![]() |
4:1
Piękna ta druga polowa |
Super jestem w totalnym raju!!! Znowu będę chodził po Kozłówku z podniesioną głową do góry. Jest!!!
|
Kraków jest nasz Kraków do nas należy !!!
|
Może to im doda wiary w siebie.Teraz z pyrami trzeba będzie pojechać.
Nawet bez Pawła można bramki zdobywać.:p |
Marcelo też żółta :/ Obrońcy nam się kończą...
|
Brożek i Marcelo nie zagrają w meczu z Lechem... Ehh głupota nie zna granic!
|
Niby wszystko fajnie, ale przez głupie kartki dla Brożka i Marcelo, wypadli oni na mecz z Lechcem...
|
Wynik piekny, sytuacja kadrowa - FATALNA.
W obronie chyba trojka zagramy, bo nie mamy 4 obroncow. A ztych co mamy, tylko jeden jest srodkowym. |
tylko po co te głupie kartki łapią?
Brożek i Marcelo |
Sprzedajmy jeszcze Marcelo do Olimpiakosu i takie styuacje będę się często powtarzać.
|
Teoretycznie obrona i tak nie wygląda tak źle.Diaz Baszczu Głowa Singlar a na środek za Diaza Jirsak albo Cantoro i po sprawie.
|
Diaz - Głowa, Baszczu - Singlar
Chyba jedynie tak... |
Czyli obrona na Lecha bedzie wygladala tak:
Singlar, Glowacki, Baszczynski, Diaz |
Już nikt nie powie,że bez Brożka Wisła nie potrafi strzelać bramek:D
|
Co dziwne, kartki dla naszych obrońców przyszły wtedy, kiedy zwycięstwo było już pewne! Ehh
|
mistrz mistrz nasz TS !!!
rozjedziemy ich w Poznaniu !! 5 kwietnia o 17.00 mecz z Lechem zasłużone zwycięstwo wspaniała postawa Sobola, Małego.. dzięki za wysiłek i za piekny mecz :) |
Po pierwszej połowie sytuacja wyglądała beznadziejnie, a tu taka odmiana :-) Ciężką mamy teraz sytuacje kadrową przed meczem z Amicą, ale mam nadzieję, że trener Skorża jakoś poskłada ten zespół na to spotkanie.
|
Wisła Kraków 4 - Cracovia 1, jakieś wątpliwości kto rządzi w Krakowie ??? :P :D
|
No i rozjechaliśmy ich jak było w planach... A obrona będzie jaka będzie, cóż poradzimy?
|
druga liga, druga liga Cracovia!!! :P
|
wynik dużo lepszy od gry ;]
|
JAKI BYL WYNIK CABAJ JAKI BYL WYNIK HEHE
TYLKO WISLA ZADZI W KRAKOWIE 4- 1 mowi samo przez siebie zero zlodzen |
Wynik lepszy od gry. Ważne, że potrafiliśmy po przerwie ruszyć do przodu i strzelić bramki, a także fakt, że strzeliliśmy dużo bramek mimo braku Pawła Brożka. Zdecydowanie martwi duża ilość nieporozumień w obronie. Lepszy przeciwnik może je bezwzględnie wykorzystać.
Mimo wszystko: każdy to powie, Wisełka rządzi w Krakowie !!!! |
padło tyle bramek co w całej kolejce
|
Druga połowa to totalny holocaust :D.
Generalnie te dwie połowy to taki odwrócony 2mecz z Pao. I Sobol .......nął pięknie, i bramka Małego podobna do tej Brożka z Krakowa. Jest pięknie :D |
|
obrona na lech singlar baszczyński głowacki diaz i jedziemy z amica
|
Płatek: - Nie mogę nic miłego powiedzieć. Zwłaszcza o tym, co się stało w drugiej połowie. W pierwszej zagraliśmy dobrze, wysoko zakładaliśmy pressing. Strzeliliśmy może przypadkową, ale zasłużoną bramkę. Wisła nam nie zagrażała. Doszło jednak do straty czterech goli. Przy pierwszej bramce nie może być, że moi zawodnicy wołają wybij, wybij, bo zawodnik Wisły leży kontuzjowany, a wiślacy nie wybijają. To trochę nie fair.
Powiedział co wiedział. |
3 punkty cieszą , ale gra mimo wyniku bardzo słaba.Ktoś napisał,że Wisła bez Brożka też potrafi.Według mnie to nie jest do końca tak.Graliśmy ze słabym zespołem a mimo wszystko cięzko było o płynną grę.Nie było widać tej jakości co kiedyś
|
Cytat:
|
tak na spokojnie, to brama Sasina na 0-1 była ciężka od obrony. Piłka była w najwyższym punkcie akurat nad Pawełkiem. Aby to obronić , musiałby być albo 5-7 metrów bardziej z przodu, albo na linii bramkowej.
Po mojemu, stojąc na jego pozycji w momencie strzału każdy by wpuścił. Osobna historia, czy to można było przewidzieć i cofnąć się na linię. |
http://www.xgol.pl/readarticle.php?article_id=36
Wszystkie gole. Nie wymagają rejestracji, aby je obejrzeć. |
Cytat:
sędzia jest od gwizdania, piłkarze od grania. I tak trzymać. Może gdyby to pasiak leżał można byloby gadać o braku fair play, chociaż Blackburn nas już tego oduczył |
W przerwie Pawełka miałem ochote wychłostać, ale tak na spokojnie to nie mógł się tego "strzału" spodziewać, przy bramce bym go zbytnio nie obwiniał. Druga połowa cud miód i tak trzeba grać zawsze. Da sie strzelać bez Pawła na boisku? Da sie! Teraz złapać odpowiedni rytm i jazda w góre tabeli.
ZAAAAAAAAAAAAWSZE NAD WAMI! z forum Cracovii Cytat:
|
dla takich chwil warto żyć.....i bede musial zmienic obrazek pod postem ;)
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Początek końca śmiesznego klubu zza Błoń - Żegnaj Ekstraklaso !!
Po Płatku już widać że zaczyna szukać winnych - sędziowie, pogoda, maklerzy giełdowi, cyganie i w ogóle wszyscy są przeciwko nim :D |
Co by nie mówić i tak nie rozumiem tych wyjść Pawełka na 20-30 metr jak mamy piłkę, chce być 11 zawodnikiem w polu? Przecież i tak wszystkie jego kiwki wzbudzają palpitacje serc kibiców, więc nie wiem po co to robi.
|
Cytat:
|
Jak jeszcze ktoś będzie po tym spotkaniu narzekał, to należy go wychłostać, bowiem osiągnęliśmy jeden z najlepszych wyników w historii spotkań derbowych. Druga połowa była jedną z najlepszych w historii Wisełki. Chłopaki pokazali, że potrafią znakomicie grać i tylko od strony mentalnej zależy jak wygląda konkretny mecz. Na pierwszą połowę nasi zawodnicy wyszli wystraszeni i to jedyne co można zarzucić, ale szkoda klawiatury na to ponieważ już wiele się pisało, że za mało fighterów w naszej drużynie. Wyraźnie widać, że gdy strzelamy bramkę, to drużyna nabiera wiatru w żagle.
Należy pogratulować chłopakom, bo uzyskali znakomity wynik i w drugiej połowie pokazali bardzo fajną piłkę. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl