Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski (zbiorczo) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3399)

mic 08.04.2009 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 705347)
to co zrobił Pepe to się w głowie nie mieści... z 6 m...

Mogl zrobic wszystko. Nawet zastawic sie, polozyc i na 99% bylby karny.

Wiazanka Smudy :lol:

tommiyacht 08.04.2009 16:59

my gramy a Lech strzela.

Cebanu

martinius028 08.04.2009 17:00

No to trzeba 2 strzelić...

maTyS. 08.04.2009 17:00

niestety stało się to co stać się nie powinno,tak jak przedmówca napisał My gramy Lech strzela..

BRTS39 08.04.2009 17:02

Teraz nie ma na co patrzec tylko ich atakować.

WislakWloszczowa 08.04.2009 17:02

cholera 2-0...

mic 08.04.2009 17:02

O : )) Lech jest zawsze nad nami :lol: od jednego sezonu az :lol:
: )))))))))))))))

2-0, Widac brak doswiadczenia Ilie

ciacho 08.04.2009 17:03

Nie wydaje wam się, że był spalony przy bramce?

maTyS. 08.04.2009 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 705356)
Teraz nie ma na co patrzec tylko ich atakować.

a co robimy od początku spotkania ? oglądasz mecz ?

martinius028 08.04.2009 17:03

No nie ale wiara pozostaje bo do końca jeszcze godzina...

Proud 08.04.2009 17:03

no to pograne...masakra
2:0...
nie ma szczęścia w tym roku...a Ziemniaki mają aż za dużo...

skeba 08.04.2009 17:03

No to lecim............ :(

maciek777 08.04.2009 17:05

Dopoki nie bedzie skutecznosci ,a grajki jak cwielong beda marnowali takie akcje to sie bedzie na nas mscilo....
Walczymy,jeszcze sporo czasu:)!

maTyS. 08.04.2009 17:05

sprawdza się porzekadło,że niewykorzystane sytuacje się mszczą.

ja napisze to co zawsze podkreślam jak nie idzie, "nadzieja umiera ostatnia".

BRTS39 08.04.2009 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 705360)
a co robimy od początku spotkania ? oglądasz mecz ?

Oczywiscie ale nie mamy już nic do stracenia . I o takie podejscie mi chodzi.


Wiem że to zle wygląda ale nei wydaje wam sie ze lepiej by Amica wykrwawila sie w PP a my zajmiemy sie liga?

Nie komentujcie tego. tylko sie zastanowcie. A do tego własnie Rengifo zniesli z boiska.

tofik 08.04.2009 17:05

A czego się spodziewaliście ?

rafiABG 08.04.2009 17:06

nie moge na tego Beto patrzyć k.urwa !

AS82 08.04.2009 17:06

Nie wiem jak mozna pol godziny miec przewage i przegrywac 0-2... W 1 minucie karny dla Wisły za faul na Beto,o sytuacji Cwielonga to juz nie ma co pisac.Ponadto komentatorzy z N sportu miazdza glowe...

diablo885 08.04.2009 17:06

nie ma co, lepiej odpuscic juz ten puchar i ugrac cos w lidze niz na obu frontach grac bez powodzenia

Gwiaździsty 08.04.2009 17:07

Żenada, to co gra Wisła. Co Skorża zrobił z tym zespołem w ciągu roku to się w głowie nie mieści. Amikowe burki leją nas co mecz.

rafalek 08.04.2009 17:07

Nie irytuje Was Jagoda? Cały czas nabija się z Wisły..

maciek777 08.04.2009 17:08

Ten komentator jasnowidz jeb** 30 minuta... "do konca meczu Wisła bedzie atakowala,a lech strzelal gole".Walczym !

Mussolini 08.04.2009 17:08

Czytając relację aż się cieszę, że nie dane jest mi tego wszystkiego oglądać...

HEDu 08.04.2009 17:08

no takich mamy piłkarzy, to co oczekujecie ?

Chorynatrzykolory 08.04.2009 17:08

wyłącze sobie chyba głos co to za och**ały komentator? .. :/

AS82 08.04.2009 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 705375)
Nie irytuje Was Jagoda? Cały czas nabija się z Wisły..

To jest buc jakich mało ,jak gra LEgia to ma orgazm . Wisla grala zajebiscie pol godziny i stracila dwa gole ,masakra

arth_ur 08.04.2009 17:09

Szkoda bo pasowałoby zdobyć w końcu PP ... kolejny MP to nudne .

skeba 08.04.2009 17:10

Leją nas notorycznie: Legia i Lech

mic 08.04.2009 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 705373)
Żenada, to co gra Wisła. Co Skorża zrobił z tym zespołem w ciągu roku to się w głowie nie mieści. Amikowe burki leją nas co mecz.

A co ? Na onecie tak napisali razem z "zenada" ?

ja_ka_ 08.04.2009 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 705371)
Nie wiem jak mozna pol godziny miec przewage i przegrywac 0-2... W 1 minucie karny dla Wisły za faul na Beto,o sytuacji Cwielonga to juz nie ma co pisac.Ponadto komentatorzy z N sportu miazdza glowe...

To fakt, nie da się tych głąbów słuchać.

Do bramki Lech oddał 1 strzał i to niecelny. Za to My mieliśmy z 3 sytuacje z których jedna to 200%.
Cebanu się nie ma co dziwić bo niedoświadczony- pretensje kierować do władz, że w takim klubie są tak marni bramkarze. Dla mnie Beto to taki sam drewniak jak Kmiecik z tą różnicą że Kmiecik zarabiał mniej.

maTyS. 08.04.2009 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 705378)
no takich mamy piłkarzy, to co oczekujecie ?

ja i myślę,że wiele osób oczekuje od piłkarzy AMBICJI ! takiej jak w drugiej połowie meczu Derbowego,a na razie w tym meczu tego nie ma. Łobodziński wy.pier.da.laj !

AS82 08.04.2009 17:11

Chyba zescie sie na pamiec nauczyli tego biadolenia ,bo Lech chuja gral a strzelil nam 2 gole ,a my mielismy karnego i setke Cwielonga i kilka zajebistych akcji

Proud 08.04.2009 17:11

zajebiście?? Wisła gra toporną piłke od pewnego czasu...gniecie, gniecie a nic z tego nie wynika...a Lech 3 sytuacje i 2 bramy...niestety...

troche mnie irytuje Wisła Skorży...niby ogólnie gra nieźle, przynajmniej grała do pewnego momentu...ale w meczach z Legią i Lechem zbiera łomoty na wszystkich frontach...bardzo bolą takie porażki...bardzo.

kibic sukcesu 2007 08.04.2009 17:11

Nasi po stracie bramki zaczynają grać o 60% słabiej, a po stracie dwóch totalna załamka... Wiadomo już czemu zazwyczaj gra Pawełek - po prostu mniejsze zło.

Gwiaździsty 08.04.2009 17:12

Cytat:

A co ? Na onecie tak napisali razem z "zenada" ?
Nie, wystarczy spojrzeć na ekran jeśli nie ma się c... na oczach.

Wizard 08.04.2009 17:13

Wisła grała naprawdę bardzo dobrą piłkę do momentu straty bramki (notabene była to bodajże pierwsza składna akcja pyr). Wszelkie komentarze 'ekspertów' typu Gwiazdzisty wzbudzają niezłe salwy śmiechu ;).

Beto slabo, Łobo słabo. Czyli tak jak zwykle. Szkoda sytuacji Pepe, coś takiego trzeba wykorzystywać.

PS. Komentatorzy N... zostawię to bez komentarza :)

AS82 08.04.2009 17:14

Od Lobodzinskiego sie od**erdolcie w tym meczu ,jak macie pretensje to do Cwielonga,ze z 2 metrow strzelil nad poprzeczka

diablo885 08.04.2009 17:15

z tego co mozna wyczytac z relacji to Wisla gra fatalnie w obronie.. trzeba sie cieszyc ze Baszczu gral na srodku zamiast Marcelo..

rafalek 08.04.2009 17:15

Widzieliście jak Bosacki obiegł Ćwielonga?? Masakra!

Wojtas 08.04.2009 17:15

Byc lepszym na poczatku,i tego niewykorzystac...........,no coz Amika zawsze ma to zakichane szczescie,a potem strzela bramki.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl