank Team P W/L Points Home Away
1. Spartak Moscow 10 10/0 20 5/0 5/0
2. Fenerbahce 10 7/3 17 4/1 3/2
3. Frisco Sika Brno 10 6/4 16 4/1 2/3
4. Lotos Gdynia 10 3/7 13 3/2 0/5
5. Szeviép 10 2/8 12 2/3 0/5
6. Tarbes GB 10 2/8 12 2/3 0/5



Wiedzac ze z kazdej z grup wychodzilo po 4 zespoly i tworzyl sie ranking 16 najlepszych od ktorego losowalo sie pary( 1 z 16, 2 z 15 itp) Brno bylo umiejscowione na 11 miejscu(Wisla na 3). W lidze czeskiej sa liderami tabeli. Maja bardzo dobra skutecznosc rzutów za 3 punkty, najlepsza zawodniczka jest jakas murzynka D. Bonner srednio zdobywa 14.4 pkt na mecz. Rywal jak najbardziej w naszym zasiegu, z tego co mozna ogarnac na ich stronie internetowej maja kozacka hale i dwupoziomowe trybuny, brak na zdjeciach jakiejs ekipy ultrasów wiec pozostaje tylko pokazac sie w dobrej liczbie!

Adbat 11.02.2010 22:19

Dzieki za info. Ciężka miały grupę bo Spartak wiadomo ze jest teraz najlepszy a Fenerbachce też mocne. Trzeba będzie walczyć. Dobrze, że mamy przewagę własnego parkietu. No to czekają Nas wspaniałe emocje i ciekawy wyjazd.:)

arth_ur 12.02.2010 09:48

Gdzie można kupić bilety na mecz w Brnie. Wiem że jest organizowany wyjazd, ale ze znajomymi autem będziemy się wybierać.

WSB 12.02.2010 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oxydrene (Post 853667)
z tego co mozna ogarnac na ich stronie internetowej maja kozacka hale i dwupoziomowe trybuny, brak na zdjeciach jakiejs ekipy ultrasów wiec pozostaje tylko pokazac sie w dobrej liczbie!

Miałem ostatnio okazje oglądnąć ich mecz w tv. Ta hala może wydaje się kozacka na zdjęciach a tak naprawdę jest raczej mała:) szczegolnie że za jedna z linii bocznych nie ma w ogole trybuny tylko balkonik.

Przemek_TS 12.02.2010 12:58

Ja rowniez bede chcial jechac swoim autem i jesli sa chtni na wyjazd to zapraszam w celu dogadania sie.

KamiK 12.02.2010 14:48

hala wygląda ciekawie, wie ktoś ile pojemności ma oficjalnie?
http://www.bkzabiny.cz/img-fotogaler...759_carlos.JPG
http://www.bkzabiny.cz/img-fotogaler...805_carlos.JPG
http://www.bkzabiny.cz/img-fotogaler...800_carlos.JPG

edit: czyli WSB wychodzi, że zdjęcie które umieściłem robione z balkonu? to faktycznie średnio.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl