Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21. kolejka] Wisła Kraków - Cracovia Kraków 22.03.2009 - niedziela, godz. 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5526)

mendoza 22.03.2009 18:42

4:1
Piękna ta druga polowa

Mathie 22.03.2009 18:42

Super jestem w totalnym raju!!! Znowu będę chodził po Kozłówku z podniesioną głową do góry. Jest!!!

MS Wiślak 22.03.2009 18:43

Kraków jest nasz Kraków do nas należy !!!

martinius028 22.03.2009 18:43

Może to im doda wiary w siebie.Teraz z pyrami trzeba będzie pojechać.


Nawet bez Pawła można bramki zdobywać.:p

emailowiec 22.03.2009 18:44

Marcelo też żółta :/ Obrońcy nam się kończą...

w0lno. 22.03.2009 18:44

Brożek i Marcelo nie zagrają w meczu z Lechem... Ehh głupota nie zna granic!

Witoldon 22.03.2009 18:45

Niby wszystko fajnie, ale przez głupie kartki dla Brożka i Marcelo, wypadli oni na mecz z Lechcem...

7 kotów 22.03.2009 18:45

Wynik piekny, sytuacja kadrowa - FATALNA.

W obronie chyba trojka zagramy, bo nie mamy 4 obroncow. A ztych co mamy, tylko jeden jest srodkowym.

Robek 22.03.2009 18:45

tylko po co te głupie kartki łapią?
Brożek i Marcelo

skeba 22.03.2009 18:47

Sprzedajmy jeszcze Marcelo do Olimpiakosu i takie styuacje będę się często powtarzać.

ozinho 22.03.2009 18:47

Teoretycznie obrona i tak nie wygląda tak źle.Diaz Baszczu Głowa Singlar a na środek za Diaza Jirsak albo Cantoro i po sprawie.

emailowiec 22.03.2009 18:47

Diaz - Głowa, Baszczu - Singlar

Chyba jedynie tak...

Maciuś 22.03.2009 18:48

Czyli obrona na Lecha bedzie wygladala tak:
Singlar, Glowacki, Baszczynski, Diaz

ozinho 22.03.2009 18:50

Już nikt nie powie,że bez Brożka Wisła nie potrafi strzelać bramek:D

emailowiec 22.03.2009 18:51

Co dziwne, kartki dla naszych obrońców przyszły wtedy, kiedy zwycięstwo było już pewne! Ehh

Domas 22.03.2009 18:52

mistrz mistrz nasz TS !!!

rozjedziemy ich w Poznaniu !!
5 kwietnia o 17.00 mecz z Lechem

zasłużone zwycięstwo

wspaniała postawa Sobola, Małego..
dzięki za wysiłek i za piekny mecz :)

Żuczek 22.03.2009 18:57

Po pierwszej połowie sytuacja wyglądała beznadziejnie, a tu taka odmiana :-) Ciężką mamy teraz sytuacje kadrową przed meczem z Amicą, ale mam nadzieję, że trener Skorża jakoś poskłada ten zespół na to spotkanie.

ChinoRios 22.03.2009 18:57

Wisła Kraków 4 - Cracovia 1, jakieś wątpliwości kto rządzi w Krakowie ??? :P :D

jaitylkoja 22.03.2009 18:59

No i rozjechaliśmy ich jak było w planach... A obrona będzie jaka będzie, cóż poradzimy?

emailowiec 22.03.2009 19:01

druga liga, druga liga Cracovia!!! :P

IncognitoTSW 22.03.2009 19:03

wynik dużo lepszy od gry ;]

kozaczy1906 22.03.2009 19:06

JAKI BYL WYNIK CABAJ JAKI BYL WYNIK HEHE



TYLKO WISLA ZADZI W KRAKOWIE


4- 1 mowi samo przez siebie zero zlodzen

christof20 22.03.2009 19:07

Wynik lepszy od gry. Ważne, że potrafiliśmy po przerwie ruszyć do przodu i strzelić bramki, a także fakt, że strzeliliśmy dużo bramek mimo braku Pawła Brożka. Zdecydowanie martwi duża ilość nieporozumień w obronie. Lepszy przeciwnik może je bezwzględnie wykorzystać.
Mimo wszystko: każdy to powie, Wisełka rządzi w Krakowie !!!!

Robek 22.03.2009 19:08

padło tyle bramek co w całej kolejce

pietruch 22.03.2009 19:09

Druga połowa to totalny holocaust :D.
Generalnie te dwie połowy to taki odwrócony 2mecz z Pao. I Sobol .......nął pięknie, i bramka Małego podobna do tej Brożka z Krakowa.
Jest pięknie :D

WisłaRuczaj 22.03.2009 19:17

http://www.youtube.com/watch?v=9sfOAiXKxfE

krzywy 22.03.2009 19:18

obrona na lech singlar baszczyński głowacki diaz i jedziemy z amica

jabadabaryba 22.03.2009 19:21

Płatek: - Nie mogę nic miłego powiedzieć. Zwłaszcza o tym, co się stało w drugiej połowie. W pierwszej zagraliśmy dobrze, wysoko zakładaliśmy pressing. Strzeliliśmy może przypadkową, ale zasłużoną bramkę. Wisła nam nie zagrażała. Doszło jednak do straty czterech goli. Przy pierwszej bramce nie może być, że moi zawodnicy wołają wybij, wybij, bo zawodnik Wisły leży kontuzjowany, a wiślacy nie wybijają. To trochę nie fair.

Powiedział co wiedział.

Luissss81 22.03.2009 19:24

3 punkty cieszą , ale gra mimo wyniku bardzo słaba.Ktoś napisał,że Wisła bez Brożka też potrafi.Według mnie to nie jest do końca tak.Graliśmy ze słabym zespołem a mimo wszystko cięzko było o płynną grę.Nie było widać tej jakości co kiedyś

wolfy 22.03.2009 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 696927)
wynik dużo lepszy od gry ;]

Jaki ty zabawny jesteś...

harthausen 22.03.2009 19:30

tak na spokojnie, to brama Sasina na 0-1 była ciężka od obrony. Piłka była w najwyższym punkcie akurat nad Pawełkiem. Aby to obronić , musiałby być albo 5-7 metrów bardziej z przodu, albo na linii bramkowej.
Po mojemu, stojąc na jego pozycji w momencie strzału każdy by wpuścił.
Osobna historia, czy to można było przewidzieć i cofnąć się na linię.

leyzer87 22.03.2009 19:31

http://www.xgol.pl/readarticle.php?article_id=36

Wszystkie gole. Nie wymagają rejestracji, aby je obejrzeć.

FraMat 22.03.2009 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jabadabaryba (Post 696940)
Płatek: - Nie mogę nic miłego powiedzieć. Zwłaszcza o tym, co się stało w drugiej połowie. W pierwszej zagraliśmy dobrze, wysoko zakładaliśmy pressing. Strzeliliśmy może przypadkową, ale zasłużoną bramkę. Wisła nam nie zagrażała. Doszło jednak do straty czterech goli. Przy pierwszej bramce nie może być, że moi zawodnicy wołają wybij, wybij, bo zawodnik Wisły leży kontuzjowany, a wiślacy nie wybijają. To trochę nie fair.

Powiedział co wiedział.

Płatku
sędzia jest od gwizdania, piłkarze od grania. I tak trzymać. Może gdyby to pasiak leżał można byloby gadać o braku fair play, chociaż Blackburn nas już tego oduczył

Kamson 22.03.2009 19:35

W przerwie Pawełka miałem ochote wychłostać, ale tak na spokojnie to nie mógł się tego "strzału" spodziewać, przy bramce bym go zbytnio nie obwiniał. Druga połowa cud miód i tak trzeba grać zawsze. Da sie strzelać bez Pawła na boisku? Da sie! Teraz złapać odpowiedni rytm i jazda w góre tabeli.

ZAAAAAAAAAAAAWSZE NAD WAMI!


z forum Cracovii
Cytat:

Autor: reborndragon (IP zapamiętane)
Data: 22 mar 2009 - 19:38:58

Zawszę wierzę w to że wygramy, za każdym razem siedzę i próbuję sobie wbić do głowy, że naprawdę mamy szanse, ale ostatnimi czasy za każdym razem wstaje sprzed ekranu smutny, jak i dziś ...
internet fans :)

jarek kazik 22.03.2009 19:37

dla takich chwil warto żyć.....i bede musial zmienic obrazek pod postem ;)

Sqall 22.03.2009 19:38

Cytat:

Małecki @#$%& z Ełku.
Cytat:

ten NKWDowskie @#$%& mają czelność zaśpiewać hymn narodowy, który na tym stadionie brzmi jakoś dziwnie obco

do tego połowa składu psów kolorowa
Cytat:

Małecki @#$%^ mieszkasz koło mnie jak cie @#$%^&* w zieleniaku to wióry polecą!!!!
Komentarze z drugiej strony :D

Kocur 22.03.2009 19:39

Początek końca śmiesznego klubu zza Błoń - Żegnaj Ekstraklaso !!

Po Płatku już widać że zaczyna szukać winnych - sędziowie, pogoda, maklerzy giełdowi, cyganie i w ogóle wszyscy są przeciwko nim :D

kibic sukcesu 2007 22.03.2009 19:40

Co by nie mówić i tak nie rozumiem tych wyjść Pawełka na 20-30 metr jak mamy piłkę, chce być 11 zawodnikiem w polu? Przecież i tak wszystkie jego kiwki wzbudzają palpitacje serc kibiców, więc nie wiem po co to robi.

IncognitoTSW 22.03.2009 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 696943)
Jaki ty zabawny jesteś...

i po co te wycieczki osobiste i odchodzenie od tematu? Masz jakieś pretensje, czy osobiste aluzje do mnie - napisz na prywatną wiadomość, a nie zachowuj się tutaj jak dziecko.

tormenthor 22.03.2009 19:56

Jak jeszcze ktoś będzie po tym spotkaniu narzekał, to należy go wychłostać, bowiem osiągnęliśmy jeden z najlepszych wyników w historii spotkań derbowych. Druga połowa była jedną z najlepszych w historii Wisełki. Chłopaki pokazali, że potrafią znakomicie grać i tylko od strony mentalnej zależy jak wygląda konkretny mecz. Na pierwszą połowę nasi zawodnicy wyszli wystraszeni i to jedyne co można zarzucić, ale szkoda klawiatury na to ponieważ już wiele się pisało, że za mało fighterów w naszej drużynie. Wyraźnie widać, że gdy strzelamy bramkę, to drużyna nabiera wiatru w żagle.

Należy pogratulować chłopakom, bo uzyskali znakomity wynik i w drugiej połowie pokazali bardzo fajną piłkę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl