Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   "Narzędzia fanatyka" (czapki, rękawiczki i inne gadżety ) - Wiślacki Świat, Fanatyk (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1964)

rudy 30.05.2011 10:41

gdzie moge kupic koszulki nowej huty?

LuKaS TSW 30.05.2011 11:05

Przed meczami w restauracji u wiślaków,a informacji o terminach najlepiej szukaj na stronie S-K-W-K

tranceaddict 30.05.2011 16:03

Czy w fanatyku sa jakies piersiowki czy tylko w wislackim swiecie jedynie znajde jakies ??

SiD1894 30.05.2011 17:57

Są jeszcze dostępne koszulki Adidasa z okazji Mistrza? Pytam, bo na internetowej stronie WŚ koszulki zniknęły, a jeszcze wczoraj były...

PAC 30.05.2011 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tranceaddict (Post 1103353)
Czy w fanatyku sa jakies piersiowki czy tylko w wislackim swiecie jedynie znajde jakies ??

Były piersiówki w Fanatyku, ale to widziałem parę miesięcy temu

gypsy 30.05.2011 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SiD1894 (Post 1103475)
Są jeszcze dostępne koszulki Adidasa z okazji Mistrza? Pytam, bo na internetowej stronie WŚ koszulki zniknęły, a jeszcze wczoraj były...

Widziałam je dzisiaj w sklepie Adidasa w Galerii Krakowskiej.

SiD1894 30.05.2011 20:19

Dzięki za informację ;) Chociaż nadal jestem ciekawy co jest...

maciekmiszcz 01.06.2011 10:54

Pisałem w hyde park'u ale nie otzymałem odpowiedzi;p Zapytam więc tutaj:
Czy ma ktoś z Was taką koszulkę: http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/dla_...T_shirt_pilka/ ? Zna ktoś wymiary w centymetrach? Pisałem maila do sklepu, ale odpowiedzi nie dostałem.

Ew. czy dały radę ktoś zapytać w sklepie?

Paty3ak 01.06.2011 15:53

Na Allegro widziałem ją, tak więc możesz zapytać o rozmiar.

maciekmiszcz 01.06.2011 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paty3ak (Post 1104637)
Na Allegro widziałem ją, tak więc możesz zapytać o rozmiar.

Dzięki wielkie!! Znalazłem:)

mariutto 02.06.2011 19:19

Wiecie może czy ta bluza ma z tyłu jakieś logo lub napis czy może nic nie ma?
http://img05.allegroimg.pl/photos/or.../02/1600920219

Bartoch3tsw 02.06.2011 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mariutto (Post 1105266)
Wiecie może czy ta bluza ma z tyłu jakieś logo lub napis czy może nic nie ma?
http://img05.allegroimg.pl/photos/or.../02/1600920219

Tył bluzy jest pusty
http://allegro.pl/bluza-tkwm-slask-w...600920216.html

mariutto 02.06.2011 19:32

O, to fajnie.:) O to mi chodziło.

Paty3ak 13.06.2011 18:15

Wie ktoś czy są już puszki dostępne?

Wiślak z Azorów 13.06.2011 18:57

Są byłem kupowałem ;)

Paty3ak 14.06.2011 13:46

Bylem dzisiaj, są ale wybór jest bardzo mały, dzisiaj miała dojść dostawa o koło godziny 16.

Małolat. 15.06.2011 11:03

na floriańskiej stoi manekin przywdziany w mistrzowską koszulkę, więc jeszcze do adidasa na rynku możecie lecieć.

Arkas 19.06.2011 14:30

Te mistrzowskie polówki, co wydawało SKWK będą jeszcze w sprzedaży? (albo i są w Fanatyku?) Orientuje się ktoś?

Edit: Ok dzięki CarloResoort za info.

CarloResoort 19.06.2011 14:44

Niestety nie było ich nigdzie oprócz sprzedaży SKWK ... skończyły się już i póki co nie będzie reedycji...

KrisTS 20.06.2011 21:48

Witam,
Mam pytanie odnośnie kart piłkarzy Wisły które podpisywali w strefie kibica, czy te karty są gdzieś dostępne? szukałem w sklepie internetowym ale nie mogłem znaleźć. z góry dziękuje za odpowiedź.

Ola7 25.06.2011 13:44

Byłam ostatnio w restauracji 'U Wiślaków' i dziewczyny za barem miały takie białe koszulki na ramiączkach z herbem czy orientuje się ktoś czy można je gdzieś kupić? (fanatyk?)

CarloResoort 26.06.2011 10:14

Komplet koszulek meczowych, koszulki byłych Wiślaków z kadry, piłki z autografami i wiele innych ...

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=1479732

Aukcje charytatywne!!!

PAC 28.06.2011 12:28

Wiem, ze to już było dawno ale czy ktoś wie czy w Fanatyku można jeszcze kupić te plakaty co były z oprawą z meczu z Legią w listopadzie tamtego roku?

SiD1894 28.06.2011 12:32

Raczej już nie kupisz :P Chyba kupiłem wtedy 2, to jeden bym Ci mógł odsprzedać.

Damian1241 28.06.2011 23:07

ktoś wie gdzie można kupic flagi Wisły oprócz tych co są w sklepiku na nieoficjalnej stronie??

WNH1906 03.07.2011 01:17

ja bym prosił kogoś decyzyjnego w sprawie wydania kurtek Wisła Nowa Huta

PatrykPT 05.07.2011 12:31

Jest możliwość w fanatyku zamówienia puszek ?

SiD1894 07.07.2011 21:21

Z jakiego materiału, i jakiej firmy wykonana jest koszulka "Czy ciemno, czy jasno..." ? wydana przez Stowarzyszenie albo Belfasta...

krycha 12.07.2011 12:25

Szukałem, pytałem i nie znalazłem. Gdzie można zamówić koszulkę z własnym "nazwiskiem" i numerem? Oraz jaki byłby jej koszt? Orientuje się ktoś może?

filip_wislak 12.07.2011 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krycha (Post 1124886)
Szukałem, pytałem i nie znalazłem. Gdzie można zamówić koszulkę z własnym "nazwiskiem" i numerem? Oraz jaki byłby jej koszt? Orientuje się ktoś może?

http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/koszulka/

krycha 12.07.2011 13:17

@filip_wislak
O wielkie dzięki, nie pomyślałem, żeby na offi poszukać.

didzej132 12.07.2011 21:15

Wie ktoś czy w Fanatyku są białe spreje ?? PILNE !!

ŁukaszTS 13.07.2011 14:03

Witam, gdzie można nabyć koszulki Mistrzowskie tylko nie te oryginalne z adidasa poniżej przedstawiam fotkę:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._Wisly//49616/

ktoś kiedyś wspominał, że są gdzieś do kupienia ale ja się nie spotkałem

JAR0 13.07.2011 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ŁukaszTS (Post 1125632)
Witam, gdzie można nabyć koszulki Mistrzowskie tylko nie te oryginalne z adidasa poniżej przedstawiam fotkę:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._Wisly//49616/

ktoś kiedyś wspominał, że są gdzieś do kupienia ale ja się nie spotkałem

Gdzieś je widziałem w zeszłym tygodniu, albo w Carrefourze na Czyżynach albo w M1.

Cinek1906 13.07.2011 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez didzej132 (Post 1125311)
Wie ktoś czy w Fanatyku są białe spreje ?? PILNE !!

są. Przynajmniej były w zeszłym tygodniu. :)

Incognito 14.07.2011 11:37

Odnośnie wzorów bluzy TKWM (haft na piersi) czarnej lub szarej, które widziałem na Allegro... czy są jeszcze do nabycia wzory z dużym haftem na plecach? Mignęły mi jakiś czas temu na Allegro (były bodajże za 119), ale nie są już wystawiane. Wie ktoś, czy są może w Fanatyku? Dzięki.

didzej132 14.07.2011 13:27

http://allegro.pl/bluza-tkwm-swl-swl...702289270.html

A czy są w fanatyku to nie wiem .

kalvin 20.07.2011 11:09

Jakby ktoś miał to proszę o wrzucenie fotki koszulki Reymonta Outlaws, tej która była sprzedawana przed rewanżem ze Skonto.

didzej132 20.07.2011 14:41

http://allegro.pl/koszulka-reymonta-...727157903.html

m94 29.07.2011 17:49

Mam pytanie dotyczace oryginalnej koszulki adidasa w wislackim swiecie kosztuje 240 zl w fanatyku orientuje sie ktos jaka jest cena ?I drugie pytanie jest jakas strona z ich oferta tak jak sie ma to do wislackiego swiata,bo ja tylko znalazlem taka stronke ale tam nie ma zadnego asortymentu :

http://www.tswisla.pl/fanatyk/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl