Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15. kolejka] ŚLĄSK Wrocław - WISŁA Kraków, niedziela 23.11.2008 16:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5069)

bartc111 24.11.2008 11:10

śląsk-wisełka-lechia
 
Witam pozdrawiam wszystkich kibiców Białej Gwiazdy
Jestem z Wrocka kibicem Śląska, ktoś wcześniej na forum insynuował że niby były nieprzyjazne okrzyki wobec piłkarzy Wisły.Bzdury jakich mało, nie pamiętam aby wcześniej( a chodzę na mecze regularnie od wielu lat) nawet z Lechią G. był taki doping dla przyjezdnych. Co do kartek to rzeczywiście faule Sobola nie kawlifikowały się absolutnie na żółte a w konsekwencji na czerwień, natomiast gestykulacje i gadki wobec sędziego zupełnie niepotrzebne i to to zapewne spowodowało czerwoną.Nie wspominam o Baszczu bo to chyba poza dyskusją.Ocenę meczu pozostawiam wszytkim którzy ogladali choć powiem tak piłkarsko na pewno Wisła była lepsza choć mądrzej grał Śląsk nie popełniliśmy błędu pierwsze połowy z Łazienkowskiej gdzie mocno się otworzliśmy i byliśmy kontrowani przez Legię.Jesteśmy beniaminkiem ale z każdym meczem możemy być lepsi a gdy jeszcze przjdą wzmocnienia :) I ostatnia dygresja WIELKI SZACUNEK dla Pawła Brożka . Był taki moment pod koniec meczu kiedy sędzia mimo protestów kibiców i piłkarzy Śląska pokazał niesłusznie aut dla Wisły na wysokości pola karnego. Wtedy Brożek mimo niekorzystnego wyniku i wielkiej chęci wyrównania przyznał że aut należy się Śląskowi.Może ktoś z Was powiem nic ale u mie i wielu moick kumpli kibiców duże brawa.Pozdrawiam wszystkich fanów Wisły i życzę MISTRZA POLSKI

Marszałek 24.11.2008 11:24

Nie ma co się za wiele rozpisywać, mecz jak mecz. To,że nie mamy skrzydeł wiadomo nie o dzisiaj. Natomiast tragedią jest to co robi piłkarz Pawełek, znaczy się nic nie robi. Cóż, bez bramkarza grać się nie da. A jak się ma miernotę na poziomie naszego bramkarza to nerwy wkradają się w linie obronną i każdą inną formację, bo piłkarze z pola zdają sobie sprawę, że byle kopnięcie w bramkę przez rywali po stracie piłki może się skończyć bramką. Problem jest i to nie mały. Bez bramkarza i skrzydeł raczej ciężko będzie o MP, choć nie mówię,że nie,bo w naszej kartoflanej lidze i bez tego da się zdobyć mistrzostwo.

Pytanie, czemuż nie gra Cebeanu? aż tak słaby?skoro tak,to na co go trzymać?

mic 24.11.2008 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 633517)
ten sam...

Pewnie mial ciezko dziecinstwo, w podstawowce go tepili, wozna bila szmata, to teraz sobie odreaguje i chce pokazac jaki to on jest. Spodobal mi sie cytat z wczorajszego meczu: "Sedzia chyba zapomnial po co jest na boisku i chce sie pokazac"

@Marszalek: niestety Pawelek nie popisal sie przy tej bramce, ale nazywajac go miernota to lekko przeginasz. Ale idac takim tokiem rozumowania, mozna tak nazwac tez Brozka, Sobola, cala obrone itd. Pawelek sam na tym boisku nie gra, zeby cos ugrac trzeba strzelac bramki. A to ze sie je traci to jest normalne. Puscil babola, ale obronil sam na sam i potem swoim wyjsciem mozliwe ze takze zapobiegl utracie bramki. Jak Brozek nie trafia z metra do pustej bramki to "zdarza sie / mial zly dzien / byl zmeczony / ble ble ble". Jak bramkarz cos pusci to tragedia. Moze jakbysmy nie mieli marnej obrony to bramki by nie bylo. A to ze Mila znajduje sie na 6-7 m bez obstawy i ma tylko bramkarza przed soba ? Strzelil na chama, pilka jakos dziwnie poleciala, Pawelek cos dziwnego zrobil i tyle

Chwala Bogu ze jest Pawelek, bo zjedlibyscie Skorze na tym forum.

tomo 24.11.2008 11:55

Taka jest dola bramkarza, wybroni mecz to jest noszony na rękach. Wpuści szmatę to będą mu bardzo długo pamiętać zapieprzą bramkę. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, Pawełek powinien wziąć się do roboty i zapieprzać na treningu. W zimowym okienku sprowadzić bramkarza, który wzmocni konkurencję i tyle. Spójrzcie jak było z Lechem, dolha poszedł do nich jako pewniak do bramki. Kotorowski tak samo grał piach i tez puszczał piłki które obroniłoby 6letnie dziecko. Po przyjściu rumuna spiął się i Dolha nie dał rady go przeskoczyć.

PS

Moje zdanie jest takie, że powinni sprawdzić Cebanu, bo jakoś do Juszczyka z całym szacunkiem dla niego to jakoś nie mam przekonania niestety.

Pozdro

szprotson 24.11.2008 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pytong (Post 633004)
Co za brednie. Gdyby nie faulował bez piłki to by go nie wykluczyli. Jest przewinienie jest kara. Proste

wczoraj Sobol nie faulował a dostał kare? więc co? Krzywe

grabar89 24.11.2008 12:14

Teraz wszyscy najezdzacie na Pawełka bo najłatwiej ale coż tak bywa bramkarz czasem popełnia błędy,co do Sobola to juz nie pierwsza jego czerwień którą dostał za głupote(wszyscy mają w pamięci mecz z PAO)

Marszałek 24.11.2008 12:21

Może by tak zakręcili się koła tego Peskovica. Jeśli z nim teraz nie wypali, to podpisać na pól rundy Wyparłe chociażby. W każdy razie kogoś kto nie będzie się stresował tym,ze gra w Wiśle, Bodzio raczej się niczym nie stresuje:)a ma na tyle duże umiejętności, że będzie potrafi łapać lekko uderzone piłki w światło bramki,a baboli puszcza mnie niż więcej.

Mic, Ja Pawełka nie oceniam po jednym meczu, tylko po tym co widzę odkąd jest u nas. W przekroju bramkarzy ,którzy grają u nas w lidze nie jest on golkiperem najwyższym lotów. Może gdyby był pewniejszy to nie uważasz,że obrona nie grałaby lepiej? Co do Brożka, skoro już poruszyłeś jego temat, to co napisze będzie mało popularne, ale dla mnie to słaby( na poziomie europejskim) kopacz. Na naszą ligę niemalże wybitny,ale jaką on tutaj ma konkurencję? Obrońcy żenujący. A to,ze nie strzela z metra? dla mnie to żadne zaskoczenie, to jest piłkarz,któremu na trzy jeden mecz wyjdzie, w lidze polskiej.! Gdzieś tam w Austrii pełno takich wyrobników spotkasz, o Niemczech nie wspominając. Niby szybki, ale tak nie do końca, skuteczność, jest ale tak jakby jej nie było. Na takim graczu trudno budować silny zespól.

Cichy 24.11.2008 12:21

Cytat:

Marcin Szulc - sędzia słaby i bezczelny. Skąd się taki wziął?
23 listopada 2008 - 19:56

Marcin Szulc wreszcie potwierdził nasze przypuszczenia i udowodnił, że sędzią jest beznadziejnym, a w dodatku bezczelnym. Ewidentnie wypaczył wynik meczu Śląsk - Wisła (2:1), pokazując żółte kartki za dwa faule Radosława Sobolewskiego. Już same faule były problematyczne, a co dopiero mówić o kartkach...

Powtórki jasno pokazały, że arbiter się skompromitował, co nie przeszkodziło mu przed kamerami podtrzymać swojego zdania. Jakoś nas to nie zdziwiło, bo przypomniała nam się sytuacja sprzed wielu lat, bodajże sprzed dwunastu.

Jeden z członków naszej redakcji zaczynał wówczas swoją przygodę z dziennikarstwem. I napisał relację z meczu trzeciej albo czwartej ligi, w której skrytykował początkującego Szulca (bo sędziował jak idiota).

Przed następnym meczem Szulc szukał autora artykułu. Jak wreszcie znalazł, to mówi...
- Niech pan uważa na to, co pan pisze. Bo ja też mam dużo ciekawych informacji na pana temat i mogę pana zniszczyć!
Hmm, zniszczyć... Dziennikarz miał wówczas 14 lat:) Chciał mu załatwić jedynkę z matematyki czy nieodpowiednie zachowanie?

Ale zamiast niszczeniem uczniów szkoły podstawowej, zajął się jednak niszczeniem piłki nożnej.

weszlo.com

taka ciekawostka

Borinho 24.11.2008 12:46

Ludzie skończcie bronić Pawełka co poniektórzy........ obudzcie się ten gość przegrywa nam mecze które w konsekwencji mogą kosztować bardzo wiele...... To nie jest 1 raz , na wiosnę są ważne mecze ale w 1 kolejności trzeba myśleć o bramkarzu bo ten zapieprzy wszystko zobaczycie że może być tak że do ostatniej kolejki będzie ważył się tytuł i wtedy Pawełek puścili babolaaaa............ i co chcecie płakać wtedy jak przegramy mistrza czy miejsce pucharowe przez Pana Mariusza. Ten bramkarz nie robi żadnych postępów cały czas popełnia te same błedy, obraża się na kibiców pokazuje faki... uważa się za Bóg wie kogo a na boisku żenada !!!!

ps.W 2005 roku Lige mistrzów przegrał nam Majdan żenującymi 2 interwencjami w tym jedną z piłki siatkowej !!!! ........tyle w temacie

pytong 24.11.2008 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 633548)
wczoraj Sobol nie faulował a dostał kare? więc co? Krzywe

Kazał sędziemu spierdalać więc jednak proste.
Nie szukajcie na siłe tanich usprawiedliwień bo to jest żałosne.
Przegrywać trzeba umieć.

mic 24.11.2008 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pytong (Post 633561)
Kazał sędziemu spierdalać więc jednak proste.
Nie szukajcie na siłe tanich usprawiedliwień bo to jest żałosne.
Przegrywać trzeba umieć.

wiesz cos wiecej niz my ?

mic 24.11.2008 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Borinho (Post 633560)
Ludzie skończcie bronić Pawełka co poniektórzy........ obudzcie się ten gość przegrywa nam mecze które w konsekwencji mogą kosztować bardzo wiele...... To nie jest 1 raz , na wiosnę są ważne mecze ale w 1 kolejności trzeba myśleć o bramkarzu bo ten zapieprzy wszystko zobaczycie że może być tak że do ostatniej kolejki będzie ważył się tytuł i wtedy Pawełek puścili babolaaaa............ i co chcecie płakać wtedy jak przegramy mistrza czy miejsce pucharowe przez Pana Mariusza. Ten bramkarz nie robi żadnych postępów cały czas popełnia te same błedy, obraża się na kibiców pokazuje faki... uważa się za Bóg wie kogo a na boisku żenada !!!!

ps.W 2005 roku Lige mistrzów przegrał nam Majdan żenującymi 2 interwencjami w tym jedną z piłki siatkowej !!!! ........tyle w temacie

Wisla Krakow to nie tylko bramkarz. Jest jaki jest i trzeba sie z tym pogodzic, czasem pusci farfocla, czasem obroni setke. Aktualnie nie mamy nikogo lepszego. Poza bramkarzem na boisku znajduja sie takze napastnicy, pomocnicy i obroncy. Moze gdyby nie Baszczu i Sobol to byloby 3-2. MOZE. "I tyle w tym tamacie"

PS. Co do tego ma Majdan ? Wracajac do meczu z PAO chyba zapomniales co robil np Klos czy Zienczuk

M152T4L 24.11.2008 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 633462)
Kompletnie zawiódł Jirsak , zero prostopadłych piłek do Brożka czy strzałów z dystansu.Mówcie co chcecie ale uważam że Wisełka znacznie przepłaciła za niego.Nad Pawełkiem nie chce sie już pastwic, po prostu szkoda słów.Do Marcelo nie mam żalu za straconą bramke bo pewnie to był jego pierwszy mecz na śniegu.Myśle ze Skorża powinien zaryzykowac i spróbowac wystawic go w ataku na stałe.

Dokładnie! Nie ma co jeździć po Marcelo!

Co do Pawełka - błędy się zdarzają każdemu. Może był to i głupi błąd, ale nie takim bramkarzom w silniejszych ligach się przytrafiały poważniejsze błędy. To już nikt nie pamięta jak to już w tym sezonie miał kilka fenomenalnych interwencji?

Jirsaka chyba trzeba posadzić na ławę. Lubię go, jednak uważam że jak straci (nawet fałszywie) miejsce w 11 to będzie się bardziej brał do roboty na boisku.

A Zieńczuka najlepiej byłoby w jakiś sposób "połączyć" z Łobo - mielibyśmy w efekcie świetnego gracza + kalekę (tego oczywiście na sprzedaż :P ).

A tak na serio to ofensywnych graczy nam trzeba. I to nie pokroju Mili, tylko lepszych i młodszych. Skrzydła i playmaker!!


A sędziowanie skomentuję jednym słowem: warszawa

WILU TS 24.11.2008 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pytong (Post 633561)
Kazał sędziemu spierdalać więc jednak proste.
Nie szukajcie na siłe tanich usprawiedliwień bo to jest żałosne.
Przegrywać trzeba umieć.

Na siłę to usprawiedliwień szuka amica,że przemęczeni że światowi itp,my tylko dowodzimy swoich racji.
Jak wiesz coś więcej to napisz do Canal + na pewno z chęcią wysłuchają takiego filozofa

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 632963)
Nie mów, że Ty na serio liczyłeś na przeprosiny władz naszej kopanej. Oni nigdy nie przyznają się do błędu i nie ważne, czy chodzi tu o Wisłę czy też inny klub.
Przy każdej okazji? A więc teoretycznie, gdy Legia zdobędzie mistrzostwo w tym sezonie, to znów będzie przywołana sprawa Boguskiego? I tak w kółko? Można dojść do wniosku, że w tej sytuacji Legia nie ma już szans na czyste zdobycie mistrzostwa.

no ale to nie to miejsce, nie ten czas na dyskusje na ten temat

Fakt,szans na czyste zdobycie nie ma i nigdy nie miała ale o tym mam nadzieje doskonale wiesz.
Koniec OT temat o transferach!!

pytong 24.11.2008 13:07

Macie misie poczytajcie sobie
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,59...sze_racje.html
z mojej strony koniec tematu bo ogólnie rzecz biorąc mam to w dupie. Poza tym temat nie ten

matti123 24.11.2008 13:41

Ciekawe co wziąłbyś od Zieńczuka żeby połączyć w 1 dobrego zawodnika. Chyba skuteczność i asysty z poprzedniego sezonu, ale to było i minęło. Zieńczuk w tej rundzie potrafi dobrze wrzucić z miejsca, ale w tłum a nie jak Jirsak w punkt. Łobo wraca do formy z meczu na mecz szkoda że się już mecze kończą, oby dobrze przygotowania przepracował. Co do Pawełka to dziwne że 3/4 klubów ma bramkarzy którzy nie popełniają błędów i wyciągają po kilka setek w meczu. Mario co mecz to coś wyciągnie, ale co trzeci puści coś nie ładnego.

Co do taktyki (czyli oceny Skorży), o czym wspomniał ktoś wcześniej. Zgodzę się drużyna jest ułożona od kilku meczów, świetnie w 4-5-1 i 4-4-2 najlepszy atak pozycyjny w lidze. Brak samych zwycięstw jest spowodowane niepełnym wyszkoleniem technicznym. Bo jeśli ktoś z miejsca podaje ma 5m nie idealnie do nogi to przy przyspieszeniu gry (1-2 kontakty) tracimy piłkę po drugim, trzecim podaniu. Szkoda też że nie wszyscy potrafią zrozumieć taktykę czytaj Zieńczuk choćby 2 ostanie mecze.

Kortys 24.11.2008 13:58

Powiadają, że dobry bramkarz to połowa wartości drużyny. Zawsze na takie słowa reagowałem krótkim: ".......enie". Jednakże patrząc na tę rundę i na postawę Legii i Wisły, muszę zrewidować swoje dotychczasowe poglądy. Ostatnia kolejka, w meczach Ruch-Legia i Śląsk-Wisła gdyby zamienić bramkarzy, mielibyśmy nad L 6pkt przewagi. Gdyby zamienić tych samych bramkarzy w kolejce z meczem Legia-Wisła, tych punktów byłoby już 12. A dodam, że Pawełek zawalił jeszcze kilka meczy (np. Lech), a bramkarz Legii ani jednego, a kilka wybronił. Zobaczcie jak ogromnie wzrosłaby wartość drużyny, gdyby najsłabsze ogniwo- Pawełka, zastąpiono mocnym- Muchą.

M152T4L 24.11.2008 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matti123 (Post 633579)
Ciekawe co wziąłbyś od Zieńczuka żeby połączyć w 1 dobrego zawodnika.

A choćby wykańczanie akcji. Pokazał w meczu z Piastem że jednak potrafi. Bo Łobo jak strzela to za wysoko (Piast), albo w boczną siatkę (ŁKS - końcówka).

1q2 24.11.2008 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kortys (Post 633589)
Powiadają, że dobry bramkarz to połowa wartości drużyny. Zawsze na takie słowa reagowałem krótkim: ".......enie". Jednakże patrząc na tę rundę i na postawę Legii i Wisły, muszę zrewidować swoje dotychczasowe poglądy. Ostatnia kolejka, w meczach Ruch-Legia i Śląsk-Wisła gdyby zamienić bramkarzy, mielibyśmy nad L 6pkt przewagi. Gdyby zamienić tych samych bramkarzy w kolejce z meczem Legia-Wisła, tych punktów byłoby już 12. A dodam, że Pawełek zawalił jeszcze kilka meczy (np. Lech), a bramkarz Legii ani jednego, a kilka wybronił. Zobaczcie jak ogromnie wzrosłaby wartość drużyny, gdyby najsłabsze ogniwo- Pawełka, zastąpiono mocnym- Muchą.

No nie da sie ukryc ze to zdecydowanie najslabsza runda Pawelka w Wisle - tym bardziej zal tego, bo ogolnie rzecz biorac, formacja obronna gra bardzo przyzwoicie.

A co do sedziego jeszcze, jak tak czytam ta jego wypowiedz, to mysle sobie ze ten s****ysyn zrobil to specjalnie.Wiedzial ze przy takim wyniku, wystarczy gwizdnac raz czy dwa, w sytuacji gdzie o zadnym faulu mowy byc nie moglo , a nasi zagotuja.

KOMINEK 24.11.2008 15:01

Jakoś tak dziwnie że zawsze winni ci wioskowi a nie miastowi . A na dyskusję o kibicowaniu zapraszam tu http://www.wislakrakow.com/forum/sho...581#post633581

wolfy 24.11.2008 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 633520)
To tym bardziej...
Mógł ktoś na waszej odprawie przed meczowej powiedzieć, że sędzia jest cięty na pyskówki.

To powinien sobie ziółka zaparzyć przed meczem, albo zmienić hobby. Chcę być dobrze zrozumiany - nie popieram boiskowego chamstwa, ale prowokowanie zawodników przez arbitra psuje mecz. Można to było o wiele lepiej zrobić, a tak sędzia zbłaźnił się - i to jest ocena zarówno C+, jak i ekspertów "Szybkiej piłki".

Mam wrażenie, że Szulc chciał po prostu pokazać kto tu rządzi.
Chyba przebił nawet sędziowanie ostatniego meczu Wisły u was, a to już nie lada osiągnięcie.

nesta 24.11.2008 15:12

Bardzo dobrze zrobil Baszczynski - trudno, dostal kartke, ale przynajmniej ten kutas z Warszawy dowiedzial sie prawdy o sobie. Brawo Baszczu. Nikt nie jest robotem i kazdy ma granice wytrzymalosci jak ktos go prowokuje i w zywie oczy oszukuje.

Kamson 24.11.2008 15:17

Jak już Baszczu miał czerwień dostać to mógł mu liścia sprzedać ;)

mic 24.11.2008 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 633617)
Jak już Baszczu miał czerwień dostać to mógł mu liścia sprzedać ;)

Tak i zostac zawieszonym na pol roku. Brawo, masz wyobraznie :)

Chociaz jak Baszczu przychodzil do nas, to byl zawieszony na pare miesiecy, chyba za kopniecie sedziego

kristos 24.11.2008 15:25

Nie ma dobrego wyjścia z sytuacji.
Ani sędzia nie jest na tyle doskonały ,aby wszystko zobaczyć.
Ani też zawodnik na tyle opanowany ,by nie dać się ponieś emocjom.
Niestety większą władzę na boisku ma sędzia i zawodnicy sfrajerowali się wiedząc o tym doskonale.

kot_dżinks 24.11.2008 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 633619)
Tak i zostac zawieszonym na pol roku. Brawo, masz wyobraznie :)

Chociaz jak Baszczu przychodzil do nas, to byl zawieszony na pare miesiecy, chyba ze kopnal sedziego

Dokładnie tak, pamiętam jak dziś materiał filmowy który był pokazywany podczas informacji sportowych na prawie każdym polskim kanale. Już wtedy było wiadomo, że to niezłe ziółko =)
Na temat meczu nie będę się wypowiadał, bo chyba już wszystko zostało powiedziane.

1q2 24.11.2008 17:57

Dajcie spokoj z zalami ze ten cos krzyknal a tamten krzywo sie popatrzyl.Toz u nas niemalo wszelakiem masci krytykow co swoich wyzywaja od najgorszych(bo cos mu nie wyszlo) a co dopiero przeciwnika.

FraMat 24.11.2008 19:05

Baszczu odpocznie?
To dobrze. Na prawej stronie zagra Singlar, który nie jest stworzony na lewą obronę i meczył się tam niemiłosiernie.
Na lewo wróci Diaz i gra muzyka.
Nie mamy co prawda dobrego zastępstwa za Sobola, więc chyba :P kółeczko-Cantoro?

Lysy 24.11.2008 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matti123 (Post 633579)
Łobo wraca do formy z meczu na mecz

Przepraszam, a do czego wraca? Jakiej formy?

mic 24.11.2008 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 633742)
Przepraszam, a do czego wraca? Jakiej formy?

Pilkarskiej. Gra lepiej, chociaz jeszcze duzo mu brakuje. Ale w meczu z WKS pozytywnie zaskoczyl

3rider 24.11.2008 19:54

Litosci, Lobo zanim pierwszy raz udanie przyjal pilke , trzykrotnie mu wyskoczyla na aut jak trampkarzowi mlodszemu. Na tle Maleckiego, przyspieszenie Lobo na skrzydle jest zerowe. Przebojowosc zadna. Odbior? Gra w obronie? Ustawianie sie? Hm...

Nie zebym sie uwzial na Lobodzinskiego, widzialem go zaraz po przyjsciu do Wisly naprawde w formie. Teraz to jest cien samego siebie. Wole zawodnikow walczacych bez pardonu i zapierdzielajacych na zapalenie pluc, ktorzy w koncowce padaja z sil i dostaja zmiane w 80min niz gosci przechodzacych bez walki 3/4 meczu.

Griszka30KR 24.11.2008 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 633617)
Jak już Baszczu miał czerwień dostać to mógł mu liścia sprzedać ;)

I dostałby(w Jego przypadku chyba już dozywotnią) dyskwalifikacje.....

Kibic_1906 24.11.2008 20:11

O czym wo w ogóle mówice??Łobodziński z jego zarobkami i tym co pokazywał zanim go Wisła kupiła to powinien zapierdalać 90 min i mijać rywali jak tyczki , strzelać , CELNIE wrzucać i włączać się w grę defensywną!!A on stoi jak przygłupi i czeka aż mu z nieba spadnie!!ZERO AMBICJI , ZERO!!

tofik 24.11.2008 21:18

Liczę, że Śląsk równie udanie zaprezentuje się z pozostałymi zespołami z czuba tabeli.

Coach 24.11.2008 21:21

Przestancie najezdzac na Łobo , on sie jeszcze obroni swoja gra. Wierze w niego , wy też uwierzcie. Jak on ma grać skoro nie czuje wsparcia fanów ?

tofik - raczej powinieneś liczyć na to , że inne zespoły z czołówki też zaliczą klape tak jak my wczoraj

Kibic_1906 24.11.2008 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 633827)
Przestancie najezdzac na Łobo , on sie jeszcze obroni swoja gra. Wierze w niego , wy też uwierzcie. Jak on ma grać skoro nie czuje wsparcia fanów ?


Ale ileż można w niego wierzyć i go ciągle wspierać?Czasami świadomość że się kogoś rozczarowało wpływa znacznie lepiej niż ciągle klepanie po plecach..

Poza tym , Łobodziński nie walczy , a tego nikt nie będzie tolerował.Skoro ma gorszy okres to wszystko powinien nadrabiać AMBICJĄ i walką!

JrQ- 24.11.2008 21:42

No tak, ale moglibysmy jako kibice mu troszke pomoc?
Brawa, okrzyki, etc...

Bo dla mnie to jest czasem paranoja, np zobaczcie co sie dzieje w Arce Gdynia (Chmiest).
Tu bardziej o psychikę zaczyna chodzić...

Kibic_1906 24.11.2008 21:49

Mówcie co chcecie , jak dla mnie Łobo to pieniądze wyrzucone w błoto..

KAMIL KOSOWSKI #5#!!!

igortsw 24.11.2008 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł 76 (Post 633848)
Alu, zabieram głos pierwszy raz na tym forum, choć już od dawna je przeglądam. Jestem Wrocławianinem z krwi i kości, w moim sercu jest Śląsk od dzieciństwa, od dawna (około 15 lat) jednak kibicuję też Wisełce. Dodam jeszcze że od kilku lat niestety zmuszony jestem pracować w Warszawie i co rusz spieram się z miejscowymi w sposób bardziej lub mniej kulturalny - wszystko zależy od rozmówcy - w sprawie oczywiście supremacji Wisły w kraju. Dla mnie Biała Gwiazda jest czymś więcej niż tylko herbem zaprzyjaźnionego klubu. To dla mnie tradycja, mam ogromny szacunek dla tego klubu i wielką sympatię. Byłem we Wrocławiu na naszym meczu przyjaźni, w moim otoczeniu nie słyszałem żadnych obraźliwych komentarzy, okrzyków. Zauważ że przez spora część spotkania doping był dla Wisełki. I tak powinno być, bo w końcu jesteśmy przyjaciółmi. Jeżeli jednak spotkała Cię przykrość ze strony kilku "buraków" to w imieniu Kibiców Sląska chciałbym Cię przeprosić i zaprosić za każdym razem do ukochanego Wrocka. Mam nadzieję, że pozostaną u Ciebie te miłe wspomnienia ze spotkania, uwierz kibice Śląska przygotowywali się od dłuższego czasu na godne przyjęcie Was - naszych przyjaciół. Myślę że oprawa meczu była ciekawa a kto nie był na nim ,może obejrzeć sobie zdjęcia w internecie. Pozdrawiam serdecznie naszych Braci - Wisła z Krakowa to Śląska druga połowa !!! :)


Myśle że kolega w powyższym poście napisał to co najważniejsze, nie ma co się przejmować ludźmi małostkowymi, prawdziwi kibicice tworzą prawdziwą przyjaźń!

ŚLĄSK I WISŁA OOOOOO !!:D

WIŚLAK1981 24.11.2008 22:44

Marny Popis !!!!!
 
Wiśle potrzeba swieżych zawodników takich jak Małecki . Niestety niektóre nazwiska niestety nie graja już na miare swoich możliwosci albo niegdy nie zagrały .Trzeba zimą coś z tym zrobic bo ja niestety nie za bardzo moge sie dopatrzyc woli walik choc zdawałoby sie że system motywacji powinien miec swoje odzwierciedlenie na boisku . A jeżeli chodzi o sędxiego to nic tyklo k...... z niego !!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl