![]() |
dzięki wielkie
|
Kubę w skrócie na ARD widać było 2 razy. Pierwszy raz skomentowano "traum tor". Jego akcję w drugiej połowie zakończoną strzałem podsumowano zaś "wunderbar Błaszczykowski". Robi sobie chłopak markę.
|
Kurde, ta greka. W Superpucharze Cypru Kosa zagrał cały mecz i strzelił jedyną bramkę dającą zwycięstwo
Apoelowi. Tutaj foto: http://www.shootandgoal.com/page.php?id=1485&bid=8 Jasiek grał do 56 minuty. |
Mam do Was gorącą prośbę. Czy ktoś pamięta, w jakich okolicznościach Guy Feutchine doznał kontuzji w meczu z Legią (23 X '96)? Czy było to po wejściu Marcina Jałochy, byłego wiślaka, który wówczas grał w Legii?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://rapidshare.com/files/13959674...1_Kosowski.avi
no no strzelil druzynie Sosina ktora w LM bedzie grala :D |
Cytat:
Otóż to. |
W Śląsku Wrocław w ostatnim meczu dobre zawody rozegrał na bramce wychowanek Wisły Kraków Wojciech Kaczmarek. Ciekawe
|
Cytat:
przyszedł do nas z Kani Gostyń. |
Osuch o odejściu Kokoszki:
"...Pierwszym, ale jakże dramatycznym przypadkiem jest ucieczka z kraju od najlepszego trenera i najlepszego klubu mojego byłego podopiecznego, Adama Kokoszki, któremu to właśnie oni nakręcili w głowie powołując do reprezentacji, gdy nie mieścił się nawet w pierwszej jedenastce Wisły. Dziś nie wiadomo, co dalej z chłopakiem będzie, niby trenuje teraz w jakimś włoskim drugoligowym klubie, a Beenhakker chwali go, że wyjechał do Italii, a tak naprawdę był to chyba pierwszy na świecie przypadek kradzieży zawodnika z jego macierzystego klubu." http://www.weszlo.com/news/916 |
leszekm - troszkę w górę i zobaczysz to samo.
Oldpara - na moje oko Kaczmarkowi brak jest chociażby zwrotności. To nie jest bramkarz na Wisłę, a może i nie na ekstraklasę. |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=7556 Informajca za www.wislaportal.pl I w cale nie twierdzę, że to jakieś ewentualne wzmocnienie Wisły. Po prostu fajnie, że ta nasza szkółka piłkarska coś tam z siebie wydaje... nie są to może Blaszczykowskie, ale zawsze coś.... |
Krotki meldunek z Rumunii
Po 5 kolejkach Unirea na czele 1. Unirea Urziceni 4 0 1 --- 14 - 5 --- 12 pkt 2. Rapid SA Bucuresti 4 0 1 --- 9 - 3 --- 12 pkt 3. Vaslui 4 0 1 --- 7 - 3 --- 12pkt NIezla srednia bramkowa jak narazie.Ciekawe czy Dan pokusi sie o mistrza w tym sezonie. Unirea startuje takze od 1 rundy pucharu uefa. |
Cytat:
GW Piłkarze odchodzą z Kani Gostyń wesoł, jar 08-06-2006 , ostatnia aktualizacja 07-06-2006 19:19 Kania w sobotę wywalczyła awans do II ligi, wczoraj zaś straciła pierwszego zawodnika. Kontrakt z Widzewem Łódź podpisał obrońca Zbigniew Witkowski. Zespół Kani w ubiegłym sezonie był armią zaciężną, złożoną głównie z piłkarzy pochodzących spoza Gostynia. Wyjątkami byli bramkarz Wojciech Kaczmarek i prawy obrońca Zbigniew Witkowski. Obu prawdopodobnie w przyszłym sezonie nie zobaczymy w barwach zespołu z Gostynia. i dalej Bramkarz Wojciech Kaczmarek, który ma za sobą epizod w Wiśle Kraków, też jest bliski odejścia z gostyńskiego klubu. to pkt jeden pkt 2: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kania_Gosty%C5%84 wiem że to tylko wiki dlatego pkt 3: http://kujawiak.q4.pl/news.php?page=168&news=&topic= a dokładnie Na testach w Kujawiaku Włocławek przebywa obecnie bramkarz Kanii - Wojciech Kaczmarek.Tym bramkarzem interesuje się również Widzew Łódź. Imię i nazwisko: Wojciech Kaczmarek Data urodzenia: 15.09.1983.r. Poprzedni sezon: Kania Gostyń Klub macierzysty: Kania Gostyń Kluby:Kania Gostyń Wisła Kraków Ilość meczy w lidze: 2 pkt 4: http://lagrom-kania-gostyn.blog.onet.pl/ Drugoligowy Śląsk Wrocław uległ beniaminkowi II ligi Czeskiej Fotbal Fulnek 0:1. Od 65' na boisku pojawił się były bramkarz Kani Gostyń, jej wychowanek Wojciech Kaczmarek i zachował czyste konto, i to by było na tyle. 90minut.pl to dobre źródło. Czasem jednak mają nieścisłości. Dlatego warto pogrzebać w necie... |
Cytat:
|
Kuba Błaszczykowski znów gości na łamach kickera...
Oto fragment wywiadu na łamach onetu: http://sport.onet.pl/0,1248703,1813506,wiadomosc.html A to cały wywiad: http://www.kicker.de/news/fussball/b...rtikel/222159/ I taki ciekawy fragment o polskim dziennikarstwie: "Blaszczykowski: Bis heute habe ich nach der EURO kein Interview gegeben. Was in den polnischen Zeitungen stand, ist frei erfunden." Dla nieznających niemieckiego --> Do dziś nie udzielałem po euro żadnego wywiadu. To co się ukazywało w polskiej prasie zostało wymyślone. |
Liverpool jednak chce Błaszczykowskiego!
http://sport.onet.pl/0,1248702,1813530,wiadomosc.html |
Mam nadzieje ze zostanie w BVB. Male szanse na przebicie sie do 11, a w tym wieku grzanie lawy w Anglii=strata czasu + zeslanie do slabszych lig. Niech pogra kilka lat w BVB, nabierze wiecej doswiadczenia i wtedy sie zobaczy. Na dzien dzisiejszy to swietny gracz ale za slaby na taki klub jak Liverpool.
|
zbyt kontuzjogenny jest Kuba na premiership
nadałby sie napewno, bo grac potrafi, tylko ...jest polakiem |
Frankowski wraca do Polski
Cytat:
|
Czy to prawda że Wisła ma zagwarantowany procent ze sprzedaży Błaszczykowskiego jeśli Borusia Dortmund zdecyduje się go sprzedać dalej? I jeśli tak jest, to jakie wielkości wchodzą w grę?
|
Cytat:
|
Cytat:
Będziemy mieć kasę na transfery:D |
Czyli po nieudanych negocjacjach w sprawie przedłużenia kontraktu nie masz żadnego urazu do zespołu "Białej Gwiazdy"?
- Oczywiście, że nie. Jeżeli byłaby możliwość absolutnie chciałbym do Wisły wrócić. całość tutaj : http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...m-pilkarzem-a/ |
Raczej Boguś będzie miał kasę na transfery.
Transfer nowego basenu np. albo Maybacha. A Kubie życzę wszystkiego co najlepsze może go spotkać, bo to wspaniały chłopak i Wiślak. Teraz życie powinno mu wszystko wynagrodzić, a transfer do FCL na pewno byłby taką swoistą nagrodą. Powodzenia! E: Pa, pa, pa Kamilku. |
|
Cytat:
Czyzby juz zarobil na wystarczajaca ilosc pampersow? |
Łukasz Sosin ze swoim Anarthosisem awansował do Ligi Mistrzów! Strasznie słaba ta cypryjska liga.:lol: :lol: :lol:
Kamil powodzenia jutro! |
Cytat:
No i nie wiem, dlaczego skasowano tego posta w pierwszym wydaniu - przecież tylko wyrażam swoją opinię. STOP dla kopaczy wycierających sobie dupę naszym klubem! |
Cytat:
Cytat:
Że posty sensowne usuwają :-) Cytat:
I żeby ten post nie poszedł do kosza, napiszę coś związanego z tematem. Co z Kuźbą? Kopie jeszcze? |
o Boże wielkie mi halo , Anthrosis to 2 Perzalka , jednosezonowiec z massssa farta w losowaniu i jednym dobrym dniem . A Sosin..respect za gole w lidze z W-y Afrodyty ale jednak nadal śmie mtwierdzić ze nasza liga jest mocniejsza ,.
A co do Kosy , taaaa.... mysle ze Omonia była by u nas miSZCZem a Famagusa Sosina W-ce + puchar Polski. Wybaczcie ale ja jednak podchodze sceptycznie do rewelacji na temat ligii cypryjskiej , choc ten sezon jest dośc dla nich udany . |
Cytat:
Dajcie spokój Kosie. Sportowo On a Łobo to niebo a ziemia. Mentalnie zresztą tak samo - gość co nie klęka przed żadnym rywalem vs zbity pies. Niestety Kosa poza tym jest leniuchem rozrywkowym gościem i to Go kładzie. Zieniu też miał taką jesień 2007 bo było drugie skrzydło i miał więcej miejsca, a poza tym wrzuty i 9 asyst Kosy. Teraz widzicie co Zieniu gra i obawiam się, że jak drugie skrzydło nie będzie grało to tak już pozostanie. A Dan Petrescu bierze udział w reklamie rumuńskiej sieci komórkowej Cosmotel. |
|
Adrian Mrowiec przeszedł właśnie z Kowna do Hearts
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/foot...an/7586011.stm |
Kosowski załadował bramkę Red Star Belgrad i kolejna cypryjska sensacja zaraz stanie się faktem.
Cypryjczycy naprawde fenomenalnie teraz grają edit. A w meczu Debreczen - Young Boys bramke strzela Dudu :D |
Kosowski wlasnie strzelil bramke Crvenie. Pamietacie co mowil tuz po przyjsciu do APOELu? Ze bedzie chcial osiągnąc to samo co z Wisla. I jest na bardzo dobrej drodze. Niech mi ktos powie ze cypryjczycy są słabi. 3 na 3 zespoły grają dalej (w tym jedna w LM). A co u nas?? 2 zespoly dalej (z czego Wisla tylko dlatego ze po odpadnieciu z LM ma mozliwosc dalszej gry w PU). Teraz to wyjazd na Cypr nie jest emeryturą ale awansem sportowym a przejscie do polskiej ligi?? heh... ani awans ani emerytura. Oby tak dalej a zaczniemy sie druzyn z Malty, San Marino itp
|
Cytat:
Więc postrzeganie tego w ten sposób jest troszkę nie na miejscu... |
Będzie dogrywka. CG wyrównała na 2:2.Ja już też ogłosiłam tryumf Apoela:evil:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl