Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jacek Bednarz byłym dyrektorem sportowym Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2986)

Griszka30KR 05.02.2009 15:53

Moze rzeczywiscie tyle nie jest wart,ale napewno jest wart Wisły.Mysle ,ze w tym sezonie mimo mniej strzelonych bramek był lepszym jakosciowo zawodnikiem od Pawła.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 668828)
Zadedykuj im też kupno Diaza ,Boguskiego,Marcelo .
To tak na początek a jeszcze może być dedykacja za Beto.

Ty najlepiej,wez napisz jakis list pochwalny temu Bednarzowi i Cupiałowi,moze Cie docenią.....
Co takiego pokazał narazie Marcelo i Beto,ze ich wymieniasz??
Jak tak piszesz ,ze wymieniłem dwóch(J.B i B.C.) i dlatego ująłes Boguskiego,to czemu nie wymieniłeś pozostałej czesci druzyny,przeciez tez kupionej za czasów Cupiała...
Prawda jest taka,ze Cupiał był kiedys zbawca dla Wisły,teraz jest raczej nie jest.W wiekszosci firm sa ludzie którzy po przyjsciu ciągną ja do góry ,przez jakis czas stabilizuja ,a po jakims czasie sie wypalają... i staja sie bardziej obciążeniem dla firmy niz napędem.
Mysle ,ze w naszej "firmie" czasami jest wstyd,jak sie obchodzi z pracownikami,ale na to wszyscy przymykaja oczy,bo przeciez to dla dobra Wisełki..To oni sa winni.Np. "Baszczu z nami kibicami",a później "Baszczu o co płaczesz".Nie wiem czy dobra,ale napewno nie wpływa to korzystnie na jej opinie.
Do obu mam coś,z ta róznicą,ze Cupiał cos dlatej Wisły zrobił.

kristos 05.02.2009 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 668968)
Widze ,ze Ty lubisz robic innym dobrze....

Ty z kolei ciągle narzekać...

AYALA 05.02.2009 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 668805)
Panie Bednarz dedykuje Tobie i p. Cupiałowi ten artykuł:
http://sport.onet.pl/0,1248675,1910805,wiadomosc.html

Błaszczykowski też najpierw był na testach w Lechu ale wtedy Michniewicz sie nie zdecydował na jego kupno.Teraz jak Lewandowski trafił do Lecha to można powiedziec że jest na remis.

Griszka30KR 05.02.2009 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 668973)
Błaszczykowski też najpierw był na testach w Lechu ale wtedy Michniewicz sie nie zdecydował na jego kupno.Teraz jak Lewandowski trafił do Lecha to można powiedziec że jest na remis.

Nie chodzi mi o polityke Lecha(mam to gdzies),bardziej chodzi mi o nasza polityke.

element 05.02.2009 16:15

Dajcie już tym Lewandowskim spokój... wybrał Lecha i tyle.

Markus 03.03.2009 16:14

Jacka Bednarza jako dyrektora sportowego nie broni nic – żaden transfer, który okazałby się ogromnym wzmocnieniem zespołu, żaden rozwój struktur sportowych klubu, żaden międzynarodowy sukces drużyny, żadna wybitna decyzja. Podobnie jak wtedy, gdy słusznie wyleciał z hukiem z Legii.

Ani jeden ze sprowadzonych przez niego zawodników nie jest dziś filarem podstawowej jedenastki, gdzie wiodącymi piłkarzami niezmiennie są Ci, którzy byli w klubie już wcześniej. Nie wsławił się ani jednym spektakularnym transferem „do klubu”, nie zapobiegł jego osłabieniu, nie doprowadził do stworzenia czegoś „trwałego” (np.: scoutingu) , nikogo przez niemal 2 lata nie zdołał przekonać do inwestycji w sprawy fundamentalne dla przyszłości Wisły.

Wsławił się za to firmowaniem przekreślenia Kosowskiego, który zawsze był bezcenny dla „Białej Gwiazdy”, znalezieniem pieniędzy i argumentów do ich wydania zamiast na niego, na Matusiaka, Niedzielna, Jirska, Diaza czy Łobodzińskiego, odpuszczeniem Lewandowskiego, Stilica oraz Frankowskiego - z których każdy przedstawia realnie większą wartość dla drużyny niż powyższa grupka razem wzięta - pustymi deklaracjami, zwodzeniem kibiców, uznaniem rozwoju scoutingu i bazy za nieopłacalny, ośmieszaniem klubu masowymi „castingami” na nowych zawodników, zapraszaniem na testy przypadkowych ludzi z przypadkowych krajów.

I proszę skończcie z argumentem, że działa źle, bo mu Cupiał i RN na nic innego nie pozwala – skoro jeszcze nie podał się do dymisji, oznacza to bowiem, że wszystkie ograniczenia mu nie przeszkadzają i w pełni się z nimi zgadza, akceptując i firmując je. Tu można spytać, po co Wiśle dyrektor sportowy, który nic nie może? W takim przypadku oznacza to jednocześnie, iż JB jest zwykłym karierowiczem i oportunistą, dla którego liczy się jedynie własny tyłek i comiesięczna kasa na koncie, a nie dobro i interes klubu. Bo nie ma żadnych oporów, aby dalej tkwić w tej chorej sytuacji i nadal realizować oraz firmować swoim nazwiskiem chorą politykę sportowo-transferową „Białej Gwiazdy”..

dostuffca 03.03.2009 17:09

Narzekających na niezakontraktowanie Frankowskiego, proszę o jakieś argumenty przemawiające na jego korzyść. Bo był dobry? Bo może być dobry? Bo niby jest stary, ale powroty do polskiej ligi służą? Ja na na to Niedzielan. Był dobry. Wyjechał, odwidziało mu się. Stary nawet bardzo nie był, a jak wróci to będzie dobrze. Na początku wszystko cacy, a potem kontuzja i wieczny wyjazd pt. Bednarz po c**j go brałeś.

rafalek 03.03.2009 17:28

Jak kupił Łobodzińskiego i MAtusiaka, Niedzielana czy Jirsaka, to go wszyscy po dupie lizali jakiego mamy zajebistego dyrektora sportowego, a, że teraz nie grają na miarę oczekiwań to jest łysym .....m....weźcie się niektórzy .......nijcie mocno w głowe, to być może pomoże.

I przepraszam za przekleństwa, bo już mnie to najeżdżanie na Baednarza wnerwia

luty tur 05.06.2009 12:10

Najlepsze życzenia urodzinowe dla dyrektora Jacka Bednarza !!
 
Najlepsze życzenia urodzinowe dla dyrektora Jacka Bednarza !!

Sto lat i spełnienia prywatnych marzeń oraz szczęścia i pomyślnosci w karierze zawodowej !!

Cytat:

Dyrektor sportowy Jacek Bednarz pracuje w pocie czoła i bez chwili wytchnienia rozgląda się za nowymi piłkarzami. W Krakowie doskonale zdają sobie sprawę, że zawodnicy którzy trafią do Wisły muszą być jeszcze lepsi od tych obecnych, i takich właśnie szuka Bednarz. Prócz polskich nazwisk na liście "Białej Gwiazdy" znalazły się także nazwiska zagraniczne.
I trzymaj tak dalej !!

p e t e r 05.06.2009 12:14

Cytat:

Dyrektor sportowy Jacek Bednarz pracuje w pocie czoła i bez chwili wytchnienia rozgląda się za nowymi piłkarzami.
Text jak z Kroniki Filmowej.

Łubu dubu, łubu dubu.

Maciuś 05.06.2009 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez p e t e r (Post 740918)
Łubu dubu, łubu dubu.

Wprawdzie na polkach sklepowych nic nie ma ale za to produkacja stali zwiekszyla sie o 270%.

A Bednarzowi trzeba zyczyc mniej pomylek transferowych.

p e t e r 05.06.2009 12:33

Na szczęście jest szansa, że kredyty dla młodych małżeństw rozbujają naszą gospodarkę. A skoro czołgi tanieją, to nic tylko kupować.

Do życzeń o mniejszą liczbę pomyłek transferowych przyłączam się stalowym kablem dłuższym o 270% od kabla standardowego.

koyoot 05.06.2009 12:39

No to wszystkim Jubilatom dzisiejszym( /slashflex :D) wszystkiego najlepszego:P.

Bóg Trybun (objawion) 05.06.2009 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luty tur (Post 740917)
Najlepsze życzenia urodzinowe dla dyrektora Jacka Bednarza !!

Sto lat i spełnienia prywatnych marzeń oraz szczęścia i pomyślnosci w karierze zawodowej !!

I trzymaj tak dalej !!

Dołączam się do życzeń w tym wspaniałym temacie - bądź wytrwały w swojej pracy jak charcerzyk w zakładaniu nowych kont a prędzej czy później trafisz na prawdziwą perełkę - siłą statystyki!

sayek89 05.06.2009 19:00

Życzę samych udanych transferów Panie dyrektorze sportowy ;)

Pawel.Busko 05.06.2009 19:02

I niech Pan napisze kiedy popijawa?:D

Najlepszego dla Pana i dla Wisły!

saklak1906 05.06.2009 19:03

Bramkarza zycze Panie Jacku i zdrowka oczywiscie

Kibicka 05.06.2009 19:03

NAJLEPSZEGO Panie Jacusiu nasz Dyrektorze!

zidanemarcin 05.06.2009 19:05

Najlepszego !

iiYama 05.06.2009 19:38

Panie Jacku Pan się nie boi
cały naród murem za panem stoi ;)

Wszystkiego najlepszego, więcej funduszy na transfery ;)

Griszka30KR 27.07.2009 08:24

Proszę bardzo.
http://futbolnet.pl/klub/wisla-krako...FZeD3god6ywL-A

Ogladałem wczoraj na C+ "Ekstraklasa raz jeszcze-posumowanie" i powiem Wam ,ze sciskało mnie za gradło jak pokazywali mecze z Lechem,Legia ,czy chocby ze Śląskiem,gdzie dzieki Pawełkowi(nie wiem czy nie specjalnie to "podkreslili")mielismy ewidetna wtope z tymi zespołami.
Ps. To tak w nawiązaniu do podobnego listu.....

Lukass_7 27.07.2009 08:32

Nikogo lepszego za Bednarza nie znajdziemy, a jego transfery i tak są b.dobre.
Chyba, że chcielibyście za niego Beenhakkera albo może lepiej Zidane?

Pablo84 27.07.2009 08:37

Nie wiem co to ****a za barani łeb pisał ten list.Po przeczytaniu paru linijek nóz w kieszeni mi się otworzył.


Jakim trzeba był błaznem by powtarzać na okrągło te populistyczne hasła "Bo drogo sprzedawał a za darmo kupował".To teraz pytam się.ZA CO ****A MIELIBYSMY COŚ KUPIĆ, JAK W KLUBIE BIDA AŻ PISZCZY?.
Czy tu trzeba setki razy powtarzać, że Cupiał nie dokłada doWisły od mniej więcej 4 lat?.Wisła jest samofinansującą się spólką, która ledwo co zamyka budżet.I w takich oto warunkach przyszło pracować naszemu dyrektorowi. Nie ma transferów "z", nie ma "do".
To, że nie zatrudniliśmy jeszcze Bramkarza to wina naszego trenejro od bramkarzy.Kłopot w tym, że zamiast trenować woli skupić się na lataniu za młodymi dupami, czy imprezowaniu.
Chciałem przypomnieć też fakt,że Legia na Bednarzu (Już po jego odejściu) zarobiła z jego transferów około 25 mln złotych.Zobaczymy ile pójdzie kasy z Marcelo, Diaza, Alvareza, Kirma (A miał być jeszcze węgierki król strzelców).......

Krissu 27.07.2009 08:57

A poza tym Bednarz nie jest z Warszawy tylko z Mysłowic.

:foch:

:-)

westersyl 27.07.2009 09:06

Hmm od dłuższego czasu piszą w gazetach że współpraca Bednarza ze Skorżą nie jest taka jak powinna.
Dla mnie to jest trochę dziwne bo myślałem, że "grają w jednej drużynie". Ciekawe czy doczekamy się wyjaśnienia którejś ze stron.

fond 27.07.2009 09:10

Bednarz zawsze podkreślał, że najlepszym jego transferem do Wisły był Skorża. Byłoby to jednak teraz paradoksem gdybym stanowisko obronił Maciej a stracił Bednarz. Na takie możliwości jakie mamy to jest jeden z najlepszych dyrektorów sportowych jakich mieliśmy, (ładnie piszą o tym dzisiaj w 'krakowskiej') - zwalnianie go to głupota. Na Levadię obecna kadra powinna była wystarczyć, a jak czytamy zarówno bramkarz jak i napastnik był w planie przed kolejną rundą.

it 27.07.2009 09:11

Jeśli prawdziwe są informacje o konflikcie na linii Bednarz-Skorża, to któryś z nich (albo obaj) musi polecieć.

Nie wyobrażam sobie na dłuższa metę sprawnego funkcjonowania klubu, w którym najważniejsze osoby blokują swoje decyzje.
Najłatwiej więc pewnie będzie zwolnić Bednarza, bo nikt za nim nie stoi (za Skorżą przynajmniej manifestacje trybun), ale lepszego dyrektora sportowego prędko nie znajdziemy.

Jeśli jednak te informacje o konflikcie nie są prawdziwe, to jak dla mnie, powinna polecić głowa Kazimierskiego i może jeszcze Janasa (+ewentualnie nowego Italiano). Ale na to pewnie nie zgodziłby się Skorża, w konsekwencji wymuszając swoje odejście.

Szczerze mówiąc, gdyby ktoś przede mną postawił wybór: zaznacz jedną z opcji, spośród następujących kandydatów do zwolnienia:
a) Skorża-Kazimierski-Janas
b) Bednarz

to nie wiem co bym wybrał.

Ale zapewne rada nadzorcza nie kieruje się przesłankami wyniku sportowego, czy opłacalności transferów, lecz decyzją z Myślenic. A nie wiadomo, czy o tej decyzji już wie ten który ją wyda.

tommiyacht 27.07.2009 09:21

co za bzdura !!!

nie wiem jak wy, ale ja jestem za pozostawieniem Bednarza. Taka kasa jaka dysponuje to i tak zrobil mistrzostwo swiata tymi transferami Oczywiscie, wpadki byly ale jesli juz to nie z winy Bednarza (Niedzielan, Lobo nagle traci forme z Zaglebia), albo nie ryzykowal duzej kasy i podpisywal wypozyczenie lub krotkie kontrakty (Beto, Rado). Jedyna ta wieksza wtopa to Jirsak (jesli to prawda z tymi 700 tys ojro). Nikogo lepszego nie znajdziemy podobnie jak ze Skorza. Smuda bankowo niezgodzilby sie na posade dyrektora sportowego, wszak on za bardzo kocha trenerke. Bednarz ma wyksztalcenie prawnicze co bonusowo pomaga przy negocjacjach, i jak juz ktos wspomnial, Legia do tej pory stoi jego transferami.

Jego wina za porazke ?? Dupa jas. Tym skladem powinnismy ich rozjechac z palcem w dupie. A doszukiwanie sie winy u gory to jakis absurd typu "powodem huraganu na Hawajach jest zatrzepotanie skrzydlami przez motyla w Ameryce Pld." trzeba sobie to powiedziec, porazka jest skutkiem rozjechanych celownikow naszych snajperow, i nie wiem po co szukac dalej. dziekuje

Pan Jotka 27.07.2009 09:23

I znowu wygra jakas GTW w klubie... Dla trenera nie ma alternatywy, dla dyrektora tez nie ma, zatem zwolnia dyrektora ;-) Jednym słowem cyrk. W Zagłebiu Lubin była ostatnio taka sama sytuacja. Lenczyk chcial miec wplyw na trasfery co w praktyce oznaczałoby ograniczenie kompetencji Jarosza. I ostatecznie popędzili pana Oresta...
Jako dyrektor pan Bednarz spisywał sie naprawde dobrze i nie ma co go winic za brak angazu kilku pilkarzy, bo mial nosa kiedy nie przedluzyl umowy z Zienczukiem, Baszczynskim czy tez nie podpisal kilku innych super kandydatow do gry w Wiśle.A udało mu sie opchnąc chocby Clebera za niezla kase. Jego błedy to nie zaangazaowanie bramkarza przez 2 lata i brak alternatywy dla Brozka.

WiślakMyślenice 27.07.2009 09:24

W artykule z gazety krakowskiej napisali już to, czym broniłbym Bednarza.

Za darmo: Garguła, Marcelo, Diaz

Za małą kasę: Kirm, Alvarez

Dlatego jestem zwolennikiem Bednarza. Z pustego to nawet Salomon nie naleje. A pan Jacek może :D

DominoForza 27.07.2009 09:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 769193)
W artykule z gazety krakowskiej napisali już to, czym broniłbym Bednarza.

Za darmo: Garguła



Dlatego jestem zwolennikiem Bednarza. Z pustego to nawet Salomon nie naleje. A pan Jacek może :D

Gargula za free ?

PAC 27.07.2009 09:30

Zwolnienie Bednarza to głupota, patrząc na możliwości jakie posiada to najlepszy dyrektor sportowy w Wiśle. Popełnił kilka błędów w transferach ale błędy robi każdy. Natomiast większość piłkarzy jakich sprowadził gra bardzo dobrze.

AYALA 27.07.2009 09:31

no ale Jirsak za 700 tyś Euro to wtopa Bednarza.Na takie porażki finansowe raczej Wisły nie stac.

Mareq 27.07.2009 09:33

Gościu od listu poza próbą zabłyśnięcia , chyba nic innego nie chciał wnieść , bo niektóre argumenty które się pojawiają wołają o pomstę do nieba .
Wyrzucenie Bednarza w kontekście meczu z Levadią , będzie tylko i wyłącznie działaniem na zasadzie ,,pokazówki'' . Nie przegraliśmy tego dwumeczu z powodu nietrafionych transferów .
Mimo iż niektóre obszary działalności p. Bednarza(20 testowanych bramkarzy - tylko pytanie się tutaj pojawia ile w tym winy dyrektora sportowego a ile wybrednego trenera bramkarzy) mogą irytować , to w ogóle można oceniać jego pracę in plus , szczególnie w kontekście jego poprzedników .

WiślakMyślenice 27.07.2009 09:35

Cytat:

no ale Jirsak za 700 tyś Euro to wtopa Bednarza.Na takie porażki finansowe raczej Wisły nie stac.
Wymień mi jeszcze chociaż jedną jego wtopę. Bramkarz? Nie oszukujmy się, bramkarz to ewidentnie wina Kazimierskiego. Podobno (chociaż nie wiem tego na 100%) ma jakiś procent w kontrakcie Pawełka i tych, co są od niego lepsi spuszcza. Czyli już 21 kandydatów....

WISŁAZWE 27.07.2009 09:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 769196)
Gargula za free ?

Garguła przyszedł za darmo bo podpisaliśmy kontrakt z nim od 1 lipca 2009 a jego poprzedni kontrakt z GKSem Bełchatów wygasł 30 czerwca. :)

saklak1906 27.07.2009 09:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 769192)
. Jego błedy to nie zaangazaowanie bramkarza przez 2 lata i brak alternatywy dla Brozka.

Bramkarzy bylo sporo, podal propozycje chlopaki przyjechaly na testy i niestety Kazimierski kosi rowno z trawa wszystkich konkuretow Pawelka.
Smiem twierdzic ze jak by Bednarz zalatwil za free Bufona i Casijasa to i tak Kazimierski cos by znalazl i uwalil transfer.

Cwielonga chyba polotowal Bednarz- choc nie jestem pewien, na napastnika nas po prostu nie stac a za darmo to raczej nawet do mlodej ekstraklasy by sie nie nadawal

darotsok73 27.07.2009 09:44

Zwalniać Bednarza ? A kto za niego ? Boguś i s-ka chyba już zapomnieli jaki chaos i bezkrólewie były po dymisjach Kapki i Mielcarskiego.
Prawda jest taka że Bednarz (choć osobiście go nie lubię :D ) jest osobą kompetentną i nie ma za bardzo o co się do niego przyczepić , a argumenty że warszawiak i (były) Legionista są dziecinne .
Ja bym wykopał trenera bramkarzy , po za tym nie jest winą Bednarza że "nominalnie klasowi" piłkarze których ma Wisełka grają taką PADAKĘ . Problem jest w piłkarzach a nie w "Bednarzach".
Tak jest od dawna.

Ps. Offtopowo :
Dawno temu M.Cantoro udzielił wywiadu nt. argentyńskich piłkarzy i ich poziomu sportowego. Powiedział że w tak biednym kraju kibice kochają futbol i na bilety na mecz wydają ostatnie pieniądze , gdyby zobaczyli że piłkarz ich drużyny gra "na pół gwizdka" i przechodzi obok meczu to nie miałby prawa chodzić w dzień po ulicy.......

iiYama 27.07.2009 09:44

Jirsak byłby porażką gdyby unikał gry i symulował niczym Varga lub piłki kopnąć nie potrafił. Kilka bramek i asyst jednak zaliczył. Co najwyżej można powiedzieć że za niego przepłaciliśmy. Zresztą jak dla mnie Skorża nie wykorzystuje w pełni Jirsaka.

Co do samego Bednarza sprawa jest podobna jak z trenerem. Kto za niego? Facet nieźle pracuje. Rozgląda się w Ameryce płd., Bałkanach, Włoszech, Słowacji i Czechach. Nie lata do gazet tylko stara się robić swoje, wie że nie ma lekkich warunków, szuka nowych rozwiązań.

KOMINEK 27.07.2009 10:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 769204)
Bramkarzy bylo sporo, podal propozycje chlopaki przyjechaly na testy i niestety Kazimierski kosi rowno z trawa wszystkich konkuretow Pawelka.
Smiem twierdzic ze jak by Bednarz zalatwil za free Bufona i Casijasa to i tak Kazimierski cos by znalazl i uwalil transfer.

Cwielonga chyba polotowal Bednarz- choc nie jestem pewien, na napastnika nas po prostu nie stac a za darmo to raczej nawet do mlodej ekstraklasy by sie nie nadawal

Ćwielong przyszedł za dług, jaki Ruch miał u nas.

Oprócz Jirsaka, którego chyba głównym problemem jest psychika przy takiej kasie jaką dysponował transfery wyglądają wg mnie dobrze.
Bramkarz to ewidentna wina Kazimierskego i tu może być linia niezgody, bo Kazimierski to człowiek Skorży. Bednarz się wścieka, że pomimo tylu prób nasz trener bramkarzy dalej widzi tylko między słupkami Mario a Maciek broni Kazimierskiego i jest konflikt.
Ewidentnym błędem były zbyt późne transfery Kirma i Alvareza, ale kto jest temu winien? Rada Nadzorcza, Bednarz, Skorża uważający że Levandię o tak pykniemy ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl