Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karta Kibica (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4354)

koniak 01.04.2011 17:46

nie jest .

SpongeBob 06.04.2011 22:19

znalazłem karte kibica PAWŁA SZ. rocznik 89. jak cos to priv

Krzysiek84 24.04.2011 10:43

Witam:) czy będzie możliwość wyrobienia karty kibica 2 maja? i czy będzie można już wtedy kupić bilet na mecz z lechem? bardzo zależy mi na odpowiedzi. Thx:)

kibic221 24.04.2011 11:48

Mozliwosc wyrobienia karty kibica raczej bedziesz miał możliwość, ale z kupieniem biletu na lecha to już raczej znikome szanse.

PAC 11.05.2011 12:39

Podobno nasze karty nie są tymi które chce mieć ekstraklasa, a po dzisiejszej wypowiedzi Tuska zanosi się na to że od przyszłego sezonu kartę musi mieć każdy i na każdym stadionie te same. Ciekawe jak to u nas będzie. Znowu wymiana od początku?

Wislak2221 27.05.2011 09:06

Witam mam pytanie. Nie skonczylem jeszcze 18 lat a chce wyrobic katre kibica. Mam formularz a w nim mam wypelnic pole 1a i 2 ?? i czy wszedzie musi byc podpis opiekuna czy tez ma byc gdzies moj wlasny podpis

alterego 27.05.2011 09:50

nie tutaj...

Wislak2221 27.05.2011 10:11

Temat KaRTA Kibica? wiec pisze o karcie kibica jesli jest zly temat to prosze o przekierowanie na dobry

SiD1894 27.05.2011 10:44

Już Ci mówię jak to wygląda.Wypełniasz tylko część 1a, zaznaczasz ten kwadrat że przeczytałeś wszystko i podpisujesz się.(Poniżej 1b).Drugą część wypełnia któryś z Twoich rodziców.To tyle ;)

alterego 27.05.2011 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak2221 (Post 1100819)
Temat KaRTA Kibica? wiec pisze o karcie kibica jesli jest zly temat to prosze o przekierowanie na dobry

nie tutaj chciałam napisać swojego posta :p

KacpiTSW 27.05.2011 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak2221 (Post 1100795)
Witam mam pytanie. Nie skonczylem jeszcze 18 lat a chce wyrobic katre kibica. Mam formularz a w nim mam wypelnic pole 1a i 2 ?? i czy wszedzie musi byc podpis opiekuna czy tez ma byc gdzies moj wlasny podpis

Z drugiej strony chyba Twój opiekun musi wypełnić i się podpisać o ile dobrze pamiętam. Najlepiej iść do strefy kibica z rodzicem i na miejscu wypełnić.

edit: sorry, nie zauważyłem odpowiedzi, post do kasacji.

kibic221 03.07.2011 18:44

Ja mam pytanko co do meczów pucharowych, czy bedzie potrzebna karta kibica do tych meczów?

Piotson 04.07.2011 21:41

Witam mam pytanie.
Nie mam 18 lat, jadę wyrobić sobie kartę w środę.
Mógłby ktoś opisać mi w skrócie, jak te formularze wyglądają?
I czy w moim przypadku wymagany jest podpis opiekuna czy wystarczy "kogoś" z rodziny?

MłodePokolenie 04.07.2011 21:42

Tak, jest wymagany podpis rodzica lub opiekuna prawnego.

Tu masz wniosek o KK http://bp.wisla.krakow.pl/files/wnio...kibica2011.pdf

Skimciol 04.07.2011 21:45

@Piotson
http://bp.wisla.krakow.pl/files/wnio...kibica2011.pdf - wniosek wygląda tak
teoretycznie musi to być rodzic a praktycznie tego nie sprawdzają pod warunkiem że przyjdziesz już zwypełnionym formularzem i nie pamiętam ale chyba potrzebny jest jeszcze jakiś dokument w którym jest wypisany PESEL

Piotson 04.07.2011 22:49

Czyli jak przyjadę z wujkiem to wyrobię sobie kartę bez problemu? Bo on nie jest moim prawnym opiekunem.

Skimciol 04.07.2011 23:04

najlepiej by było jakbyś wydrukował ten formularz i dał wypełnić go rodzicom bo w sumie teraz przez jaśnie nam panującego mogą to lepiej sprawdzać

LanceTS 04.07.2011 23:16

Ja sam sobie podpisałem, a osoba która to wyrabia nawet nie odwróciła formularza na drugą stronę, tam gdzie jest własnie to co wypełnia opiekun.

didzej132 04.07.2011 23:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotson (Post 1121226)
Witam mam pytanie.
Nie mam 18 lat, jadę wyrobić sobie kartę w środę.
Mógłby ktoś opisać mi w skrócie, jak te formularze wyglądają?
I czy w moim przypadku wymagany jest podpis opiekuna czy wystarczy "kogoś" z rodziny?


Ja wydrukowałem sobie w domu , a mój kolega zapomniał i wypełnił sobie sam nawet tam gdzie opiekun ma uzupełnić i żeby się nie kapnęli ja mu podpisałem i jest git . Tak że myślę że spokojnie sobie poradzisz :)

Piotson 05.07.2011 10:25

OK.
Dzięki wszystkim. Wykupuję niedługo karnet.
I widzimy się na R22! :)

arsfan90 05.07.2011 20:39

Mój wujek ma syna rocznik 2004 który nie posiada jeszcze, żadnego dokumentu tożsamości a takowy jest wymagany. Wie ktoś może co w takiej sytuacji? Łapie się jeszcze jako dziecko do lat 6?

Dariusz 05.07.2011 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arsfan90 (Post 1121773)
Mój wujek ma syna rocznik 2004 który nie posiada jeszcze, żadnego dokumentu tożsamości a takowy jest wymagany. Wie ktoś może co w takiej sytuacji? Łapie się jeszcze jako dziecko do lat 6?

wydaje mi sie, że już niestety nie, wiec pozostaje wyrobic karte kibica i kupic karnet ulgowy. Chyba, że wygląda jakoś młodo to może da sie go "przemycić" przez bramki

3żyk 08.07.2011 15:16

Czy wystarczające jest przekazanie mojej Karty Kibica, by ktoś inny kupił mi karnet na nową rundę, czy muszę to zrobić osobiście, lub przekazać jeszcze jakiś dokument?

Lacrima 08.07.2011 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3żyk (Post 1123369)
Czy wystarczające jest przekazanie mojej Karty Kibica, by ktoś inny kupił mi karnet na nową rundę, czy muszę to zrobić osobiście, lub przekazać jeszcze jakiś dokument?

Wystarczy KK. Chyba, że jest to karnet ulgowy - wtedy potrzebna jest jeszcze legitymacja.

Dariusz 09.07.2011 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1123384)
Wystarczy KK. Chyba, że jest to karnet ulgowy - wtedy potrzebna jest jeszcze legitymacja.

Gdy jesteś niepełnoletni legitymacja nie jest potrzebna, sam miałem taką sytuacje, gdy ostatnio kupowałem karnet koledze.

m94 09.07.2011 22:00

Dla wszystkich ktorzy jeszcze nie wyrobili KK a w najblizszym czasie planuja nadrobic zaleglosci to uczulam aby wraz z wypelnionym podaniem o wyrobienie karty kibica miec ze soba jakis dokument w ktorym jest potwierdzony wasz Pesel (ksiazeczka zdrowia,paszport,dowod tymczasowy),gdyz ja mialem takie szczescie ze dzisiaj w kasie trafilem na mila Pania i obeszlo sie bez takiego dokumentu jednakze jesli ktos nie bedzie mial na tyle szczescia to odejdzie z kwitkiem i nie wyrobi . To tyle taka mala uwaga mam nadzieje ze bedzie pomocna

kibic221 10.07.2011 09:27

Nie wiem po co to piszesz jak w formularzu który sie wypełnia pisze grubymi literami co trzeba mieć przy sobie. To chyba każdy sie orientuje co musi zabrać ze sobą, no a jak ty zapomniałeś dokumentu to już wszystko świadczy o tobie że nie umiesz doczytać pewnych punktów.

ero781 10.07.2011 11:03

Kibic wiecej osob czyta forum niz regulamin wiec dobrxe xe cos takiego napisal

Wiślacki Barwałd 14.07.2011 09:55

Mam pytanie. Zabieram kumpla na jego pierwszy mecz, ma bilet tylko problem w tym czy na LM wpuszczą go bez Karty Kibica? Bo czytałem trochę i jedni mówią że bez KK nie wpuszczają a inni że spoko.

zim zum 14.07.2011 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślacki Barwałd (Post 1126216)
Mam pytanie. Zabieram kumpla na jego pierwszy mecz, ma bilet tylko problem w tym czy na LM wpuszczą go bez Karty Kibica? Bo czytałem trochę i jedni mówią że bez KK nie wpuszczają a inni że spoko.

Jak udało Ci się kupić bilet na jego dane, to znaczy że karta nie jest potrzebna.

focusik09 14.07.2011 11:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślacki Barwałd (Post 1126216)
Mam pytanie. Zabieram kumpla na jego pierwszy mecz, ma bilet tylko problem w tym czy na LM wpuszczą go bez Karty Kibica? Bo czytałem trochę i jedni mówią że bez KK nie wpuszczają a inni że spoko.

Wpuszczą, tylko musi mieć dokument tożsamości

Wiślacki Barwałd 14.07.2011 11:05

Ok wielkie dzięki ;)

mitmichael 14.07.2011 17:12

Moze to glupie pytanie ale - kto ostatnio wyrabial sobie karte kibica? Duzo ludzi przychodzi by wyrabiac karte i czy dlugo sie czeka w kolejce? Wybieram sie jutro i jestem ciekawy. I najwazniejsze - czy karte kibica wyrobia mi od razu czy bede jeszcze raz musiał jechac do Krakowa? A jezeli to drugie to czy jest mozliwosc by karte wysłali mi pocztą? Nie chciałbym 100 razy jezdzic bo nie mam czasu w tygodniu

Edit: Dobra dzieki - tyle chciałem wiedziec

miodzio 14.07.2011 17:22

Z tego co wiem, kolejek tam nie ma żadnych. Kto chciał kartę, już dawno sobie taką wyrobił. Cały proces wyrabiania trwa maksymalnie 5 minut, więc nie ma się czym martwić :}

koniukrk 21.07.2011 09:10

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_obowiazkowe/

dynek.pl 21.07.2011 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koniukrk (Post 1130481)

Mozna wiec zapomniec o zabraniu kogos na mecz - no chyba, ze przyjdzie sie kilka godz. wczesniej - wyrobi karte i odstoi w kolejce po bilet.
W zadnym cywilizowanym kraju nie ma takich cyrkow - kupuje bilet przez neta, lece i wchodze na mecz bez zadnego plastikowego gowna z zapisanym kodem DNA.

koniukrk 21.07.2011 09:44

a tak wg to ciekawe kiedy będzie ta sprzedaż biletów przez neta, na potwierdzeniu przy wyrobieniu karty pisało mi że będzie dostępna wkrótce

frg 21.07.2011 09:45

W zamysle KK miała byc udogodnieniem - sprzedaż przez neta itp. W rzeczywistości okazała sie kolejnym niewypałem i tylko komplikuje życie.

Bąbel 21.07.2011 09:50

czyli sprzedaż internetowa, o ile kiedyś będzie, to powinna wyglądać następująco: zamawiam, płacę i przez internet mi jakimś cudem nabijają bilet na kartę? wydaję mi się to niemożliwe, ale nie znam się zbytnio na tym, więc mogę się mylić.Druga kwestia, co z turystami, obcokrajowcami, osobami bez kk, tymi którzy w ostatniej chwili zjawiali się z biletem na meczu, oni już nie obejrzą bez kk meczu?

iiYama 21.07.2011 09:57

Z drugiej strony wyrobienie tek karty to pryszcz i jeśli komuś zależy to poświęci 5 minut by wydrukować i wypełnić wniosek. Wysupła 10 złotych odmawiając sobie jednego kebaba, 2-3 piwek, paczki fajek czy czegoś i znajdzie godzinkę czasu by podjechać na R22 i wyrobić ten plastik.

Pokolenie malkontentów i konsumentów jego mać


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl