![]() |
Cytat:
Kolton cos pie*dolil o jakims przygotowaniu fizycznym ,tutaj tez mogl ktos zawinic,co oczywiscie idzie na konto Beenhakkera,ale on i tak zostanie ,nie sadze ,zeby go zwolnili. Pozatym dopoki PZPN bedzie mafijnymi lapami nadal trzymal polska pilke to o lepszych pilkarzach mozna zapomniec , nie wiem czy z takich pilkarzy jak mamy inny trener np Guus Hiddink zrobil by cos lepszego |
paranoja - takiego sędziowania na gospodarzy w ostatnich minutach dawno nie było.
szkoda że szansa na awans ucieka nam w 93 minucie, stać byłoby nas na wygraną z Chorwacją, napewno byśmy powalczyli. co do meczu, to początek fatalny, całkowita tragedia. ale z biegiem czasu się rozkręcaliśmy i CAŁĄ drugą połowe graliśmy dobrze, momentami bardzo dobrze, szkoda że coś nie wpadło wcześniej... ps. ****a! |
Doceniam to, co Leo zrobił w trakcie eliminacji, ale przedwczesnie wszyscy zaczęli stawiać mu pomniki. On chyba też za bardzo uwierzył w swój geniusz (a geniuszem nie jest, jest tylko solidnym trenerem). Popełnił fatalne błędy w trakcie selekcji i podzielił kibiców - z tego co widziałem w sondażach to gdzieś ok. 50% nie chiało Rogera w kadrze. Niech wystawi w meczu z Chorwatami swoje wynalazki: Wawrzynika, Pazdana i Zahorskiego. Moim zdaniem powinien podać się do dymisji.
|
Cytat:
Myślę ,że to o czym piszesz to wszyscy doskonale w większym lub mniejszym stopniu wiemy. Najbardziej przykre jest to ,że sędzia Webb sprawił że podstawy do samooszukiwania mamy mniejsze. Gdybyśmy to 1-0 dowieźli do końca przy tej grze to na miernotę naszych kopaczy byłoby łatwiej przymknąć oko. A tak dno dna gdzie jest ten team z eliminacji który ogrywał Portugalię !!! |
sędzia tak bardzo w chuja nas nie zrobił. zrobiliśmy sie sami. zamiast strzelić jeszcze ze dwa gole, chyba każdy przyzna że gralismy asekuracyjnie. A to 1-0 przecież i tak nic nam praktycznie w końcowym rozrachunku nie dawało, musiało być co najmniej dwa. A co do tego sędziego. W przyrodzie nic nie ginie. Nasza brama - metrowy spalony. A karny według mnie się i tak należał bo ewidentnie ciągnął Lewandowski za koszulkę. Szkoda że w takiej niegroźnej sytuacji się to zdarzyło. Trzeba wyjść z twarzą w meczu z Chorwatami.
|
Paranoja, Paranoja, Paranoja takich fauli się nie gwiżdżę... nie w polu karnym...
My o tym wiemy, o tym śpiewamy żę bierzesz dychę idziesz do bramy... Apropo Holendra, piękny PR, jak za Marcinkiewicza... Wolę heroczne 0:1 gdzie pokazaliśmy walkę, klasę niż 0-2 bez walki... Powołania, poziom kadry na Euro kompromitacja, choć niech zostaje, nie ma lepszej alternatywy oprócz Kasperczaka. |
Krew zalewa tylko dlatego, że ten angielski **** w swojej lidze nawet nie odważyłby się pomysleć o zagwizdaniu karnego. W naszej lidze taki Gilewski czy Siejewicz gwizdnąłby 8 na 10. Moglismy w drugiej połowie najebać bramek, tak jak Austriacy w pierwszej i byłoby po meczu. Szkoda tylko że najlepszy na dzień dzisiejszy środkowy obrońca, lewy pomocnik i napastnik zostali w Polsce bo Leonowi zapodali przed Euro za mocnego jointa.
|
Pretensje do sędziów powinny mieć obie strony.
Z tym ,że większe Austriacy. Bramka Rogera ze spalonego. Początek drugiej połowy ewidentny karny po faulu Golańskiego. Karny po faulu Lewandowskiego? Polak faulował a tłumaczenie ,że takich fauli jest mnóstwo? Może nie są tak ewidentne jak zapaśniczy chwyt Mariusza. Może skończy się Leomania? |
|
ale Leo odmienił naszą wizję futbolu, na plus! Rzeczywiście teraz selekcja składów nie za dobra ale ogólnie jest w miarę. Czy widzieliście to co ja, że Krzynówek z większości piłek oddawał strzały, jakby za wszelką cenę chciał władować jak z Portugalią, czy Realem ?
|
Cytat:
:-D Oczywiście mając tak słabych piłkarzy sama gra na takiej imprezie jest sukcesem. Co nie zmienia faktu, że graliśmy fatalnie, Leo zawalił selekcję, źle przygotował naszych kondycyjnie (kontuzje, fatalna szybkość i start do piłki). Przyznaję, myślałem że pod względem kondycyjnym nie było źle - ale okazało się, że Niemcy są bardzo słabi. A przeciętni Austriacy nas ośmieszali. Pytam się: po co brać na imprezę takich zawodników jak Zahorski i Wawrzyniak - skoro mimo ewidentnych problemów w napadzie i na lewej obronie sobie nie pograli? Po co brać z Cypru opalającego się Piszczka, który oczywiście zaraz łapie kontuzję? Wreszcie sprawa ostatnia. Można przegrać z Niemcami, bo mają lepszych od nas piłkarzy. Choć skoro wygrało się z galaktyczną Portugalią, to widać cuda są możliwe. Ale zagrać tak fatalny mecz i nie wygrać ze słabeuszem - to zwyczajnie wstyd. Ja nie zamierzam apelować o zwalnianie Leo. On i tak jest skończony, niestety. Tomaszewski, Boniek, Engel, Kolator, Apostel, Piechniczek - już się szykują, by go zgnoić. Media zrobią nagonkę na Webba, po czym znudzone znajdą nowego kozła ofiarnego. Beenhakker widząc polskie piekiełko uniesie się honorem, poda się do dymisji i znajdzie pracę gdzie indziej.Bezrobocie mu raczej nie grozi. Boję się tylko, kto w jego miejsce. Oby Kasperczak, bo nie chcę by nam podebrano Skorżę. |
to jak my wygramy z Chorwacją a Austria z Niemcami to awans?
|
Nie dla Rogera
Więc tak:
1: gdyby Roger był z Wisły byście inaczej śpiewali 2: Boruc i Roger jedyni zawodnicy którzy prezentują jakiś poziom 3: Zatrzymaliście się w czasie w każdej prawie reprezentacji na EURO są zawodnicy naturalizowani 4: Ja kibic Legii i też nie specjalnie byłem za Rogerem w reprezentacji ale fakty są takie że jemu chyba bardziej zależy na grze w barwach białoczerwonych niż Żurawskiemu.... 5: Jak się kibicuje reprezentacji ... najgorsze to że mamy obronę tragedie i takich zawodników jak Łapiński i Zieliński nie widać ale trzeba być dobrej myśli i wielki zawód na zawodnikach na których najbardziej liczyliśmy: Ebi, Krzynówek, Żurawski.. najbardziej szkoda Boruca bo zawsze wnosi wiele energii i serca do gry czego nie można powiedzieć o innych ...a i jeszcze Roger ale on to powinien zrezygnować z gry w naszej reprezentacji ma ambicje chłopak ale szkoda sie męczyć dla takich buraków którzy będą bardziej obrażać niż kibicować tyle w temacie |
ale musimy wygrac wyzej niz austria z niemcami...
ps. o czym my mowimy :lol: |
A czy jakikolwiek trener coś tutaj zmieni? Może po prostu 90% tych piłkarzy już nie jest w stanie osiągnąć niczego ponad awans na imprezę rangi mistrzowskiej.
|
Sędzia dał ciała i to bardzo .widać było że na siłę szuka sytuacji dla austrii.ale z drugiej strony zagraliśmy fatalnie.gdyby nie Boruc to 4-0 w pierwszych 25 minutach by było.i mówienie że zagraliśmy dobrze drugą połową jest nie na miejscu.brakowało i będzie brakować bardzo dużo naszym piłkarzom
|
Cytat:
|
Cytat:
no to chyba w poniedziałek będziemy wielkimi kibicami austrii :lol: Ciekaw jestem co tu sie bedzie działo jak Polska wygra2-0 a austria 1-0 i awansujemy :) PS. i tak, gdybyśmy wygrali z austrią musielibyśmy wygrać dwoma golami z Chorwacją... |
Karny nie karny....czarno na Bialym..
1.Jestemy razem z Austriakami najslabszymi zespolami turnieju. 2 Gramy bez zadnego sensu i ładu.Gdyby nie Boruc to bylo by 0:4 po..20 minutach gry.Kleska totalna. 3.Ta niby "selekcja " wspanialego Lea ,skonczyla sie tym ze praktycznie nie mamy zmiennikow ,nie ma w tym kraju zadnego LEWEGO OBRONCY????? 4.Co do cholery dzialo sie z obrona ????Dziura na dziurze.. 5.W sumie mit Benhakkera juz upadl,ale on nic nie zrobi bo ma poprostu za slabych piłkarzy... |
to jest k u r w a paradoks tego kraju 38 mln mieszkańców i niema kogo powołać na lewą obronę.
|
Dajcie sobie na wstrzymanie z punktowaniem sędziego. Zawalił dwa razy, przy naszym golu i austriackim karnym. Nam przecież nikt nie zabronił strzelić dwu bramek więcej (czy wcześniej pokonać Niemców), wówczas dyskusji o arbitrze by nie było. Nie byłoby jej również wtedy, gdybyśmy już po pierwszej połowie zasłużenie przegrywali ze 3:0 (dzięki, panie Boruc). Jesteśmy słabi, i tyle.
Biało - czerwone serce krwawi, rzecz jasna, smutek i złość naturalną siłą rzeczy dominują w polskich domach, również w moim, jednak zwalanie całej winy na sędziego to dziecinne tuszowanie prawdy, z którą nie chcemy się zmierzyć i przeciw której nie mamy żadnych logicznych argumentów. |
Cytat:
|
a wg mnie to Leo powinien pozbyc sie tych swoich asystentów i wziąć naprawdę swoich ludzi z którymi pracował wcześniej, bo Kaczmarki, Dziekanowskie to są łoćpy i pewnie nieźle namieszali mu w głowie podczas wyboru kadry na Euro
jeżeli zostanie to mam nadzieje ze porządnie odmłodzi ten skład bo wielu graczy gra już nie 1 tak wielki turniej i znów sie spala ;/ |
|
Cytat:
---- Mecz był jaki był,kadra jest jaka jest ale sędzie spi.... nam mecz i nie ma o czym gadać. |
Kolesiu z Warszawy co jebie pluszaki. Popisz na swoim forum bo chyba jeszcze Kermita z siurka nie ściągłeś a tutaj jarasz się legionistami. Roger był najlepszy na boisku, Boruc super, Żurawski nie grał, a ty wyskakujesz z jakimiś chorymi jazdami. Tu sie pisze o kadrze, a nie o klubach.
|
Cytat:
Cytat:
|
czas zrobić czystke w reprezentacji koniec z Bąkami, Żurawiami, Krzynówkami.
|
A swoją drogą to Leo zrobił dużą krzywdę Zahorskiemu i Pazdanowi, podobnie jak wcześniej Janas Rasiakowi powołując go na siłę wbrew wszystkim. Nie kopnęli nawet raz piłki a jedzie po nich pół Polski... (notabene łącznie ze mną).
|
acha z jednego Leo sie nie wytłumaczy: co robi Ebi i jaką miał alternatywę dla niego nasz BÓG?
|
Nie ma co płakać, że sędzia skrzywdził. Prawda jest taka, że gol dla nas ze spalonego, a dla nich z wymyślonego karniaka, a więc w pomyłkach sędziowskich remis
Co do Leo, to ja mimo jego oczywistych błędów w selekcji uważam go za charyzmatycznego profesjonalistę na europejskim poziomie w przeciwieństwie do jego poprzednika i reszty trenerów w naszym kraju, którym brakuje albo umiejętności albo charyzmy. Jeśli więc PZPN będzie chciało wypierniczyć Leo to będzie to miało tylko sens gdy jego miejsce zajmie Heniek Kasperczak - jedyny człowiek, który swoimi dokonaniami, charyzmą i umiejętnościami przewyższa wszystkich rodzimych trenerów. W przeciwnym razie wyrzucenie Leo będzie tylko pustym gestem Listka dla zachowania twarzy PZPN-u. |
Najlepsi na boisku - Boruc mistrzostwo swiata !! Sagan - stary zajebisty Sagan. Roger
pierwsze 25 minut kompletna zenada potem ok, druga polowa baaaardzo dobra. Oszukali nas i tyle. http://img207.imageshack.us/my.php?i...v336614xv4.jpg |
Cytat:
W pomyłkach nasi górą. W złodziejstwie i rabunku bezapelacyjne zwycięstwo Austriaków. W sumie wychodzi na remis, ale złodziejstwo pozostaje złodziejstwem. Nie nazywajmy szamba... |
Cytat:
heh nie Legionistami tylko stwierdzam fakty a że Boruc był w Legii i kibicuje Legi a Roger jeszcze gra w Legii pewnie już nie będzie to nie moja wina.... sorry misiu zawsze się możesz jarać Dudką i jechać po innych |
Co wam się roi w móżdżkach? Walcie się od Benhakera i Rogera . Jesteśmy totalnymi słabiakami, totalnymi! Nikt , żaden Ancelotti Trapatoni ani Mourinio NIC tu nie zrobi. Polska piłka jest jak baza treningowa Wisełki -niby jest bo przecież MISTRZ ale niewidzialna, ględzić można i wyklinać na sędziów(kawał h..to fakt.) Uczyć się trzeba od lepszych i wnioski wyciągać , anie zaczynać polskie piekło. Leo wybrał z tego co miał a miał Cieniasów i widać kto gdzie gra lub nie gra, a kto siedzi na ławce, płacze i żali się na złych trenerów. Do roboty, Zamiast Leo przyjdzie Janas? Engel z synem, może Wójcik, sami amatorzy-niewypały, macie jakieś mądre pomysły?- hieny z pzpn już i tak od dawna czają się na taką posadkę. Jesteśmy 20 lat za europą i personalne czystki nic tu nie dadzą. kibice się rozpisują nie-Rogerowi itp. WIEŚNIACKA ŻENADA I BURACTWO- macie lepszych? nie,nawet niemcy i fanatyczni Turcy korzystają ze wszystkich możliwych nacji żeby wzmocnić kadrę a u nas takie wiejskie napinki... śmieszne....najpierw myśleć potem robić..
|
Cytat:
|
Dlaczego Leo nie wpuścił tych swoich zidanów Pazdana i Zahorskiego ?
Nie wiem może wyjdzie ze mnie tutaj wiślak ale uważam ,że zamiast takiego Jopa czy Zahorskiego mógł zabrać Brożka i Głowackiego. Już bezpieczniej byłoby trzymać na ławce nawet tylko w pogotowiu jak się tak uparł Leon króla strzelców który co by nie mówić strzelił te dwadzieścia parę goli niż Zahorskiego. W ogóle na początku to miałem zaufanie do Leo . Fachowiec z Holandii wie co robi? A tu widać ,że nie bardzo.. PS. No chyba ,że w meczu z Chorwacją Zahorski nas zaskoczy klasycznym hattrickiem a Pazdan przyćmi Modricia. |
Cytat:
|
teraz to Brożek moze byc najbardziej zadowolony.. ze nie pojechał
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl