![]() |
jak wywalić ten głupi chat ???
|
http://www.justin.tv/djcris1991 COS IM NIE DZIALA
|
Jest jakaś inna stronka?
|
Podaj ktos link do ido meczu,tylko nie justin??
|
|
|
cris już tez dziala
|
Ponawiam pytanie: Jak wyłączyć czat?
|
Albo opcje albo wina wyszukiwarki ....<mysli>
|
a niewie ktoś czy na sopcastcie jest mecz jak tak to podajcie kanał bo na tym syfie się nieda oglądać jak się nie zacina to jakieś reklamy dają
|
na sopcascie na pewno jest ale kanału nie znam, wiem ze sa 2 kanały dla uploadu 400 i ponad 580 chyba, tu link do justina bez chatu:
http://www.justin.tv/widgets/jtv_live.r8713.swf?channel=djcris1991 http://www.justin.tv/widgets/jtv_live.r8713.swf?channel=hqtv4 |
nie dość że gówniana jakość to jeszcze sie zacina na tym całym justinie, o d... rozbic :/ jakos dotąd bylo wszystko w porządku i akurat na derby sie sra =/
|
to jak ktoś będzie znał kanał na sopcastcie to niech poda
|
sopcast-Channel - 12011
|
Cytat:
~~ Ten justin to porażka, .......ę, idę do baru.. |
potwierdzam sopcast ruszył, kanały: 12011 oraz 11028
|
dajcie całego linka do wklejenia do sopcasta bo nie chce mi wejść.....
|
ten justin nie chodzi
|
Cytat:
|
najlepiej sobie radio kraków włączyć, przynajmniej się człowiek nie denerwuje dodatkowo tym całym sopcastem czy justinem...
|
|
W tym sezonie dramat jest z Sopcastem - jeszcze nie obejrzałem ani jednego meczu przez niego. Wcześniej śmigał bez zarzutu a teraz tnie co chwila. Justin też lipa.
|
Cytat:
|
Mnie to dziś k... trafiała .Taki mecz a tu przerwa co sekunde
|
Cytat:
|
Ja na sopcast oglądnąłem bez jednego zacięcia. Nie wiem może macie słabe łącze?
|
Bedzie dzisiejsze losowanie PP na justinie ?
|
jest gdzies w necie dostepny N sport?
|
Obejrze gdzieś na necie jutrzejsze spotkanie Wisełki ze Śląskiem?
|
Mecze Wisły,prawie wszystkie, można oglądać tu:
http://elite-sports.net/kanal_1.php |
Mecz z Tottenhamem w Bostonie?
Mam pytanie do kibicow Wisly w USA - czy ktos z Was mieszka w Bostonie? Jestem tu na wakacjach i musze cos wykombinowac na 18stego, zeby ogladnac mecz z Tottenhamem. Wiadomo komus z Was ewentualnie o jakiejs knajpie gdzie spotykaja sie Polacy i gdzie moglbym zobaczyc mecz?
Sorry jesli pisze nie tu gdzie powinienem, mam nadzieje na wyrozumialosc:) Z gory dzieki. |
Mam ten sam problem co Surrin - 18.09 będę na wakacjach na Florydzie i nie wiem jak oglądnąć meczyk. Sopcast będzie działał? On nie filtruje jakoś adresów IP, że nie wpuści widza spoza Polski/Europy?
|
Sprobujcie sopcast albo betonline.net.pl , gdyz niestety z powodu braku porozumienia pomiedzy itvn i ekstraklasa w ten sposob musimy ogladac mecze Wisly w tym sezonie.
|
Cytat:
|
Czy mecze polskiej ligi są w tym sezonie na sopcascie? A co za tym idzie czy jutrzejszy mecz będzie można obejrzeć przez neta?
|
Mecz Wisły z Tottenhamem będzie transmitowany na jednym z kanałów tutaj:
http://elite-sports.net/tv.php Więc nawet jeśli będziecie zagranicą, wystarczy tutaj wejść i oglądać. Mecz ma być podobno transmitowany na TVP3/INFO, a ja tam głosu nie mam, więc też będę oglądał za pośrednictwem netu. Mecz Wisły z Lechem też tam będzie. pozdrawiam |
Czy na sopcaście będzie dzisiaj mecz z Lechem?? Byłem na Kuszotv.pl ale tam ani śladu transmisji na Sopcast
:-P |
http://www.justin.tv/djcris1991 tu będzie meczyk Wisełki .A propo co sie dzieje z Kuszo.....???????
|
Tu nie ma ani jednej ścinki i niezła jakość, transmisja trwa...
Na justinie muli, na sopcaście też: http://elite-sports.net/kanal_2.php |
Mam pytanie: TVP2 nie przewidziało w czwartek transmisji meczu Wisełki (Lech oczywiście jest :P ), natomiast mecz ma być na TVP info- moje zapytanie brzmi czy ktoś orientuje się czy na TVP info Kraków także będzie transmisja czy transmisje nie będą się pokrywały ze sobą (??) bo jak na razie to nie ma nigdzie informacji na ten temat bo pewnie na necie coś będzie ale zapewne będzie mi mulić jak zwykle...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl