![]() |
Cytat:
|
Co za mecz :O Szkoda tylko, że to Chelsea awansowała.
|
Dziś Liverpool, JUTRO Manchester :-)
|
Chelsea teraz pojedzie w półfinale Barcę, aby w finale dostać baty od Porto :)
|
a niektórzy pisali, że LM jest nudna i przereklamowana. A tu na dotychczas 6 spotkań 1/4, praktycznie wszystkie były ciekawe. A dwumecz Chelsea z Liverpoolem po prostu zmiażdzył.
|
Czyli w półfinale Chelsea - Barcelona... No cóż, będzie ciekawie :-) sądzę, że Barca to mimo wszystko murowany faworyt do wygranej w tym dwumeczu.
Jutro mogą być kolejne dwie niespodzianki, ale wierzę, że mimo wszystko zobaczymy kolejną bitwę o Anglię - tym razem w półfinale :P |
Oj chyba najlepszy mecz w tegorocznej LM... Takie mecze aż chce się oglądać :)
|
Naprawde świetne widowisko dzisiaj oglądalismy.
|
Nie jestem żadnym fanem żadnej z tych drużyn, takim jak Ci którzydobro angielskiej drużyny przekłada nad dobro swojej własnej (jak niektórzy "socios Barcelony") ale Chelsea nie trawię jak mało którego zespołu. Liverpool jest moim ulubionym angielskim zespołem i żałuję, że nie udało się im się strzelić jeszcze jednej bramki, bo Chelsea by się nie podniosła.
|
Jestem ciekawy kto przewidział wynik 4-4? :P
|
Cytat:
|
A szkoda, można było na Expekcie zaryzykować za 40zł. Kasę zwracali :D
|
Piękny meczyk,oby takich więcej jednakże żałuję,że to Chelsea awansowała,bo jakoś ich nie trawie.Mam nadzieje,że jutro któryś z meczy będzie chociaż w połowie tak emocjonujący jak ten dzisiejszy.:)
|
Przykład Liverpool'u jak powinno się podchodzić zmotywowanym do najważniejszych meczy. Determinacja od samego początku, walka na całego, wiara we własne możliwości - to ich uskrzydlało dzisiaj. Nie zważali na wynik pierwszego meczu, tylko robili swoje i szacun im za to. Mało która drużyna zagrałaby tak ambitnie (strach pomyśleć jakby była to któraś z polskich drużyn :P ) Nie zawsze jednak da się wygrać, czasem i przegrać przychodzi, ale jak przegrać to w pięknym stylu.
|
Porto - Manchester 5:5
Arsenal - Villareal 4:3 To by była dopiero kolejka...z resztą, dawno nie pamiętam meczu na tym szczeblu LM w którym padło 8 bramek. Tylko szkoda, ze zakonczyło się zwycięstwem Chelsea, Liverpool był jednym z moich faworytów. |
Cytat:
Rafałku mnie wystarczy jutro: Porto - MU 2:3, Arsenal - Villarreal 2:1. :-) |
Raczej Porto-MU 3:2 chciałeś powiedzieć:D
|
12 bramek w dwumeczu Chelsea-Liverpool chyba nikt nie przewidział. Zmienność sytuacji, sporo walki, sytuacji podbramkowych powodowało że mecze oglądało się z przyjemnością. Przede wszystkim drużyny pokazały że w każdym momencie trzeba walczyć i wierzyć w zwycięstwo. Jak dla mnie od finału Milan-Liverpool to było najlepsze spotkanie w LM.
|
http://forum.rojadirecta.com/viewtopic.php?t=63994
jakby ktoś chciał, to tu ma gole z meczu Chelsea 4-4 Liverpool |
Ale apropo LM chciałbym powiedzieć jeszcze słowo o komentatorach. Otóż nigdy bym nie pomyślał że będzie mi aż tak brakowało Dariusza "Marszczerano" Szpakowskiego. Nie chce mi się przytaczać wszystkich idiotycznych tekstów tego komentatora(nie wiem czy to nie jest ten sam co co tak strasznie "kocha" Wisłę), ale po prostu jak stwierdził przy stanie 2:2 że Liverpool potrzebuje wygrać 5:2 żeby awansować to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać.
|
Cytat:
|
Tak samo jak i to że Alonso z Liverpoolu jest Brazylijczykiem:lol::lol:
|
Sensacji nie było :D I Manchester, i Arsenal wygrali swoje mecze. Bramka Ronaldo naprawdę ładna,ale myślałam,że po jej strzeleniu jeszcze bardziej rzucą się do ataku. Na szczęście dowieźli zwycięstwo do końca i to się liczy :)
|
Cytat:
|
Słaba postawa United i jeszcze gorsza Porto ;]
...a liczyłem na niespodziankę. |
finał: Arsenal - Barcelona :)
mam nadzieję :) |
wszystkie gole z LM są na www.footgoals.pl
|
Cytat:
Tak! okazja do rewanzu ale wczesniej United:) |
Jeżeli MU nadal będzie w takiej formie to Arsenal może sprawić niespodziankę (na co z resztą bardzo liczę :) )
|
Dzisiaj czeka nas pierwszy półfinał czyli Barcelona - Chelsea. Jeśli ktoś ma powstrzymać Hiszpanów, to chyba tylko Hiddink :)
|
Jakie typy na dziś i jutro?? :)
ja dziś : Barca 2-0 Chelsea a jutro : MANU 2-1 Arsenal Finał : MANU - Barca i nich wygra lepszy:) |
Cytat:
Rzadko się zdarza, że kibicuję Chelsea. Dziś jest właśnie taki dzień. :) |
Barcy nie powstrzyma nikt w tym sezonie jesli beda grac "swoja" pilke
|
A ja mam nadzieję na geniusz Hiddinka i zwycięstwo Chelsea :)
|
Ja dzisiaj jestem za Barcą bo grają ładniejszą piłke
|
Nawet półfinałów wtorkowch nie ma w tvp? :shock:
Barca - Chelsea 3:0 ;) ManU - Arsenal 2:1 |
Dla mnie to jest chore, taki mecz dzisiaj zajebisty sie zapowiada a tutaj bedzie lecialo jakies m jak milosc czy inny syf..
|
Dzisiajeszy mecz jakos szczegolnie mnie nie grzeje. Stawiam 2:1 dla Barcy.
A co do jutra to bedzie ciezko ale stawiam 1:1 badz 1:0 dla... Arsenalu:) |
Cytat:
no mając w pamięci mecze z topornymi Angolami może Barcelonie byc ciezko ale licze na powtórke z poprzedniej rundy i wyjazd do Anglii w wakacyjnych nastrojach :):) |
Barcelona 2-2 Chelsea, na SB 2-1 dla Chelsea
Man Utd 1-0 Arsenal, na ES 0-0 :) Finał: CHELSEA - ManUtd, czyli wielki rewanż za zeszło roczną edycję. C'mon CHELSEA!! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl