![]() |
Cytat:
Wiazanka Smudy :lol: |
my gramy a Lech strzela.
Cebanu |
No to trzeba 2 strzelić...
|
niestety stało się to co stać się nie powinno,tak jak przedmówca napisał My gramy Lech strzela..
|
Teraz nie ma na co patrzec tylko ich atakować.
|
cholera 2-0...
|
O : )) Lech jest zawsze nad nami :lol: od jednego sezonu az :lol:
: ))))))))))))))) 2-0, Widac brak doswiadczenia Ilie |
Nie wydaje wam się, że był spalony przy bramce?
|
Cytat:
|
No nie ale wiara pozostaje bo do końca jeszcze godzina...
|
no to pograne...masakra
2:0... nie ma szczęścia w tym roku...a Ziemniaki mają aż za dużo... |
No to lecim............ :(
|
Dopoki nie bedzie skutecznosci ,a grajki jak cwielong beda marnowali takie akcje to sie bedzie na nas mscilo....
Walczymy,jeszcze sporo czasu:)! |
sprawdza się porzekadło,że niewykorzystane sytuacje się mszczą.
ja napisze to co zawsze podkreślam jak nie idzie, "nadzieja umiera ostatnia". |
Cytat:
Wiem że to zle wygląda ale nei wydaje wam sie ze lepiej by Amica wykrwawila sie w PP a my zajmiemy sie liga? Nie komentujcie tego. tylko sie zastanowcie. A do tego własnie Rengifo zniesli z boiska. |
A czego się spodziewaliście ?
|
nie moge na tego Beto patrzyć k.urwa !
|
Nie wiem jak mozna pol godziny miec przewage i przegrywac 0-2... W 1 minucie karny dla Wisły za faul na Beto,o sytuacji Cwielonga to juz nie ma co pisac.Ponadto komentatorzy z N sportu miazdza glowe...
|
nie ma co, lepiej odpuscic juz ten puchar i ugrac cos w lidze niz na obu frontach grac bez powodzenia
|
Żenada, to co gra Wisła. Co Skorża zrobił z tym zespołem w ciągu roku to się w głowie nie mieści. Amikowe burki leją nas co mecz.
|
Nie irytuje Was Jagoda? Cały czas nabija się z Wisły..
|
Ten komentator jasnowidz jeb** 30 minuta... "do konca meczu Wisła bedzie atakowala,a lech strzelal gole".Walczym !
|
Czytając relację aż się cieszę, że nie dane jest mi tego wszystkiego oglądać...
|
no takich mamy piłkarzy, to co oczekujecie ?
|
wyłącze sobie chyba głos co to za och**ały komentator? .. :/
|
Cytat:
|
Szkoda bo pasowałoby zdobyć w końcu PP ... kolejny MP to nudne .
|
Leją nas notorycznie: Legia i Lech
|
Cytat:
|
Cytat:
Do bramki Lech oddał 1 strzał i to niecelny. Za to My mieliśmy z 3 sytuacje z których jedna to 200%. Cebanu się nie ma co dziwić bo niedoświadczony- pretensje kierować do władz, że w takim klubie są tak marni bramkarze. Dla mnie Beto to taki sam drewniak jak Kmiecik z tą różnicą że Kmiecik zarabiał mniej. |
Cytat:
|
Chyba zescie sie na pamiec nauczyli tego biadolenia ,bo Lech chuja gral a strzelil nam 2 gole ,a my mielismy karnego i setke Cwielonga i kilka zajebistych akcji
|
zajebiście?? Wisła gra toporną piłke od pewnego czasu...gniecie, gniecie a nic z tego nie wynika...a Lech 3 sytuacje i 2 bramy...niestety...
troche mnie irytuje Wisła Skorży...niby ogólnie gra nieźle, przynajmniej grała do pewnego momentu...ale w meczach z Legią i Lechem zbiera łomoty na wszystkich frontach...bardzo bolą takie porażki...bardzo. |
Nasi po stracie bramki zaczynają grać o 60% słabiej, a po stracie dwóch totalna załamka... Wiadomo już czemu zazwyczaj gra Pawełek - po prostu mniejsze zło.
|
Cytat:
|
Wisła grała naprawdę bardzo dobrą piłkę do momentu straty bramki (notabene była to bodajże pierwsza składna akcja pyr). Wszelkie komentarze 'ekspertów' typu Gwiazdzisty wzbudzają niezłe salwy śmiechu ;).
Beto slabo, Łobo słabo. Czyli tak jak zwykle. Szkoda sytuacji Pepe, coś takiego trzeba wykorzystywać. PS. Komentatorzy N... zostawię to bez komentarza :) |
Od Lobodzinskiego sie od**erdolcie w tym meczu ,jak macie pretensje to do Cwielonga,ze z 2 metrow strzelil nad poprzeczka
|
z tego co mozna wyczytac z relacji to Wisla gra fatalnie w obronie.. trzeba sie cieszyc ze Baszczu gral na srodku zamiast Marcelo..
|
Widzieliście jak Bosacki obiegł Ćwielonga?? Masakra!
|
Byc lepszym na poczatku,i tego niewykorzystac...........,no coz Amika zawsze ma to zakichane szczescie,a potem strzela bramki.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl