Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

BRTS39 18.07.2008 16:07

mam pytanie!! zapewne dostane opier... ze nie prezgladam tematu ale nie moge znalezc

kiedy jest premiera???? pilkarzy strojow i tego wszytkiego??

bravelukas 18.07.2008 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dubi (Post 569281)
mecz z FC Liverpool na kanale 5 w Szkocji na zywo leci transmisja :)

w TVP2 o 17:50 transmisja

radekogi 18.07.2008 21:54

czyli co, TVP pokazuje z godzinnym opóznieniem czy w Szwajcarii jest inny czas? :l

St@chu 18.07.2008 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radekogi (Post 570032)
czyli co, TVP pokazuje z godzinnym opóznieniem czy w Szwajcarii jest inny czas? :l

Skąd taki wniosek? Mecz ma być o 18... Transmisja zaczyna się o 18... Wszystko się zgadza, czyż nie?

!!IRIVER!! 18.07.2008 22:03

TVP pokazuje normalnie, na żywo. Mecz zaczyna się o 18.00 ...

Pablo84 18.07.2008 22:09

Hehe, dziwna sprawa.Niby to tylko sparing na kameralnym stadionie angielskiego potentata z polskim mistrzem a transmisje przeprowadza Liverpool tv, TVP2, izraelski kanał 5 i szkocka telewizja (być może gdzieś jeszcze)

Nieźle

To powinno dać do myślenia ewentualnemu przyszłemu sponsorowi ;) (dobrze odmieniłem?)

piotrek11111 18.07.2008 22:14

Jeszcze Al Jazeera Sport +2

tofik 18.07.2008 22:19

Liverpool ma liczną grupę sympatyków w wielu krajach. Nic dziwnego, że każdy nawet sparing tej drużyny jest powszechnie transmitowany. Gdyby tak co roku :)

Wojtas 18.07.2008 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek11111 (Post 570043)
Jeszcze Al Jazeera Sport +2


A ci po co ?? Chyba ze planuja jakies "fajerwerki" w trakcie transmisjii :D :D


A tak serio to dawno zadna telewizja nie pokazywala sparingu i to na zywo zadnej polskiej druzyny,ostatnio to chyba z 3-4 lata temu TVN Legie z Bayernem....

Kwaki 18.07.2008 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 570060)
A tak serio to dawno zadna telewizja nie pokazywala sparingu i to na zywo zadnej polskiej druzyny,ostatnio to chyba z 3-4 lata temu TVN Legie z Bayernem....

Ostatnio pokazywali sparing Lecha z Kuba, wczesniej Chicago Trophy.

lord0072 19.07.2008 14:23

a który kanał szkockiej telewizji będzie prowadził transmisję meczu?? Ewentualnie powiedzcie gdzie można obejrzeć to spotkanie przez net bo w glasgow siedze i nie mam polskiej TVP...

Pablo84 19.07.2008 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lord0072 (Post 570250)
a który kanał szkockiej telewizji będzie prowadził transmisję meczu?? Ewentualnie powiedzcie gdzie można obejrzeć to spotkanie przez net bo w glasgow siedze i nie mam polskiej TVP...

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=1377

lord0072 19.07.2008 14:32

a przez neta mozna gdzieś oglądać??

wislak_olkusz 19.07.2008 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lord0072 (Post 570254)
a przez neta mozna gdzieś oglądać??


http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota

ebbabwe 19.07.2008 15:31

tylko musisz ściągnąć program "spocast"

kądzikowski 19.07.2008 15:54

lord0072...nie "spocast" tylko "sopcast"..tak na wszelkiki wypadek powiedzialem, ajkbys nie mogl sciagnac tamtego..
Pozdrawiam i zycze milego ogladania.

TeeS 19.07.2008 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 570042)
Hehe, dziwna sprawa.Niby to tylko sparing na kameralnym stadionie angielskiego potentata z polskim mistrzem a transmisje przeprowadza Liverpool tv, TVP2, izraelski kanał 5 i szkocka telewizja (być może gdzieś jeszcze)

Nieźle

To powinno dać do myślenia ewentualnemu przyszłemu sponsorowi ;) (dobrze odmieniłem?)

Chyba sponsorowi Liverpoolu ;)

pzdrw

pirat.z.karaibow 19.07.2008 17:06

No i 0-1

No i 1-1!

Jirsak niezawodny.

dynek.pl 19.07.2008 17:13

1:1 - wow ale akcja, dobrze, ze Lobo nie bylo na skrzydle to wszystko poszlo plynnie

tomasz1906 19.07.2008 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 570320)
1:1 - wow ale akcja, dobrze, ze Lobo nie bylo na skrzydle to wszystko poszlo plynnie

Nawet jak ma kontuzje to musisz mu dojebac? Zenada

pirat.z.karaibow 19.07.2008 17:22

Widać namiastkę szybkiej i technicznej piłki w wykonaniu Wisełki.

South 19.07.2008 17:28

żal mi was napierdalaliście na Jirsaka,Zieńczuka ,Brożka ,Pauliste (itd.) i dalej sie nic nie nauczyliście

Daniel Alves 19.07.2008 17:30

nie było spalonego chyba

bigi333 19.07.2008 17:30

Szkoda tej nie uznanej bramki dla Wisły...

e 19.07.2008 17:32

:O to gra Wisła? nie wierze.. aż miło się patrzy.


spalony ? blehehe

pirat.z.karaibow 19.07.2008 17:34

Clebera trzeba odmłodzić.

grudziadzanin 19.07.2008 17:35

Baszcza nie poznaję:D Świetne rajdy:D

David. 19.07.2008 17:36

Kurczę nie chwali się dnia przed zachodem słońca, nie chcę się też zbytnio podniecać, ale rzeczywiście bardzo przyzwoicie jak do tej pory grają piłkarze Wisły. Szybka gra z pierwszej piłki, strzały, metody prób i błędów. Bardzo fajnie.
A spalony? ja go nie widziałem.

skeba 19.07.2008 17:37

Mi z wszystkich programów akurat padła dzisiaj dwójka i nie mogę oglądać, to jest naprawdę chamskie,

pirat.z.karaibow 19.07.2008 17:37

Teoretycznie powinno być już 3:1. To jest prawdziwa europejska piłka, szybka,techniczna, kombinacyjna, gra skrzydłami wspierana przez bocznego obrońce. Tak się teraz gra.

Jedyne co jest irytujące to pieprzenie Iwańskiego.

Daniel Alves 19.07.2008 17:42

Fajnie bo w tym systemie Brożek będzie miał dużo sił:) nie musi biegać za dużo

pirat.z.karaibow 19.07.2008 17:45

Niekoniecznie. Moim zdaniem niepotrzebnie wycofuje się do drugiej linii, ma braki jeśli chodzi o grę destrukcyjna, na takich trzydziestometrowych rajdach traci się trochę siły. No i nie uzupełnia go drugi napastnik, cała strefa jego więc biegania trochę mimo wszystko jest.

Precel z makiem 19.07.2008 17:49

dla mnie 2 słowa wystarczą żeby podsumowac 1wsza połowe: Brawo WISŁA.

ładny pressing, dobra gra obrony, i środek pola ładnie funkcjonujący.

dynek.pl 19.07.2008 17:49

Bardzo udana pierwsza polowa. Zdecydowanie dla nas. Zdominowalismy srodek pola ale nie zapominajmy, ze poza Banyounem grali tam tylko nieopierzeni juniorzy. No i jak to sie czesto tlumaczy kiepska postawe naszych druzyn niezapominajmy, ze Liverpool jest na innym etapie przygotowan.
Zobaczcie jak Zienczuk jest zgaszony w spotkaniach z miedzynarodowaymi rywalami - zdecydowanie ma problemy z psychika.

e 19.07.2008 17:49

ech szkoda tego błedu sędziego przy naszym golu i słupka... takie 1-3 po pierwszej połowie aż się prosi :-)
ogólnie bardzo ładny mecz Wisły, jak na razie zdecydowanie lepsi od Live.
teraz pewnie wejdzie paru typów z 1 składu..

szarkoz 19.07.2008 17:50

Wyraźnie widać, że Liverpool gra na 2 razy niższych obrotach niż my, ale nie zmienia to faktu, że Wiślacy prezentują się pozytywnie. Jest dobrze :)

TeeS 19.07.2008 17:50

Wisła bardzo dobrze, ale nie zapominajmy, że Liverpool jest na początku przygotowań i gra praktycznie drugim składem.
Tak czy inaczej - widać dobrą robotę Skorży, gramy z polotem i widać, że chłopaki wiedzą co mają robić.

South 19.07.2008 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 570346)
Bardzo udana pierwsza polowa. Zdecydowanie dla nas. Zdominowalismy srodek pola ale nie zapominajmy, ze poza Banyounem grali tam tylko nieopierzeni juniorzy. No i jak to sie czesto tlumaczy kiepska postawe naszych druzyn niezapominajmy, ze Liverpool jest na innym etapie przygotowan.
Zobaczcie jak Zienczuk jest zgaszony w spotkaniach z miedzynarodowaymi rywalami - zdecydowanie ma problemy z psychika.




Woronin,Carragher,Agger też juniorzy :lol:



mój błąd nie doczytałem

JacaTS 19.07.2008 17:52

Jak dla mnie rewelacja. Zageszczony srodek z madrze rozgrywana w nim pilka, dobrze grajacy skrzydlowi i konstruktywnie wchodzacy Baszczynski. To jest faktycznie Wisla jakiej oczekuja wszyscy. Grajaca madrze w sroidku boiska, utrzymujaca sie przy pilce i rozgrywajaca mecz naprawde z glowa. Podczas tej pierwszej polowy byly takie momenty, w ktorych LFC nie mogl wygrzebac sie z wlasnej polowy. Wyglada na to, ze okres przygotowawczy przepracowany in plus i poki co serce rosnie!

e 19.07.2008 17:52

czy to 1 czy 2 skład mało ważne, Live to Live... drugim składem by rozgromili większośc Polskich zaspołów.

To nie Live jest słabe tylko Wisła b. dobrze gra.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl