Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   MRO TWSD LEAGUE - Ostatnie miejsca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4740)

Genio 25.09.2008 20:47

dzisiejsze Grand Prix rozpocznie się o 22:30

pysio 28.09.2008 11:12

witam

przypominam, że już jutro kolejny wyścig z cyklu GP, tym razem na Silverstone Circuit - GP Wielkiej Brytanii!

ps. jest szansa, że będziemy mieć nowy serwer 4mb, czyli połączenie przez hamachi może okazać się zbędne, a oznaczałoby to... 0 lagów oraz wyścig z włączoną opcją "crashed :)

Gucio25 28.09.2008 11:28

no byłoby świetnie. rozumiem, że wtedy też bolidy na trasie byłyby wyświetlane prawidłowo, wszystko tak jak jest w stanie rzeczywistym? :)

pysio 28.09.2008 11:56

no gdyby udało się już na jutro mieć ten serwer to raczej lagów powinno nie być :) ale kto to wie :)

pysio 28.09.2008 12:06

no gdyby udało się już na jutro mieć ten serwer to raczej lagów powinno nie być :) ale kto to wie :)

Gucio25 28.09.2008 12:16

no to werygut. czekamy. ;)

Genio 03.10.2008 12:32

niech osoby, ktorym nie odpowiada dzisiejszy termin wyscigu wypowiedzą sie w tym temacie, w przypadku wpisow czterech, badz wiekszej ilosci graczy, przelozymy wyscig na poniedzialek

oraz niech Sensej da znac czy bedzie mogl byc hostem [najlepiej na moje gadu gadu]

maaarcin 03.10.2008 12:33

ja byłbym za przełożeniem

wojteq_NH 03.10.2008 19:03

jaka decyzja?

Genio 03.10.2008 19:06

tylko dwóm osobom nie odpowiada dzisiejszy termin, tak wiec rozegramy to dzisiaj o 23:00

Genio 04.10.2008 00:29

potrzebuje zrzutu powyscigowego w ktorym gracz PECH i KamilBas posiadają czas stratny do lidera

Genio 04.10.2008 14:03

KamilBAS, odezwij sie do mnie na gg

Genio 06.10.2008 20:27

za godzinę, o 22:30 rozpocznie się jedenaste Grand Prix

więcej informacji na stronie ligi

Genio 12.10.2008 14:13

jak pewnie wiekszosc zauwazyla, umiescilem na stronie link odnoszacy do plikow z grą rFactor [ www........../rrff ]

podalem ją do przetestowania, a nuz wiekszosci bardziej przypadnie do gustu i nowy sezon rozgrywac bedziemy na innym silniku :)

tak to wyglada: [ http://www.youtube.com/watch?v=M5Q3WUvZrMY ]

Genio 12.10.2008 21:46

serwer na rF'ie stoi :)

Genio 13.10.2008 19:24

dzisiaj wyscig w na torze w Belgii o godzinie 22:30

Genio 16.10.2008 18:49

dzisiaj o 22.30 rozpocznie sie GP na torze Monza we Włoszech

wyscig na 27 okrazen

Genio 20.10.2008 18:32

dzisiaj o 22:30 wyścig w Singapurze

Genio 23.10.2008 20:30

za godzine rozpocznie sie Grand Prix Japonii
godzina 22:30

SZYMEK_TSW 25.10.2008 23:36

coś się stałośie i strony nie ma :(

edit:

aś musiał posta nabić :D:D po co ci ta strona dzis ?? :D

Gucio25 25.10.2008 23:39

ano. szloch x2. :)
mam nadzieje ze strona nie przepadła, tylko jakieś chwilowe problemy z serwerem.. ;)

bo lubię nabijać. :D

Bati_NS_TSW 25.10.2008 23:42

chyba obawiam sie ze cos jej dlugo nie ma ;d jak tam czekolada?

Paweł_9182 25.10.2008 23:45

dlaczego nie działa? ;(

Bati_NS_TSW 25.10.2008 23:46

pewnie miszcz Pysio nie zaplacil w sumie to sie mu nie dziwie bo po co ;p

Genio 27.10.2008 20:01

wyścig dzisiaj o 22.30 - GP Chin - Shanghai

Genio 28.10.2008 18:37

jezeli ktos posiada zrzut powyscigowy w ktorym Gucio25 nie zajął pierwszego miejsca we wczorajszym wyscigu niech mi go przesle na PW lub gadu gadu

Gucio25 28.10.2008 21:33

jak to nie zajął, jak zajął. :D

Genio 31.10.2008 14:40

wczorajsze Grand Prix Brazylii zostało przeniesione na poniedziałek [3.11] na godzinę 22.30

Genio 03.11.2008 16:25

dzisiaj odbędzie się ostatnie GP sezonu, start o godzinie 22.30

Genio 04.11.2008 19:30

w czwartek odbędzie się powtórzone GP Chin, godzina 22.30

Gucio25 04.11.2008 21:46

genio nabijacz, post pod postem. :)
a poważnie, można by tu genio napisać o lidze w rFa, żeby ludzie mogli teraz ściągnąć i już trenować. pewnie jacyś chętni się znajdą.

Paweł_9182 04.11.2008 21:52

jest już stronka dostępna rfactor twsd??

wojteq_NH 04.11.2008 22:10

ja ściągam i rozkminiam od jutra, bo lapek wraca, mam nadzieję, że będzie nowy nabór i jakiś czas dla nieobeznanych na aklimatyzcję... pozdro ;)

Genio 06.11.2008 20:29

dzisiaj, o 22.30 powtórka GP Chin

Pawlo1524 17.12.2009 15:56

Poszukuje graczy do ligi MRO
 
Witam Chciałbym was zaprosic do ligi MRO(Miniracingonline) sama gra jest bardzo fajna i wciągajaca mnie osobiście wciągneła i gram już w nią 1.5 roku i rezultaty już widać na arenie Mro obecnie jestem najlepszym polakiem grającym w to gre.. jeśli chciałbyś sprobować własnych sił w tej prestiżowej lidze zapraszam do mnie na gg:4841326 lub poprostu zarejestruj się na stronie ligi http://miniracingleague.tnb.pl/news.php wszystkie potrzebne programy znajdziecie na stronie ligi w dziale download.

shad 17.12.2009 17:54

Jeśli zebrałaby się większa ilość graczy, to można zrobić świąteczny turniej. Tradycyjny można by rzec, bo zawsze gramy czy to w literaki czy snookera ;)

Pawlo1524 18.12.2009 12:04

No dokładnie tak jak mowie gra jest bardzo fajna... tu macie link do gry http://www.miniracingonline.com/desc...?Id=1&tipo=exe jak coś gralibyśmy na programie hamachi..

Jeśli ktos jest chetny wpisywac się w tym temacie

odnawiam temat jedzi ktoś jeszcze w to gre?

Syn Kangura z 1984 05.12.2011 21:47

Nie żebym bawił się w archeologa, ale może znajdzie się ktoś kto chciałby się jeszcze w to pobawić? :D

Genio 05.12.2011 22:39

pytanie czy interesuje Cie MRO czy wyscigi bardziej zaawansowane, w ktore sie przeistoczylismy podczas zabawy :)

to drugie nadal trwa, zapraszamy

serek.c2 05.12.2011 23:13

A jeździ ktoś z Was w jakiejkolwiek lidze na simracing.pl?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl