Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Grosz do grosza, czyli... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5037)

WiślakNH 14.11.2008 14:16

347,20 złotych

psikusTSW 14.11.2008 14:21

348,40 zlotych

raduś 14.11.2008 14:54

349,60 złotych

Strzala 14.11.2008 14:58

350,80 zlotych

kuba181819 14.11.2008 15:21

352,00 zlotych

w0lno. 14.11.2008 15:27

354,40 zł

Kto nie klika, ten za Craxą hej hej! :D

Furbyy 14.11.2008 16:34

355,60 ...

saklak1906 14.11.2008 16:39

356,80 pln.

trial 14.11.2008 16:51

358 złotych

Szymek_R22 14.11.2008 17:08

360,40 Polskich Nowych Złotych

igortsw 14.11.2008 17:10

361,60 (10 znaków)

wislak_92 14.11.2008 17:21

362,80
znaki

wisl@k_TS 14.11.2008 17:44

364 złotych

gooro3333 14.11.2008 17:59

365,20 Pln!!!!!!!!!!!!!!!!!

R33 14.11.2008 19:19

366,40zł

Wisła z Krakowa... to Lechii druga połowa

krzysiek85_TSW 14.11.2008 22:35

367.60 Pln :-)

Illargui 14.11.2008 23:21

368,80 pln

donPedro23 15.11.2008 00:34

370,000000

jachting 15.11.2008 00:53

371.20 zł .....

Cytat:

1. Wchodzisz na stronę:
http://www.pajacyk.pl
Klikasz na brzuszek pajacyka i jednym kliknięciem dorzucamy swoje 5gr do czyjegoś posiłku

2. Wchodzisz na stronę:
http://www.polskieserce.pl
Klikasz w 5-cio groszówkę i już gotowe.

3. Wchodzisz na stronę:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
Klikasz " DODAJ " pomiędzy dwoma serduszkami i dodajesz kolejne 5gr.

4.Wchodzisz na stronę:
http://www.okruszek.org.pl/
Klikasz " Na Chleb " i dodajesz " ustaloną przez nas sumę " 5gr.

5. Wchodzisz na stronę:
http://www.habitat.pl/banery/banner_dom.swf
Klikasz w pasek pod budową i dodajesz 1 zl

zuraw9 15.11.2008 00:58

372,40 zł.....

gackos 15.11.2008 08:40

373,60 złotych

latarnik 15.11.2008 08:43

374,80 złotych

manisnh 15.11.2008 09:02

376,00 złotych

Kamson 15.11.2008 09:56

377,20 pln

Strzala 15.11.2008 10:49

378,40zł złotych

WiślakNH 15.11.2008 11:00

379,60 złotych

Furbyy 15.11.2008 11:06

380,80 ...

Firo 15.11.2008 11:30

382....pln

WzT 15.11.2008 11:40

383,20 pln

Mario Nh 15.11.2008 12:02

384,40 złotych

_gilardino_ 15.11.2008 12:24

385,60 złotych

w0lno. 15.11.2008 12:25

386,80 zł

Klikać klikać :D

WISŁA 1906 NH 15.11.2008 12:35

389,20zł
Wszyscy klikajcie !

Illargui 15.11.2008 14:31

390,40 złotych

Ave 15.11.2008 14:39

391.60 ;] ....

olsza2 15.11.2008 14:46

392.80 złotych

boskijelonek 15.11.2008 14:46

394 złotych

grooda 15.11.2008 15:13

395.20 Pln

kuba181819 15.11.2008 15:45

396,40 złotych

donPedro23 16.11.2008 00:32

397,60....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl