Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

DYRU 09.11.2008 13:55

mnie trzyma po sobocie bleeeee :D

Gucio25 09.11.2008 15:07

mnie trzymało tylko chwilę, bo tańce + żarcie i szybko wyparowało. :)

David. 09.11.2008 15:51

A u nas na studniówce jest całkowity zakaz picia :o w związku ze stanowczym sprzeciwem rodziców, dyrekcja zdecydowała, że nawet szampana ma nie być. I albo kroi się historyczna studniówka bez nauczycieli albo picie po kątach.

Paranoja.

dj_ibutti 09.11.2008 16:02

Nooo na naszej też był "kategoryczny zakaz picia" :D

David. 09.11.2008 16:07

No dobra, ale nawet w tym roku, gdy rocznik 89' miał studniówki to dyrektor na przemówieniu mówił:
'' Wszystko jest dla ludzi, ale nie przesadźcie z napojami wyskokowymi'' a tu taki zonk.

No ale, bez alko też się można bawić, co by nie :P

rafiABG 09.11.2008 16:15

Zimaa niedługo i narty!
Gdzie według was są najlepsze stoki ? Francja czy Włochy ?

Tomek_TS 09.11.2008 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez David. (Post 626094)
No ale, bez alko też się można bawić, co by nie :P


Chyba w piaskownicy :foch:

AYALA 09.11.2008 16:16

rok temu byłem zaproszony na studniówke i też dyrektor zabronił picia to sobie pod stołem polewali, a ci co nie pili to byli nieźle naspawani

SZYMEK_TSW 09.11.2008 16:21

eeeno nie ma to jak chowanie zapasów w szkole, dzień przed i na samej studniówce wnoszenie pod kurtką, marynarką flaszek, cały klimat :D

David. 09.11.2008 16:40

Tak to ja miałem na półmetku, och gdzie się tej flaszki nie trzymało, haha ;-)

Arteka1906 09.11.2008 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez David. (Post 626084)
A u nas na studniówce jest całkowity zakaz picia :o w związku ze stanowczym sprzeciwem rodziców, dyrekcja zdecydowała, że nawet szampana ma nie być. I albo kroi się historyczna studniówka bez nauczycieli albo picie po kontach.

Paranoja.

co na to banki... ??

Gucio25 09.11.2008 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez David. (Post 626105)
Tak to ja miałem na półmetku, och gdzie się tej flaszki nie trzymało, haha ;-)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 626100)
eeeno nie ma to jak chowanie zapasów w szkole, dzień przed i na samej studniówce wnoszenie pod kurtką, marynarką flaszek, cały klimat :D

no i właśnie to wczoraj przeżyłem. :lol:
największa rozkmina - jak by tu przemycić flaszke, co w aucie była, a ochrona drzwi zamknęła i nikogo nie wpuszcza.. :D

ale studniówka bez trunków.. :|

_ukoL 09.11.2008 18:59

Cytat:

ale studniówka bez trunków.. :|
A to takie są? :lol:

South 09.11.2008 19:19

380(od osoby) za studniówkę to dużo czy mało ?

michu-k 09.11.2008 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 626171)
380(od osoby) za studniówkę to dużo czy mało ?

Bardzo dużo. 200 i 250 za odpowiednio osobę towarzyszącą i osobę ze szkoły która organizującej. A gdzie?

South 09.11.2008 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 626173)
Bardzo dużo. 200 i 250 za odpowiednio osobę za osobę towarzyszącą i osobę ze szkoły która organizującej. A gdzie?


a nawet nie wiem ,ale powiadają ,ze gdzieś gdzie jest ujowo,nie wiem czy nie jakaś sala AR czy coś takiego

michu-k 09.11.2008 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 626181)
a nawet nie wiem ,ale powiadają ,ze gdzieś gdzie jest ujowo,nie wiem czy nie jakaś sala AR czy coś takiego

No to Was chyba lekko naciągnęli :-) Z resztą to już wedle mojej opinii nie są Studniówki tylko imprezy masowe :)

Gucio25 09.11.2008 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 626162)
A to takie są? :lol:

nie..? :D
sołtys, masz już coś (kogoś) na oku? :D

WINDEK 09.11.2008 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 626171)
380(od osoby) za studniówkę to dużo czy mało ?

Yyy.. lol? A co dostaniecie jeść, pić i na czym to będzie podane? :D :shock:

Ja za siebie i partnerkę płacę łącznie 420 zł i twierdze, że to już dość sporo... W końcu trzeba sobie sprawić nowy garniak jeszcze :D Co prawda żywić nas tam będzie Wierzynek, a miejscem w którym się ta impreza odbędzie jest Sala kongresowa (?) centrum targowego na Klimeckiego, więc chyba nieźle.. :D ale 760 za studniówkę to jest najwyższa kwota jaką kiedykolwiek słyszałem!!! :foch:

michu-k 09.11.2008 20:09

Wejście, catering, garnitur, buty, buty, sukienka, fryzjerka i uj wie co jeszcze :-)

Najdroższa impreza w życiu chyba :-)

M89 09.11.2008 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 626096)
Zimaa niedługo i narty!
Gdzie według was są najlepsze stoki ? Francja czy Włochy ?

Szwajcaria... ;)

darotsok73 09.11.2008 20:12

A ja dzisiaj musiałem odwiedzić Carrefour i oczywiście rozpoczął się "Christmas", dobrze że kolęd nie puszczają(jeszcze) i mikołaje-potworki nie chodzą bo bym pewnie któremuś w ryło dał....

WINDEK 09.11.2008 20:14

Ja byłem w M1 i niestety nie poczułem Magii Świąt ;(

Piotrek1991 09.11.2008 20:41

W Galerii Krakowskiej zima niemal w pełni, jeszcze niech jakąś jebitną choinkę walną naprzeciw empiku i zrobią zimę...

South 09.11.2008 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 626201)
nie..? :D
sołtys, masz już coś (kogoś) na oku? :D


no mam ,gorzka żołądkowa miętowa albo nawet dwie ;]

Cytat:

Ja za siebie i partnerkę płacę łącznie 420 zł i twierdze, że to już dość sporo..
ja muszę zapłacić ponad pól tysiąca ...

markokrk 09.11.2008 21:03

o to macie przejeb**e ceny. Ja płaciłem 280 razem z os towarzsząca i było zajebiś**e :D:D

Gucio25 09.11.2008 21:09

marko nie chwal się. :D
to sołtys zabawisz się ostro. :D

edit: właśnie złapałem komara.. skąd te uje w listopadzie?!

janko04 09.11.2008 21:22

a ja mam bal maturalny za 4 lata :D

medyk 09.11.2008 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 626216)
A ja dzisiaj musiałem odwiedzić Carrefour i oczywiście rozpoczął się "Christmas", dobrze że kolęd nie puszczają(jeszcze) i mikołaje-potworki nie chodzą bo bym pewnie któremuś w ryło dał....

dokładnie chyba ich po.......iło..

Kamil 09.11.2008 21:41

a
Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 626171)
380(od osoby) za studniówkę to dużo czy mało ?

prze ****, ja mam 200 od osoby a i tak mi szkoda dac tyle:D

michu-k 09.11.2008 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 626262)
prze ****, ja mam 200 od osoby a i tak mi szkoda dac tyle:D

Heh, za kwotę studniówki to są 2 tygodnie ferii we dwoje albo kot sylwester. No i nie wiem czy tak nie zrobimy, bunt! :-)

South 09.11.2008 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 626262)
a
prze ****, ja mam 200 od osoby a i tak mi szkoda dac tyle:D

no mi tez szkoda ,dlatego szukam sponsorki...

Maciejo 09.11.2008 22:09

no to ładne tam są u Was kwoty.

wiem, że jestem ze wsi :P ale za swoją studniówkę w 2006 płaciłem 160zł od pary, a rok później na studniówce kobiety mojej płaciłem 200zł od pary. + alkohol, no bo jak studniówka bez choćby jednej flaszki?:shock: :foch:

fakt, że było to w szkole na jakiejś sali, ale tam odbywa się to co roku. bardzo duża aula, z balkonem, na którym siedzą nauczyciele.

no i oczywiście także i u mnie był kategoryczny zakaz wnoszenia alkoholu, ale.... no właśnie, ale co z tego :P niby niektórzy coś tam pilnowali, ale nauczyciele niektórzy byli bardziej porobieni od uczniów, więc to też trochę wyjaśnia.

Mareq 09.11.2008 22:11

Cytat:

Zimaa niedługo i narty!
Gdzie według was są najlepsze stoki ? Francja czy Włochy ?
Francja jest praktycznie perfekcyjna jeżeli chodzi o bazę narciarską :)

SZYMEK_TSW 09.11.2008 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 626262)
a
prze ****, ja mam 200 od osoby a i tak mi szkoda dac tyle:D

Kamil pomyśl ile to żubrówek ;)


aaa tak pozatym Bolec ty czasem nie za młody na studiówki ?? :D:D:D

Kamil 09.11.2008 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 626284)
Kamil pomyśl ile to żubrówek ;)


aaa tak pozatym Bolec ty czasem nie za młody na studiówki ?? :D:D:D

jezuuuu, hurtowo to ze 3 litry bedzie :D
a bolec faktycznie, za mlody lepiej niech odda ten alkohol starszym, no nie szymek?:D

ano soltys komentowalem juz, jak sie ni umi(:))) jej pic to zla jest

South 09.11.2008 22:36

żeby jeszcze ta żubrówka dobra była :foch:

SZYMEK_TSW 09.11.2008 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 626289)
a bolec faktycznie, za mlody lepiej niech odda ten alkohol starszym, no nie szymek?:D

Jak już tak rozprawia o tym i owym na forum to jak bedzię na tej Lechii niech kolegów poczęstuje i nie tylko tych z Gdańska ;)

Gucio25 09.11.2008 22:44

piniąsów brak, ledwie na meczyk się znajdą.. ;)

Kamil 09.11.2008 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 626297)
piniąsów brak, ledwie na meczyk się znajdą.. ;)

http://www.provident.pl/
:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl