Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [28. kolejka] ŁKS Łódź - WISŁA Kraków, niedziela 17.05.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5752)

KuLwIk 17.05.2009 17:51

Brożek ! Pięknie to zrobił :P

diablo885 17.05.2009 17:51

Lobodzinski jest BEZNADZIEJNY

zidanemarcin 17.05.2009 17:51

Brozio !!!!!

Galileo 17.05.2009 17:51

szkoda, że nas tam nie ma...Brawo Paweł :D

Lukasz TSW 17.05.2009 17:51

no i co panowie łobo broziu i 4-0

wojtek90059 17.05.2009 17:51

Łobo znowu to samo, ja tego człowieka już chyba nie zrozumiem:P

GregorTS 17.05.2009 17:51

a co W sie przejmujecie tego typu ludzmi ktorym ciagle malo. Kiedy trzeba ponarzekać narzekajmy ale nie przy 4:0 na wjeździe ktore nam sie ostatnio nie zdarzalo.

prober 17.05.2009 17:52

To, co zrobił Łobodziński w 84. minucie* jest symboliczne.
Ten człowiek po prostu nie może grać w pierwszym składzie. Jeżeli nawet na luzie nie trafia z takich sytuacji, to nie jest godzien zaufania.

* - dla niezorientowanych: mając mnóstwo czasu na przyjęcie piłki 12 metrów przed bramką, nie mając żadnego obrońcy przed sobą, szukając od wielu miesięcy okazji do rehabilitacji za nieudany sezon najkosztowniejszy ofensywny skrzydłowy Mistrza Polski co zrobił? strzelił jakieś 5 metrów od bramki...

kohprzem'68 17.05.2009 17:52

Nikt nie pochwalił jeszcze gry Pawełka dzisiaj w bramce a naprawdę za wszystkie interwencje należą mu się spore brawa jak nigdy .

Nehiar 17.05.2009 17:52

2 Asysta Łobo ... on może grać do dupy ale i tak zbiera te asysty :P

skeba 17.05.2009 17:52

Łobodziński żal, co ten człowiek wyprawia.

MacieqLeo 17.05.2009 17:53

Zwycięzców się nie sądzi

zidanemarcin 17.05.2009 17:53

Koniec meczu. Pięknie :)

Stavanger 17.05.2009 17:53

No, oby Wisła zawsze grała taki mecz jak ta druga połowa. Jest wygrana, chociaż nie przypuszczałem takiego wyniku.

Blat Wywiad 17.05.2009 17:54

Popatrzcie sobie kilka stron wstecz jakie bzdety pisaliście. Teraz widać że nawet wśród kibiców mojej ukochanej Wisełki są idioci. W sumie miałem jeszcze coś napisać ale szkoda nerwów. Mam nadzieje że któryś z zawodników Wisełki odwiedza tą stronę. Jeśli tak to Szacunek

Tylko_Wisła! 17.05.2009 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 729543)
Łobodziński żal, co ten człowiek wyprawia.



Chłopak miał 2 asysty a wy na niego najeżdzacie... ;/

zidanemarcin 17.05.2009 17:54

Pawełek - piekna interwencja ta po strzale Adamskiego bodajze, BRAWO !

GregorTS 17.05.2009 17:54

w koncu napastnicy strzelali

Bez litosci dla glupoty na boisku!! Łobo niech trenuje dalej-albo wyjazd z nim tym ezonem pokazuje ze nie zasluguje na miejsce w skladzie.

zdzichu411 17.05.2009 17:54

podczas meczu powinno byc zabronione komentowanie... przykro czytac co tam wypisujecie jak tylko troche nie idzie. Piękny wynik, gra jest nei wazna: )

kpn 17.05.2009 17:55

Brawo WIsła, brawo Pawełek, kolejny mistrz Polski coraz blizej

Kamson 17.05.2009 17:55

Dziwny mecz :D niby na stojąco, a tu 4:0 i jeszcze 2 100% Łobodzińskiego i jedna Brożka.
Może ta pierwsza połowa tak miała wyglądać żeby uśpić ŁKS?

vote-for-mikey 17.05.2009 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GregorTS (Post 729551)
w koncu napastnicy strzelali

Bez litosci dla glupoty na boisku!! Łobo niech trenuje dalej-albo wyjazd z nim tym ezonem pokazuje ze nie zasluguje na miejsce w skladzie.

i dlatego dwa razy asystował?

Nitrox 17.05.2009 17:58

Gra Naszych nie zbyt piekna, ale zwyciezców sie nie sadzi!! !! Wygralismy, 3 pkt zdobylismy i liderem nadal jestesmy !! !!

Broziu 2 bramki, i został samodzielnym liderem strzelców, chociaż wg komentatorów C+, taka walka o Króla Strzleców jest nie fair bo Chinyama jest kontuzjowany. Juz nie pamietaja, jak Broziu mial kontuzje a napastnik Legii strzelał.

eye63 17.05.2009 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GregorTS (Post 729551)
w koncu napastnicy strzelali

Bez litosci dla glupoty na boisku!! Łobo niech trenuje dalej-albo wyjazd z nim tym ezonem pokazuje ze nie zasluguje na miejsce w skladzie.

Patrząc na Twoją odpowiedź w polu "Skąd:" powinieneś wpisać, skąd się bierze głupota GregoraTS.

jaszczur90 17.05.2009 17:59

gdyby ktoś z was był trenerem Wisły Kraków to byście wszystkich wyrzucili (pewnie w Młodej Ekstraklasie też są słabi piłkarze ). boże .. zero pozytywnej myśli.. ważne, że 3 pkt i Leszek i Legia wąchają nam tyłek w tabeli.. WISŁA MISTRZEM BĘDZIE !

kowalcelt7 17.05.2009 17:59

Zamiast podziękować chłopakowi za dwie asysty, to będą najeżdżać.

skeba 17.05.2009 18:00

Od pomocnika oczekuje się asyst - Prawda, ale jak ma dwie sety, to powinien je wykorzystać.
Wyobraż sobie mecz ostatni ze Slaskiem. 89 minuta i 0:0, nie strzela, nie mamy mistrza.
Klasowy pomocnik, strzela i asystuje. Łbodzinski jest średnim pomocnikiem na ligę, na puchary - niestety nie

kohprzem'68 17.05.2009 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 729532)
Kajam się ;) choć teraz to jakbyśmy grali sparing z jakimś san marino

Tak to San Marino mialo w całej pierwszej połówce przewagę i mogło nam parę sztuk zaaplikowac .

qchar90 17.05.2009 18:01

Łobodzinski dwie asysty!
odwalcie sie od niego...
wy zawsze znajdziecie ofiare po meczu
jak nie Cwielong to Pawelek...i tak wkoło
mial jedna setke no i co ze nie strzelil?
stalo sie cos?
Brozek jeszcze lepsza mial setke sam na sam i nie strzelil...
i nie ma pod jego adresem jakis zalow...
pare postow wczesniej ktos napisal...ze Brozek wraca do starej formy...
moze byl nie widoczny w pierwszej polowie ale w drugiej strzelil i to sie liczy!
jest dobrze!

Blade'S 17.05.2009 18:01

Tak niby od niechcenia, tak niby byle jak, a wynik mamy taki piękny :) Szkoda tylko, że Łobo nie ukąsił i Brozio Hat-tricka nie upolował :) No ale... LIDERA MAMY...! :D

rabi86 17.05.2009 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GregorTS (Post 729551)
w koncu napastnicy strzelali

Bez litosci dla glupoty na boisku!! Łobo niech trenuje dalej-albo wyjazd z nim tym ezonem pokazuje ze nie zasluguje na miejsce w skladzie.

Skąd się biorą tacy ludzie jak Ty. Trudno, żeby gość który mało gra , jest jeszcze skrzydłowym bez problemu wykorzystał dwie setki. Chyba dwie asysty to nie jest mało a z tego rozlicza się skrzydłowych. Już nie da się czytać tego najeżdżania na Łobo przy każdej okazji. Ogarnijcie się trochę.

prober 17.05.2009 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MacieqLeo (Post 729544)
Zwycięzców się nie sądzi

Tak się mówi, ale nie w piłce nożnej.
Wyciąganie wniosków z każdego meczu to elementarz każdej klasowej drużyny.

tommiyacht 17.05.2009 18:02

bedzie liga+ teraz na sopie ? czyli ciąg dalszy

nikt tu nie ma na mysli tego ze Lobo ofiara itd, poprostu ja sie zastanawiam jak mozna niewykorzystywac takich sytuacji, ja nie wiem czy on to specjalnie robi, poprostu az dziw bierze no!! a za asysty chwała !

pirat.z.karaibow 17.05.2009 18:02

Zamykać temat bo znowu przyszły forumowe hieny.

Brawo Wisła.

Luu... 17.05.2009 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kohprzem'68 (Post 729568)
Tak to San Marino mialo w całej pierwszej połówce przewagę i mogło nam parę sztuk zaaplikowac .

ale sztuka polega na tym żeby nie pokazując nic wielkiego wygrać 4-0

airborne4009 17.05.2009 18:04

Łobodziński to masakra.... Z d... strzeliłbym tą bramkę... wynik super i to chodzi nie?? JJJBG!!!

roni_nh 17.05.2009 18:04

noo...:D -ulga-

p e t e r 17.05.2009 18:04

Łobo - 2 piękne asysty i 2 niebywałe spartolenia pod bramką. Dziwny chłopak.

I to wszystko w kwadrans. Chyba jego najbardziej konkretny mecz od wygranych 2-1 derbów, w których zaliczył 2 asysty.

Kamson 17.05.2009 18:04

Na Łobo psioczycie tak z przyzwyczajnia? Czy może chcecie być fajni? Chłopak wszedł na boisko z ławki, zaliczył 2 asysty a jedziecie po nim jakby samobója i czerwień zaliczył.

Brzeszczot 17.05.2009 18:05

Moze ktos napisac co Małecki powiedział schodząc do szatni ??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl