Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

Tobi1906 14.04.2009 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rabi86 (Post 708902)
I całe szczęście, z dwojga złego już lepiej że Chelsea awansowała. Gwiazda Rafy wreszcie przyblakła.

zgadzam sie ;) Niech jeszcze jutro Porto zrobi niespodzianke i bedzie pieknie

Kamson 14.04.2009 21:38

Co za mecz :O Szkoda tylko, że to Chelsea awansowała.

Kyno 14.04.2009 21:39

Dziś Liverpool, JUTRO Manchester :-)

emj10 14.04.2009 21:40

Chelsea teraz pojedzie w półfinale Barcę, aby w finale dostać baty od Porto :)

ToTylkoJa 14.04.2009 21:41

a niektórzy pisali, że LM jest nudna i przereklamowana. A tu na dotychczas 6 spotkań 1/4, praktycznie wszystkie były ciekawe. A dwumecz Chelsea z Liverpoolem po prostu zmiażdzył.

Aro1234 14.04.2009 21:41

Czyli w półfinale Chelsea - Barcelona... No cóż, będzie ciekawie :-) sądzę, że Barca to mimo wszystko murowany faworyt do wygranej w tym dwumeczu.
Jutro mogą być kolejne dwie niespodzianki, ale wierzę, że mimo wszystko zobaczymy kolejną bitwę o Anglię - tym razem w półfinale :P

wisl@k_TS 14.04.2009 21:41

Oj chyba najlepszy mecz w tegorocznej LM... Takie mecze aż chce się oglądać :)

WislakWiDoK 14.04.2009 21:41

Naprawde świetne widowisko dzisiaj oglądalismy.

rafalek 14.04.2009 21:43

Nie jestem żadnym fanem żadnej z tych drużyn, takim jak Ci którzydobro angielskiej drużyny przekłada nad dobro swojej własnej (jak niektórzy "socios Barcelony") ale Chelsea nie trawię jak mało którego zespołu. Liverpool jest moim ulubionym angielskim zespołem i żałuję, że nie udało się im się strzelić jeszcze jednej bramki, bo Chelsea by się nie podniosła.

emj10 14.04.2009 21:43

Jestem ciekawy kto przewidział wynik 4-4? :P

ToTylkoJa 14.04.2009 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 708921)
Jestem ciekawy kto przewidział wynik 4-4? :P

sądzę, że 8 goli to nikt się nie spodziewał nawet w dwumeczu tych klubów :-p

emj10 14.04.2009 21:47

A szkoda, można było na Expekcie zaryzykować za 40zł. Kasę zwracali :D

WiślakNH 14.04.2009 21:52

Piękny meczyk,oby takich więcej jednakże żałuję,że to Chelsea awansowała,bo jakoś ich nie trawie.Mam nadzieje,że jutro któryś z meczy będzie chociaż w połowie tak emocjonujący jak ten dzisiejszy.:)

Pavay 14.04.2009 21:56

Przykład Liverpool'u jak powinno się podchodzić zmotywowanym do najważniejszych meczy. Determinacja od samego początku, walka na całego, wiara we własne możliwości - to ich uskrzydlało dzisiaj. Nie zważali na wynik pierwszego meczu, tylko robili swoje i szacun im za to. Mało która drużyna zagrałaby tak ambitnie (strach pomyśleć jakby była to któraś z polskich drużyn :P ) Nie zawsze jednak da się wygrać, czasem i przegrać przychodzi, ale jak przegrać to w pięknym stylu.

rafalek 14.04.2009 21:57

Porto - Manchester 5:5
Arsenal - Villareal 4:3

To by była dopiero kolejka...z resztą, dawno nie pamiętam meczu na tym szczeblu LM w którym padło 8 bramek. Tylko szkoda, ze zakonczyło się zwycięstwem Chelsea, Liverpool był jednym z moich faworytów.

Aro1234 14.04.2009 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pavay (Post 708937)
[...]

To właśnie ce..... angielski - zresztą najlepszy - futbol na świecie. Walka, walka i jeszcze raz walka!

Rafałku mnie wystarczy jutro: Porto - MU 2:3, Arsenal - Villarreal 2:1. :-)

Proximus 14.04.2009 22:04

Raczej Porto-MU 3:2 chciałeś powiedzieć:D

RAFi89 14.04.2009 22:05

12 bramek w dwumeczu Chelsea-Liverpool chyba nikt nie przewidział. Zmienność sytuacji, sporo walki, sytuacji podbramkowych powodowało że mecze oglądało się z przyjemnością. Przede wszystkim drużyny pokazały że w każdym momencie trzeba walczyć i wierzyć w zwycięstwo. Jak dla mnie od finału Milan-Liverpool to było najlepsze spotkanie w LM.

ToTylkoJa 14.04.2009 22:05

http://forum.rojadirecta.com/viewtopic.php?t=63994

jakby ktoś chciał, to tu ma gole z meczu Chelsea 4-4 Liverpool

Proximus 15.04.2009 01:58

Ale apropo LM chciałbym powiedzieć jeszcze słowo o komentatorach. Otóż nigdy bym nie pomyślał że będzie mi aż tak brakowało Dariusza "Marszczerano" Szpakowskiego. Nie chce mi się przytaczać wszystkich idiotycznych tekstów tego komentatora(nie wiem czy to nie jest ten sam co co tak strasznie "kocha" Wisłę), ale po prostu jak stwierdził przy stanie 2:2 że Liverpool potrzebuje wygrać 5:2 żeby awansować to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać.

Zbyychu 15.04.2009 09:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proximus (Post 708977)
Ale apropo LM chciałbym powiedzieć jeszcze słowo o komentatorach. Otóż nigdy bym nie pomyślał że będzie mi aż tak brakowało Dariusza "Marszczerano" Szpakowskiego. Nie chce mi się przytaczać wszystkich idiotycznych tekstów tego komentatora(nie wiem czy to nie jest ten sam co co tak strasznie "kocha" Wisłę), ale po prostu jak stwierdził przy stanie 2:2 że Liverpool potrzebuje wygrać 5:2 żeby awansować to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać.

i z takich właśnie powodów wolałem oglądać po chińsku.

kucharz_77 15.04.2009 09:43

Tak samo jak i to że Alonso z Liverpoolu jest Brazylijczykiem:lol::lol:

unpredictable_wislaczka 15.04.2009 21:51

Sensacji nie było :D I Manchester, i Arsenal wygrali swoje mecze. Bramka Ronaldo naprawdę ładna,ale myślałam,że po jej strzeleniu jeszcze bardziej rzucą się do ataku. Na szczęście dowieźli zwycięstwo do końca i to się liczy :)

Aro1234 15.04.2009 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 708940)
To właśnie ce..... angielski - zresztą najlepszy - futbol na świecie. Walka, walka i jeszcze raz walka!

Rafałku mnie wystarczy jutro: Porto - MU 2:3, Arsenal - Villarreal 2:1. :-)

:-) Cóż - zgodnie z moim życzeniem mamy bitwę o Anglię :-) Ale w finale chyba powtórek ani sprzed roku, ani sprzed 3 lat nie będzie...

Kyno 15.04.2009 22:46

Słaba postawa United i jeszcze gorsza Porto ;]
...a liczyłem na niespodziankę.

Proud 15.04.2009 22:52

finał: Arsenal - Barcelona :)


mam nadzieję :)

jc2007 15.04.2009 23:29

wszystkie gole z LM są na www.footgoals.pl

Tomek_TS 16.04.2009 06:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 709414)
finał: Arsenal - Barcelona :)


mam nadzieję :)


Tak! okazja do rewanzu ale wczesniej United:)

MCX 16.04.2009 10:46

Jeżeli MU nadal będzie w takiej formie to Arsenal może sprawić niespodziankę (na co z resztą bardzo liczę :) )

tofik 28.04.2009 09:09

Dzisiaj czeka nas pierwszy półfinał czyli Barcelona - Chelsea. Jeśli ktoś ma powstrzymać Hiszpanów, to chyba tylko Hiddink :)

Bartuk1906 28.04.2009 12:02

Jakie typy na dziś i jutro?? :)
ja dziś : Barca 2-0 Chelsea
a jutro : MANU 2-1 Arsenal
Finał : MANU - Barca i nich wygra lepszy:)

Krissu 28.04.2009 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 716409)
Dzisiaj czeka nas pierwszy półfinał czyli Barcelona - Chelsea. Jeśli ktoś ma powstrzymać Hiszpanów, to chyba tylko Hiddink :)

Catalunya is not Spain! :lol:


Rzadko się zdarza, że kibicuję Chelsea.
Dziś jest właśnie taki dzień. :)

diablo885 28.04.2009 12:33

Barcy nie powstrzyma nikt w tym sezonie jesli beda grac "swoja" pilke

jaitylkoja 28.04.2009 12:38

A ja mam nadzieję na geniusz Hiddinka i zwycięstwo Chelsea :)

Tylko_Wisła! 28.04.2009 12:46

Ja dzisiaj jestem za Barcą bo grają ładniejszą piłke

Kamson 28.04.2009 13:27

Nawet półfinałów wtorkowch nie ma w tvp? :shock:

Barca - Chelsea 3:0 ;)
ManU - Arsenal 2:1

diablo885 28.04.2009 13:28

Dla mnie to jest chore, taki mecz dzisiaj zajebisty sie zapowiada a tutaj bedzie lecialo jakies m jak milosc czy inny syf..

Tomek_TS 28.04.2009 13:32

Dzisiajeszy mecz jakos szczegolnie mnie nie grzeje. Stawiam 2:1 dla Barcy.

A co do jutra to bedzie ciezko ale stawiam 1:1 badz 1:0 dla... Arsenalu:)

SZYMEK_TSW 28.04.2009 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomek_TS (Post 716510)
Dzisiajeszy mecz jakos szczegolnie mnie nie grzeje

he he he :)

no mając w pamięci mecze z topornymi Angolami może Barcelonie byc ciezko ale licze na powtórke z poprzedniej rundy i wyjazd do Anglii w wakacyjnych nastrojach :):)

KacpiTSW 28.04.2009 14:42

Barcelona 2-2 Chelsea, na SB 2-1 dla Chelsea

Man Utd 1-0 Arsenal, na ES 0-0 :)

Finał:

CHELSEA - ManUtd, czyli wielki rewanż za zeszło roczną edycję. C'mon CHELSEA!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl