Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Goal United (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5206)

rocco_1906 17.02.2009 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 676125)
Czy jeżeli zawodnik odniesie kontuzje, to pauzuje przez jakis czas i jest gdzies podana informacja na ten temat ?? ?? W meczy Naszej Ligi, dwóch zawodników odniosło kontuzje i nic nie moge znalezc na ten temat w grze..

wejdz luknij na kadre i juz:P jak ma plaster tzn ze poobijany jak czerwony krzyz to kontuzja,a jak nic nie ma to znaczy ze moze grac dalej:)

a w lidze ograłem tego szwaba 4-3 na wyjezdzie :D

Nitrox 17.02.2009 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 676143)
wejdz luknij na kadre i juz:P jak ma plaster tzn ze poobijany jak czerwony krzyz to kontuzja,a jak nic nie ma to znaczy ze moze grac dalej:)

a w lidze ograłem tego szwaba 4-3 na wyjezdzie :D

Wiem wiem, zauwazyłem GRATULACJE LIDERZE (prawie :P) :)

Blacha92 20.02.2009 17:00

Jak wam idzie w lidze GoalUnited? Które miejsca? nadal macie szanse na awans?
Ja narazie okupuje 5 miejsce ale tylko 1 pkt straty do 3 miejsca.

ja_ka_ 20.02.2009 23:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 678198)
Jak wam idzie w lidze GoalUnited? Które miejsca? nadal macie szanse na awans?
Ja narazie okupuje 5 miejsce ale tylko 1 pkt straty do 3 miejsca.

Komplet punktów po 6 kolejkach i 7 pkt przewagi nad drugą drużyną. Także nie narzekam. W pucharach gorzej ale dawałem odpocząć najlepszym bo ze świeżością mam lekkie problemy.

Blacha92 21.02.2009 12:27

To jest Twój pierwszy sezon Ja_ka_?

ja_ka_ 21.02.2009 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 678779)
To jest Twój pierwszy sezon Ja_ka_?

Tak pierwszy, drużynę założyłem odkąd ten temat tu założył zimka. Wcześniej nie wiedziałem o istnieniu tej gry.

martinius028 21.02.2009 12:46

Ja jestem na 6 miejscu z 7pkt.Jeśli dziś wygram powinnenem awansować przynjmnej o jedną lokate



No i niestety tylko remis a konkurencja mi odjeżdża.Kupiłem dziś środkowego pomocnika 2.0 o rozgrywaniu 24.

Blacha92 22.02.2009 01:42

dzisiaj awans na 4 miejsce:)

po jakim czasie od rozpoczecia obserwowania zawodnika z juniorow mozna wlaczyc do 1 skladu?

Nitrox 22.02.2009 02:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 679302)
dzisiaj awans na 4 miejsce:)

po jakim czasie od rozpoczecia obserwowania zawodnika z juniorow mozna wlaczyc do 1 skladu?


Ja jestem na drugim miejscu ze strata 3 pkt do lidera.

Co do juniorów, to dopiero wtedy jak odkryją sie wszystkie wartosci danego zawodnika, niestety troche to trwa ;/

Blacha92 22.02.2009 02:08

tzn ile???

ja_ka_ 22.02.2009 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 679307)
tzn ile???

w tygodniu odkrywają jedną W sumie jest ich z ok 8 więc łatwo mniej więcej policzyć.

Znów pewne zwycięstwo (4:1). 7 kolejek 21 pkt, "Grupa pościgowa" też wygrała ale 7 pkt raczej nie odrobią. Martwi świeżość na niskim poziomie. Kontuzji jeszcze żadnej nie miałem bo jak jest poniżej 50 to sadzam na ławce takiego gracza lub w w ogóle nie wystawiam ale powoli nie mam kim grać. Jakieś rady?

martinius028 22.02.2009 10:05

jeśli masz słabego fizioterapeute to kup takiego +50

U mnie junior po wypromowaniu gra w pierwszym składzie 9 tygodnii trzeba czekać aby wypromować chyba że skończył 20 lat i ma połowe uiejętności odkrytych wtedy też można

OpEnTaNy 22.02.2009 10:39

Mam pytanie ile trwa weryfikacja ? ;]

ja_ka_ 22.02.2009 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OpEnTaNy (Post 679343)
Mam pytanie ile trwa weryfikacja ? ;]

U mnie trwała niewiele ponad 3 godziny

adi23 22.02.2009 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 679345)
U mnie trwała niewiele ponad 3 godziny

u mnie troche dłuzej koło 6 godzin

rocco_1906 22.02.2009 11:28

wczorajszą porażką zakończyła sie moja piekna seria 12 zwyciestw z rzedu :( no ale mowi sie trudno,we wtorek liga zjednoczona i mecz z Nancatsu;]

OpEnTaNy 22.02.2009 11:57

mam nadzieje ze ktos mi pomoze bo ja dopiero zaczynam :p
mniej wiecej o co w tym chodzi :p

Nitrox 22.02.2009 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 679365)
wczorajszą porażką zakończyła sie moja piekna seria 12 zwyciestw z rzedu :( no ale mowi sie trudno,we wtorek liga zjednoczona i mecz z Nancatsu;]


Bedzie ciezko......

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OpEnTaNy (Post 679387)
mam nadzieje ze ktos mi pomoze bo ja dopiero zaczynam :p
mniej wiecej o co w tym chodzi :p


Jestes managerem zespolu. na pierwszej lub na drugiej stronie tego tematu jest podany link do poradnika.

OpEnTaNy 22.02.2009 12:22

To wiem ze jestem managerem bo własnie takiej gry szukalem na ktorej moglbym sie sprawdzic z innymi zawodnikami ;] a na poradnik z checia zerkne dzieki ;)

Nitrox 22.02.2009 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OpEnTaNy (Post 679411)
To wiem ze jestem managerem bo własnie takiej gry szukalem na ktorej moglbym sie sprawdzic z innymi zawodnikami ;] a na poradnik z checia zerkne dzieki ;)


Podaj nazwe zespołu

OpEnTaNy 22.02.2009 12:35

BKS Budzyn :D ale czekam jeszcze na weryfikacje :/

zimka 22.02.2009 12:49

Ja bym wygrał mecz tylko zapomniałem ustawić składu i niestety zrobił to asystent trenera. Ku zdziwieniu wygrywałem 2:0 jednak niedoświadczeni zawodnicy ostatecznie przegrali 3:2

ja_ka_ 22.02.2009 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zimka (Post 679434)
Ja bym wygrał mecz tylko zapomniałem ustawić składu i niestety zrobił to asystent trenera. Ku zdziwieniu wygrywałem 2:0 jednak niedoświadczeni zawodnicy ostatecznie przegrali 3:2

W ten sposób odpadłem z pucharu. trzeba pamiętać żeby minimum 60 minut przed każdym meczem ustawić drużynę.

OpEnTaNy 22.02.2009 16:34

kurde czekam juz od 10 na weryfikacje i nic :/

adi23 22.02.2009 16:55

spokojnie doczekasz sie :)

OpEnTaNy 22.02.2009 17:25

ale ja chce juz :D!

martinius028 25.02.2009 08:26

Chce ktoś w przyszłym tygodniu zagrać spara?

<Crasch> 25.02.2009 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 681463)
Chce ktoś w przyszłym tygodniu zagrać spara?

Ja moge zagrać
jaka jest twoja drużyna?

martinius028 25.02.2009 15:58

ZICH!((3
W której jesteś lidze?

<Crasch> 25.02.2009 16:13

w 8 z tymże na 100% awansuje do 7 ligi.
Moja drużyna: TS Śląsk Wrocław
jak rozegrasz swój mecz to wyśle ci zaproszenie, bo terz sie nie da...

martinius028 25.02.2009 16:19

ok
a jaki masz stadion?ja mam 12tysięczny to jak masz mniejszy to może u mnie zagramy?

Blacha92 25.02.2009 16:40

A kto spara ze mną by zagrał? Mazowia Mińsk Maz

<Crasch> 25.02.2009 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 681690)
ok
a jaki masz stadion?ja mam 12tysięczny to jak masz mniejszy to może u mnie zagramy?

to zagrajmy u ciebie ; )

martinius028 25.02.2009 22:42

wysłałem ci zaproszenie już:0

<Crasch> 25.02.2009 23:05

ee...nie doszło?
Ja tam nie mam Polskich znaków mogłeś złej drużynie wysłać... TS Slask Wroclaw

martinius028 25.02.2009 23:15

pisze mi że już wysłałem zaproszenie do twojego klubu.
Sprawdź w wyzwaniach

<Crasch> 26.02.2009 00:22

doszło i zaakceptowałem.; 0..niezły spam sie z tego zrobił...

gonzo 26.02.2009 12:59

gonzagi_87 - Devils Kraków

martinius028 01.03.2009 19:15

jak wam poszło w ostatniej kolejce ?ja wygrałem pewnie 6-0

ja_ka_ 01.03.2009 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 684872)
jak wam poszło w ostatniej kolejce ?ja wygrałem pewnie 6-0

Kolejne pewne zwycięstwo 4:1 na wyjeździe i bez straty choćby punktu prowadzę. "Grupa" pościgowa ma 7 pkt straty.
ktoś wie jak jest z awansem? Wystarczy być nad kreska czy jakieś play offy? Jak to wygląda?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl