Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Euro 2008 - gr. B (grupa "polska") (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4471)

K_2 12.06.2008 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 550677)
100% zgody z Flamengistą. Sędzia wyświadczył holenderskiemu emerytowi wielką przysługę. Przecież wiadomo, że gdyby nie ten karny to powieźlibyśmy Chorwatów z 5:0, a potem to hoho, może i finał nasz.

Nic to, że nie ma żadnych schematów w grze, że obrona popełnia katastrofalne błędy, że w ataku nie potrafimy zagrać jednej składnej akcji, że na ławce, dzięki selekcji pod menadżerów, nie ma żadnego sensownego zmiennika. Winny będzie jeden-niedobry sędzia, który uwziął się na biednych Polaków.

Po tych meczach wniosek jeden. Holender nie jest w niczym lepszy niż poprzednicy. Zrobił tyle samo co Janas czy Engel. Cała jego praca to jeden wielki piar polegający na wmawianiu Pazdanom, Zachorskim czy Kokoszkom, że są wielcy. Z taką bandą piłkarskich kalek jak nasi zawodnicy, nikt nic nie zrobi. Może Rehhagael. On jedynie wie, że jak się ma drwali, to trzeba grać drewnianą piłkę, Benhałer myślał, że zrobi z nas drugą Holandię (haha).

Ogladnij sobie jeszcze raz mecz Niemcy-Polska za Janasa , o Korei i Portugalii juz pisal nie bede .Z tych slabych pilkarzy ktorych mamy i tak gramy calkiem dobrze.Jedyne zastrzezenie mozna miec do powolan (jakies Pazdany,brak Brozka itd) ,ale wole przegrac z Niemcami 0-2 po ambitnej grze ,niz to co bylo za Janasa.
Kolton cos pie*dolil o jakims przygotowaniu fizycznym ,tutaj tez mogl ktos zawinic,co oczywiscie idzie na konto Beenhakkera,ale on i tak zostanie ,nie sadze ,zeby go zwolnili.
Pozatym dopoki PZPN bedzie mafijnymi lapami nadal trzymal polska pilke to o lepszych pilkarzach mozna zapomniec , nie wiem czy z takich pilkarzy jak mamy inny trener np Guus Hiddink zrobil by cos lepszego

Gucio25 12.06.2008 22:42

paranoja - takiego sędziowania na gospodarzy w ostatnich minutach dawno nie było.
szkoda że szansa na awans ucieka nam w 93 minucie, stać byłoby nas na wygraną z Chorwacją, napewno byśmy powalczyli.

co do meczu, to początek fatalny, całkowita tragedia. ale z biegiem czasu się rozkręcaliśmy i CAŁĄ drugą połowe graliśmy dobrze, momentami bardzo dobrze, szkoda że coś nie wpadło wcześniej...

ps. ****a!

pzkwr 12.06.2008 22:43

Doceniam to, co Leo zrobił w trakcie eliminacji, ale przedwczesnie wszyscy zaczęli stawiać mu pomniki. On chyba też za bardzo uwierzył w swój geniusz (a geniuszem nie jest, jest tylko solidnym trenerem). Popełnił fatalne błędy w trakcie selekcji i podzielił kibiców - z tego co widziałem w sondażach to gdzieś ok. 50% nie chiało Rogera w kadrze. Niech wystawi w meczu z Chorwatami swoje wynalazki: Wawrzynika, Pazdana i Zahorskiego. Moim zdaniem powinien podać się do dymisji.

Bronex 12.06.2008 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 550677)
100% zgody z Flamengistą. Sędzia wyświadczył holenderskiemu emerytowi wielką przysługę. Przecież wiadomo, że gdyby nie ten karny to powieźlibyśmy Chorwatów z 5:0, a potem to hoho, może i finał nasz.

Nic to, że nie ma żadnych schematów w grze, że obrona popełnia katastrofalne błędy, że w ataku nie potrafimy zagrać jednej składnej akcji, że na ławce, dzięki selekcji pod menadżerów, nie ma żadnego sensownego zmiennika. Winny będzie jeden-niedobry sędzia, który uwziął się na biednych Polaków.

Po tych meczach wniosek jeden. Holender nie jest w niczym lepszy niż poprzednicy. Zrobił tyle samo co Janas czy Engel. Cała jego praca to jeden wielki piar polegający na wmawianiu Pazdanom, Zachorskim czy Kokoszkom, że są wielcy. Z taką bandą piłkarskich kalek jak nasi zawodnicy, nikt nic nie zrobi. Może Rehhagael. On jedynie wie, że jak się ma drwali, to trzeba grać drewnianą piłkę, Benhałer myślał, że zrobi z nas drugą Holandię (haha).

Widzisz IRMAN . Twój głos to chyba jedyny głos rozsądku w tym potoku piany bitej z nerwów , z bezradności.

Myślę ,że to o czym piszesz to wszyscy doskonale w większym lub mniejszym stopniu wiemy. Najbardziej przykre jest to ,że sędzia Webb sprawił że podstawy do samooszukiwania mamy mniejsze. Gdybyśmy to 1-0 dowieźli do końca przy tej grze to na miernotę naszych kopaczy byłoby łatwiej przymknąć oko. A tak dno dna gdzie jest ten team z eliminacji który ogrywał Portugalię !!!

Bati_NS_TSW 12.06.2008 22:44

sędzia tak bardzo w chuja nas nie zrobił. zrobiliśmy sie sami. zamiast strzelić jeszcze ze dwa gole, chyba każdy przyzna że gralismy asekuracyjnie. A to 1-0 przecież i tak nic nam praktycznie w końcowym rozrachunku nie dawało, musiało być co najmniej dwa. A co do tego sędziego. W przyrodzie nic nie ginie. Nasza brama - metrowy spalony. A karny według mnie się i tak należał bo ewidentnie ciągnął Lewandowski za koszulkę. Szkoda że w takiej niegroźnej sytuacji się to zdarzyło. Trzeba wyjść z twarzą w meczu z Chorwatami.

Kurt 12.06.2008 22:44

Paranoja, Paranoja, Paranoja takich fauli się nie gwiżdżę... nie w polu karnym...

My o tym wiemy, o tym śpiewamy żę bierzesz dychę idziesz do bramy...


Apropo Holendra, piękny PR, jak za Marcinkiewicza...
Wolę heroczne 0:1 gdzie pokazaliśmy walkę, klasę niż 0-2 bez walki...

Powołania, poziom kadry na Euro kompromitacja, choć niech zostaje, nie ma lepszej alternatywy oprócz Kasperczaka.

gigant 12.06.2008 22:44

Krew zalewa tylko dlatego, że ten angielski **** w swojej lidze nawet nie odważyłby się pomysleć o zagwizdaniu karnego. W naszej lidze taki Gilewski czy Siejewicz gwizdnąłby 8 na 10. Moglismy w drugiej połowie najebać bramek, tak jak Austriacy w pierwszej i byłoby po meczu. Szkoda tylko że najlepszy na dzień dzisiejszy środkowy obrońca, lewy pomocnik i napastnik zostali w Polsce bo Leonowi zapodali przed Euro za mocnego jointa.

coolibeer 12.06.2008 22:46

Pretensje do sędziów powinny mieć obie strony.
Z tym ,że większe Austriacy.
Bramka Rogera ze spalonego.
Początek drugiej połowy ewidentny karny po faulu Golańskiego.
Karny po faulu Lewandowskiego?
Polak faulował a tłumaczenie ,że takich fauli jest mnóstwo?
Może nie są tak ewidentne jak zapaśniczy chwyt Mariusza.

Może skończy się Leomania?

medyk 12.06.2008 22:47

http://i31.tinypic.com/118lq9x.png

Bati_NS_TSW 12.06.2008 22:48

ale Leo odmienił naszą wizję futbolu, na plus! Rzeczywiście teraz selekcja składów nie za dobra ale ogólnie jest w miarę. Czy widzieliście to co ja, że Krzynówek z większości piłek oddawał strzały, jakby za wszelką cenę chciał władować jak z Portugalią, czy Realem ?

flamengista 12.06.2008 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 550674)
gorzej z lewym obrońca bo tu mamy tylko dwóch asów: Wawrzyniak i Piotrek Brożek :/

Cóż, może trzeba było naturalizować Arboledę. Albo Mynara. Albo Edsona. Albo pojechać do Brazylii, znaleźć jakiegoś lewego obrońcę polskiego pochodzenia, wsadzić do samolotu i fiuu - prosto do Pałacu Prezydenckiego.

:-D

Oczywiście mając tak słabych piłkarzy sama gra na takiej imprezie jest sukcesem.

Co nie zmienia faktu, że graliśmy fatalnie, Leo zawalił selekcję, źle przygotował naszych kondycyjnie (kontuzje, fatalna szybkość i start do piłki). Przyznaję, myślałem że pod względem kondycyjnym nie było źle - ale okazało się, że Niemcy są bardzo słabi. A przeciętni Austriacy nas ośmieszali.

Pytam się: po co brać na imprezę takich zawodników jak Zahorski i Wawrzyniak - skoro mimo ewidentnych problemów w napadzie i na lewej obronie sobie nie pograli? Po co brać z Cypru opalającego się Piszczka, który oczywiście zaraz łapie kontuzję?

Wreszcie sprawa ostatnia. Można przegrać z Niemcami, bo mają lepszych od nas piłkarzy. Choć skoro wygrało się z galaktyczną Portugalią, to widać cuda są możliwe.

Ale zagrać tak fatalny mecz i nie wygrać ze słabeuszem - to zwyczajnie wstyd.

Ja nie zamierzam apelować o zwalnianie Leo. On i tak jest skończony, niestety. Tomaszewski, Boniek, Engel, Kolator, Apostel, Piechniczek - już się szykują, by go zgnoić. Media zrobią nagonkę na Webba, po czym znudzone znajdą nowego kozła ofiarnego.

Beenhakker widząc polskie piekiełko uniesie się honorem, poda się do dymisji i znajdzie pracę gdzie indziej.Bezrobocie mu raczej nie grozi. Boję się tylko, kto w jego miejsce. Oby Kasperczak, bo nie chcę by nam podebrano Skorżę.

Aga21 12.06.2008 22:51

to jak my wygramy z Chorwacją a Austria z Niemcami to awans?

(L) 12.06.2008 22:52

Nie dla Rogera
 
Więc tak:
1: gdyby Roger był z Wisły byście inaczej śpiewali
2: Boruc i Roger jedyni zawodnicy którzy prezentują jakiś poziom
3: Zatrzymaliście się w czasie w każdej prawie reprezentacji na EURO są zawodnicy naturalizowani
4: Ja kibic Legii i też nie specjalnie byłem za Rogerem w reprezentacji ale fakty są takie że jemu chyba bardziej zależy na grze w barwach białoczerwonych niż Żurawskiemu....
5: Jak się kibicuje reprezentacji
... najgorsze to że mamy obronę tragedie i takich zawodników jak Łapiński i Zieliński nie widać ale trzeba być dobrej myśli i wielki zawód na zawodnikach na których najbardziej liczyliśmy: Ebi, Krzynówek, Żurawski.. najbardziej szkoda Boruca bo zawsze wnosi wiele energii i serca do gry czego nie można powiedzieć o innych ...a i jeszcze Roger ale on to powinien zrezygnować z gry w naszej reprezentacji ma ambicje chłopak ale szkoda sie męczyć dla takich buraków którzy będą bardziej obrażać niż kibicować tyle w temacie

LAB 12.06.2008 22:52

ale musimy wygrac wyzej niz austria z niemcami...

ps. o czym my mowimy :lol:

Tom'ash 12.06.2008 22:54

A czy jakikolwiek trener coś tutaj zmieni? Może po prostu 90% tych piłkarzy już nie jest w stanie osiągnąć niczego ponad awans na imprezę rangi mistrzowskiej.

Luissss81 12.06.2008 22:55

Sędzia dał ciała i to bardzo .widać było że na siłę szuka sytuacji dla austrii.ale z drugiej strony zagraliśmy fatalnie.gdyby nie Boruc to 4-0 w pierwszych 25 minutach by było.i mówienie że zagraliśmy dobrze drugą połową jest nie na miejscu.brakowało i będzie brakować bardzo dużo naszym piłkarzom

Aga21 12.06.2008 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 550704)
ale musimy wygrac wyzej niz austria z niemcami...

ps. o czym my mowimy :lol:

a to nie idzie rankingiem?

wislak_olkusz 12.06.2008 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aga21 (Post 550707)
a to nie idzie rankingiem?

a skąd

no to chyba w poniedziałek będziemy wielkimi kibicami austrii :lol:

Ciekaw jestem co tu sie bedzie działo jak Polska wygra2-0 a austria 1-0 i awansujemy :)

PS. i tak, gdybyśmy wygrali z austrią musielibyśmy wygrać dwoma golami z Chorwacją...

Wojtas 12.06.2008 22:58

Karny nie karny....czarno na Bialym..

1.Jestemy razem z Austriakami najslabszymi zespolami turnieju.
2 Gramy bez zadnego sensu i ładu.Gdyby nie Boruc to bylo by 0:4 po..20 minutach gry.Kleska totalna.
3.Ta niby "selekcja " wspanialego Lea ,skonczyla sie tym ze praktycznie nie mamy zmiennikow ,nie ma w tym kraju zadnego LEWEGO OBRONCY?????
4.Co do cholery dzialo sie z obrona ????Dziura na dziurze..
5.W sumie mit Benhakkera juz upadl,ale on nic nie zrobi bo ma poprostu za slabych piłkarzy...

Bronex 12.06.2008 22:58

to jest k u r w a paradoks tego kraju 38 mln mieszkańców i niema kogo powołać na lewą obronę.

dorotja 12.06.2008 22:59

Dajcie sobie na wstrzymanie z punktowaniem sędziego. Zawalił dwa razy, przy naszym golu i austriackim karnym. Nam przecież nikt nie zabronił strzelić dwu bramek więcej (czy wcześniej pokonać Niemców), wówczas dyskusji o arbitrze by nie było. Nie byłoby jej również wtedy, gdybyśmy już po pierwszej połowie zasłużenie przegrywali ze 3:0 (dzięki, panie Boruc). Jesteśmy słabi, i tyle.

Biało - czerwone serce krwawi, rzecz jasna, smutek i złość naturalną siłą rzeczy dominują w polskich domach, również w moim, jednak zwalanie całej winy na sędziego to dziecinne tuszowanie prawdy, z którą nie chcemy się zmierzyć i przeciw której nie mamy żadnych logicznych argumentów.

Aga21 12.06.2008 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 550709)
a skąd

no to chyba w poniedziałek będziemy wielkimi kibicami austrii :lol:

Ciekaw jestem co tu sie bedzie działo jak Polska wygra2-0 a austria 1-0 i awansujemy :)

PS. i tak, gdybyśmy wygrali z austrią musielibyśmy wygrać dwoma golami z Chorwacją...

no to niech się dzieje...niech te mistrzostwa przejdą do historii :D

Kluvi 12.06.2008 23:00

a wg mnie to Leo powinien pozbyc sie tych swoich asystentów i wziąć naprawdę swoich ludzi z którymi pracował wcześniej, bo Kaczmarki, Dziekanowskie to są łoćpy i pewnie nieźle namieszali mu w głowie podczas wyboru kadry na Euro

jeżeli zostanie to mam nadzieje ze porządnie odmłodzi ten skład bo wielu graczy gra już nie 1 tak wielki turniej i znów sie spala ;/

pysio 12.06.2008 23:00

http://nasza-klasa.pl/profile/14537310 :D

BiQ83 12.06.2008 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PauL89 (Post 550684)
Wszyscy jeszcze niedawno jechali po Janasie, a za jego kadencji to przynajmniej potrafiliśmy po wielkich bojach wygrać z Austrią, która w rankingu FIFA oscyluje w granicach 100 miejsca. .

Ale w eliminacjach ,więc po ch.... to wspominasz?
----
Mecz był jaki był,kadra jest jaka jest ale sędzie spi.... nam mecz i nie ma o czym gadać.

gigant 12.06.2008 23:02

Kolesiu z Warszawy co jebie pluszaki. Popisz na swoim forum bo chyba jeszcze Kermita z siurka nie ściągłeś a tutaj jarasz się legionistami. Roger był najlepszy na boisku, Boruc super, Żurawski nie grał, a ty wyskakujesz z jakimiś chorymi jazdami. Tu sie pisze o kadrze, a nie o klubach.

BiQ83 12.06.2008 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BiQ83 (Post 550717)
Ale w eliminacjach ,więc po ch.... to wspominasz?
----
Mecz był jaki był,kadra jest jaka jest ale sędzie spi.... nam mecz i nie ma o czym gadać.

Cytat:

I raz w życiu zgadzam się z tym co powiedział nasz prezydent... Oo
ja też :) mądrze mówił :)

medyk 12.06.2008 23:05

czas zrobić czystke w reprezentacji koniec z Bąkami, Żurawiami, Krzynówkami.

pzkwr 12.06.2008 23:05

A swoją drogą to Leo zrobił dużą krzywdę Zahorskiemu i Pazdanowi, podobnie jak wcześniej Janas Rasiakowi powołując go na siłę wbrew wszystkim. Nie kopnęli nawet raz piłki a jedzie po nich pół Polski... (notabene łącznie ze mną).

pan_premier 12.06.2008 23:08

acha z jednego Leo sie nie wytłumaczy: co robi Ebi i jaką miał alternatywę dla niego nasz BÓG?

Gabri 12.06.2008 23:08

Nie ma co płakać, że sędzia skrzywdził. Prawda jest taka, że gol dla nas ze spalonego, a dla nich z wymyślonego karniaka, a więc w pomyłkach sędziowskich remis

Co do Leo, to ja mimo jego oczywistych błędów w selekcji uważam go za charyzmatycznego profesjonalistę na europejskim poziomie w przeciwieństwie do jego poprzednika i reszty trenerów w naszym kraju, którym brakuje albo umiejętności albo charyzmy. Jeśli więc PZPN będzie chciało wypierniczyć Leo to będzie to miało tylko sens gdy jego miejsce zajmie Heniek Kasperczak - jedyny człowiek, który swoimi dokonaniami, charyzmą i umiejętnościami przewyższa wszystkich rodzimych trenerów. W przeciwnym razie wyrzucenie Leo będzie tylko pustym gestem Listka dla zachowania twarzy PZPN-u.

Kijek 12.06.2008 23:11

Najlepsi na boisku - Boruc mistrzostwo swiata !! Sagan - stary zajebisty Sagan. Roger

pierwsze 25 minut kompletna zenada potem ok, druga polowa baaaardzo dobra.


Oszukali nas i tyle.

http://img207.imageshack.us/my.php?i...v336614xv4.jpg

flamengista 12.06.2008 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gabri (Post 550724)
Nie ma co płakać, że sędzia skrzywdził. Prawda jest taka, że gol dla nas ze spalonego, a dla nich z wymyślonego karniaka, a więc w pomyłkach sędziowskich remis

Nie no, chwila.

W pomyłkach nasi górą.

W złodziejstwie i rabunku bezapelacyjne zwycięstwo Austriaków.

W sumie wychodzi na remis, ale złodziejstwo pozostaje złodziejstwem. Nie nazywajmy szamba...

(L) 12.06.2008 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 550718)
Kolesiu z Warszawy co jebie pluszaki. Popisz na swoim forum bo chyba jeszcze Kermita z siurka nie ściągłeś a tutaj jarasz się legionistami. Roger był najlepszy na boisku, Boruc super, Żurawski nie grał, a ty wyskakujesz z jakimiś chorymi jazdami. Tu sie pisze o kadrze, a nie o klubach.


heh nie Legionistami tylko stwierdzam fakty a że Boruc był w Legii i kibicuje Legi a Roger jeszcze gra w Legii pewnie już nie będzie to nie moja wina.... sorry misiu zawsze się możesz jarać Dudką i jechać po innych

darotsok73 12.06.2008 23:16

Co wam się roi w móżdżkach? Walcie się od Benhakera i Rogera . Jesteśmy totalnymi słabiakami, totalnymi! Nikt , żaden Ancelotti Trapatoni ani Mourinio NIC tu nie zrobi. Polska piłka jest jak baza treningowa Wisełki -niby jest bo przecież MISTRZ ale niewidzialna, ględzić można i wyklinać na sędziów(kawał h..to fakt.) Uczyć się trzeba od lepszych i wnioski wyciągać , anie zaczynać polskie piekło. Leo wybrał z tego co miał a miał Cieniasów i widać kto gdzie gra lub nie gra, a kto siedzi na ławce, płacze i żali się na złych trenerów. Do roboty, Zamiast Leo przyjdzie Janas? Engel z synem, może Wójcik, sami amatorzy-niewypały, macie jakieś mądre pomysły?- hieny z pzpn już i tak od dawna czają się na taką posadkę. Jesteśmy 20 lat za europą i personalne czystki nic tu nie dadzą. kibice się rozpisują nie-Rogerowi itp. WIEŚNIACKA ŻENADA I BURACTWO- macie lepszych? nie,nawet niemcy i fanatyczni Turcy korzystają ze wszystkich możliwych nacji żeby wzmocnić kadrę a u nas takie wiejskie napinki... śmieszne....najpierw myśleć potem robić..

pzkwr 12.06.2008 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez (L) (Post 550728)
heh nie Legionistami tylko stwierdzam fakty a że Boruc był w Legii i kibicuje Legi a Roger jeszcze gra w Legii pewnie już nie będzie to nie moja wina.... sorry misiu zawsze się możesz jarać Dudką i jechać po innych

Błąd - w Wiśle mało kto jara się Dudką. Jaramy się Brożkiem, którego nie ma na EURO.

Bronex 12.06.2008 23:18

Dlaczego Leo nie wpuścił tych swoich zidanów Pazdana i Zahorskiego ?

Nie wiem może wyjdzie ze mnie tutaj wiślak ale uważam ,że zamiast takiego Jopa czy Zahorskiego mógł zabrać Brożka i Głowackiego. Już bezpieczniej byłoby trzymać na ławce nawet tylko w pogotowiu jak się tak uparł Leon króla strzelców który co by nie mówić strzelił te dwadzieścia parę goli niż Zahorskiego. W ogóle na początku to miałem zaufanie do Leo . Fachowiec z Holandii wie co robi? A tu widać ,że nie bardzo..

PS. No chyba ,że w meczu z Chorwacją Zahorski nas zaskoczy klasycznym hattrickiem a Pazdan przyćmi Modricia.

irman 12.06.2008 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kijek (Post 550725)
Najlepsi na boisku - Boruc mistrzostwo swiata !! Sagan - stary zajebisty Sagan. Roger


http://img207.imageshack.us/my.php?i...v336614xv4.jpg

Zapomniałeś o Wawrzyniaku. Co prawda nie grał, ale na pewno byłby zajebisty.

medyk 12.06.2008 23:18

teraz to Brożek moze byc najbardziej zadowolony.. ze nie pojechał

pysio 12.06.2008 23:18

http://bi.gazeta.pl/im/0/5308/z5308420X.jpg

nasz prezydent jest po prostu zajebisty :|


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl