![]() |
9 pkt ;/
10 znaków |
Ale sędziowie, też robią jaja... :/ Szkoda, bo ładny kupon mia zamykały, ale z drugiej strony 3 mecz... ;)
|
Cytat:
|
Niestety :(
Katka, Cohen i Pawlak nie grały dzisiaj na swoim poziomie :< |
mało mi było nerwów, jak ręczni grali, to musiałem nasze dziewczyny włączyć :D
No to mam. |
no to będzie mecz w środę !!
|
No szkoda, ale walczyły.
|
No to 3 mecz... :) Chyba nie trzeba nikogo zachęcać do przybycia.
|
No i nie udało się. Szkoda, ale naszym dziewczynom też może coś czasem nie wyjść. Ale następny mecz wygrać trzeba bezapelacyjnie.
|
W środe o 18 00 nie ??
|
środa o 18, ma być 2x lepiej niż ostatnio :D:D
|
Kurcze...........buuuuuuuuuuu....... ale będzie nerwówa w środe.........no i obecność obowiązkowa:)
|
Wszyscy musimy się stawić w środe ! Musi być awans
|
Wiem, że aktualnie wszyscy nakręcamy sie spotkaniem w Eurolidze z Mizo ale ciekawe rzeczy dzieją się również w PLKK, w której nasz zespół w tym tygodniu pauzował.
Otóż drużyna Lotosu Gdynia dosyć niespodziewanie przegrała z czerwoną latarnią PLKK Muksem Poznan 54-66... Chciałem tylko nadmienić, że jeśli w związku z rozgrywkami Euroligii nie zostanie przeniesiony mecz naszej drużyny, to w najbliższy weekend to właśnie Lotos przyjechać ma do Krakowa na mecz ligowy... Myśle, że wszystko zależy od wyniku spotkania z Wegierkami... |
Cytat:
http://wislacanpack.pl/home/?akcja=mecze |
Panowie, dużo was się wybiera jutro na halę ? :)
|
3ba będzie świętować zwycięstwo, bo w nie nie wątpię, w końcu nasz parkiet
|
Mi udało się zorganizować 15 osobową ekipę :P Wiem, że niewiele, ale ostatnio nas 4 było więc jest progres ^^
|
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssssstttttttttttt tttttttttttttt!!!!
|
Nerwówa pod koniec, o mało nie dostałem zawalu przy radiu ...
|
tutaj można śledzić wynik Naszych przyszłych rywalek
http://live.fibaeurope.com/netcastin...cope=undefined |
doping z Wisła - Mizo
http://www.youtube.com/watch?v=pbe50...layer_embedded |
Gratulacje dla dziewczyn za historyczne osiągnięcie :) nie wyobrażam sobie żeby mnie nie było na ćwierćfinale na hali :) pozdrowienia dla młyna, naprawdę świetnie się z Wami bawiłem :)
|
brawo dziewczyny.
a najwieksze brawa dla Kateriny Zohnovej, za wygranie nam meczu :hura: |
było prze kotnie :D i jeszcze awans :Dddddd oby tak dalej, do zobaczenia na następnym koszu, oby było nas jeszcze więcej :D:D
|
W ćwierćfinale gramy z Brnem ;)
|
1/4 finału! ---> Jesteśmy wśród 8 najlepszych drużyn Europy!
Dziś niezła nerwówka była, takie zwycięstwa smakują najlepiej. Wisła :D |
Gramy z Brnem czyli wszystko ulozylo sie tak jak powinno czyli najlepiej dla Armii Bialej Gwiazdy. Czemu? Bo pomijajac fakt ze po raz pierwszy w historii jestesmy jedna z 8 najlepszych druzyn europy to czeska miejscowosc Brno jest polozona mozna powiedziec - niedaleko. Nic tylko jechac!!!!!
Kilka danych ze strony viamichelin.com: Przewidziany koszt: 43.00 EUR Czas: 04h03 w tym 02h29 na autostradach Podać trasę: 344 km w tym 262 km na autostradach wiecej info: http://www.viamichelin.pl/web/Itiner...10&indemnite=0 |
Cytat:
A hala tak dobita, że masakra. O wiele więcej ludzi niż na ostatnim spotkaniu z Mizo :) |
Terminarze dla przypomnienia:
- 23/02 - pierwszy mecz w Krakowie - 26/02 - drugie spotkanie w Czechach - 03/03 - trzecie spotkanie ( ewentualnie ) w Krakowie Fiba Europe wszystkie spotkania póki co awizuje na 20.30 |
Zdjecia z meczu: zapraszam !!
|
http://krak.tv/kategoria-11,film-1158.html - znalazłem taką relacyjke z trzeciego meczu przeciwko Pecs
|
Świetna rzecz.
No i oczywiście to 'ryknięcie' z dziewczynami - bezcenne :D Teraz trzeba liczyć, że jakaś telewizja wykupi następne mecze, chociażby TVP Sport - fajnie będzie po powrocie do domu obejrzeć powtórkę i jeszcze raz to przeżyć :) |
Mógłby ktoś kto sie bardziej orientuje i śledził rozgrywki nie tylko w naszej grupie napisać coś o naszym następnym rywalu? Chodzi mi o to jak silny to zespół w porównaniu np. do Mizo Pecs? Jak oceniacie szanse na awans?
|
Brno w 2008 roku zajelo 3 miejsce w rozgrywkach Euroligi, w 2006 ja wygralo. Tak wygladala tabela na koneic fazy grupowej:
Rank Team P W/L Points Home Away 1. Spartak Moscow 10 10/0 20 5/0 5/0 2. Fenerbahce 10 7/3 17 4/1 3/2 3. Frisco Sika Brno 10 6/4 16 4/1 2/3 4. Lotos Gdynia 10 3/7 13 3/2 0/5 5. Szeviép 10 2/8 12 2/3 0/5 6. Tarbes GB 10 2/8 12 2/3 0/5 Wiedzac ze z kazdej z grup wychodzilo po 4 zespoly i tworzyl sie ranking 16 najlepszych od ktorego losowalo sie pary( 1 z 16, 2 z 15 itp) Brno bylo umiejscowione na 11 miejscu(Wisla na 3). W lidze czeskiej sa liderami tabeli. Maja bardzo dobra skutecznosc rzutów za 3 punkty, najlepsza zawodniczka jest jakas murzynka D. Bonner srednio zdobywa 14.4 pkt na mecz. Rywal jak najbardziej w naszym zasiegu, z tego co mozna ogarnac na ich stronie internetowej maja kozacka hale i dwupoziomowe trybuny, brak na zdjeciach jakiejs ekipy ultrasów wiec pozostaje tylko pokazac sie w dobrej liczbie! |
Dzieki za info. Ciężka miały grupę bo Spartak wiadomo ze jest teraz najlepszy a Fenerbachce też mocne. Trzeba będzie walczyć. Dobrze, że mamy przewagę własnego parkietu. No to czekają Nas wspaniałe emocje i ciekawy wyjazd.:)
|
Gdzie można kupić bilety na mecz w Brnie. Wiem że jest organizowany wyjazd, ale ze znajomymi autem będziemy się wybierać.
|
Cytat:
|
Ja rowniez bede chcial jechac swoim autem i jesli sa chtni na wyjazd to zapraszam w celu dogadania sie.
|
hala wygląda ciekawie, wie ktoś ile pojemności ma oficjalnie?
http://www.bkzabiny.cz/img-fotogaler...759_carlos.JPG http://www.bkzabiny.cz/img-fotogaler...805_carlos.JPG http://www.bkzabiny.cz/img-fotogaler...800_carlos.JPG edit: czyli WSB wychodzi, że zdjęcie które umieściłem robione z balkonu? to faktycznie średnio. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl