Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

filip_wislak 24.06.2008 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Etiop (Post 556580)
Jak zrobić coś takiego? Tzn. w jaki sposób umieścić link ( do np. zdjęcia ) w którym będzie od razu wymyślona przeze mnie nazwa?

HTML Code:

[url=link]własna nazwa[/url]
Proszę bardzo.:-)

czarny_aniol 24.06.2008 20:48

siemano
zna ktoś nute, która leci podczas tego filmiku? dla przypomnienia dodam, że była puszczana na stadionie na fecie;)

http://pl.youtube.com/watch?v=XUzVsvA26xs

medyk 24.06.2008 20:53

Ważne i potrzebuje na szybko kto wie na 100% w którym fordelu i które to pliki w ktorych zapisane są ustawienia firefoxa (HASŁA ze stron) bo musze zrobic reinstal a nie chce ich pogubić.

Etiop 24.06.2008 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filip_wislak (Post 556590)
HTML Code:

[url=link]własna nazwa[/url]
Proszę bardzo.:-)

Hmmm coś słabo mi to wychodzi. Próbuj, próbuję i dalej nic z tego.


EDIT:
filip_wislak i WislakWiDok dzięki wielkie. W końcu załapałem. Już działa. Dzięki.

WislakWiDoK 24.06.2008 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Etiop (Post 556612)
Hmmm coś słabo mi to wychodzi. Próbuj, próbuję i dalej nic z tego.

Przykład mp3
[URL=http://www.sendspace.pl/file/lxMHfMoa/]Chuligani _ ZKS Unia Tarnow[/*URL]
*oczywiście bez spacji

Chuligani _ ZKS Unia Tarnow

z obrazkiem jest identycznie
dla Etiopa

Ps. Jak dalej nie rozumie to zapraszam na priv.

wislak_92 25.06.2008 08:05

Ile się czeka na wyrobienie paszportu?

Z góry dziekuję.

TSW Fanatyk 25.06.2008 09:00

Kiedy mają ukazać się nowe płyty Molesty i Peji?

DYRU 25.06.2008 09:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 556801)
Ile się czeka na wyrobienie paszportu?

Z góry dziekuję.

ok miesiąca.trzeba wziasc poprawke ze jest sezon wakacyjny teraz.

Kyno 25.06.2008 12:31

Złożyłem wypowiedzenie w firmie z dniem 3 czerwca przed godziną 14:00. Wypowiedzenie trwa 2 tyg., czyli od 4 czerwca do 18 czerwca włącznie powinienem być w pracy.

Co, jeśli pracodawca po upływie tego terminu stwierdza mi, że da mi wypowiedzenie bez.... 2tygodniowego wypowiedzenia ? ;-/

o co chodzi ?

Dzwoniłem i się ich pytałem. Pracodawca stwierdził, że wypowiedzenie jest zawsze od pierwszego dnia tygodnia, (tj. od poniedziałku), a ja złożyłem w środku tygodnia. Ja tego nie rozumiem, tym bardziej, że nie miałem czegoś takiego zapisanego w umowie.

Duch 25.06.2008 16:57

gdzie można obejrzec wtorkowe losowanie do eliminacji LM ??

dymek_nhs 25.06.2008 17:13

Na bank na Eurosporcie będzie a jak nie to na sopcascie pewnie będzie można obejrzeć

Ricken 25.06.2008 18:38

W programie nic nie pisze o losowaniu same powtórki euro.A program na sopcascie jeszcze nie jest gotowy.
Oby było gdzieś można oglądnąć

karmel1906 25.06.2008 20:24

kolejne pytanie do uzytkownikow ipoda nano- jak z tego badziewia usunac stare playlisty i wrzucic nowe??
sciagnalem itunes, mam tez instrukcje w pdf, probuje to wgrac przez ten program, zsynchronizowalem wszystko, tylko ze na playerze dalej sa stare playlisty. jak sie za to mam wziasc, zeby dzialalo jak ja tego chce, a nie jak chce tego ta z lekka mnie denerwujaca maszynka??:evil:

Kondipr 26.06.2008 09:09

Kiedy jest losowanie do II rundy LM?

Duch 26.06.2008 09:10

we wtorek 1 lipca godzina 12:00

felipe 26.06.2008 09:11

Wtorek....

Kyno 26.06.2008 09:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kyno (Post 556900)
Złożyłem wypowiedzenie w firmie z dniem 3 czerwca przed godziną 14:00. Wypowiedzenie trwa 2 tyg., czyli od 4 czerwca do 18 czerwca włącznie powinienem być w pracy.

Co, jeśli pracodawca po upływie tego terminu stwierdza mi, że da mi wypowiedzenie bez.... 2tygodniowego wypowiedzenia ? ;-/

o co chodzi ?

Dzwoniłem i się ich pytałem. Pracodawca stwierdził, że wypowiedzenie jest zawsze od pierwszego dnia tygodnia, (tj. od poniedziałku), a ja złożyłem w środku tygodnia. Ja tego nie rozumiem, tym bardziej, że nie miałem czegoś takiego zapisanego w umowie.

PODBIJAM.....

saklak1906 26.06.2008 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kyno (Post 556900)
Złożyłem wypowiedzenie w firmie z dniem 3 czerwca przed godziną 14:00. Wypowiedzenie trwa 2 tyg., czyli od 4 czerwca do 18 czerwca włącznie powinienem być w pracy.

Co, jeśli pracodawca po upływie tego terminu stwierdza mi, że da mi wypowiedzenie bez.... 2tygodniowego wypowiedzenia ? ;-/

o co chodzi ?

Dzwoniłem i się ich pytałem. Pracodawca stwierdził, że wypowiedzenie jest zawsze od pierwszego dnia tygodnia, (tj. od poniedziałku), a ja złożyłem w środku tygodnia. Ja tego nie rozumiem, tym bardziej, że nie miałem czegoś takiego zapisanego w umowie.


Dwu tygodniowy okres wypowiedzenia jest dla pracodawcy zeby mogl sobie znalesc nastepce na twoje miejsce. Skoro mowi ze nie ma problemu tz ze juz kogos ma i tym lepiej dla Ciebie bo mozesz podjac prace w innym miejscu.To jes ich dobra wola ja jak sie zwalnialem przed wyjazdem do UK dalem na pismie dwu tygodniowe wypowiedzenie a szef powiedzial ze jak chce to od jutra moge juz do pracy nie przychodzic bo mu to rybka i zyczyl mi powodzenia
Ale co chce Ci wydluzyc czy skrocic okres wypowiedzenia?

DYRU 26.06.2008 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kyno (Post 556900)
Złożyłem wypowiedzenie w firmie z dniem 3 czerwca przed godziną 14:00. Wypowiedzenie trwa 2 tyg., czyli od 4 czerwca do 18 czerwca włącznie powinienem być w pracy.

Co, jeśli pracodawca po upływie tego terminu stwierdza mi, że da mi wypowiedzenie bez.... 2tygodniowego wypowiedzenia ? ;-/

o co chodzi ?

Dzwoniłem i się ich pytałem. Pracodawca stwierdził, że wypowiedzenie jest zawsze od pierwszego dnia tygodnia, (tj. od poniedziałku), a ja złożyłem w środku tygodnia. Ja tego nie rozumiem, tym bardziej, że nie miałem czegoś takiego zapisanego w umowie.

z tego co sie orientuję to:

złozyłeś 3 czerwac czyli wtorek więc termin zaczyna biec od poniedizałku, czyli od 9 czerwca. od tego momentu liczy sie dwa tygdonie. tak samo jak skladasz wypowiedzenie, które trwa 3 miechy. jak złozysz np. 5 lipca to okres zaczyna sie liczyc od 1 sierpnia. a nie od dnia, w którym złozyłeś wypowiedzenie. rozumiesz teraz??
pozdrawiam

wisl@k_TS 26.06.2008 11:04

Mam problem z GG (wersja 6.1). Kiedy uruchomiłem dzisiaj program wyskoczył błąd i aplikacja się zamknęła. Po ponownym uruchomieniu znowu ten sam błąd. Reinstalacja oraz wyczyszczenie rejestru nie pomogło. Dodam, że już miałem podobny problem, ale po wyczyszczeniu rejestru i ponownym zainstalowaniu GG śmigało bez zarzutów. Pomocy!!!

simone 26.06.2008 11:51

http://img367.imageshack.us/img367/7...lawasza2dv.png
Zna ktoś nazwę tej czcionki?

JacobusTSW 26.06.2008 12:51

Czy jutro Wisła też ma trening o 10 na bocznym boisku?

walkeros 26.06.2008 13:10

Działa wam gg??

JacobusTSW 26.06.2008 13:12

tak jak najbardziej działa...

Ricken 26.06.2008 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez walkeros (Post 557417)
Działa wam gg??

Właśnie.U mnie też się coś dzieje od rana:shock:
Włączyłem kompa posiedziałem chwile wyłączyłem.
Za chwile znowu to samo i Gadu już nie działa.Teraz jade na tlenie bo AQQ też nawala.

coś takiego
Cytat:

Wystąpił błąd aplikacji GG.Aplikacja została zamknięta.
gg caused an Access Violation (0xc0000005)
in module Flash.ocx at 001b:0588715e.
Exception handler called in Management.cpp - AfxWinMain.
Error occurred at 6/26/2001 14:17:18.
D:\Gadu-Gadu\gg.exe, run by User.
Operating system: Windows XP (5.1.2600).
2 processor(s), type 586.

DYRU 26.06.2008 13:16

a mi i AQQ i gg śmiga bezproblemowo

madenn 26.06.2008 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez
wisl@k_TS
Mam problem z GG (wersja 6.1). Kiedy uruchomiłem dzisiaj program wyskoczył błąd i aplikacja się zamknęła. Po ponownym uruchomieniu znowu ten sam błąd. Reinstalacja oraz wyczyszczenie rejestru nie pomogło. Dodam, że już miałem podobny problem, ale po wyczyszczeniu rejestru i ponownym zainstalowaniu GG śmigało bez zarzutów. Pomocy!!!



kiedyś też miałem podobne problemy z gg najlepsza rada bedzie zainstalowanie wersji 7.7
ona działa bez zarzutu

walkeros 26.06.2008 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ricken (Post 557420)
Właśnie.U mnie też się coś dzieje od rana:shock:
Włączyłem kompa posiedziałem chwile wyłączyłem.
Za chwile znowu to samo i Gadu już nie działa.Teraz jade na tlenie bo AQQ też nawala.

coś takiego

Wyskakuja ci błędy??

Ricken 26.06.2008 13:21

madenn mam GG.7.7 i też nie działa ten sam błąd...

walkeros wyskakują mi te co wyżej.
Wystąpił błąd aplikacji GG.Aplikacja została zamknięta.
gg caused an Access Violation (0xc0000005)
itp...

a czego teraz używasz??

walkeros 26.06.2008 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ricken (Post 557425)
madenn mam GG.7.7 i też nie działa ten sam błąd...

walkeros wyskakują mi te co wyżej.
Wystąpił błąd aplikacji GG.Aplikacja została zamknięta.
gg caused an Access Violation (0xc0000005)
itp...

To raczej cos sie dzieje u nich ::/;/

Ricken 26.06.2008 13:29

A używasz innego programu??

walkeros 26.06.2008 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ricken (Post 557429)
A używasz innego programu??

Nie:/:/:/coo tu robic..?

JacobusTSW 26.06.2008 13:36

sorry, że się powtarzam;/ ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi... Czy jutro Wisła też trenuje o 10 na bocznym??

Ricken 26.06.2008 13:38

walkeros to ściąg sobie Tlena lub AQQ.Ja mam Tlena bo AQQ też mi coś nie śmiga.

TSW Fanatyk 26.06.2008 14:11

Co potrzeba aby z rodziną na Słowację pojechać, jakieś paszporty, dokumenty??

maTyS. 26.06.2008 14:24

wie ktoś może o której dzisiaj Wisła ma trening ?

wisl@k_TS 26.06.2008 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 557355)
Mam problem z GG (wersja 6.1). Kiedy uruchomiłem dzisiaj program wyskoczył błąd i aplikacja się zamknęła. Po ponownym uruchomieniu znowu ten sam błąd. Reinstalacja oraz wyczyszczenie rejestru nie pomogło. Dodam, że już miałem podobny problem, ale po wyczyszczeniu rejestru i ponownym zainstalowaniu GG śmigało bez zarzutów. Pomocy!!!

Jesli ktoś miał lub ma problem tai jak mój, to niech zainstaluje te 2 rzeczy: http://www.adobe.com/shockwave/downl...h&promoid=BIOW oraz: http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi? Wskazane również zainstalowanie tych rzeczy przeglądarką Internet Explorer. Po zainstalowaniu restart Windowsa i już powinno być ok.

wislak_92 26.06.2008 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 557460)
wie ktoś może o której dzisiaj Wisła ma trening ?

Na oficjalnej ze 2 dni temu podawali, że w czwartek i piątek o 17. Sobota mecz na Zabierzowie.

atbb 26.06.2008 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 557473)
Na oficjalnej ze 2 dni temu podawali, że w czwartek i piątek o 17. Sobota mecz na Zabierzowie.

mecz w Zabierzowie jutro. http://wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4084

Kyno 26.06.2008 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DYRU (Post 557311)
z tego co sie orientuję to:

złozyłeś 3 czerwac czyli wtorek więc termin zaczyna biec od poniedizałku, czyli od 9 czerwca. od tego momentu liczy sie dwa tygdonie. tak samo jak skladasz wypowiedzenie, które trwa 3 miechy. jak złozysz np. 5 lipca to okres zaczyna sie liczyc od 1 sierpnia. a nie od dnia, w którym złozyłeś wypowiedzenie. rozumiesz teraz??
pozdrawiam

Teraz tak. Tak jak napisałeś, tak mi właśnie dziś stwierdzili...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl