Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karnety 09/10 - Wiosna 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4563)

PAC 29.01.2009 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eweneme (Post 665144)
Czy przy zapisie do SKWK od razu płaci się składkę czy jakoś później? Nie to, że sępie kasę tylko jak coś to chce ją wykombinować :)

Płacisz przy zapisie.

arsfan90 29.01.2009 20:52

Już na 100% bedziemy grac na Reymonta także pozostaje nam tylko czekac na info dotyczące karnetów :D

lukasz924 30.01.2009 14:33

sparing 7.02
 
W jakiej cenie moga byc bilety na sparing 7 lutego br???

droho 30.01.2009 17:16

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5179

Tobi1906 30.01.2009 18:26

I ceny bardzo ladne :)

Naprawde ludzie nie ma co narzekac,nawet Ci ktorzy nie posiadaja karnetu.

SZYMEK_TSW 30.01.2009 18:39

Wraca złotówka od biletu dla SKWK, to cieszy ;)

Bobic 30.01.2009 19:16

A jak to jest jak np: zostanie sprzedanych 8 tyś karnetów to z nich też będzie liczona ta 1zł czy tylko od biletu??

Scarlett 30.01.2009 19:29

Mam pytanie: czy można wyrobić duplikat skradzionej karty kibica? Kupowałam wszystkie karnety od początku wprowadzenia kart chipowych (wcześniej także, ale to akurat nieistotne) i nie widzę powodu, żeby przepłacać, skoro jakiś skur*** mnie okradł.

Mario Nh 30.01.2009 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 665848)
A jak to jest jak np: zostanie sprzedanych 8 tyś karnetów to z nich też będzie liczona ta 1zł czy tylko od biletu??

Złotówka tylko od biletu. Kropla w morzu potrzeb, ale zawsze coś...

barthok 30.01.2009 20:03

Duplikat oczywiście wyrobić można i nawet powinno się, a złotówka jest tylko od bilety(nie karnetu)

skorna 30.01.2009 23:02

troche mało no ale rzeczywiscie zawsze cos a kto ma to da cos do puszki i juz cos sie uzbiera.

Dafi_91 31.01.2009 01:57

Puchar polski z Lechem też się wlicza do tego karnetu czy osobno??

element 31.01.2009 02:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez droho (Post 665782)



masz pogrubione..

Dafi_91 31.01.2009 02:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 666146)
masz pogrubione..

Wielkie dzięki nie zwróciłem uwagi;p

matern 31.01.2009 08:28

prosty wniosek trzeba brac niby drozej niz na jesien bo cena byla nie wiele wieksza a meczy o kilka wiecej ale brak karnetu = mala szansa zobaczenia derbow meczu z legia i fety ze slaskiem :) a mecze z gornikiem jaga lechem w pucharze i polonia ktora badz co badz jest wysoko tez najela do ciekwawych :)

Mario Nh 31.01.2009 09:49

Mam nadzieję że każdy kibic z sektora A i B pójdzie po rozum do głowy i jeśli zdecyduje się na wznowienie karnetu w tej rundzie to tylko na sektor E...

Żeby później nie dochodziło do nieprzyjemnych sytuacji

Sektor D tylko dla dopingujących.

Kibic_1906 31.01.2009 10:02

Ludzie MYŚLCIE coś zanim napiszecie na forum , przecież jest wszystko dokładnie napisane (nawet dla niektórych "kumatych" pogrubione):-P

lukasz924 31.01.2009 10:32

sparing
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez lukasz924 (Post 665713)
W jakiej cenie moga byc bilety na sparing 7 lutego br???


?????? jaka bedzie cena wiadomo juz cos???

Lukas_ts 31.01.2009 10:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lukasz924 (Post 666181)
?????? jaka bedzie cena wiadomo juz cos???


Jeszcze nawet nie wiadomo gdzie się mecz odbędzie na 100 % i czy będzie dostępny dla kibiców...

felipe 31.01.2009 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 665866)
Złotówka tylko od biletu. Kropla w morzu potrzeb, ale zawsze coś...

Nic za darmo. Klub i tak sobie to częściowo odbił zmniejszając ulgę na karnety dla członków SKWK ;)

Swoją droga ciekawi mnie ile w zwiazku z powyższym osób przedłuży swoje członkostwo w Stowarzyszeniu, skoro ew zniżka nie daje juz im oszczędności... Wyjdzie cała prawda, obawiam sie, że bedzie mało optymistyczna...

matern 31.01.2009 12:20

nie musisz z rodzicem jak wyrabialem to nie mialem 18 poszedlem z kserem dowodu ojca i bez problemu wyrobilem

Bronowianin 31.01.2009 15:29

Są już podane ceny i terminy sprzedaży karnetów! Początek sprzedaży (wznowienia) od 9 lutego. I żeby nie było narzekań na ceny ani żadne inne rzeczy! Cieszmy się, że zostajemy na R 22 wiosną, bo różnie to mogło się potoczyć... Według mnie kwotę 150 zł za karnet (to cena dla członków SKWK, a każdy może się jeszcze zapisać do Stowarzyszenia przed rozpoczęciem sprzedaży) może skombinować na prawdę każdy bez zbędnych narzekań! W rundzie jesiennej sprzedano ok. 6 tys. karnetów, więc teraz musi być więcej! Myślę, że na prawdę 10 tys. karnetów w rundzie wiosennej byłoby osiągalne.

A mówię to, bo zrobiłem sobie taką małą kalkulację. Mianowicie wg ostatnich doniesień mamy zostać na R 22 do końca tego sezonu, ale od jesieni mielibyśmy przenieść się tymczasowo na inny obiekt, najprawdopodobniej na Suche Stawy, w gorszym wypadku do Jaworzna bądź Sosnowca. Wiadomo że te rozwiązania są dla nas pod każdym względem niekorzystne i to co nam zostaje w tej chwili to liczyć na łut szczęścia, iż z własnego stadionu jednak nie będziemy musieli się wyprowadzać. Ale mówiąc konkretnie: stadion Hutnika - 6 tys. miejsc, stadion w Jaworznie - 7 tys. miejsc, stadion w Sosnowcu 7,5 tys. miejsc. Czyli jeśli sprzedano by przynajmniej więcej niż 7,5 tys. karnetów, a najlepiej z 10 tys., to dla zwolenników tymczasowego przeniesienia Wisły z powodu dokańczania przebudowy stadionu pojawiłby się problem... Wiadomo, że w rundzie jesiennej przyszłego sezonu te osoby musiałyby mieć jako dotychczasowi posiadacze karnetów zapewnioną możliwość wznowień i prawo do miejsca na stadionie. A żaden ze stadionów rozważanych do wynajęcia nie ma pojemności większej niż 7,5 tys. miejsc, więc trzeba by się trochę niektórym osobom nagłowić co z tym zrobić... To oczywiście tylko moje przypuszczenia i taki zwykły logiczny tok rozumowania, ale może jakos mogłoby to spowodować to, że gdyby taka sytuacja zaistniała jedynym wyjściem byłoby ułożenie harmonogramu prac na stadionie tak aby zostać tu cały czas - bo na R 22 ciągle zostałoby niemal 11 tys. miejsc na dwóch trybunach za bramkami.

Dlatego na prawdę warto się tym razem postarać szczególnie i kupić karnet! Może akurat te moje "kalkulacje" się sprawdzą... Ale warunkiem jest jak największa ilość sprzedanych karnetów!!!

Bobic 31.01.2009 15:41

Ja myslę że jesli będzie taka sytuacja to pierwszenstwo w zakupie będą mieli Ci którzy mieli karnet przez 2/3 sezony

element 31.01.2009 15:43

Lepiej żeby tych karnetów zeszło z 20 , tym samym więcej kasy pójdzie na cele kibicowskie
Zakładając że osoba bez karnetu będzie kupować bilet na każdy mecz :-)

piter19 31.01.2009 18:41

ja mam pytanie czy jesli tej rundzie mialem karnet na E a teraz chce kupić na D to moge kupować jako przedłużenie czy w wolnej sprzedazy. Jak ktos wie to na priv

MatiBKS 31.01.2009 19:28

piter19 napisał(a) :
Cytat:

ja mam pytanie czy jesli tej rundzie mialem karnet na E a teraz chce kupić na D to moge kupować jako przedłużenie czy w wolnej sprzedazy
podbijam....

Alexander94 31.01.2009 19:38

Na oficjalnej w komentarzach nt. karnetów ktoś pytał się o to samo - napisali mu, że można tego dokonać już we wznowieniach.

diablo885 31.01.2009 19:47

Bronowianin, gdzie i kiedy mozna sie zapisac do SKWK? Z gory dzieki

element 31.01.2009 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez diablo885 (Post 666480)
Bronowianin, gdzie i kiedy mozna sie zapisac do SKWK? Z gory dzieki


strona wcześniej, strona SKWK, wystarczy zajrzeć i wszystko wiesz..

Cytat:

Zapisy do SKWK/Karnety

Pragniemy Państwa poinformować iż najbliższe zapisy do SKWK odbędą się w najbliższy piątek tj. 30 stycznia.

Do Stowarzyszenia będzie się można zapisać, opłacić składki na wiosnę 2009 r. jak również odebrać naklejki do legitymacji (oraz ewentualnie KP) w restauracji „U Wiślaków” 15 minut po zakończonym spotkaniu koszykarek Wisły w Eurolidze.

Informacje dotyczące zapisów będą udzielane w przerwie meczu przed wejściem na halę.

Ponieważ szybkimi krokami zbliża się runda wiosenna Ekstraklasy pragniemy również poinformować Państwa o następujących sprawach:


*

Zakup zniżkowych karnetów będzie możliwy jedynie NA PODSTAWIE kwitów wydawanych przez SKWK przy zapisach – tzw. KP ( tym samym osoby które zapisały się do tej pory, a chcą zakupić zniżkowy karnet - proszone są o odbiór owych KP przy kolejnych zapisach, dotyczy to także osób opłacających składki poprzez wpłaty na konto)


*

Osoby wpłacające na konto SKWK przelewem muszą wziąść pod uwagę fakt iż by odebrać kwit KP uprawniający do zniżki przy zakupie karnetu musi upłynąć pewien czas (tym samym ważne jest aby przesyłać dowód wpłaty na e- mail zapisy@kibice wisly . pl tak jak podane jest to na samym końcu)

*

Ponieważ patrząc w kalendarz nie będzie wiele czasu do startu rozgrywek – pierwszy mecz Wisły w Krakowie już 4 marca z Lechem Poznań w ramach Pucharu Polski (mecz będzie objęty karnetem!) - prosimy o NIE ZWLEKANIE z opłacaniem składek lub zapisywaniem się do SKWK - tutaj chodzi nam oczywiście przede wszystkim o osoby, które oprócz członkostwa w SKWK, pragną również zakupić tańsze karenty!

*

Wszelkie pytania prosimy kierować na e-mail : zapisy@ kibice wisly . pl


Kilka słów ode mnie:

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków powinno reprezentować wszystkich którym dobro Białej Gwiazdy zależy na sercu.

W SKWK zawsze dominował nurt otwarty na ludzi - na ich pomysły, propozycje czy chęć działania.

By nie być tylko bezwiednym tłumem, dającym się manipulować, “ograniczającym” swoje przywiązanie do Trójkolorowych barw wizytą na Reymonta 22 raz na dwa tygodnie, by móc wymagać na Władzach Klubu działania pro kibicowskie, moim zdaniem, do SKWK powinno należeć kilka razy więcej osób niż obecnie (nie chcę pisać o liczbach ale jest nas mniej niż 400 osób....)

Jest nas wiele tysięcy – widać to na każdym meczu w Krakowie – pytaniem pozostaje czemu tak mało Wiślackiej Braci chce się zaangażować poprzez SKWK by podnieść jakość Armii Białej Gwiazdy – począwszy od frekwencji na meczach (u siebie i na wyjeździe), działalności ULTRAS, a skończywszy choćby na akcjach charytatywnych....


Wszystkim "wątpiącym" w SKWK pragnę zwrócić uwagę na fakt, iż Kuba Błaszczykowski pomimo tego, że niestety nie gra juz w barwach Białej Gwiazdy nadal opłaca składki członkowskie w Stowarzyszeniu uważając to również za przejaw identyfikacji z kibicami Białej Gwiazdy.

WAŻNE!

- Pragniemy również poinformować, że istnieje możliwość opłacenia składki członkowskiej poprzez wpłatę na konto SKWK nr: 69 1160 2202 0000 0000 3426 8110. W takim przypadku na blankiecie wpłaty prosimy o podanie swojego imienia, nazwiska i numeru pesel (tak by można jednoznacznie „zidentyfikować” dana osobę i uniknąć pomyłek) oraz w rubryce „tytułem wpłaty” wpisać „składka-wiosna2009”. W celu szybszej weryfikacji wpłat przez osoby odpowiedzialne za zapisy (oraz sprawniejszemu działaniu) prosimy również by potwierdzenie wpłaty w postaci skanu czy pliku*.pdf przesłać na e-mail : zapisy@ kibice wisly . pl


- Kolejny termin zapisów to sobota – 31 stycznia w godzinach od 18.00-19.00 w restauracji “U Wiślaków”

- Informacje dotyczące kolejnych terminów zapisów będą publikowane sukcesywnie na stronie www. kibice wisly . pl


BARDZO WAŻNE :

- chcemy by osoby które przynależność do SKWK chcą “połączyć” z zakupem tańszych karnetów wszelkie związane z tym sprawy uregulowały do 6 lutego!!! Dotyczy to zapisów jak i wpłat przelewem na konto. W późniejszym terminie będzie to praktycznie nie możliwe!

źródło: SKWK

Bronowianin 31.01.2009 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez diablo885 (Post 666480)
Bronowianin, gdzie i kiedy mozna sie zapisac do SKWK? Z gory dzieki

Zapisy już były dzisiaj, ale śledź stronę SKWK - tam znajdziesz na bieżąco wszystkie informacje kiedy odbywają się zapisy, w jakich godzinach i gdzie (zwykle "U Wiślaków", ewentualnie w "Jamie"). Pewnie w najbliższym czasie będzie jeszcze jakaś możliwość zapisania się do SKWK, więc czytaj informacje na stronie internetowej.

Prezydentowa 08.02.2009 11:31

Szukam osoby, która nie przedłuża karnetu na rundę wiosenną. PRIV ---> dogadamy się na pewn

piotrek1325 08.02.2009 15:46

Mam do was prośbę:
na jesień wiem że w przedsprzedaży nawet Ci którzy przedłużali mogli zakupić karnet na wolne miejsca po normalnej cenie (nie zniżkowej) czy mógłby ktoś jak będzie kupował w najbliższych dniach karnet zapytać o to czy i tym razem istnieje taka możliwość ?
Teoretycznie wiem że wolna sprzedaż jest chyba po 20 lutym, ale wiadomo że to co jest napisane czasem można ominąć ;) Z góry dziękuje i proszę o odpowiedź

wordbatata 08.02.2009 19:44

Mam pytanie od jutro mozna nabywać karnety(kontynuacja) czy może za mnie kobieta zakupic? bo mnie niestety przez 2 tygodnie nie bedzie w Krakowie ? z gory dziekuje za odpowiedz

felipe 08.02.2009 19:54

Oczywiście że może, bez problemu.

wislakdaniel 08.02.2009 22:23

A ja mam pytanie czy jak będę kupował wznowienie karnetu to czy jest jakaś szansa na to żebym dostał paragon?

Sprawa może wydawać się bardzo śmieszna,ale właśnie ten paragon osobiście będzie mi do czegoś potrzebny:>:>:>

adi23 08.02.2009 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek1325 (Post 670580)
Mam do was prośbę:
na jesień wiem że w przedsprzedaży nawet Ci którzy przedłużali mogli zakupić karnet na wolne miejsca po normalnej cenie (nie zniżkowej) czy mógłby ktoś jak będzie kupował w najbliższych dniach karnet zapytać o to czy i tym razem istnieje taka możliwość ?
Teoretycznie wiem że wolna sprzedaż jest chyba po 20 lutym, ale wiadomo że to co jest napisane czasem można ominąć ;) Z góry dziękuje i proszę o odpowiedź

Też tak kiedyś kupowałem. Pewnie i tym razem bedzie taka opcja. Jak bede WŚ to zapytam.

Adam76 08.02.2009 22:42

Karnety dla SKWK
Szanowni Państwo jutro tj. 9 lutego rozpoczyna się sprzedaż karnetów na mecze Wisły w rundzie wiosennej.

Jak wszyscy wiemy członkowie Stowarzyszenia mają możliwość zakupienia karnetów w specjalnej cenie (150zł) już od 9 lutego niezależnie czy wznawiają swój karnet czy kupują go po raz pierwszy.
Jednakże przypominamy:
  • zakup karnetu w cenie „dla SKWK” możliwy jest jedynie po OKAZANIU KWITU KP wydawanego podczas dotychczasowych zapisów,
  • NIE MA MOŻLIWOŚCI kupna karnetu w cenie „dla SKWK” nie mając kwitu KP,
  • NIE MA MOŻLIWOŚCI opłacenia składek SKWK w sklepie „Wiślacki Świat”,
  • osoby, które opłaciły kolejną składkę bądź zapisały się do Stowarzyszenia, a z jakiś przyczyn nie odebrały należnego im kwitu KP proszone są o pilny kontakt mailowy – zapisy@k i b i c e w i s l y.pl
  • Apelujemy o nie wszczynanie zamieszania podczas sprzedaży karnetów w sklepie „Wiślacki Świat” przez osoby, które by chciały „przekonywać” pracujących tam ludzi iż „są członkami SKWK ale nie mają kwitu KP”
źródło: S K W K

ja_ka_ 08.02.2009 23:21

Wszystko super jest pewne ale...
A mianowicie: po informacji na forum i stronie SKWK, że po meczu koszykarek z Sopronem będą wydawane kwity KP, okazało się, że osoba tym się zajmująca zachorowała (?), została zrobiona taka prowizoryczna wg mnie lista i poinformowano osoby, które się na niej znalazły że owa lista będzie w Wiślackicm Świecie. Przy zakupie karnetu miało nie być żadnych problemów. Mam pytanie: czy ktoś kompetentny może mi odpowiedzieć jak się to ma do rzeczywistości? Nie chce wszczynać jutro zamieszania jeśli się okaże inaczej.

Coglin 09.02.2009 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 670861)
Wszystko super jest pewne ale...
A mianowicie: po informacji na forum i stronie SKWK, że po meczu koszykarek z Sopronem będą wydawane kwity KP, okazało się, że osoba tym się zajmująca zachorowała (?), została zrobiona taka prowizoryczna wg mnie lista i poinformowano osoby, które się na niej znalazły że owa lista będzie w Wiślackicm Świecie. Przy zakupie karnetu miało nie być żadnych problemów. Mam pytanie: czy ktoś kompetentny może mi odpowiedzieć jak się to ma do rzeczywistości? Nie chce wszczynać jutro zamieszania jeśli się okaże inaczej.

z maila, ktorego dostalem: "Tak. Osoby które zgłosiły się do przedstawiciela SKWK po meczy z Sopronem wypisane kwity KP mogą odebrać w Wiślackim Świecie"

hunter 09.02.2009 12:20

Nie ma już wolnych karnetów na sektor D. To co było do wzięcia zeszło już dzisiaj. Jedyna szansa na karnet na ten sektor, to sytuacja w której ktoś z dotychczasowych karnetowiczów nie zdecyduje się na wznowienie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl