![]() |
gdzie moge kupic koszulki nowej huty?
|
Przed meczami w restauracji u wiślaków,a informacji o terminach najlepiej szukaj na stronie S-K-W-K
|
Czy w fanatyku sa jakies piersiowki czy tylko w wislackim swiecie jedynie znajde jakies ??
|
Są jeszcze dostępne koszulki Adidasa z okazji Mistrza? Pytam, bo na internetowej stronie WŚ koszulki zniknęły, a jeszcze wczoraj były...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dzięki za informację ;) Chociaż nadal jestem ciekawy co jest...
|
Pisałem w hyde park'u ale nie otzymałem odpowiedzi;p Zapytam więc tutaj:
Czy ma ktoś z Was taką koszulkę: http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/dla_...T_shirt_pilka/ ? Zna ktoś wymiary w centymetrach? Pisałem maila do sklepu, ale odpowiedzi nie dostałem. Ew. czy dały radę ktoś zapytać w sklepie? |
Na Allegro widziałem ją, tak więc możesz zapytać o rozmiar.
|
Cytat:
|
Wiecie może czy ta bluza ma z tyłu jakieś logo lub napis czy może nic nie ma?
http://img05.allegroimg.pl/photos/or.../02/1600920219 |
Cytat:
http://allegro.pl/bluza-tkwm-slask-w...600920216.html |
O, to fajnie.:) O to mi chodziło.
|
Wie ktoś czy są już puszki dostępne?
|
Są byłem kupowałem ;)
|
Bylem dzisiaj, są ale wybór jest bardzo mały, dzisiaj miała dojść dostawa o koło godziny 16.
|
na floriańskiej stoi manekin przywdziany w mistrzowską koszulkę, więc jeszcze do adidasa na rynku możecie lecieć.
|
Te mistrzowskie polówki, co wydawało SKWK będą jeszcze w sprzedaży? (albo i są w Fanatyku?) Orientuje się ktoś?
Edit: Ok dzięki CarloResoort za info. |
Niestety nie było ich nigdzie oprócz sprzedaży SKWK ... skończyły się już i póki co nie będzie reedycji...
|
Witam,
Mam pytanie odnośnie kart piłkarzy Wisły które podpisywali w strefie kibica, czy te karty są gdzieś dostępne? szukałem w sklepie internetowym ale nie mogłem znaleźć. z góry dziękuje za odpowiedź. |
Byłam ostatnio w restauracji 'U Wiślaków' i dziewczyny za barem miały takie białe koszulki na ramiączkach z herbem czy orientuje się ktoś czy można je gdzieś kupić? (fanatyk?)
|
Komplet koszulek meczowych, koszulki byłych Wiślaków z kadry, piłki z autografami i wiele innych ...
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=1479732 Aukcje charytatywne!!! |
Wiem, ze to już było dawno ale czy ktoś wie czy w Fanatyku można jeszcze kupić te plakaty co były z oprawą z meczu z Legią w listopadzie tamtego roku?
|
Raczej już nie kupisz :P Chyba kupiłem wtedy 2, to jeden bym Ci mógł odsprzedać.
|
ktoś wie gdzie można kupic flagi Wisły oprócz tych co są w sklepiku na nieoficjalnej stronie??
|
ja bym prosił kogoś decyzyjnego w sprawie wydania kurtek Wisła Nowa Huta
|
Jest możliwość w fanatyku zamówienia puszek ?
|
Z jakiego materiału, i jakiej firmy wykonana jest koszulka "Czy ciemno, czy jasno..." ? wydana przez Stowarzyszenie albo Belfasta...
|
Szukałem, pytałem i nie znalazłem. Gdzie można zamówić koszulkę z własnym "nazwiskiem" i numerem? Oraz jaki byłby jej koszt? Orientuje się ktoś może?
|
Cytat:
|
@filip_wislak
O wielkie dzięki, nie pomyślałem, żeby na offi poszukać. |
Wie ktoś czy w Fanatyku są białe spreje ?? PILNE !!
|
Witam, gdzie można nabyć koszulki Mistrzowskie tylko nie te oryginalne z adidasa poniżej przedstawiam fotkę:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._Wisly//49616/ ktoś kiedyś wspominał, że są gdzieś do kupienia ale ja się nie spotkałem |
Cytat:
|
Cytat:
|
Odnośnie wzorów bluzy TKWM (haft na piersi) czarnej lub szarej, które widziałem na Allegro... czy są jeszcze do nabycia wzory z dużym haftem na plecach? Mignęły mi jakiś czas temu na Allegro (były bodajże za 119), ale nie są już wystawiane. Wie ktoś, czy są może w Fanatyku? Dzięki.
|
|
Jakby ktoś miał to proszę o wrzucenie fotki koszulki Reymonta Outlaws, tej która była sprzedawana przed rewanżem ze Skonto.
|
|
Mam pytanie dotyczace oryginalnej koszulki adidasa w wislackim swiecie kosztuje 240 zl w fanatyku orientuje sie ktos jaka jest cena ?I drugie pytanie jest jakas strona z ich oferta tak jak sie ma to do wislackiego swiata,bo ja tylko znalazlem taka stronke ale tam nie ma zadnego asortymentu :
http://www.tswisla.pl/fanatyk/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl