Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24. kolejka] ARKA Gdynia - WISŁA Kraków, niedziela 19.04.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5645)

Covadonga 20.04.2009 22:07

Tak na prawde bedzie sie liczyc tylko Wiselka i legla w walce o tytul po najblizszych 2-3 kolejkach... zobaczycie. Z lech-zdechl kolejorza juz uszlo powietrze... Kurcze, gdyby tak mozna bylo Lewandowskiego do nas sciagnac... to byloby spore wzmocnienie....

lazernik 21.04.2009 06:32

dziś można oglądać tylko w grze w rejestrze, Well done


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl