![]() |
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...t=259&page=101
Wkroczy ktoś i upomni kolegę z drugiej strony Błoń? |
Cytat:
również w tym temacie dodam że za pieprzenie: "nie da się" "odpadniemy" "posramy się" "porażka" powinny być bany dla ostrzeżenia dla płaczków wszelkiej maści |
Cytat:
|
Cytat:
Zluzuj kolego bo wg mnie to sam "pieprzysz" (bez urazy) takimi propozycjami. |
Cytat:
Nie trzeba dwa razy tego samego pisać, czasem po prostu nie ma żadnego moda na forum. Wystarczy zgłosić i cierpliwie poczekać. A najlepiej skorzystać też z systemu zawiadamiania, w ten sposób dostajemy informację na maila - przydaje się w szczególnie rażących przypadkach(czyli - w 99% - kibicach Cracovii). |
Czy za rozmowę na privach z modem, jezeli juser(:D) cos zlego powie, albo kogos pomowi albo itp. to moze zostac zbanowany, czy za privy nie mozna?
|
podam ci taką analogię, wchodzisz do pub'u i krzyczysz głośno "ch... wam w d... sk....." od razu cię wyrzucą (to jest ban za pisanie w tematach)
Jeśli powiesz ochronie (powiedzmy odpowiednik moderatora) w pub'ie (nawet na ucho czyli priv) "ch... ci w d... sk......" to myślisz że cię nie wyrzucą? =-----= mam problem, od dzisiaj co jakiś czas wylogowuje mnie ze strony wislakrakow.com oraz z forum. nie jest to uciążliwe, ale zastanawiające. Czy ktoś dzisiaj ma podobne problemy? |
czy admini lub modowie moga cos zrobic z ta reklama skody na glownej?? cala reklama spierd.., sory ucieka kiedy chcesz kliknac na "x", ja wiem ze pieniadze sa potrzebne, ale czy nie mozna ich zarabiac w mniej meczacy dla uzytkownikow sposob??
pozdrawiam |
Witam po przerwie.
Co do swojego bana powiem tak. Po częsci go rozumiem, ponieważ są tu na forum jakieś wyznaczone kryteria.Ja zostałem zbanowany przez to, że napisałem cracovia z małej litery- nazwa włąsna- rozumem. Kłopot w tym, że nie jestem hipokrytą i nie ukrywam, że z całego serca ich nienawidzę.Poza tych ich nie szanuje więc z Wielkiej litery na pewno pisał nie będe... Zupełnie inny stosunek mam do kibiców np Legii,Lecha itp- te kluby, mają przynajmniej jakieś zasady, a z kibicami można normalnie i kulturalnie porozmawiać. Tego typu pouczenia jak "bany" itp mnie tylko śmieszą Nie chce mi się rozpisywać, o atmosferze, jaka panowała tu kiedyś - to już kiedy było przerabiane. Bardziej nurtuje mnie kwestia cenzury i nakazów jakie ostatnimi czasy pojawiły się na forum.Z forum kibicowskiego stajemy się kółkiem rożańcowym, gdzie nawet nie można się wypowiedzieć na swój -czasem prymitywny - sposób. Ja rozumiem, że forum jest coraz bardziej zauważalnym medium,(czytają go m.in ludzie z C+, dziennikarze i działacze sportowi,piłkarze) jak i coraz częściej odwiedzane przez kibiców innych klubów - m.in przez całkowity zakaz bluzgania po sobie, ale już bez przesady.Przypominam, że to forum kibiców Wisły Kraków a nie kółka różańcowego . Do niektórych nazw własnych po prostu nie pasuje wielka litera - zwłaszcza mi.Więc proszę od razu bana dożywotniego. Jeśli będzie jakiś problem to zapraszam na priv |
wolfy
Mam kilka pytan. Jak to jest, ze jedni otrzymuja bany za nazwanie kogos ignorantem (co w tym takiego obrazliwego ?), podczas gdy drudzy o jeczacych placzkach moga sobie pisac bez skrepowania ? To, ze delikatnie wzburzylo mnie po przeczytaniu kolejnych madrosci koyota, to fakt, aczkolwiek w odpowiedzi, ktorej mu udzielilem, wcale nie bylo obrazania, chocby takiego jakie sam stosujesz wobec forumowiczow, szczegolnie tych udzielajacych sie w temacie transferowym. Jesli jestem w bledzie, prosze wyprowadz mnie z niego, ale wydaje mi sie, iz masz jakis problem z transferami, a scisle mowiac z ludzmi ich oczekujacymi. Zastanawialem sie chwile nad tym, probujac wskoczyc w te buty i szczerze mowiac, nic sensownego do glowy mi nie przychodzi. Na ukrytego agenta zarzadu mi nie wygladasz, na pasiaka w konspiracji to samo, wiec moze samemu zdobedziesz sie na szczerosc i postanowisz wyjawic pozostalym wislakom, co tez powoduje, ze gdy tylko ktos wylamie sie z zasady "w transferowym piszemy wylacznie pozoytywnie albo wcale", gotow jestes do naduzycia wladzy jaka Ci ktos powierzyl w dobrej wierze jak mniemam ? Pozwoliloby to byc moze uniknac w przyszlosci banow jakie juz kilka osob tutaj otrzymalo wg. okreslonego klucza, tzn. praktycznie za nic i po zabraniu glosu w temacie transferowym [nesta, 1q2 etc] Ps. do koyota nic nie mam. Moge go nawet przeprosic jesli rzeczywiscie poczul sie dotkniety, choc sadze, ze nie mial do tego wystarczajacych podstaw. Za wreczenie mi bana takze absolutnie sie nie obrazam, tak jak nie obrazalem sie niegdys, gdy przy okazji dyskusji o Chciacu, niewybrednie mi ublizales. Po prostu trzymanie w sobie zadry ze wzgledu na roznice zdan, chocby nawet w ostrym wydaniu, nigdy nie bylo moja mocna strona i tak juz pozostanie. Ps.2 mozna tez zadac pytanie pozostalym moderatorom, czy wedlug was to dobrze, ze zaczynaja leciec bany, ktore z lamaniem regulaminu maja niewiele wspolnego, by nie powiedziec nic, a tutaj mamy powszechna znieczulice i kazdy udaje ze nic nie widzi. Nikt przeciez nie wstawia sie za jakimis pokemonami calkowicie wyjetymi spod prawa, bo co by nie mowic o takim nescie czy 1q2, to ich opinie byc moze czasem sa nietrafne, jednak ci ludzie z cala pewnoscia nie zanizaja poziomu forum. Pozdrawiam |
Ja też niedawno zostałem zbanowany - za przekleństwo. Piszę na tym forum już ponad 6 lat i strasznie mnie ta cała sytuacja rozbawiła, zwłaszcza gdy popatrzę na całą rzeszę świeżo zarejestrowanych pokemonów, którzy rzucają mięsem na lewo i prawo.
Ostatnio moderacja na tym forum wydaje mi się co najmniej dziwna, a zwłaszcza postępowanie jednego z modów. Ale trudno, nic z tym zrobić nie mogę |
Cytat:
Masz racje z tą dziwną moderacją :D Doskonale pamiętam (Ty zapewne również :-) ) czasy gdy rządzili Rav, Menel, Tequila, Piotr, Shell, Plankton (7 Kotów) jak również nie tak odległe czasy: Żmijki, PvD'a, orla - i nigdy nie miałem wrażenia, że ktoś na siłę próbuje zmieniać forum wedle swoich przekonań... do teraz :lol: |
Macie rację wszystkiemu sa winni moderatorzy - bo Wy sami; wielcy userzy tego forum, już przecież nie ...
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=4050 Cytat:
Cytat:
|
on nie pisał małymi i dużymi literami, tylko z włączonym CAPS LOCKIEM, też tak czasami mam (ale wtedy edytuje post)
jak włączysz capsa i chcesz napisać zdanie dużymi literami (POLSKIMI tzn z ć , ą ś i tak dalej) to wyskakuje własnie takie coś jak u Nowosolanin'a. nie zawsze tak jest ale czasami. taki off, bo niektórzy myślą że ktoś umyślnie piszę wyrazami prosto z pokebola, najlepiej nie pisać z capsem i po kłopocie :) oto screen i potwierdzenie: http://i34.tinypic.com/70kj20.jpg ;) i w sumię nie wiem czemu tak jest.. |
Chciałem tylko przypomnieć, że jeszcze ze 2 lata temu śmialiśmy się z tego, że na forum Cracovi kasują co drugi post. Jak widać w chwili obecnej wszystkie tematy z HP, które są w miare aktualizowane postami mają min. po rok - dwa.. Rozumiem, że niektórzy chętnie wpiszą sobie do CV "jestem moderatorem na forum wisłakraków.com - pilnuje tam porządku od zmierzchu do świtu" ale jak kiedyś większość użytkowników ****owała ze smakiem to w nikogo to nie godziło, a teraz jeden z drugim nawet na komórce banują ludzi, żeby podbudować własne ego. Ja oraz większość trochę starszych użytkowników mam wyjebane na obecne forum. W internecie znajdzie się nie jeden portal, gdzie jest ciekawiej, a osoby nadzorujące nie zachowują się jak dewoty osiedlowo-ławkowke co to jak ktoś przeklnie dzwonią na straż miejską. Zaraz dostanę odpowiedź w stylu "nie podoba się, to nie pisz" - owszem.. nie piszę, bo nie ma komu odpisywać. Polecam też rozważyć czy temat "nocny" jest głupszy od tematu w stylu "czy używacie CB radia".
Nie pozdrawiam, bo raczej nie ma kogo. |
Cytat:
|
Cytat:
a Bednarz jest ch... tak jak pozostali co pracowali na tym stanowisku aczkolwiek też mam wątpliwości co do niektórych banów ale i współczuje modom ilości pracy i dlatego dziwie sie że nie szukają innych sposobów rozwiązania problemu szczególnie z klonami charcerzyka i kolejnymi wcieleniami Vreda, bo chyba nikt nie ma wątpliwości że mają po kilka kont i piszą więcej na dzień niż cały "rocznik" 2002 z 2003 razem wzięci |
Nikt się nie kwapi, postaram się spokojnie, w moim ostatnim poście na tym Forum, odpowiedzieć na Wasze zarzuty.
Cytat:
*** Wiele odpowiedzi na Wasze pytania znajduje się w temacie założonym 28. sierpnia 2005 roku, już na pierwszej stronie. Dokładnie 3 lata temu Chester zadał takie pytanie. Cytat:
*** Pablo84, przyznaję, że jestem zdumiona Twoim postem. Sam tyle razy upominasz innych na Forum, wytykasz błędy, ganisz za złe zachowanie. Jakże słusznie. Nawet kiedyś myślałam, że jesteś "ukrytym" modem :D (Wybacz) Podam tylko kilka łagodniejszych cytatów. http://i36.tinypic.com/2ih3tiv.jpg http://i34.tinypic.com/167876v.jpg http://i37.tinypic.com/2v0lekl.jpg http://i37.tinypic.com/2ymf5ap.jpg Co byś powiedział, gdyby ostatnie zdanie skierowane do Forumowicza padło z ust moderatora? *** Ktokolwiek by modem nie był, zawsze będą pretensje, bo wśród tysięcy użytkowników nie może być jednego zdania na każdy temat. Ile głów, tyle opinii. A głów coraz więcej, zastraszająco dużo. Zazdroszczę starym modom. Mieli nieliczną grupę do kontroli, możliwość banowania na IP, nie było powielania kont, bo nie było neostrady i tysięcy znudzonych dziesięciolatków siedzących całe dnie przed kompem, ba, nie było nawet robotów rozsiewających spamy :D Przyznaję, że z wieloma Waszymi krytycznymi uwagami się zgadzam, owszem, ale rozglądam się wokół i widzę, jak zmieniły się czasy, zmieniło się społeczeństwo, zmieniły się priorytety. Widać to również na Forum. Nigdy już nie będzie tak samo. Pozdrawiam wszystkich. |
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=4788
Temat do zamknięcia... Ankieta :shock: Fajnie by było gdyby na forum tematy mogły zakładać osoby kompetentne, a nie jakieś pajace, którym nagle coś przyjdzie do główki. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Na przyszłość - moderatorzy nie muszą się nikomu tłumaczyć, i jest to nasza z dorotją dobra wola, że w ogóle odpowiadamy. P.S. Wszystkim represjonowanym radzę nie tracić otuchy. Może kiedyś dzięki temu traficie do ZBoWiD-u i będziecie mieli darmowe przejazdy komunikacja miejską(albo - dostęp do internetu). P.S. 2 Pablo84, przyznam szczerze, że mnie załamałeś. Ja Ciebie uważałem za jedną z sensowniejszych osób na tym forum, a ty wyjeżdżasz z tekstem, że nie napiszesz nazwy Cracovii z dużej litery, bo ich(ją?)nienawidzisz. Skoro tak stawiasz sprawę, to nie zostaje mi nic innego, jak napisać: "my Cię będziemy banować, bo ją wprost kochamy":rotfl: A ja, to nawet jestem jej kibicem incognito(Eustachy Ci podpowie, co i jak). Naprawdę, nie jesteśmy Antycracovią, Antlylegią ani Antylechem i stać nas chyba na odrobinę klasy? "Noblesse oblige". P.S. 3 Heban, ja za głupi jestem i za młody, żeby na Twój post odpowiedzieć. Wierz mi - jeśli któryś z adminów stwierdzi, że coś ze mną nie tak, to z mojej strony nie będę robił problemów. Tylko nie wrzucaj do tego tematu więcej homilii, bo się zrobi bałagan. |
Po tym co wlasnie napisales, nie mam watpliwosci, ze popelniono blad mianujac cie moderatorem.
Wybacz, ale ja piastowania tej pozycji nie zazdroszcze ci chocby w minimalnym stopniu. Nie kazdy chce pelnic w zyciu funkcje "bad cop" i wpedzac do wiezien niewinnych ludzi. Na szczescie mamy tez tutaj wielu dobrych policjantow. Cytat:
Wydaje mi sie, ze masz nieco spaczone poczucie sprawiedliwosci i warto abys dla dobra tego forum sie nad tym zastanowil. Z mojej strony to wszystko i wiecej juz nie zabiore glosu. |
teraz to Ci napewno zmieni.
to forum WISŁY, a nie Lecha - niektórzy o tym zapominają. |
Kilka ostatnich wpisów z dnia niedzielnego wylądowało w koszu. Generalnie jesteśmy otwarci na Wasze opinie - jednak szczeniackie posty, ośmieszające innych możecie sobie darować, bo za wiele nimi nie zmienicie. Lansujcie się gdzie indziej.
|
prosze o zmiane nicka na Stone Island
|
Cytat:
Ale na wszelki wypadek zapisz Sobie ze 100x na kartce prawidlowa nazwe :) tzn sie nie robi. Nie wiem jak :( |
Jest blokada zmiany nicków
|
http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=1085&page=23
Trzeba być naprawdę "zdolnym" nabijać w FOTO Zabawie, gratuluję w takim razie Kobiecie_Wislaka... A tak w ogóle to zerknąłby ktoś władny od czasu do czasu na ten topic, bo się burdello robi. |
Cytat:
Szkoda, ze poziom empatii w stosunku do kibicow klubu z 2 strony Blon jest wyzszy niz w stosunku do osob, ktore kiedykolwiek przez kibicowanie (tutaj nie robie aluzji do osoby Pablo) Wisle wlasnie z pejsami mieli problemy. Pod slowem "problem" mozna ukryc wiele motywow. Dlatego tez w przeciwienstwie do innych klubow w wypadku klubu z 2 strony Blon nie powinno byc nigdy zakazane nazywanie ich żydami, pejsami, ****ami pasiastymi, *****ami z Kaluzy etc. |
Cytat:
|
Jako że powoli też będę się ewakuował z forum, mam jeszcze takie pytania. Czy wczorajsze wydarzenia z Warszawy są aż tak ważne by poświęcać im miejsce w tylu tematach i czy niektórzy warszawscy userzy zaczynają być modami? Gówno nas Wislaków powinien obchodzić cały ten legijny protest, a wychodzi na to że niedługo rozpalone tępe pały zaczną organizować zbiórkę kasy na uciemiężonych kibiców Legii.
|
Cytat:
|
Cytat:
EOT |
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=4807 Przesada, ****a. Jeszcze rozumiem jakieś ankiety związane z klubem, sportem, czy ogólnie kibicowaniem....
|
http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=40309 zbanujcie tego typa. nie da sie czytać tego co on pisze...
|
Cytat:
|
Proponuję, aby dawać bany każdemu kto jeszcze raz zapyta na forum o to: "czy będzie ktoś prowadził doping na E" oraz "czy będzie oprawa na meczu". Takie głupie pytania notorycznie rozmywają tematy przedmeczowe. Autorzy powinni ponosić karę.
|
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...636#post603636
Proszę o zmianę w tytule tematu rocznika sezonu z 06/07 na 08/09 |
w jakim temacie bede mógł znależć o wiślackich osiedlach?/?
|
pierwsze strony Kumatszym byc w ABG
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl