Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Legia Warszawa - Wisła Kraków niedziela 26.10.2008 godz.17 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4969)

pan Dudi 25.10.2008 23:40

Pamiętajcie o zmanie czasu. Dziś w nocy cofamy wskazówki z 3 na 2.

jasnyGwint 25.10.2008 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 619438)
W meczach z Bełchatowem, Gdynią, Chorzowem i Wrocławiem stracili już 10 punktów, co będzie niezwykle trudne do odrobienia. W tym sezonie w lidze mieli tylko jeden dobry mecz. Pech w tym, że akurat przy R22 :|

My w meczach z Cracovią, Górnikiem, Lechem straciliśmy 7 punktów. Jutro kolejne punkty mogą pójść się miziać. Nie ma sensu mówić, że cos będzie ciezkie do odrobienia dopóki ktoś nie bedzie miał conajmniej 10punktówej przewagi, a na to jak na razie sie nie zanosi.

jerry.lii.lewis 26.10.2008 07:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 619502)
Pamiętajcie o zmanie czasu. Dziś w nocy cofamy wskazówki z 3 na 2.

Gratuluję celności uwagi i dobrego jej dopasowania do tematu.

Mam nadzieję, że (skandaliczna w sposobie załatwienia) kara dla Boguskiego dodatkowo napędzi Wisełkę.
Ja, bardziej niż nieobecności Boguskiego (może go ładnie zastąpić coraz lepiej grający Małecki) obawiam się o dzisiejszą formę Pawełka (żeby szmat jakichś nam nie powpuszczał, jak to ostatnio ma w zwyczaju).

pan Dudi 26.10.2008 08:23

Myślę, że dla tych, którzy jadą do Warszawy ta uwaga może być bardzo pomocna. A dla Ciebie to na pewno bez różnicy, czy siądziesz przed tv punktualnie, czy godzinę wcześniej.

lord damien 26.10.2008 09:13

wybiera się ktoś z warszawy na ten mecz? jak ktoś chce pooglądać mecz z trybun to juz za 30 zł na krytą

prober 26.10.2008 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 619503)
My w meczach z Cracovią, Górnikiem, Lechem straciliśmy 7 punktów. Jutro kolejne punkty mogą pójść się miziać. Nie ma sensu mówić, że cos będzie ciezkie do odrobienia dopóki ktoś nie bedzie miał conajmniej 10punktówej przewagi, a na to jak na razie sie nie zanosi.

Jest sens. Nie sposób porównać remisów na wyjazdach z Cracovią i Górnikiem ze straconymi punktami poznaniaków u siebie z GKS i Śląskiem czy przegranymi wyjazdami w Gdyni i Chorzowie. Idę o zakład, że Wisła w tych 4 meczach zdobędzie przynajmniej 6 pkt więcej od Kolejorza (z GKS już wygrała).

rofi 26.10.2008 10:09

Dziś Liga + Extra jest z Łazienkowskiej oby tylko ich studio nie zasłaniało naszym kibicom widoku na boisko ;) Ważne abyśmy nie stracili punktów Lech zawsze gdzieś te oczka zgubi

Ogryzek 26.10.2008 10:44

Lech gdzieś te oczka gubi ale Legia nie musi gubić. Mnie się wydaje że naszym największym rywalem o MP jest właśnie Legia i dobrze by było przynajmniej nie przegrać z nią dzisiaj. A nie zastanawiać się czy Lech zgubi albo nie zgubi....

M152T4L 26.10.2008 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 619308)
Chyba nie zrozumiałeś o co chodzi w koncepcji Beenhakkera. Ten słynny "IL" to nie jest poziom prezentowany w lidze krajowej, tylko potencjał zawodnika i umiejętność jego realizacji w meczach międzynarodowych. Zieńczuk rok temu był najlepszym graczem w ekstraklasie, ale pomimo tego prezentowana postawa w spotkaniach reprezentacji to było za mało :)

Ja ten "IL" rozumiem jako umiejętność zagrania pełnych 90 minut na równym wysokim poziomie. Czyli żeby nie było tak że powiedzmy Łobodzińskiemu na początku meczu wychodzi wszystko, a w drugiej połowie już tylko szwęda się bo już nikogo powiedzmy nie przejdzie zwodem czy nie odda celnego strzału (może to brak sił, może koncentracji, a może jeszcze coś innego).

losiu2001 26.10.2008 14:16

Jeszcze tylko 3 godzinki i jedziemy z warszafka!!

Ala1955 26.10.2008 14:44

Nie mogłam jechac na mecz do Warszawy :-/ Jak oglądam Wisełkę na boisku to się tak nie denerwuję, ale jak oglądam w tv to przechlapane - cały żołądek mam w spiralkę. No i właśnie zaczynam się denerwować. Obyśmy po meczu mieli powody do radości ....

sayek89 26.10.2008 15:31

Nie martwcie się ;) Wiślacka Brać podtrzyma nas i wygramy z Legią.

walkeroo 26.10.2008 15:36

Ja osobiscie jezeli byłbym na miejscu Skorzy....moze was to zdziwic ale atak dałbym: Brożek-Marcelo(zbudowany,silny Ledley King nie mogł go wogole powstrzymac)....

ZNAMEK 26.10.2008 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez walkeroo (Post 619646)
Ja osobiscie jezeli byłbym na miejscu Skorzy....moze was to zdziwic ale atak dałbym: Brożek-Marcelo(zbudowany,silny Ledley King nie mogł go wogole powstrzymac)....

Jesli będziemy przegrywać.... (plu, plu, odpukać w niemalowane) to na 99% wpuści go na ostatnie okolo 15 minut.

Kuciel 26.10.2008 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez walkeroo (Post 619646)
Ja osobiscie jezeli byłbym na miejscu Skorzy....moze was to zdziwic ale atak dałbym: Brożek-Marcelo(zbudowany,silny Ledley King nie mogł go wogole powstrzymac)....

na Totenhamie sie sprawdziło,szkoda ze tak pozno.

Arked 26.10.2008 16:10

Ja wystawiłbym w obronie duet Cleber - Marcelo. Głowacki jest z nami od dawna ale ciągle nie mam do niego zaufania. Ma niestety tendencję do zawalania ważnych meczów. Niedawno o tym przypomniał.

Biednie wygląda ofensywa. Na skrzydłach postawiłbym na Łobodzińskiego i Małeckiego bo Zieńczuk jest ostatnio porażająco bezproduktywny. W ataku Brożek z cofniętym Jirsakiem to jedyna sensowna opcja. Reszta standardowo.

Już nie długo przekonamy się jak widzi to Skorża. Mam złe przeczucia co do tego meczu. Obym się mylił.

EDIT:

No i jest skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Cleber, Piotr Brożek - Łobodziński, Cantoro, Sobolewski, Żieńczuk - Jirsak - Paweł Brożek.

Moim zdaniem maksymalnie zachowawczy. Nie podoba mi się to zestawienie. Gramy chyba na 0:0.

A Legia z dwoma napastnikami.

4fan_player 26.10.2008 16:38

Legia dwoma napastnikami. Trochę zaskoczyli :) Grzelak w ataku a powinien na trybunach siedzieć.

Precel z makiem 26.10.2008 16:46

http://i38.tinypic.com/2eo8yuo.jpg

w fajnym składzie gramy :lol:

dynek.pl 26.10.2008 16:49

ciekawe czy Urban nie przekombinowal probujac nas zaskoczyc ? wkrotce sie okaze :)

HEDu 26.10.2008 16:50

Ehh nie ma Małeckiego, co on musi zrobic zeby zagrac w 1 składzie ? A reszta ok.

Z reszta Legia gra 2 napastnikami, musielismy tez 2 defensywnych pomocnikow zastosowac, oni ofensywnie ustawieni, u siebie.

harthausen 26.10.2008 16:54

nic dziwnego, pewny jestem, że Skorża to przewidział. Muszą walczyć o zwycięstwo, remis to bardziej nasz sukces.
A jeśli myślą o wygranej to trudno, by się defensywnie nastawiali.

edytka:
ale obrazki z korytarza wyjściowego budujące, to przyjaciele wszyscy wręcz :)

dynek.pl 26.10.2008 16:59

ktos wie czemu kibice nasi nie dojechali jeszcze ?

wolfy 26.10.2008 17:04

Komentarz - bez komentarza...

4fan_player 26.10.2008 17:23

Znowu u nas takie bez sensowne straty piłki.

zloto 26.10.2008 17:23

Wiecie co mnie martwi, Legia nas strasznie cisnie, a nasze chlopaki nie moga na to za wiele wplynac ;/



Edit: Mario teraz popisal sie kapitalna interwencja, jezu, mariusz musi nas ratowac.

gromaders 26.10.2008 17:24

0 pomysłu na gre...

harthausen 26.10.2008 17:27

Pawełek mocarz dzisiaj :D

kpn 26.10.2008 17:27

ale nam Pawełek wyjął :O

Mareq 26.10.2008 17:30

Czemu to Cantoro krył Choto przy tym rzucie rożnym , to nie mam pojęcia ...

EDIT

Tomek & Paweł ;)
goooooooooooooooooooooooooooooooooool

zloto 26.10.2008 17:38

JEEEEEEESSSSSSSTTTTTTTTT Brozek, kocham gooooo ;DDD ;P

Padre1906 26.10.2008 17:40

Genialna akcja ;)
I jazda z nimi dalej!!!!

dynek.pl 26.10.2008 17:40

Pawel Brozek zawsze strzela na Legii :) Dobrze, ze trafil bo mogl jeszcze przyjmowac.

Pawelek jeden z bohaterow do tej pory.

edit: i **** - jak mozna taka bramke stracic ?

kpn 26.10.2008 17:42

ajaja no i wyrownali

Padre1906 26.10.2008 17:42

Cholera :/ 1-1

4fan_player 26.10.2008 17:42

Ehh taka głupia bramka stracona :(

gromaders 26.10.2008 17:43

kiedyś Włodarczyk wali nam bramy choć nie potrafił w innych meczach strzelić bramki z 2 metrów tak samo dziś, Grzelak... niech mi powie co Cleber robił...

zenobiusz27 26.10.2008 17:43

A poco Pawełek wychodził??

Krolik 26.10.2008 17:46

Grzelak Powinien Byc zdyskwalifikowany !!

jasnyGwint 26.10.2008 17:47

Nasza obrona, delikatnie mówiąc, gra straszną padake...

gromaders 26.10.2008 17:48

bardzo słaby Cleber, ja nie wiem co się z nim stało, w ogóle obrona dramat, wjeżdżają w nas


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl