Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26. kolejka] PIAST Gliwice - WISŁA Kraków, piątek 01.05.2009 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5700)

Luissss81 01.05.2009 20:37

Jeszcze Jeden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!do Boju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

DJ Hazel 01.05.2009 20:37

Jeszcze jeden Panowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

eMTe 01.05.2009 20:37

Jirsak też miał w akcji udział jak się nie myle, lubie naszego Czecha to się cieszę ; D

tommiyacht 01.05.2009 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 718239)
Jeszcze jedna brameczka, i nie tracimy nic - będę w niebie

tracimy Baszcza

Stavanger 01.05.2009 20:39

Ale obawiam się, że Piast teraz się zamuruje. Byle wyrwać ten 1 pkt.:-/

skeba 01.05.2009 20:39

Baszcza można zastąpić, 2 punktów nie

jgw 01.05.2009 20:40

Remis nam nic nie daje..

El'kabat 01.05.2009 20:40

Ja powiem,ze na Legie Jirsak zamiast Diaza na srodku.

Styk83 01.05.2009 20:41

Cwielong zamiast Zienia powinien grac od poczatku,podoba mi sie jego gra

WISLAK_FFC 01.05.2009 20:41

Paweł musisz coś ustrzelić dzisiaj !!! 10 minut...

Stavanger 01.05.2009 20:41

Nie myślmy teraz o Legii, ale o dzisiejszym horrorze. Zostało z 15 minut. Wykorzystajmy to i po sprawie!

killzone 01.05.2009 20:42

Szkoda :-p

wislacki 01.05.2009 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jgw (Post 718250)
Remis nam nic nie daje..

Właśnie, że remis nie będzie najgorszy. Legię pyknąć i tak musimy, bo mamy gorszy stosunek bezpośrednich meczów, LEch na pewno jeszcze coś straci (choćby z Polonią), a my jak zagramy do końca niczym z Górnikiem przed tygodniem to mamy mistrza.

Ale koniec dywagacji, GRAĆ DO KOŃCA!!!

FredzIo 01.05.2009 20:43

Jirsak strzeli

Grisza1 01.05.2009 20:43

Jirsak do pierwszego składu!!!!

MS Wiślak 01.05.2009 20:44

miejmy nadzieje ze dzisiaj jeszcze uda sie ustrzelić bramke

lucekj 01.05.2009 20:44

Ludzie!!! Co za pech!!! Cwielong bardzo dobra zmiane dał, duzo ruchliwosci w przodzie i za cholere nie moze strzelic nawet w takiej sytuacji...

AS82 01.05.2009 20:45

Cwielong to jest napastnik ? z 3 metrow nie strzelic brak slow

DJ Hazel 01.05.2009 20:45

Strzelimy w doliczonym:)!!!!!jak lech oby!!!

Watts 01.05.2009 20:45

Proponuję naszym zabawić się w Lecha i lutnąć w 90+4.

Stavanger 01.05.2009 20:46

Cholerka, czas leci szybko. Ale jeśli wygramy, to dostaniemy niezłego kopa przed meczem z Legią! Więc streszczać się chłopaki!:p

Plastman 01.05.2009 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 718258)
Właśnie, że remis nie będzie najgorszy. Legię pyknąć i tak musimy, bo mamy gorszy stosunek bezpośrednich meczów, LEch na pewno jeszcze coś straci (choćby z Polonią), a my jak zagramy do końca niczym z Górnikiem przed tygodniem to mamy mistrza.

Ale koniec dywagacji, GRAĆ DO KOŃCA!!!

A my nie stracimy? Z naszą gra na wyjazdach to raczej wątpię czy damy radę wygrac w Łodzi i Gdańsku

Ale grać do końca trzeba, z tym się zgadzam.

MS Wiślak 01.05.2009 20:50

nie bądzmy pesymistami trzeba liczyć na wygrane tak samo dzisiaj walka do końca !!!

WISLAK_FFC 01.05.2009 20:53

powiem wam ze Wisla zdecydowanie lepiej gra, ale wkurzaja mnie bo zmarnowali z 15 bardzo dobrych szans na brame w ostatnich 10 minutach !!!!

Padre1906 01.05.2009 20:53

4 minuty...

grzesiek632 01.05.2009 20:54

4min... Boże spraw zeby Wiślacy strzelili.....

skeba 01.05.2009 20:54

już minuta

Jachcik 01.05.2009 20:55

"Sędzia dolicza 4 minuty...360 sekund szansy!" info z relacji :)
A czy 4 minuty to przypadkiem nie 240 sekund? :D

MS Wiślak 01.05.2009 20:55

Jedziemy Wisełko jedziemy!!!

Grisza1 01.05.2009 20:56

echhhhhh......

LAB 01.05.2009 20:56

no to poliderowalismy

spartan 01.05.2009 20:57

Dziś straciliśmy mistrzostwo..........




Przykro to mówić ale chyba jednak kuchenki zgarną w tym roku to co powinno zostać w Krakowie.

wojtek90059 01.05.2009 20:57

I ****a mać gówno:( Cała druga połowa szturm i nie potrafimy 20 okazji wykorzystać... Brożek dzisiaj to mógł z żonką w łóżku zostać, bo na boisku to z niego pożytku nie było...

tommiyacht 01.05.2009 20:57

i wszystkie te tabelki co tu na forum byly to mozna se w dupe wsadzic. wszystk zalezalo od nas, ale nie dlugo. Szkoda ze Pepe tego nie strzelił

pbciderek 01.05.2009 20:57

Własnie przegraliśmy mistrzostwo... z botami

saklak1906 01.05.2009 20:57

k...wa mac

Nuitari 01.05.2009 20:58

Dwa punkty stracone, tyle jeżeli chodzi o przewidywania niektórych proroków że Wisła wygra wszystkie spotkania do końca i Mistrz będzie gwarantowany. Następne spotkania wyjazdowe wcale nie będą łatwiejsze. Końcówka rundy na prawdę robi się interesująca...

diablo885 01.05.2009 20:58

Szkoda straconych 2 pkt, brakowalo ostatniego podania.. utrudnilismy sobie tym remisem zycie ale jedziemy dalej

AS82 01.05.2009 20:58

Ja proponuje quiz z ilu metrów spudłuje Ćwielong
Stracilismy 3 punkty przez blad 1 polowy .Ten mecz trzeba bylo wygrac 1-0
Ponadto pewnie Baszczynski jest kontuzjowany

Padre1906 01.05.2009 20:58

1-1.... i nic z tego. Zostało nam patrzenie na Warszawe i Poznań.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl