Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Premiership (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=272)

3michal_04 21.03.2010 16:58

W protescie przeciw włascicielom klubu kibice odrzucają czerwone barwy i przywdziewają pierwsze, historyczne złoto-zielone

TSW Fanatyk 21.03.2010 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bimbam (Post 874020)
o co chodzi z tymi zółto-zielonymi szalikami kibiców MU - czyzby cos zwiazanego z konfliktem z właścicielem

tak, to forma protestu przeciwko właścicielom MU dlatego że strasznie zadłużyli klub.

Kyno 22.03.2010 01:57

Love GLAZER, HATE united !

Marszałek 22.03.2010 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kyno (Post 874332)
Love GLAZER, HATE united !

Żeby Ci czasem w tym Liverpoolu Giletty nie zrobiły za dobrze:)

grzechu1991 22.03.2010 13:23

Spoko, musi jakoś chłopak odreagować ciągłe porażki Liverpoolu. A żeby nie było offtopu, to United pewnie zmierzają po 19 tytuł i przegonienie Lpoolu.

prober 22.03.2010 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzechu1991 (Post 874473)
Spoko, musi jakoś chłopak odreagować ciągłe porażki Liverpoolu. A żeby nie było offtopu, to United pewnie zmierzają po 19 tytuł i przegonienie Lpoolu.

Za to Liverpool zmierza na siódme miejsce w tabeli końcowej, które nie daje nawet gry w Lidze Europejskiej.

Krissu 03.04.2010 14:43

Nie sądziłem, że to napiszę ale cholernie się cieszę, że wygrała Chelsea.

Nie trawię Maniur.

wiślaQ 03.04.2010 14:59

Co to za wielka flaga kibiców Arsenalu ? Chyba była na niej flaga Polski :)

WiślakMyślenice 03.04.2010 15:37

Mecz MANU - Chelsea powinien się skończyć remisem, ewidentny spalony przy drugiej bramce dla Chelsea. Ja obydwóch klubów nie trawię.

Krissu 03.04.2010 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 880233)
Mecz MANU - Chelsea powinien się skończyć remisem, ewidentny spalony przy drugiej bramce dla Chelsea. Ja obydwóch klubów nie trawię.

I ręka przy bramce dla MU.

!!IRIVER!! 03.04.2010 17:28

Gdzieś ty się tam ręki dopatrzył?

Krissu 03.04.2010 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 880393)
Gdzieś ty się tam ręki dopatrzył?

W powtórce.

7 kotów 03.04.2010 20:50

To se zmien powtorki.
Albo idz do lekarza. Od oczu!

MU strzelili bramke Maczetą, a nie Reką.

Dean 03.04.2010 20:51

W każdym bądź razie, Chelsea na mistrza. :D

Bartuk1906 03.04.2010 20:52

Jak dla mnie w tym meczu oprócz spalonego Drogby i ręki Machedy były również nie odgwizdane Karne, 2 dla MU i 1 dla CFC. Cóż zrobić ?? Piękno piłki nie??... Nie zmienia to faktu że zwycięstwo Chelsea zasłużone. Widać brak Roo, nie miał kto szarpnąć tej gry.

flamengista 04.04.2010 19:04

Piękno piłki to nie jest ignorowanie 1,5 metrowego spalonego. Niesmak podobny, jak Nigeria zdobywała złoto na olimpiadzie z Argentyną (tam spalony był 3-metrowy).

A prawda jest taka, że Chelsea rozegrała świetny mecz. The Blues pod wodzą Ancelottiego grają nadal konsekwentnie w defensywie, ostrym pressingiem - ale nieco bardziej twórczo w ofensywie. MU było słabsze, tym bardziej smuci że sędzia musiał psuć widowisko.

Bartuk1906 04.04.2010 19:30

To była ironia z mojej strony z tym pięknem piłki ... ;]

Birmingham City 1-1 Liverpool
The Reds znów tracą punkty. Coś czuję że to ich ostatni sezon pod wodzami Rafy Benitez, z LM odpali ,a i o mistrzostwie Anglii mogą już tylko pomarzyć co gorsza może ich zabraknąć w przyszłorocznej edycji LM, za tym idą ogromne straty finansowe a dobrze wiemy że na Anfield borykają się z dziurą budżetową.
Nie wróże im kolorowej przyszłości...

Ivory1906 14.04.2010 21:42

Chcialbym zeby nasi grajkowie grali tak agresywnie, z ambicja, poswieceniem jak pilkarze Tottenhamu dzisiaj.
BTW Ciekawy mecz na White Hart Lane, a pierwsza bramka byla ozdoba tego meczu :) mam nadzieje ze Spurs skoncza sezon w pierwszej czworce ;)

szym_ek 16.04.2010 18:38

Cytat:

Liverpool FC został wystawiony na sprzedaż - poinformowali właściciele, Tom Hicks i George Gillett. Proces sprzedaży ma przeprowadzić Martin Broughton. Anglik został mianowany również prezesem The Reds ze skutkiem natychmiastowym.

- Jestem zaszczycony powierzeniem mi tak ważnej funkcji. Liverpool to wielki klub, ze wspaniałą historią. Będę zabiegał, aby proces sprzedaży przebiegł z korzyścią dla niego i jego kibiców - powiedział Broughton, który jest także prezesem British Airways oraz wiceprezydentem Izby Brytyjskich Pracodawców. Dołączył on do obecnego kierownictwa The Reds, aby kontrolować proces sprzedaży klubu.

Tom Hicks i George Gillett kupili zespół z Anfield Road w 2007 roku za ponad 200 milionów funtów. Przez ten czas klub zadłużył się na ponad 280 milionów funtów.
http://www.pilka.pl/liverpool-wystawiony-na-sprzedaz

Dżołkmen 17.04.2010 15:00

United!!!!!!!!

Zwierze 17.04.2010 15:17

I to lubię w lidze angielskiej a zwłaszcza w United. Nie ważne czy to 40 czy 90 minuty wszytko jest jeszcze możliwe. Np podobny mecz we Włoszech to by można sobie już odpuścić 5 ostatnich minut bo i tak 4 by leżeli i płakali. A tutaj w ostatnich minutach tyle sytuacji i walki że nie jeden mecz bym obskoczył. Nie ma lepszej ligi...

Teraz trzeba trzymać kciuki za Totenhamem który u sibie gra świetnie

mitmichael 17.04.2010 15:28

A Arsenal to co :D - w 18-stu spotkaniach w tym sezonie w EPL strzelali gola na wage 3pkt. Liga angielska od dawna mi sie podobała. Zadna druzyna nawet w koncówce nie moze byc pewna zwyciestwa.

Proximus 17.04.2010 15:41

Denerwują mnie wygrane drużyn których nie lubię w końcówkach:D

Ale przynajmniej jak Manu wygrywa w końcówce to widać że ci goście pracują na to i nie jest to tylko fart ale walka do końca. Nie to co Amica w poprzednim sezonie która tą jedyną akcję robiła w 90 minucie.

Zwierze 17.04.2010 15:46

Nie chciał bym być na miejscu fanów City, drugi mecz derbowy przegrany w praktycznie takich samych okolicznościach. Można się nerwicy nabawić.
Ciekawe czy Rooney złapie formę na MŚ? Albo gra z kontuzją dalej albo się coś niedobrego dzieje. Bez szybkości, skuteczności itp

grzechu1991 17.04.2010 16:19

No teraz liczę na Tottenham!:D

Dean 17.04.2010 17:07

Naprzód Chelsea. :)

Donki 17.04.2010 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 885665)
Naprzód Chelsea. :)

Chłopie co ty gadasz ??:D

Naprzód Tottenham :P

Kris54 17.04.2010 17:48

Ale miał farta ten Manchester

I tak wszystkich Was pogodzi w przyszłym sezonie Newcastle United

Mateuusz 17.04.2010 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 885669)
Chłopie co ty gadasz ??:D

Naprzód Tottenham :P

jak mozna kibicowac zydom??:foch:

Wizard 17.04.2010 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 885681)
jak mozna kibicowac zydom??:foch:

Podejrzewam, że to jest bardziej przeciw Chelsea, aniżeli za Tottenhamem :) MU trochę sfarciło, choć z trójki - Arsenal, Chelsea i MU, to chętnie bym widział kanonierów na szczycie :) Potem MU :)

mitmichael 17.04.2010 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzechu1991 (Post 885660)
No teraz liczę na Tottenham!:D

Jak na razie Tottenham jest lepszym zespołem a dodatkowo wygrywa 1-0 po watpliwym karnym. Tottenham widze forma dobra - jak na ta chwile dwa mecze na ich korzysc. Ostatnie 5 minut meczu... to 78% posiadania pilki po stronie gospodarzy. Pracuja na kolejne zwyciestwo.

Donki 17.04.2010 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 885681)
jak mozna kibicowac zydom??:foch:

Ja tylko tak tym razem, bo kase na nich postawiłem :D

MasterCarl 17.04.2010 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 885694)
Ja tylko tak tym razem, bo kase na nich postawiłem :D

dla mnie żydami jest Cwelsea, odkąd Avram był tam trenerem tak ich nazywam :P

Tuman 17.04.2010 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 885678)
Ale miał farta ten Manchester

I tak wszystkich Was pogodzi w przyszłym sezonie Newcastle United

który? :)

swoją drogą to też licze na to że sroki po awansie wszystkich poustawiają :)

WiślakMyślenice 17.04.2010 19:35

Cytat:

Podejrzewam, że to jest bardziej przeciw Chelsea, aniżeli za Tottenhamem :) MU trochę sfarciło, choć z trójki - Arsenal, Chelsea i MU, to chętnie bym widział kanonierów na szczycie :) Potem MU :)

niestety, Kanonierzy przegrywają mistrza tym, że nie potrafią zwyciężać z m.in. Chelsea, Man Utd. Podobnie jak Wisła, tylko że my w porównaniu do nich mistrza zdobywamy. Nie chce porównywać tych lig, nie róbcie tego też wy bo wiem, jaki jest poziom wyżej wymienionych lig.

donecki 17.04.2010 19:37

Ja tam niestety widz MU

brylant17 17.04.2010 19:56

United miało farta, że nie wiem co city powinno wygrać 3-0 no ale nie wykorzystane sytuacje się mszczą co mnie ogromnie cieszy :D Mam nadzieje, że United obroni mistrza Chel$ea przegrała :D :hura:

*Michael* 17.04.2010 20:21

a ja wole Kanonierów :P tyle ze niestety raczej juz bez szans... a jak nie Arsenal to Chelsea niech wygra...

Zwierze 18.04.2010 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 885710)
United miało farta, że nie wiem co city powinno wygrać 3-0 no ale nie wykorzystane sytuacje się mszczą co mnie ogromnie cieszy :D Mam nadzieje, że United obroni mistrza Chel$ea przegrała :D :hura:

Gdzieś ty tyle tych sytuacji dla City naliczył? Oni mieli chyba jeden celny strzał, w pierwszej połowie z wolnego co bramkarz United złapał w powietrzu.
Jak dla mnie to mimow wszytko United miało więcej sytuacji i bardziej klarownych i dlatego wygrali:D

Arselna można wykreślić. A Fabian kolejny błąd do kolekcji. Szkoda chłopaka.

qchar90 18.04.2010 16:30

Fabiański kolejny mecz i kolejny raz sie nie popisał. Arsenal odpada w walce o mistrza.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl