Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Euro 2008 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4435)

walkeros 21.06.2008 23:21

Zachwycili Rosjanie!! Alee Gus udowadnia zee jest najlepszy czemu nie podpisalismy z nim tylko z Leo:/:)
A tak z innej beczki wyczytałem gdzies ze Leo nigdy nie wygrał z druzyna narodowa ktora prowadził na turniejach czyli zwyciestwo z Austria było by Historia:)

banasik 21.06.2008 23:33

TUrcja - Rosja - cóż to będzie za mecz ;)

Aro1234 21.06.2008 23:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 555113)
TUrcja - Rosja - cóż to będzie za mecz ;)

W tej chwili chyba jedyny słuszny po odpadnięciu najlepszych...

Wojtas 22.06.2008 00:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 555091)
Powiedzcie mi tylko czy ja naprawde widzialem Rosjan czy to byli pilkarze ktorzy byli naturalizowani i po kilkunastu opercajach plastycznych, zeby ich "wybielic"? Bo to co ogladalem dzisiaj wyszkolenie techniczne szybkosc gry, ulozenie taktyczne to po porstu tak umie grac tylko Brazylia i to ta najlepsza Brazylia.

Dodam tylko ze bylem za Holendrami ale po 3 bramce dla Rosjan cieszylem sie jak glupi, bo z taka gra Rosjanie moga sie cholernie liczyc w walce o zloto. I po raz kolejny Hiddink udowadnia ze jest najlepszym trenerem na swiecie. Amen.





Moge tylko dopisac ,ze dawno nie widzialem gry Rosjan na jakims turneju,ale to co pokazuja...to naprawde wielki szok.Skoro Grecja mogla to oni tez,byle byli tylko bardziej skuteczni.
Borek czy Boniek bez przerwy robili jakies aluzje przy tym do naszej reprezentacjii,niby nic nie mowią,a jednak to robia :D

Arszawin,Pawluchenko ...o nich beda sie niedlugo bic Arsenale i inne..mnie natomiast podoba sie gra Zirkowa,tak niepozorny a wspanialy zawodnik ,szybki dobry technicznie..

I tak ogladajac takich Rosjan ,i majac w pamieci te 3 mecze naszych Bialo-Czerwonych pomysalem "Boze to my juz nie jestemy za nimi 100 lat,ale i 200"....jak sie popatrzy jak oni biegaja,jak podaja,jak MYSLA na boisku.
Ale spokojnie my mamy Leo,100 Holednarskich Fizjologow,i Listka tak wiec byle do RPA w 2010 ,napewno bedzie lepiej....(tylko po co samych siebie oszukiwac??)

P.S Hiddink nie wzial na Euro Kerzakova..to tak jakby Benkakker Smolarka.....ktos sobie to wyobraza..

irman 22.06.2008 00:18

Po naszym cudownym występie w Euro oglądając dalszy przebieg turnieju chyba każdy porównuje sobie to co graliśmy do tego co prezenują inne ekipy. Jak dla mnie każdy kolejny mecz to pogłębiająca się kompromitacja Beenhakkera.

W ćwierćfinałach jak do tej pory wygrywają drużyny teoretycznie słabsze. Gdyby dzisiaj Ruscy przegrali z 2:0 z Holendrami, Hiddink mógłby powiedzieć (wzorem naszego Leeeeooooo), że nie mogło być lepiej, bo ma o niebo słabszych piłkarzy niż przeciwnicy. Co gorsza miałby rację, bo gdzież tu porównywać kluby w których grają i sukcesy zawodników obu drużyn. Jednak w meczu to Holendrzy byli drużyną o dwie klasy gorszą niż Ruscy. Na takich turniejach jak Euro każda drużyna powinna grać co najmniej na 100% swoich możliwości, Rosjanie grają chyba na 150%, a na ile graliśmy my? O czym tu jednak mówić. Każdy wie, że żenada w naszym wykonaniu to wina PZPN, korupcji, rasizmu na stadionach, kiboli Legii, Wisły i Jagi, ale na pewno nie szarlatana z Holandii.

Pan Jotka 22.06.2008 00:37

Ej ludzie ludzie... Co ma Beenhaker do umiejetnosci naszych pilkarzy??? Hiddink ma:
1. Graczy z SILNEJ ligii europejskiej( graja bez eliminacji do LM!)
2. Zawodnicy grajacy w rosyjksiej kadrze to ci sami ktorzy wywalczyli PUEFA
3.Zawodnicy CSKA Moskwa wywalczyli 2 lata temu PUEFA oraz Superpuchar Europy.
4. Od lat graja w lidze hiszpanskiej czy portugalskiej (wiadomo--technika a niesila razy gwalt!)z powodzeniem.
5. Wiedza po co sa na boisku.
Caly blad Beenhakera polegal na nieco chybionej selekcji. Krzynowek na EURO to wg mnie parodia. Wiedzac ze slabo gramy technicznie mogl takze lepiej przygotowac stale fragmenty gry. Ale przypominam:
Engel(swietne eliminacje) zawiodl, Janas ( tez niezle kopali w eliminacjach) zawiodl, Beenhaker zawiodl. ZCzyli trenerzy zwdoza a kopacze sa dobrzy niby tak? W grach Turcji czy Rosji widac POMYSL i CHEC WALKI. U nas nie wiele widzialem poza walka z samym soba.

irman 22.06.2008 00:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jedTS (Post 555123)
W grach Turcji czy Rosji widac POMYSL i CHEC WALKI. U nas nie wiele widzialem poza walka z samym soba.

Wymieniłeś właśnie dwa elementy za które odpowiada trener. Zgadzam się w 100%, że obydwa leżały u nas i kwiczały. Zasługa w tym właśnie tego napinacza z Trynidadu.

Jeszcze taka uwaga. Byliśmy zdecydowanie najsłabiej grającą drużyną w obronie na Euro. W meczu z Niemcami z graczy odpowiadajacych za rozbijanie ataków przeciwnika grali Boruc-Golański-Bąk-Żewłakow-Wasilewski-Dudka-Lewandowski. Odpowiednio Celtic Glasgow-Steaua Bukareszt-Austria Wiedeń-Olimpiakos Pireus-Anderlecht Bruksela-Szachtar Donieck-Wisła (podobno ma propozycje z niezłych klubów Serie A). Patrząc na powyższe widać, że teza o tym, że nasi piłkarze grają w beznadziejnych klubach i to zwykle na ławie, nie za bardzo się sprawdza, bo zdecydowana większość gra w przyzwoitych klubach grajacych regularnie w LM, a co więcej są tam podstawowymi zawodnikami. Pytanie. Czy z takich zawodników nie dało się zmontować co najmniej przyzwoitej obrony? Nie wymagam żebyśmy grali jak Rosjanie czy Holendrzy w ataku. Jednak bronić to chyba można nauczyć takich piłkarzy. A może to jednak wina PZPN i łobuzów na stadionach?

coolibeer 22.06.2008 01:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jedTS (Post 555123)
Ej ludzie ludzie... Co ma Beenhaker do umiejetnosci naszych pilkarzy??? Hiddink ma:
1. Graczy z SILNEJ ligii europejskiej( graja bez eliminacji do LM!)
2. Zawodnicy grajacy w rosyjksiej kadrze to ci sami ktorzy wywalczyli PUEFA
3.Zawodnicy CSKA Moskwa wywalczyli 2 lata temu PUEFA oraz Superpuchar Europy.
4. Od lat graja w lidze hiszpanskiej czy portugalskiej (wiadomo--technika a niesila razy gwalt!)z powodzeniem.
5. Wiedza po co sa na boisku.
Caly blad Beenhakera polegal na nieco chybionej selekcji. Krzynowek na EURO to wg mnie parodia. Wiedzac ze slabo gramy technicznie mogl takze lepiej przygotowac stale fragmenty gry. Ale przypominam:
Engel(swietne eliminacje) zawiodl, Janas ( tez niezle kopali w eliminacjach) zawiodl, Beenhaker zawiodl. ZCzyli trenerzy zwdoza a kopacze sa dobrzy niby tak? W grach Turcji czy Rosji widac POMYSL i CHEC WALKI. U nas nie wiele widzialem poza walka z samym soba.

A to ,że w zeszłym roku walczyliśmy z nimi w Moskwie i byliśmy bliżsi zwycięstwa to oczywisty przypadek.

O sile rosyjskich(ale również tureckich w mniejszym stopniu niemieckich,hiszpańskich i włoskich) klubów w dużej mierze decydują obcokrajowcy.A Rosjanie raczej wrócili do siebie i walczą o miejsce w składzie.

Dla mnie Euro 2008 dowodzi tego jak bzdurne są tezy o szkodliwości zatrudniania obcokrajowców zabierających miejsce naszym juniorom.
We wszystkich krajach których reprezentacje zakwalifikowały się do półfinałów liczbę obcokrajowców grających w klubach trzeba liczyć na setki.

Do Benhakkera pasuje powiedzenie Kazimierza Górskiego "dobry trener ale nie ma wyniku.

Awe 22.06.2008 07:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 555081)
Słyszeliście Borka? Mówił, że BOHATER ELIMINACJI Kerżakow(nie wiem jak to się pisze) został w domu. Pewnie nie miał formy. A u nas połowa składu pojechała za zasługi z kwalifikacji ( Krzynówek, Żurawski...).

Nie grają również bracia Vasili i Aleksei Berezutski (też nie wiem jak się pisze) bo sa podobno w słabej formie. A w eliminacjach grali bardzo dużo. Widać w Rosji grają Ci, którzy są w formie, a nie nazwiska.

Powiem szczerze to jestem zszokowany Arszawinem. Widziałem tylko 3 jego mecze (finał PUEFA i 2x ME) i jestem pod NIESAMOWITYM wrażeniem. Wiedziałem, że Rosjanie poszli do przodu, że mają dobrych graczy ale, że ktoś AŻ TAK dobry tam gra... I ten jego drybling. To nie są jakieś tam efekciarskie flip-flapy, ping-pongi czy inne przekładanki, ale niesamowicie szybki balans ciałem, przyspieszenie. Jak dla mnie jest w trójce najelpszych graczy Euro2008. Ale do Realu nie trafi bo wygląda jak chłop z rosyjskiego zadupia siłą oderwany od pługa :P Również boczni obrońcy imponują, szczególnie ten lewy. W ogóle to wczoraj mieliśmy momentami futbol totalny.

dorotja 22.06.2008 08:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 555140)
Powiem szczerze to jestem zszokowany Arszawinem.

Naprawdę zdumiewający gość. Dlaczego pauzował wcześniej? Coś komentator wyjaśniał, ale wczoraj chyba bardziej byłam zapatrzona niż zasłuchana :D
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 555140)
W ogóle to wczoraj mieliśmy momentami futbol totalny.

Dokładnie. Piłka - marzenie. Stawiałam na Pomarańczowych, ale po tym, co zobaczyłam w wykonaniu rosyjskiej młodziutkiej drużyny, z całego serca życzę im finału ( i tytułu, jak się da) - za styl, umiejętności i zaangażowanie. Miałam wrażenie, że oni są gotowi ducha wyzionąć za Rosję i trenera.

Takie spotkania powinny być "obowiązkową lekturą" każdego początkującego piłkarza, i każdego już grającego, który twierdzi, że nie da się lepiej i szybciej. A nasi kadrowicze powinni to oglądać codziennie.

flamengista 22.06.2008 08:46

No niestety. Fajnie się gra brazylianę, jak szybko strzela się pierwszą bramkę i gra bez presji. I to przeciwnik musi się martwić.

Zupełnie jednak inaczej się gra wtedy, gdy przeciwnik gryzie trawę, jest świetnie ustawiony taktycznie i się zwyczajnie nie boi.

Wczoraj widzieliśmy, jak wielka drużyna Rosji pokonała zgraję Holenderskich gwiazdorów. Powód klęski holenderskiej jest prosty. Holendrzy mieli na ławce selekcjonera, Ruskie trenera. To duża różnica.

Biedny Van Basten nie miał żadnego planu B. Holandia miała lekko, łatwo i pięknie dla oka pokonać Rosjan. Jedyne, co mieli wyćwiczone to stałe fragmenty gry. Jak Rosjanie wykluczyli z gry holenderskie skrzydła, Oranje grało podobny stylem jak kadra Leo - długimi podaniami do Nistelrooya.

W sytuacji, gdy nagle Holendrzy stracili bramkę przestały im wychodzić kosmiczne strzały (Snejder), a niektórym graczom zabrakło odwagi by wziąć na siebie odpowiedzialność (Van der Vart).

Van Basten był bierny na ławce, w dodatku jeśli w takim meczu nie wystawia się na podmęczonego przeciwnika Robbena, to nic dziwnego że się mecz przegrywa.


Guss Hiddink jest niesamowity. Jego drużyna była świetnie zdyscyplinowana taktycznie. Na 30 metrze ustawiono zasieki, Holendrzy mogli sobie tylko pogrywać środkiem, i to tyłem do bramki. Świetnie grali boczni pomocnicy. Rosjanie byli rewelacyjni pod względem przygotowania fizycznego. Ale najważniejsze było przygotowanie mentalne. Niejedna drużyna po bramce Nistelrooya by się załamała. W końcu Sborna przez 90 minut była drużyną zdecydowanie lepszą. Tymczasem Ruskie jeszcze bardziej się spięły i strzeliły 2 gole. Jedyne mankamenty tej drużyny to straszna nieskuteczność i słabi środkowi obrońcy. Gdyby nie to, to byłby murowany kandydat do tytułu.

Co do Lubosa Michela - nie zgadzam się z surowymi ocenami. Fakt, to był jego słaby mecz. Ale i tak pokazał klasę. Faul Ruskiego pod koniec 90 minut był i był ewidentnie na żółtą kartkę. Michel dał mu drugą żółtą, stąd czerwona. Ale gdy dowiedział się od asystenta, że piłka wyszła za boisko, to decyzję anulował. Moim zdaniem postąpił tu sprawiedliwie i wielkie brawa za to, że potrafił przyznać się do błędu.

Natomiast ewidentnym błędem było niepodyktowanie karnego dla Ruskich w dogrywce. Na szczęście nie wypaczyło to wyniku meczu. Ale faul był ewidentny.

Podsumowując - nieuczciwości nie można mu zarzucić, ale popełnił błędy. I jego szanse na sędziowanie finału (był idealnym kandydatem) znacznie zmalały.

pan_premier 22.06.2008 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 555115)
W tej chwili chyba jedyny słuszny po odpadnięciu najlepszych...

tzn. kto odpadł z najlepszych?
bo ja widze zdecydowanie ze najlepsi grają dalej.
Chyba ze najlepsi tydzień temu", a to fakt tych juz nie ma, ale wtakim razie mozna tez psioczyc, ze nei ma tez najlepszych sprzed8 miesięcy czyli nas. Cóż za niesprawiedliwosć

Co do finału: Niemcy powinni sobie z Turkami poradzić, Turcy wygrywali swe mecze bo mieli naprzeciw siebie drużyny źle zorganizowane, w których szeregi łatwo wkradał sie chaos, lub chimeryczna Chorwację.
NIemcy sa dobrze zorganizowani i wygrają.

Co do Rosji, będziemy mądrzejsi po dzisjeszym meczu, jednak na teraz to najskładnieji najmadrzej ustawiona drużyna turnieju, fo tego z wielkimi umiejątnościami niektórzych piłkarzy. Na finał powinno starczyć


A teraz cos o trenerach.
ludzi grajacych dalej ocenię, za ćwierćfinał, bo to właśnie tam musiała wyjśc ich siła
Loew- idealnie dobrana taktyka na Portugalię, zageszczenie srodka pola z silny pressingiem i Krystyna nie istniała. Twarde niemieckie warunki i po finezji Portugalczyków.
Wiadomo , ze coś za coś, wiec Portugalia miała skrzydła dla siebie, jadnak, 'dla siebie' oznaczało tylko przy ataku pozycyjnym, tak aby nie mieli miejsca i czasu na rozpędzenie sie. Portugalczyc wiec przy zagęszczonym środku grali powoli na skrzydło gdzie stojący skrzydłowy bezradnie wrzucał w pole karne, a NIemcom o to chodziło
Podstawowy błąd to przy tak grajacych NIemcach brak indywidualnych akcji własnie w bocznych sektorach z próbami wdarcia sie w pole karne

Drugi + dla Niemców za stałe fragmenty i dosrodkowania. Wiekszośc piłek bita na6-8 metr tak aby as Ricardo nie wiedział czy wyjsc czy zostać. Tzn tak zeby wyjsc musiał, ale ze względu na swe warunki do piłki nie doszedł.
Bo Ricardo zachowuje sie jakby niedawno go ktos skrócił o 20cm i zamiast stac na linii przy piłkach których nie siegnie jego coś pcha do przodu,czasm wyjdzie, czasem sie zawacha i NIemcy strzelaja dwie bramki.

Tak wiec Loew idealnie rozpracował(ale jak prosto!) Portugalię i wygrał
Dodać do tego trzeba, ze Portugalczycy to mentalnie Polacy, więc dopóki im nie zaskoczy to graja pytę i ich akcje indywidualne sa słabsze

Portugalia nia skorzystała ze środkowych niemieckich, a Lehman zadziwiajaco dobrze bronił

Hiddink:
świetnie zdawał sobie sprawę z siły Holandii z kontrataku , a takze słabosci środka obrony u siebie wiec przyjął, ze musi....atakowac:) Jednak zwróćcie uwage, że te ataki były dobrze przygotowane, srodkowi pomocnicy ciagle byli na asekuracji i zatrzymali wiele kontr holendrskich 50-70 m od swojej bramki.
Do tego niesamowity pressing i olbrzymia szybkość. a to jak wiadomo podstawa do każdej taktyki.

Holendrzy natomiast nie licząc nieudolnie wyprowadzanych kontr, za mało grali piłke z bliska w van Nistelrooya. W bo wystarczyło skierowac piłke na srodke rosyjskiej obrony i smród gwarantowany(było kilka takich zagrań, i z tegojeden rzut wolny z 17m, a gdyby tych zagrań było 20?)
Pozatym za duzo szybkich strzałów, przy słabej obronie warto wejsć w drybling, moze jaks karny by sie trafił

Ogryzek 22.06.2008 09:25

Dużo będzie zależeć kto zagra z Rosjanami w walce o finał. Jeśli Włosi - to na nich bym stawiał - starzy wyjadacze i nie pekają tak jak Portugalczycy czy Holendrzy:D

Jeśli Hiszpanie to szanse większe bedą mieć Rosjanie (pomimo porazki w fazie grupowej):D

PS
Gdyby wczoraj Wosi grali z Rosją i byli w tak słabej formie jak Holendrzy to dociągneliby to 1-1 do karnych i wygrali(odpadli) po konkursie karnych. A mieczaki holenderskie wiedząc że prawie nigdy (psychika) nie wygrali zadnego konkursu karnych pomimo braku sił próbowali wygrać mecz w dogrywce zamiast grac na czas i dostali 2 bramki...:D

PS
Van Basten to cienki trener - niczym nie zaskoczył Hiddinka....

ToTylkoJa 22.06.2008 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dorotja (Post 555146)
Naprawdę zdumiewający gość. Dlaczego pauzował wcześniej? Coś komentator wyjaśniał, ale wczoraj chyba bardziej byłam zapatrzona niż zasłuchana :D

o ile dobrze wyłapałem w czasie meczu, to dostał czerwoną kartkę w ostatnim eliminacyjnym (bodajże z Estonią) spotkaniu i musiał pauzować (mówili, że był często faulowany i w końcu nie wytrzymał i odegrał się faulem)

Ogryzek 22.06.2008 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 555166)
o ile dobrze wyłapałem w czasie meczu, to dostał czerwoną kartkę w ostatnim eliminacyjnym (bodajże z Estonią) spotkaniu i musiał pauzować (mówili, że był często faulowany i w końcu nie wytrzymał i odegrał się faulem)

Trzeba pamiętać że Rosji wypadł ich najlepszy napastnik - Paweł Pogrebniak (kontuzja) - który strzelił dla Zenita 10 bramek w pucharze UEFA.

Z nim graliby jeszcze lepiej:D

szlaQ 22.06.2008 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 555166)
o ile dobrze wyłapałem w czasie meczu, to dostał czerwoną kartkę w ostatnim eliminacyjnym (bodajże z Estonią) spotkaniu i musiał pauzować (mówili, że był często faulowany i w końcu nie wytrzymał i odegrał się faulem)

z Andorą nie Estonią

Wilku 22.06.2008 09:38

Wielkie brawa dla Rosji.

Jak pieknie widać różnice w poziomie i umiejetnościach pomiedzy "naszym" tulipanem a ich.. :/

Jak Hiszpania dzisiaj odpadnie, to życzę tytułu "matuszce" ;)

ToTylkoJa 22.06.2008 09:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 555169)
Trzeba pamiętać że Rosji wypadł ich najlepszy napastnik - Paweł Pogrebniak (kontuzja) - który strzelił dla Zenita 10 bramek w pucharze UEFA.

Z nim graliby jeszcze lepiej:D

oni mają tylu dobrych piłkarzy, że chyba trzecia reprezentacja Rosji by nas ograła.


Cytat:

z Andorą nie Estonią
całkiem możliwe, nie byłem pewny

Nergal 22.06.2008 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 555090)
Gdy w studiu wspomnieli, że Rosja to wiekowo najmłodszy zespół Euro, to pewnie była to aluzja do Leo, że nie wziął Majewskiego? Bo jak to Beenhakker powiedział, za młody... Każde zdanie Borka można podszyć pod aluzję w stosunku do Leo.

Borek nie jest najgorszy, największy **** to Kołtoń. Po prostu nie mogę słuchać pajaca kiedy on komentuje te mecze i on już wprost pije do Beenhakkera. Ot wczoraj pokazują Hiddinka obok niego dwóch ruskich i Kołtoń sie zachwyca że Hiddink ma ruskich w sztabie i im ufa a Leo woli Lindemanna....TO JEST NACIĄGANIE przez tą pieprzoną hienę dziennikarską jaką jest Kołtoń. Lindemann był na JEDNYM zgrupowaniu kadry, nie jest stałym współpracownikiem to raz a dwa to Kaczmarek, Nawałka i Dziekan to są Holendrzy?

Pod koniec meczu z Chorwacją Kołtoń mówi że trzeba wszystko ocenić na chłodno a co robi zaraz po meczu? W jakim tonie przeprowadza wywiad? To było na chłodno? W meczu Niemcy - Portugalia wchodzi Borowski który był chory na zgrupowaniu i nie było wiadomo czy zagra na Euro a Kołtoń "Loew ufa takim piłkarzom, wie że mogą się przydać w ćwierćfinale" nic a nic aluzji do sytuacji z Błaszczem. Rzygać się chce Kołtoniem i jego pseudo fachowymi komentarzami, dopierdalaniem się to wszystkiego. Beenhakker siedzi ZLE wstał to Kołtoń mówi "proszę państwa mamy Beenhakker show" no ****A MAĆ!

Szkoda trochę Holandii ale w sumie oglądając Rosję wczoraj trudno nie było z nimi sympatyzować, naprawdę grali pięknie, w tej chwili są moimi faworytami do mistrzostwa hehe a dzisiaj no cóż, sądzę że Włosi spokojnie poradzą sobie z Hiszpanią.

Awe 22.06.2008 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 555165)
Dużo będzie zależeć kto zagra z Rosjanami w walce o finał. Jeśli Włosi - to na nich bym stawiał - starzy wyjadacze i nie pekają tak jak Portugalczycy czy Holendrzy:D

Jeśli Hiszpanie to szanse większe bedą mieć Rosjanie (pomimo porazki w fazie grupowej):D

PS
Gdyby wczoraj Wosi grali z Rosją i byli w tak słabej formie jak Holendrzy to dociągneliby to 1-1 do karnych i wygrali(odpadli) po konkursie karnych. A mieczaki holenderskie wiedząc że prawie nigdy (psychika) nie wygrali zadnego konkursu karnych pomimo braku sił próbowali wygrać mecz w dogrywce zamiast grac na czas i dostali 2 bramki...:D

PS
Van Basten to cienki trener - niczym nie zaskoczył Hiddinka....

Mam podobne odczucie co do półfinałów Rosja-Włochy lub Rosja-Hiszpania. Jeśli Ruskie zagrają z Hiszpanami to powinny sobie poradzić, to drużyna dość podobna w założeniach gry do Holandii przy czym moim zdaniem ma o wiele gorszą obronę. A Włosi to, jak już pisałem, mendy. Byłem pewien, że wyrobią Rumunów i tak samo pewnie będzie z Rosją. Piękna gra Rusków, przegrana i cudowne wspomnienia z heroicznej walki ;)

Jak by awansowali Chorwaci to Niemcy by ich lekko puknęli, takie mam wrażenie. Chęć zemsty za mecz grupowy i do tego widać, że się sąsiady rozkręcają z każdym meczem (z resztą jak to zawsze Niemcy). Dwa razy z jednądrużyną na wielkim turnieju by nie przegrali. A z Turcją może być różnie :) Turcy wyjdą na mobilizacji 250% bo przecież większość z nich to Niemcy ;) Do tego ich niesamowita mentalność i możemy mieć finał Turca-Rosja. Czego z resztą sobie życzę bo Niemcy-Włochy to będzie mecz koszmar do oglądania.

kovval 22.06.2008 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nergal (Post 555206)
Borek nie jest najgorszy, największy **** to Kołtoń.

mnie wk...a z innego powodu. Ile już razy słyszałem z jego strony :"To skandal, że De Zeuw/ PZPN/ czy ktoś tam inny nie uczcili Ledwonia" Rozumie powiedzieć raz,ale słyszeć to już chyba 4 raz na początku transmisji różnych meczy to już przesada!

Tomek_TS 22.06.2008 11:47

Ma ktos moze link do bramek badz skrotu?

ToTylkoJa 22.06.2008 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kovval (Post 555222)
mnie wk...a z innego powodu. Ile już razy słyszałem z jego strony :"To skandal, że De Zeuw/ PZPN/ czy ktoś tam inny nie uczcili Ledwonia" Rozumie powiedzieć raz,ale słyszeć to już chyba 4 raz na początku transmisji różnych meczy to już przesada!

a sam Kołtoń chyba nawet nie miał czarnej wstążeczki (chyba że się mylę). Chyba PZPN nie zabronił mu jej sobie przyczepić do garniaka (ale pewnie szkoda dziurawić takie 'ubranko'). Mnie najgorzej Kołtoń wkurzał w meczu z Niemcami, gdzie na każdym kroku wychwalał Podolskiego. Gdy jakiś Polak go sfaulował, to ten kretyn mówił, że co oni z nim robią(coś w tym stylu).

A za Borkiem jakoś przepadam. Ma taki fajny specyficzny głos. Wiadomo, że nie będzie tak, że każdemu będą się podobały jego komentarze i wypowiedzi. Ale u mnie wypada na plus


Cytat:

Ma ktos moze link do bramek badz skrotu?
skrót meczu Holandia Rosja http://www.milanos.pl/video.php?cat=23&id=7950

Ogryzek 22.06.2008 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nergal (Post 555206)
Borek nie jest najgorszy, największy **** to Kołtoń. Po prostu nie mogę słuchać pajaca kiedy on komentuje te mecze i on już wprost pije do Beenhakkera. Ot wczoraj pokazują Hiddinka obok niego dwóch ruskich i Kołtoń sie zachwyca że Hiddink ma ruskich w sztabie i im ufa a Leo woli Lindemanna....TO JEST NACIĄGANIE przez tą pieprzoną hienę dziennikarską jaką jest Kołtoń. Lindemann był na JEDNYM zgrupowaniu kadry, nie jest stałym współpracownikiem to raz a dwa to Kaczmarek, Nawałka i Dziekan to są Holendrzy?

Pod koniec meczu z Chorwacją Kołtoń mówi że trzeba wszystko ocenić na chłodno a co robi zaraz po meczu? W jakim tonie przeprowadza wywiad? To było na chłodno? W meczu Niemcy - Portugalia wchodzi Borowski który był chory na zgrupowaniu i nie było wiadomo czy zagra na Euro a Kołtoń "Loew ufa takim piłkarzom, wie że mogą się przydać w ćwierćfinale" nic a nic aluzji do sytuacji z Błaszczem. Rzygać się chce Kołtoniem i jego pseudo fachowymi komentarzami, dopierdalaniem się to wszystkiego. Beenhakker siedzi ZLE wstał to Kołtoń mówi "proszę państwa mamy Beenhakker show" no ****A MAĆ!

Szkoda trochę Holandii ale w sumie oglądając Rosję wczoraj trudno nie było z nimi sympatyzować, naprawdę grali pięknie, w tej chwili są moimi faworytami do mistrzostwa hehe a dzisiaj no cóż, sądzę że Włosi spokojnie poradzą sobie z Hiszpanią.

Ja powiem od siebie - po takim obciachu na Euro gdyby sparciały Leo był Polakiem to dziennikarze by go zjedli. Przez to że jest "zachodnią" personą wielu dziennikarzy i kibiców stosuje wobec niego i tak TARYFE ULGOWĄ!!!!

PS
Pamiętasz jak prasa jebala Engela albo Janas po MŚ? A czy sparciały dziad Leo jest lepszym od nich trenerem? Nie jest jak pokazało Euro - to czego sie spodziewałeś że normalni dziennikarze bedą głaskać wielkiego holenderskiego pozera?

Hidding to jest trener - czego sie nie tknie to sukces - Korea, Australia, Rosja itd... a Leo? Szkoda pisać!!!!
A jeszcze 1,5 roku temu ruskie grały tak samo cienko jak my... gdzie jest ten progres pozerze Leo, gdzie?

Lemoniadowy Joe 22.06.2008 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nergal (Post 555206)
Borek nie jest najgorszy, największy **** to Kołtoń. Po prostu nie mogę słuchać pajaca kiedy on komentuje te mecze i on już wprost pije do Beenhakkera. Ot wczoraj pokazują Hiddinka obok niego dwóch ruskich i Kołtoń sie zachwyca że Hiddink ma ruskich w sztabie i im ufa a Leo woli Lindemanna....TO JEST NACIĄGANIE przez tą pieprzoną hienę dziennikarską jaką jest Kołtoń. Lindemann był na JEDNYM zgrupowaniu kadry, nie jest stałym współpracownikiem to raz a dwa to Kaczmarek, Nawałka i Dziekan to są Holendrzy?

Pod koniec meczu z Chorwacją Kołtoń mówi że trzeba wszystko ocenić na chłodno a co robi zaraz po meczu? W jakim tonie przeprowadza wywiad? To było na chłodno? W meczu Niemcy - Portugalia wchodzi Borowski który był chory na zgrupowaniu i nie było wiadomo czy zagra na Euro a Kołtoń "Loew ufa takim piłkarzom, wie że mogą się przydać w ćwierćfinale" nic a nic aluzji do sytuacji z Błaszczem. Rzygać się chce Kołtoniem i jego pseudo fachowymi komentarzami, dopierdalaniem się to wszystkiego. Beenhakker siedzi ZLE wstał to Kołtoń mówi "proszę państwa mamy Beenhakker show" no ****A MAĆ!

mam tak samo zdanie bo ja naprawdę rozumiem krytykę bo jest ona potrzebna ale jak ja słyszę w każdym meczu że trener X,Y,Z, robi to czy tamto a Beenhakker to robił inaczej to mnie k... strzela zaraz sie zaczną czepiać koloru krawata.

wczorajsze aluzje do Rosjan to kpina bo każdy widzi jak świetni to sa gracze każdy widzi że grają u siebie w kraju a jeszcze 10 lat temu rosyjscy piłkarze kopali gdzieś na zachodzie z dokładnie takimi samymi efektami jak nasi teraz.

poza Bońkiem i może Brzęczkiem to wszyscy ci " eksperci" to żenada szkoda że sobie jeszcze Tomaszewskiego nie wezmą ale chyba wiekowo nie pasuje. Sami nic nie osiągnęli i wielu ważnych momentach zawiedli a teraz wielcy krytycy się znaleźli

a pamięta ktoś felieton telewizyjny Szpakowskiego jak jechał po Beenhakkerze przed meczem z Portugalia(?) nawet sie pajac nie przyznał jak sie pomylił.

kch19eg 22.06.2008 13:40

No jak tak można... Bóg futbolu a oni się czepiają...
A poza tym, jeszcze bym rozumiał gdyby cały czas gadali o trenerze Czechów, albo chociażby Szwedów, a ci polscy dziennikarze gadają o trenerze reprezentacji... Polski, NIEPOJĘTE!

Lysy 22.06.2008 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kch19eg (Post 555322)
A poza tym, jeszcze bym rozumiał gdyby cały czas gadali o trenerze Czechów, albo chociażby Szwedów, a ci polscy dziennikarze gadają o trenerze reprezentacji... Polski, NIEPOJĘTE!

Niepojęte? Tak samo się oburzałeś jak porasa atakowała Engela i Janasa? Było nie było trenerów reprezentacji.... Polski. Niepojęte, że wystarczy być holendrem po sześćdziesiątce by zaskarbić sobie serca Polaków i stać się nietykalnym.

rafalek 22.06.2008 14:05

Lysy....chyba nie rozumiesz pojęcia ironia..--NIEPOJĘTE!!.

Lemoniadowy Joe 22.06.2008 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 555324)
Niepojęte? Tak samo się oburzałeś jak porasa atakowała Engela i Janasa? Było nie było trenerów reprezentacji.... Polski. Niepojęte, że wystarczy być holendrem po sześćdziesiątce by zaskarbić sobie serca Polaków i stać się nietykalnym.

tylko ja odróżniam konstruktywną krytykę od przypierdalania sie do wszystkiego szczurków z Polsatu i widzę że wielu ma podobne zdanie, ja odnoszę nawet wrażenie że oni tam nawet to lubią.

i za Janasa czy Engela niech sie każdy z osobna tłumaczy ja na gorąco tez chciałem ich zwolnienia ale zaraz przyznawałem że Engel zrobił historyczny awans a Janas potrafił wszystkie mecze ze słabszymi przeciwnikami wygrywać co też jest sztuką.

Pan Jotka 22.06.2008 14:15

[QUOTE=coolibeer;555128]A to ,że w zeszłym roku walczyliśmy z nimi w Moskwie i byliśmy bliżsi zwycięstwa to oczywisty przypadek.

O sile rosyjskich(ale również tureckich w mniejszym stopniu niemieckich,hiszpańskich i włoskich) klubów w dużej mierze decydują obcokrajowcy.A Rosjanie raczej wrócili do siebie i walczą o miejsce w składzie.
QUOTE]

A to ze byl to mecz TOWARSZYSKI nie ma znaczenia? Bo zauwazylkem ze w meczach o stawke dajemy DUPY a jestesmy krolami meczy towarzyskich.
Jezeli o sile rosyjskich klubow swiadcza obcokrajowcy to odpowiedz laskawie kto decyduje o sile klubow angielskich... Skonczcie pieprzyc. Nasi kopacze jada do zachodnich lig i na tym sie konczy kariera. Zewlakow to chyba jedyny pilkarz ktory buduje kariere. Reszta zbiera ochlapy i sluch po nich ginie.

Nergal 22.06.2008 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 555293)
Ja powiem od siebie - po takim obciachu na Euro gdyby sparciały Leo był Polakiem to dziennikarze by go zjedli. Przez to że jest "zachodnią" personą wielu dziennikarzy i kibiców stosuje wobec niego i tak TARYFE ULGOWĄ!!!!

PS
Pamiętasz jak prasa jebala Engela albo Janas po MŚ? A czy sparciały dziad Leo jest lepszym od nich trenerem? Nie jest jak pokazało Euro - to czego sie spodziewałeś że normalni dziennikarze bedą głaskać wielkiego holenderskiego pozera?

Hidding to jest trener - czego sie nie tknie to sukces - Korea, Australia, Rosja itd... a Leo? Szkoda pisać!!!!
A jeszcze 1,5 roku temu ruskie grały tak samo cienko jak my... gdzie jest ten progres pozerze Leo, gdzie?

NIe chodzi mi o to że nie można tknąć Beenhakkera, pewnie że można sie dopieprzyć do kilkua spraw ale zachowajmy w tym umiar. Odpadła Szwecja, Francja, Czechy zespoły z potencjałem na półfinał i nikt nigdzie nie ścina głów a u nas pseudo-dziennikarze wykorzystują każdą nadarzająca sie okazje żeby się przy.......ić do czegokolwiek.

Popatrzmy gdzie jest nasza liga, jest zdecydowanie słabsza od każdej z lig krajów grających na ME, w jakich klubach nasi czołowi piłkarze grają a w większości grzeją ławy, mimo że nie są to wcale czołowe ekipy Europy. Można się uczepić że nie było Brożka, Jelenia czy Głowy ale z wielką dozą prawdopodobieństwa można również założyć że Ci piłkarze w niewielki sposób zmienili by obraz tej reprezentacji a już napewno nie przyczyniliby się do wyjścia z grupy bo NIemcy i Chorwaci są poprostu lepsi.

Doskonale wszyscy wiemy że problem polskiej piłki nie leży w Beenhakkerze czy ilości jego holenderskich współpracowników a już napewno nie w obecności czy jej braku w kadrze Brożka czy Jelenia tylko lezy on zupełnie gdzie indziej. Być może jesteśmy w 16 najlepszych reprezentacji Europy ale napewno nie jesteśmy w czołowej 8 a ta krytyka przybiera rozmiary jakbyśmy imeli potencjał na złoty medal a wrócili z 1 punktem.

Błaszczu z kontuzją grając zapewne nie cały ostatni mecz z Chorwacja by coś zmienił? NIE a tu jest problem o randze narodowej dla fachowców Polsatu bo ten zapewne w pojednke by rozniósł Chorwatów.

Bądzmy poważni w tej krytyce i zachowajmy zdrowy rozsądek, nasza piłka jest tam gdzie jest i nie oszukujmy się że gdyby zamiast Lindemann'a był Szul czy prof. Żołądz a zamiast Piszczka Brożek a za Jopa Głowa to nagle byśmy Europe zawojowali, nie w tym rzecz, szkoda tylko że "fachowcy" polsatu nie potrafią tego dostrzec.

Ogryzek 22.06.2008 15:03

Tak a propo cudzoziemcy w lidze a siła danej reprezentacji....

Anglia - wiadomo dno ale tam nie uswiadczysz młodego Anglika w składzie za to stada młodych Francuzów czy Portugalczyków...
A Rosja? też mieli ten problem ale Hiddink postawił sprawę jasno..

Cytując...
"Gdy Holender oburzył się, że w rosyjskiej ekstraklasie gra za mało Rosjan, Putin zaraz wytknął to samo klubom. Federacja Rosyjska szybko zrozumiała, o co chodzi. Obcokrajowców stopniowo będzie ubywać . Za dwa lata w jednym zespole będzie mogło grać najwyżej pięciu zawodników zza granicy"

To tak dla zwolenników sprowadzania za dużo obcokrajowców do naszej ligi że niby przez to reprezentacja będzie grać lepiej....
Sprowadzajmy ale dobrych trenerów! Piłkarzy dobrych ale w rozsądnych ilosciach maksimum 5 w jednym klubie:D

Ogryzek 22.06.2008 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nergal (Post 555343)
NIe chodzi mi o to że nie można tknąć Beenhakkera, pewnie że można sie dopieprzyć do kilkua spraw ale zachowajmy w tym umiar. Odpadła Szwecja, Francja, Czechy zespoły z potencjałem na półfinał i nikt nigdzie nie ścina głów a u nas pseudo-dziennikarze wykorzystują każdą nadarzająca sie okazje żeby się przy.......ić do czegokolwiek.

Popatrzmy gdzie jest nasza liga, jest zdecydowanie słabsza od każdej z lig krajów grających na ME, w jakich klubach nasi czołowi piłkarze grają a w większości grzeją ławy, mimo że nie są to wcale czołowe ekipy Europy. Można się uczepić że nie było Brożka, Jelenia czy Głowy ale z wielką dozą prawdopodobieństwa można również założyć że Ci piłkarze w niewielki sposób zmienili by obraz tej reprezentacji a już napewno nie przyczyniliby się do wyjścia z grupy bo NIemcy i Chorwaci są poprostu lepsi.

Doskonale wszyscy wiemy że problem polskiej piłki nie leży w Beenhakkerze czy ilości jego holenderskich współpracowników a już napewno nie w obecności czy jej braku w kadrze Brożka czy Jelenia tylko lezy on zupełnie gdzie indziej. Być może jesteśmy w 16 najlepszych reprezentacji Europy ale napewno nie jesteśmy w czołowej 8 a ta krytyka przybiera rozmiary jakbyśmy imeli potencjał na złoty medal a wrócili z 1 punktem.

Błaszczu z kontuzją grając zapewne nie cały ostatni mecz z Chorwacja by coś zmienił? NIE a tu jest problem o randze narodowej dla fachowców Polsatu bo ten zapewne w pojednke by rozniósł Chorwatów.

Bądzmy poważni w tej krytyce i zachowajmy zdrowy rozsądek, nasza piłka jest tam gdzie jest i nie oszukujmy się że gdyby zamiast Lindemann'a był Szul czy prof. Żołądz a zamiast Piszczka Brożek a za Jopa Głowa to nagle byśmy Europe zawojowali, nie w tym rzecz, szkoda tylko że "fachowcy" polsatu nie potrafią tego dostrzec.


Nie chce powielać swojego postu sprzed już kilku dni...

Dla mnie papierkiem lakmusowym "progresu" Leo było spotkanie z drużyną drwali (98 miejsce w rankingu FIFA) tj Austrią. Nie bolą mnie porażki z Niemcami czy Chorwacją (zakładałem ze zajmiemy 3 miejsce przed turniejem). Od tych 2 zespołów jesteśmy słabsi.

Jakże sie myliłem- zajeliśmy 4 miejsce!!! Zremisowaliśmy z dziadami z Austrii (pamiętasz Janas ograł ich 2 razy w eliminacjach!!!) i to po zenującej grze!!! Bramka dla nas ze spalonego!!!

Co tu za kity mi wciskasz!!! takiej padaki to nawet Janas nie odwalił! (Kostaryka jest lepszym zespołem niż Austria)

Harnik piłkarz pierwszej 11 reprezentacji Austrii gra w rezerwach Werderu a inny gra w II lidze Norweskiej!!!! Ci to grają dopiero w klubach!!! Mimo wszystko dużo słabszych niż nasi piłkarze!!!
I my z takimi cieniasami remiujemy w upokarzającym stylu.... chcesz mi jakieś kity sprzedać? Nie dziękuje nie kupuje tego!!! 3 Miejsce powinnismy zając z palcem w dupie... albo przynajmniem grac ladnie....

PS
Austriacy zagrali dużo lepiej z Chorwacją niż my z rezerwami Chorwacji....

pan_premier 22.06.2008 15:13

Nergal
moze i za dużo o tym Leo mówią, ale to nie chodzi o to, że Leo miał z nas zrobić Bogów, tylko o to co Leo zrobił, w czym jakos naszej gry się podniosła.
Otóż w niczym .Leo zrobił szkolne błędy(pisałem juz o tym nie raz) i nie ma nic na swoje usprawiedliwienie, chciał odwaznie a stchórzył chciał ładnie a nie umiał.
A do tego jest bufonem, który ma nasz cały kraj za baranów którzy na meczach krzycza Leooooooo i we wszystko uwierzą

Piszesz o poziome ligi itp
A co zrobił Leo by to zmienić?
Broni mafioze Listkiewicza na każdym kroku, zamiast powiedzieć wszem i wobec, ze z takim szkoleniem i 'działaczami' pójdziemy na dno
Leo nie ma odwagi na to, bo za wielkie gówno dostaje tu kasę jakiej nikt normalny by mu nie zapłacił

Podsumowujac: koles reprezentuje sobą(jako człowiek) typ niezdolny do rozwoju, krytyki, otacza sie skompromitowanymi działaczami PZPN, włącza do kadry menadżera(chyba zachodzi drobny konflikt interesów nie sadzisz?) a po obejrzeniu meczów jego druzynynie widac niczego na co wpływ moze miec trener kadry.
Tak wiec, moze krytyka jest za duza, ale niemniej w swej istocie słuszna.

NIe róbmy z siebie baranów i wyleczmy sie w końcu z komplekswó wobec zachodu, bo tylko w ten sposób moge tłumaczyc zaślepienie zwolenników ciernioustego Leo

Nergal 22.06.2008 15:32

Ja wcale nie chcę bronić Beenhakkera, bo zdaje sobie sprawę że mogło być lepiej i nie zgadzam sie z kilkoma rzeczami chodzi mi tylko o to że ta krytyka jest juz nie smaczna i wręcz frustrująca kiedy człowiek ogląda ćwierćfinały a Kołtoń tylko szuka pretekstu (bo Lindemann bo Beenhakker siedzi jak wstał to też zle albo że Borowski gra a Błaszcza nawet nie było...). Krytyka się należy owszem ale to co robia w Polsacie to już jest poprostu żałosne a przez to pozbawione sensu.

Lemoniadowy Joe 22.06.2008 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 555347)

Harnik piłkarz pierwszej 11 reprezentacji Austrii gra w rezerwach Werderu a inny gra w II lidze Norweskiej!!!! Ci to grają dopiero w klubach!!! Mimo wszystko dużo słabszych niż nasi piłkarze!!!

a trzeci jest podstawowym graczem Napoli, czwarty gra w podstawowej 11 Middlesbrough, piąty w Sportingu Braga strzelił 11 bramek w lidze i 5 w pucharach, szósty gra regularnie w Spartaku Moskwa , siódmego właśnie wykupił PAO, ósmego Eintracht, a reszta gra regularnie w swojej lidze głównie w Austrii i Salzburgu

więc gdzie widzisz to że są dużo słabsi od naszych

dorotja 22.06.2008 15:54

O czym tu w ogóle dyskutować. Każdy trener poza wstępnym okresem ochronnym jest krytykowany za kompromitujące wpadki i chwalony za dobre wyniki czy porywającą grę. Nie można ani wyłącznie chwalić, ani wyłącznie krytykować bez względu na okoliczności i chyba nikt zdrowy na umyśle tego nie robi. Hiddink też swoją drogę cierniową w Rosji przeszedł, w tym nagonkę inspirowaną zazdrością narodowych mędrców.

Leo zasługiwał na pochwały za historyczny awans, zasługuje na krytykę po mistrzostwach, bo w grupie śmierci nie byliśmy i coś można było ugrać. Miał chłopaków do dyspozycji dostatecznie długo, by zadbać o ich formę i opracować lepszą taktykę. Jest też w Polsce na tyle długo, by zorientować się, kto odpowiada za tragiczny stan polskiej piłki, i komu zależy, by nic nie zmieniać.

Zgadzam się z opinią, że powstające towarzystwo wzajemnej adoracji na linii Leo - PZPN doprowadzi jedynie do dalszego zastoju i zablokuje - możliwy przecież - proces zmian. Ukisimy się w tej mętnej wodzie jak zeszłoroczne ogóry.

ToTylkoJa 22.06.2008 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 555358)
a trzeci jest podstawowym graczem Napoli, czwarty gra w podstawowej 11 Middlesbrough, piąty w Sportingu Braga strzelił 11 bramek w lidze i 5 w pucharach, szósty gra regularnie w Spartaku Moskwa , siódmego właśnie wykupił PAO, ósmego Eintracht, a reszta gra regularnie w swojej lidze głównie w Austrii i Salzburgu

i jaki z tego wniosek? Dla mnie taki, że to pokazuje błąd Leo. Przeanalizowałem zawodników Austrii i ich występy i jasno wychodzi-pojechali zawodnicy grający, a nie grzejący ławkę (Krzynówek, Żurawski {tak tak zagrał kilka razy w Larisie, ale nie da się nadrobić takich zaległości w tak krótkim czasie}). Kolejny trener (wcześniej analizowałem sobie Hiddinka i jego powołania) który przeprowadził selekcję od zera(tj eliminacje były etapem zamkniętym. W przypadku Austrii ich nie było).

<Crasch> 22.06.2008 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 555347)
Nie chce powielać swojego postu sprzed już kilku dni...

Dla mnie papierkiem lakmusowym "progresu" Leo było spotkanie z drużyną drwali (98 miejsce w rankingu FIFA) tj Austrią. Nie bolą mnie porażki z Niemcami czy Chorwacją (zakładałem ze zajmiemy 3 miejsce przed turniejem). Od tych 2 zespołów jesteśmy słabsi.

Jakże sie myliłem- zajeliśmy 4 miejsce!!! Zremisowaliśmy z dziadami z Austrii (pamiętasz Janas ograł ich 2 razy w eliminacjach!!!) i to po zenującej grze!!! Bramka dla nas ze spalonego!!!

Co tu za kity mi wciskasz!!! takiej padaki to nawet Janas nie odwalił! (Kostaryka jest lepszym zespołem niż Austria)

Harnik piłkarz pierwszej 11 reprezentacji Austrii gra w rezerwach Werderu a inny gra w II lidze Norweskiej!!!! Ci to grają dopiero w klubach!!! Mimo wszystko dużo słabszych niż nasi piłkarze!!!
I my z takimi cieniasami remiujemy w upokarzającym stylu.... chcesz mi jakieś kity sprzedać? Nie dziękuje nie kupuje tego!!! 3 Miejsce powinnismy zając z palcem w dupie... albo przynajmniem grac ladnie....

PS
Austriacy zagrali dużo lepiej z Chorwacją niż my z rezerwami Chorwacji....

Po raz Austria to gospodarz, a gospodarze zawsze grają o wiele lepiej.
Po dwa Janas wygrał z o wiele słabszą Austrią.
Po trzy, gdyby nie Webb nie wytykalibyście tego meczu, ba, byście mówili że Polacy grali dobrze pomimo pierwsej nieudanej połowy no ale Boruca mamy.:rotfl:
Kostaryka zagrała o wiele słabiej niż Austria w tamtym meczu.

Leonowi wytykacie że zabral piłkarzy którzy grzeją ławki a sami dajecie przykład jakich to Austria ma graczy ławki OMG niedługo naprawde przypiepszycie sie do krawatu.

Według mnie prawdopodobnie żaden selekcjoner nie był zły który wprowadził gdzieś tam Polske do MŚ, czy teraz ME tylko wina piłkarzy. To nie przypadek że już trzeci trener gra zajebiście w eliminacjach a na turnieju dramat.
Problem tkwi w głowch piłkarzy.

ToTylkoJa:
Zurawski grał dobrze w Larissie, nosz japie****

Lemoniadowy Joe 22.06.2008 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 555362)
i jaki z tego wniosek? Dla mnie taki, że to pokazuje błąd Leo. Przeanalizowałem zawodników Austrii i ich występy i jasno wychodzi-pojechali zawodnicy grający, a nie grzejący ławkę (Krzynówek, Żurawski {tak tak zagrał kilka razy w Larisie, ale nie da się nadrobić takich zaległości w tak krótkim czasie}). Kolejny trener (wcześniej analizowałem sobie Hiddinka i jego powołania) który przeprowadził selekcję od zera(tj eliminacje były etapem zamkniętym. W przypadku Austrii ich nie było).

oczywiście możesz mieć racje ale gdyby trener zabrał innych to by dokładnie Ci sami krytykowali że nie zabrał tzw. gwiazd.i tak wokoło gdy nie ma wyniku

a wniosek z porównania kadry Polski i Austrii jest taki że nie ma żadnej przepaści w potencjale piłkarskim jaki tu niektórzy sugerują a różnice w tą czy drugą nie mają aż tak dużego znaczenia w boisku


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl