![]() |
śląsk-wisełka-lechia
Witam pozdrawiam wszystkich kibiców Białej Gwiazdy
Jestem z Wrocka kibicem Śląska, ktoś wcześniej na forum insynuował że niby były nieprzyjazne okrzyki wobec piłkarzy Wisły.Bzdury jakich mało, nie pamiętam aby wcześniej( a chodzę na mecze regularnie od wielu lat) nawet z Lechią G. był taki doping dla przyjezdnych. Co do kartek to rzeczywiście faule Sobola nie kawlifikowały się absolutnie na żółte a w konsekwencji na czerwień, natomiast gestykulacje i gadki wobec sędziego zupełnie niepotrzebne i to to zapewne spowodowało czerwoną.Nie wspominam o Baszczu bo to chyba poza dyskusją.Ocenę meczu pozostawiam wszytkim którzy ogladali choć powiem tak piłkarsko na pewno Wisła była lepsza choć mądrzej grał Śląsk nie popełniliśmy błędu pierwsze połowy z Łazienkowskiej gdzie mocno się otworzliśmy i byliśmy kontrowani przez Legię.Jesteśmy beniaminkiem ale z każdym meczem możemy być lepsi a gdy jeszcze przjdą wzmocnienia :) I ostatnia dygresja WIELKI SZACUNEK dla Pawła Brożka . Był taki moment pod koniec meczu kiedy sędzia mimo protestów kibiców i piłkarzy Śląska pokazał niesłusznie aut dla Wisły na wysokości pola karnego. Wtedy Brożek mimo niekorzystnego wyniku i wielkiej chęci wyrównania przyznał że aut należy się Śląskowi.Może ktoś z Was powiem nic ale u mie i wielu moick kumpli kibiców duże brawa.Pozdrawiam wszystkich fanów Wisły i życzę MISTRZA POLSKI |
Nie ma co się za wiele rozpisywać, mecz jak mecz. To,że nie mamy skrzydeł wiadomo nie o dzisiaj. Natomiast tragedią jest to co robi piłkarz Pawełek, znaczy się nic nie robi. Cóż, bez bramkarza grać się nie da. A jak się ma miernotę na poziomie naszego bramkarza to nerwy wkradają się w linie obronną i każdą inną formację, bo piłkarze z pola zdają sobie sprawę, że byle kopnięcie w bramkę przez rywali po stracie piłki może się skończyć bramką. Problem jest i to nie mały. Bez bramkarza i skrzydeł raczej ciężko będzie o MP, choć nie mówię,że nie,bo w naszej kartoflanej lidze i bez tego da się zdobyć mistrzostwo.
Pytanie, czemuż nie gra Cebeanu? aż tak słaby?skoro tak,to na co go trzymać? |
Cytat:
@Marszalek: niestety Pawelek nie popisal sie przy tej bramce, ale nazywajac go miernota to lekko przeginasz. Ale idac takim tokiem rozumowania, mozna tak nazwac tez Brozka, Sobola, cala obrone itd. Pawelek sam na tym boisku nie gra, zeby cos ugrac trzeba strzelac bramki. A to ze sie je traci to jest normalne. Puscil babola, ale obronil sam na sam i potem swoim wyjsciem mozliwe ze takze zapobiegl utracie bramki. Jak Brozek nie trafia z metra do pustej bramki to "zdarza sie / mial zly dzien / byl zmeczony / ble ble ble". Jak bramkarz cos pusci to tragedia. Moze jakbysmy nie mieli marnej obrony to bramki by nie bylo. A to ze Mila znajduje sie na 6-7 m bez obstawy i ma tylko bramkarza przed soba ? Strzelil na chama, pilka jakos dziwnie poleciala, Pawelek cos dziwnego zrobil i tyle Chwala Bogu ze jest Pawelek, bo zjedlibyscie Skorze na tym forum. |
Taka jest dola bramkarza, wybroni mecz to jest noszony na rękach. Wpuści szmatę to będą mu bardzo długo pamiętać zapieprzą bramkę. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, Pawełek powinien wziąć się do roboty i zapieprzać na treningu. W zimowym okienku sprowadzić bramkarza, który wzmocni konkurencję i tyle. Spójrzcie jak było z Lechem, dolha poszedł do nich jako pewniak do bramki. Kotorowski tak samo grał piach i tez puszczał piłki które obroniłoby 6letnie dziecko. Po przyjściu rumuna spiął się i Dolha nie dał rady go przeskoczyć.
PS Moje zdanie jest takie, że powinni sprawdzić Cebanu, bo jakoś do Juszczyka z całym szacunkiem dla niego to jakoś nie mam przekonania niestety. Pozdro |
Cytat:
|
Teraz wszyscy najezdzacie na Pawełka bo najłatwiej ale coż tak bywa bramkarz czasem popełnia błędy,co do Sobola to juz nie pierwsza jego czerwień którą dostał za głupote(wszyscy mają w pamięci mecz z PAO)
|
Może by tak zakręcili się koła tego Peskovica. Jeśli z nim teraz nie wypali, to podpisać na pól rundy Wyparłe chociażby. W każdy razie kogoś kto nie będzie się stresował tym,ze gra w Wiśle, Bodzio raczej się niczym nie stresuje:)a ma na tyle duże umiejętności, że będzie potrafi łapać lekko uderzone piłki w światło bramki,a baboli puszcza mnie niż więcej.
Mic, Ja Pawełka nie oceniam po jednym meczu, tylko po tym co widzę odkąd jest u nas. W przekroju bramkarzy ,którzy grają u nas w lidze nie jest on golkiperem najwyższym lotów. Może gdyby był pewniejszy to nie uważasz,że obrona nie grałaby lepiej? Co do Brożka, skoro już poruszyłeś jego temat, to co napisze będzie mało popularne, ale dla mnie to słaby( na poziomie europejskim) kopacz. Na naszą ligę niemalże wybitny,ale jaką on tutaj ma konkurencję? Obrońcy żenujący. A to,ze nie strzela z metra? dla mnie to żadne zaskoczenie, to jest piłkarz,któremu na trzy jeden mecz wyjdzie, w lidze polskiej.! Gdzieś tam w Austrii pełno takich wyrobników spotkasz, o Niemczech nie wspominając. Niby szybki, ale tak nie do końca, skuteczność, jest ale tak jakby jej nie było. Na takim graczu trudno budować silny zespól. |
Cytat:
taka ciekawostka |
Ludzie skończcie bronić Pawełka co poniektórzy........ obudzcie się ten gość przegrywa nam mecze które w konsekwencji mogą kosztować bardzo wiele...... To nie jest 1 raz , na wiosnę są ważne mecze ale w 1 kolejności trzeba myśleć o bramkarzu bo ten zapieprzy wszystko zobaczycie że może być tak że do ostatniej kolejki będzie ważył się tytuł i wtedy Pawełek puścili babolaaaa............ i co chcecie płakać wtedy jak przegramy mistrza czy miejsce pucharowe przez Pana Mariusza. Ten bramkarz nie robi żadnych postępów cały czas popełnia te same błedy, obraża się na kibiców pokazuje faki... uważa się za Bóg wie kogo a na boisku żenada !!!!
ps.W 2005 roku Lige mistrzów przegrał nam Majdan żenującymi 2 interwencjami w tym jedną z piłki siatkowej !!!! ........tyle w temacie |
Cytat:
Nie szukajcie na siłe tanich usprawiedliwień bo to jest żałosne. Przegrywać trzeba umieć. |
Cytat:
|
Cytat:
PS. Co do tego ma Majdan ? Wracajac do meczu z PAO chyba zapomniales co robil np Klos czy Zienczuk |
Cytat:
Co do Pawełka - błędy się zdarzają każdemu. Może był to i głupi błąd, ale nie takim bramkarzom w silniejszych ligach się przytrafiały poważniejsze błędy. To już nikt nie pamięta jak to już w tym sezonie miał kilka fenomenalnych interwencji? Jirsaka chyba trzeba posadzić na ławę. Lubię go, jednak uważam że jak straci (nawet fałszywie) miejsce w 11 to będzie się bardziej brał do roboty na boisku. A Zieńczuka najlepiej byłoby w jakiś sposób "połączyć" z Łobo - mielibyśmy w efekcie świetnego gracza + kalekę (tego oczywiście na sprzedaż :P ). A tak na serio to ofensywnych graczy nam trzeba. I to nie pokroju Mili, tylko lepszych i młodszych. Skrzydła i playmaker!! A sędziowanie skomentuję jednym słowem: warszawa |
Cytat:
Jak wiesz coś więcej to napisz do Canal + na pewno z chęcią wysłuchają takiego filozofa Cytat:
Koniec OT temat o transferach!! |
Macie misie poczytajcie sobie
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,59...sze_racje.html z mojej strony koniec tematu bo ogólnie rzecz biorąc mam to w dupie. Poza tym temat nie ten |
Ciekawe co wziąłbyś od Zieńczuka żeby połączyć w 1 dobrego zawodnika. Chyba skuteczność i asysty z poprzedniego sezonu, ale to było i minęło. Zieńczuk w tej rundzie potrafi dobrze wrzucić z miejsca, ale w tłum a nie jak Jirsak w punkt. Łobo wraca do formy z meczu na mecz szkoda że się już mecze kończą, oby dobrze przygotowania przepracował. Co do Pawełka to dziwne że 3/4 klubów ma bramkarzy którzy nie popełniają błędów i wyciągają po kilka setek w meczu. Mario co mecz to coś wyciągnie, ale co trzeci puści coś nie ładnego.
Co do taktyki (czyli oceny Skorży), o czym wspomniał ktoś wcześniej. Zgodzę się drużyna jest ułożona od kilku meczów, świetnie w 4-5-1 i 4-4-2 najlepszy atak pozycyjny w lidze. Brak samych zwycięstw jest spowodowane niepełnym wyszkoleniem technicznym. Bo jeśli ktoś z miejsca podaje ma 5m nie idealnie do nogi to przy przyspieszeniu gry (1-2 kontakty) tracimy piłkę po drugim, trzecim podaniu. Szkoda też że nie wszyscy potrafią zrozumieć taktykę czytaj Zieńczuk choćby 2 ostanie mecze. |
Powiadają, że dobry bramkarz to połowa wartości drużyny. Zawsze na takie słowa reagowałem krótkim: ".......enie". Jednakże patrząc na tę rundę i na postawę Legii i Wisły, muszę zrewidować swoje dotychczasowe poglądy. Ostatnia kolejka, w meczach Ruch-Legia i Śląsk-Wisła gdyby zamienić bramkarzy, mielibyśmy nad L 6pkt przewagi. Gdyby zamienić tych samych bramkarzy w kolejce z meczem Legia-Wisła, tych punktów byłoby już 12. A dodam, że Pawełek zawalił jeszcze kilka meczy (np. Lech), a bramkarz Legii ani jednego, a kilka wybronił. Zobaczcie jak ogromnie wzrosłaby wartość drużyny, gdyby najsłabsze ogniwo- Pawełka, zastąpiono mocnym- Muchą.
|
Cytat:
|
Cytat:
A co do sedziego jeszcze, jak tak czytam ta jego wypowiedz, to mysle sobie ze ten s****ysyn zrobil to specjalnie.Wiedzial ze przy takim wyniku, wystarczy gwizdnac raz czy dwa, w sytuacji gdzie o zadnym faulu mowy byc nie moglo , a nasi zagotuja. |
Jakoś tak dziwnie że zawsze winni ci wioskowi a nie miastowi . A na dyskusję o kibicowaniu zapraszam tu http://www.wislakrakow.com/forum/sho...581#post633581
|
Cytat:
Mam wrażenie, że Szulc chciał po prostu pokazać kto tu rządzi. Chyba przebił nawet sędziowanie ostatniego meczu Wisły u was, a to już nie lada osiągnięcie. |
Bardzo dobrze zrobil Baszczynski - trudno, dostal kartke, ale przynajmniej ten kutas z Warszawy dowiedzial sie prawdy o sobie. Brawo Baszczu. Nikt nie jest robotem i kazdy ma granice wytrzymalosci jak ktos go prowokuje i w zywie oczy oszukuje.
|
Jak już Baszczu miał czerwień dostać to mógł mu liścia sprzedać ;)
|
Cytat:
Chociaz jak Baszczu przychodzil do nas, to byl zawieszony na pare miesiecy, chyba za kopniecie sedziego |
Nie ma dobrego wyjścia z sytuacji.
Ani sędzia nie jest na tyle doskonały ,aby wszystko zobaczyć. Ani też zawodnik na tyle opanowany ,by nie dać się ponieś emocjom. Niestety większą władzę na boisku ma sędzia i zawodnicy sfrajerowali się wiedząc o tym doskonale. |
Cytat:
Na temat meczu nie będę się wypowiadał, bo chyba już wszystko zostało powiedziane. |
Dajcie spokoj z zalami ze ten cos krzyknal a tamten krzywo sie popatrzyl.Toz u nas niemalo wszelakiem masci krytykow co swoich wyzywaja od najgorszych(bo cos mu nie wyszlo) a co dopiero przeciwnika.
|
Baszczu odpocznie?
To dobrze. Na prawej stronie zagra Singlar, który nie jest stworzony na lewą obronę i meczył się tam niemiłosiernie. Na lewo wróci Diaz i gra muzyka. Nie mamy co prawda dobrego zastępstwa za Sobola, więc chyba :P kółeczko-Cantoro? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Litosci, Lobo zanim pierwszy raz udanie przyjal pilke , trzykrotnie mu wyskoczyla na aut jak trampkarzowi mlodszemu. Na tle Maleckiego, przyspieszenie Lobo na skrzydle jest zerowe. Przebojowosc zadna. Odbior? Gra w obronie? Ustawianie sie? Hm...
Nie zebym sie uwzial na Lobodzinskiego, widzialem go zaraz po przyjsciu do Wisly naprawde w formie. Teraz to jest cien samego siebie. Wole zawodnikow walczacych bez pardonu i zapierdzielajacych na zapalenie pluc, ktorzy w koncowce padaja z sil i dostaja zmiane w 80min niz gosci przechodzacych bez walki 3/4 meczu. |
Cytat:
|
O czym wo w ogóle mówice??Łobodziński z jego zarobkami i tym co pokazywał zanim go Wisła kupiła to powinien zapierdalać 90 min i mijać rywali jak tyczki , strzelać , CELNIE wrzucać i włączać się w grę defensywną!!A on stoi jak przygłupi i czeka aż mu z nieba spadnie!!ZERO AMBICJI , ZERO!!
|
Liczę, że Śląsk równie udanie zaprezentuje się z pozostałymi zespołami z czuba tabeli.
|
Przestancie najezdzac na Łobo , on sie jeszcze obroni swoja gra. Wierze w niego , wy też uwierzcie. Jak on ma grać skoro nie czuje wsparcia fanów ?
tofik - raczej powinieneś liczyć na to , że inne zespoły z czołówki też zaliczą klape tak jak my wczoraj |
Cytat:
Ale ileż można w niego wierzyć i go ciągle wspierać?Czasami świadomość że się kogoś rozczarowało wpływa znacznie lepiej niż ciągle klepanie po plecach.. Poza tym , Łobodziński nie walczy , a tego nikt nie będzie tolerował.Skoro ma gorszy okres to wszystko powinien nadrabiać AMBICJĄ i walką! |
No tak, ale moglibysmy jako kibice mu troszke pomoc?
Brawa, okrzyki, etc... Bo dla mnie to jest czasem paranoja, np zobaczcie co sie dzieje w Arce Gdynia (Chmiest). Tu bardziej o psychikę zaczyna chodzić... |
Mówcie co chcecie , jak dla mnie Łobo to pieniądze wyrzucone w błoto..
KAMIL KOSOWSKI #5#!!! |
Cytat:
Myśle że kolega w powyższym poście napisał to co najważniejsze, nie ma co się przejmować ludźmi małostkowymi, prawdziwi kibicice tworzą prawdziwą przyjaźń! ŚLĄSK I WISŁA OOOOOO !!:D |
Marny Popis !!!!!
Wiśle potrzeba swieżych zawodników takich jak Małecki . Niestety niektóre nazwiska niestety nie graja już na miare swoich możliwosci albo niegdy nie zagrały .Trzeba zimą coś z tym zrobic bo ja niestety nie za bardzo moge sie dopatrzyc woli walik choc zdawałoby sie że system motywacji powinien miec swoje odzwierciedlenie na boisku . A jeżeli chodzi o sędxiego to nic tyklo k...... z niego !!!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl