![]() |
Tak na prawde bedzie sie liczyc tylko Wiselka i legla w walce o tytul po najblizszych 2-3 kolejkach... zobaczycie. Z lech-zdechl kolejorza juz uszlo powietrze... Kurcze, gdyby tak mozna bylo Lewandowskiego do nas sciagnac... to byloby spore wzmocnienie....
|
dziś można oglądać tylko w grze w rejestrze, Well done
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl