![]() |
mam pytanie!! zapewne dostane opier... ze nie prezgladam tematu ale nie moge znalezc
kiedy jest premiera???? pilkarzy strojow i tego wszytkiego?? |
Cytat:
|
czyli co, TVP pokazuje z godzinnym opóznieniem czy w Szwajcarii jest inny czas? :l
|
Cytat:
|
TVP pokazuje normalnie, na żywo. Mecz zaczyna się o 18.00 ...
|
Hehe, dziwna sprawa.Niby to tylko sparing na kameralnym stadionie angielskiego potentata z polskim mistrzem a transmisje przeprowadza Liverpool tv, TVP2, izraelski kanał 5 i szkocka telewizja (być może gdzieś jeszcze)
Nieźle To powinno dać do myślenia ewentualnemu przyszłemu sponsorowi ;) (dobrze odmieniłem?) |
Jeszcze Al Jazeera Sport +2
|
Liverpool ma liczną grupę sympatyków w wielu krajach. Nic dziwnego, że każdy nawet sparing tej drużyny jest powszechnie transmitowany. Gdyby tak co roku :)
|
Cytat:
A ci po co ?? Chyba ze planuja jakies "fajerwerki" w trakcie transmisjii :D :D A tak serio to dawno zadna telewizja nie pokazywala sparingu i to na zywo zadnej polskiej druzyny,ostatnio to chyba z 3-4 lata temu TVN Legie z Bayernem.... |
Cytat:
|
a który kanał szkockiej telewizji będzie prowadził transmisję meczu?? Ewentualnie powiedzcie gdzie można obejrzeć to spotkanie przez net bo w glasgow siedze i nie mam polskiej TVP...
|
Cytat:
|
a przez neta mozna gdzieś oglądać??
|
Cytat:
http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota |
tylko musisz ściągnąć program "spocast"
|
lord0072...nie "spocast" tylko "sopcast"..tak na wszelkiki wypadek powiedzialem, ajkbys nie mogl sciagnac tamtego..
Pozdrawiam i zycze milego ogladania. |
Cytat:
pzdrw |
No i 0-1
No i 1-1! Jirsak niezawodny. |
1:1 - wow ale akcja, dobrze, ze Lobo nie bylo na skrzydle to wszystko poszlo plynnie
|
Cytat:
|
Widać namiastkę szybkiej i technicznej piłki w wykonaniu Wisełki.
|
żal mi was napierdalaliście na Jirsaka,Zieńczuka ,Brożka ,Pauliste (itd.) i dalej sie nic nie nauczyliście
|
nie było spalonego chyba
|
Szkoda tej nie uznanej bramki dla Wisły...
|
:O to gra Wisła? nie wierze.. aż miło się patrzy.
spalony ? blehehe |
Clebera trzeba odmłodzić.
|
Baszcza nie poznaję:D Świetne rajdy:D
|
Kurczę nie chwali się dnia przed zachodem słońca, nie chcę się też zbytnio podniecać, ale rzeczywiście bardzo przyzwoicie jak do tej pory grają piłkarze Wisły. Szybka gra z pierwszej piłki, strzały, metody prób i błędów. Bardzo fajnie.
A spalony? ja go nie widziałem. |
Mi z wszystkich programów akurat padła dzisiaj dwójka i nie mogę oglądać, to jest naprawdę chamskie,
|
Teoretycznie powinno być już 3:1. To jest prawdziwa europejska piłka, szybka,techniczna, kombinacyjna, gra skrzydłami wspierana przez bocznego obrońce. Tak się teraz gra.
Jedyne co jest irytujące to pieprzenie Iwańskiego. |
Fajnie bo w tym systemie Brożek będzie miał dużo sił:) nie musi biegać za dużo
|
Niekoniecznie. Moim zdaniem niepotrzebnie wycofuje się do drugiej linii, ma braki jeśli chodzi o grę destrukcyjna, na takich trzydziestometrowych rajdach traci się trochę siły. No i nie uzupełnia go drugi napastnik, cała strefa jego więc biegania trochę mimo wszystko jest.
|
dla mnie 2 słowa wystarczą żeby podsumowac 1wsza połowe: Brawo WISŁA.
ładny pressing, dobra gra obrony, i środek pola ładnie funkcjonujący. |
Bardzo udana pierwsza polowa. Zdecydowanie dla nas. Zdominowalismy srodek pola ale nie zapominajmy, ze poza Banyounem grali tam tylko nieopierzeni juniorzy. No i jak to sie czesto tlumaczy kiepska postawe naszych druzyn niezapominajmy, ze Liverpool jest na innym etapie przygotowan.
Zobaczcie jak Zienczuk jest zgaszony w spotkaniach z miedzynarodowaymi rywalami - zdecydowanie ma problemy z psychika. |
ech szkoda tego błedu sędziego przy naszym golu i słupka... takie 1-3 po pierwszej połowie aż się prosi :-)
ogólnie bardzo ładny mecz Wisły, jak na razie zdecydowanie lepsi od Live. teraz pewnie wejdzie paru typów z 1 składu.. |
Wyraźnie widać, że Liverpool gra na 2 razy niższych obrotach niż my, ale nie zmienia to faktu, że Wiślacy prezentują się pozytywnie. Jest dobrze :)
|
Wisła bardzo dobrze, ale nie zapominajmy, że Liverpool jest na początku przygotowań i gra praktycznie drugim składem.
Tak czy inaczej - widać dobrą robotę Skorży, gramy z polotem i widać, że chłopaki wiedzą co mają robić. |
Cytat:
Woronin,Carragher,Agger też juniorzy :lol: mój błąd nie doczytałem |
Jak dla mnie rewelacja. Zageszczony srodek z madrze rozgrywana w nim pilka, dobrze grajacy skrzydlowi i konstruktywnie wchodzacy Baszczynski. To jest faktycznie Wisla jakiej oczekuja wszyscy. Grajaca madrze w sroidku boiska, utrzymujaca sie przy pilce i rozgrywajaca mecz naprawde z glowa. Podczas tej pierwszej polowy byly takie momenty, w ktorych LFC nie mogl wygrzebac sie z wlasnej polowy. Wyglada na to, ze okres przygotowawczy przepracowany in plus i poki co serce rosnie!
|
czy to 1 czy 2 skład mało ważne, Live to Live... drugim składem by rozgromili większośc Polskich zaspołów.
To nie Live jest słabe tylko Wisła b. dobrze gra. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl