Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

kch19eg 01.07.2008 12:53

http://sport.onet.pl/0,1264200,1780094,wiadomosc.html
To mi pasuje!

RAPH 01.07.2008 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kch19eg (Post 560047)

a mi nie - i wydaje mi sie ze Kasperczak jest gosciem z klasa i nie da sie wpuscic w rozgrywki Engelka

gizm00 01.07.2008 14:24

pan Henryk prędzej czy później poprowadzi tę kadrę. Ja bym jednak zostawił jeszcze Leo na te eliminacje. Nie popadajmy w paranoje i ten polski zamęt, by co chwilę zmieniać trenera. W Hiszpanii w 2006 tez Aragonesa obrzucano błotem, a dwa lata później został mistrzem Europy. Trochę zaufania się Leo jeszcze należy. Boję się jednak, że to moje pobożne życzenie i te miodowe dziadki zrobią swoje. Szkoda będzie Leo, ale jak już ma być polski to tylko Kasperczak.

Ricken 01.07.2008 14:29

Tu nie chodzi o trenera nam nawet Leo nie pomoże trzeba mieć czym grać i oczywiście chcieć.
Pokazały to mistrzostwa.Ale po co mieli grać jak za taki marny występ dostali 8 mln E:lol:

Gabri 02.07.2008 11:17

Niestety, nie wierzę by dopuścili Kasperczaka do kadry. On już wystarczająco zaszedł za skórę PZPN-owskiemu betonowi by się na niego zgodzili. Za to dzisiaj ciekawa wypowiedź Heńka na temat przyczyn problemów polskiej reprezentacji:
http://euro2008.wp.pl/wiadomosc.html...c-polska-pilke

szprotson 02.07.2008 11:28

PZPNowi Heniek przeszkadza, bo nie jest w Układzie, ot co.

A to chyba jedyny czlowiek ktory moglby pokusić sie o uzdrowienie naszej chorej piłki.

A tak to prezesem bedzie Grzegorz "nic nie wiem" Lato, czyli marionetka w rękach Listka

dynek.pl 05.07.2008 22:10

szkoda, ze Boniek nie moze byc prezesem

ToTylkoJa 05.07.2008 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 562834)
szkoda, ze Boniek nie moze byc prezesem

Boniek był vice-prezesem i też nieźle mącił. Poza tym nie widzę go na tym stanowisku, po tym jak jego skorumpowany Widzewek wpadł. I nie wierzę, że Boniek nic o tym nie wiedział. A jeśli dajmy na to, że nie wiedział, to jest taki sam jak Listkiewicz(który też rzekomo po raz pierwszy o korupcji słyszał). Więc Bońka dyskwalifikuje to, że wiedział o korupcji w Widzewie(i tylko udaje, że nie) albo na serio nie wiedział, ale to oznacza,że nie daje rady prowadzić czegoś sensownie, skoro inni w jego klubie robili co chcieli (bo niby skąd Szymanowski miał kasę na kupowanie meczy jak nie z klubowej kasy? Sam ze swoich dokładał? Wolne żarty. Boniek powinien wiedzieć, na co idzie kasa)

Zbychu 06.07.2008 06:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 559598)
:rotfl: Smuda dowciapny... Z czym do gości Panie Franiu...:)

Przejrzyj sobie jego karieriere trenerską.

dynek.pl 06.07.2008 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 562852)
Boniek był vice-prezesem i też nieźle mącił. Poza tym nie widzę go na tym stanowisku, po tym jak jego skorumpowany Widzewek wpadł. I nie wierzę, że Boniek nic o tym nie wiedział. A jeśli dajmy na to, że nie wiedział, to jest taki sam jak Listkiewicz(który też rzekomo po raz pierwszy o korupcji słyszał). Więc Bońka dyskwalifikuje to, że wiedział o korupcji w Widzewie(i tylko udaje, że nie) albo na serio nie wiedział, ale to oznacza,że nie daje rady prowadzić czegoś sensownie, skoro inni w jego klubie robili co chcieli (bo niby skąd Szymanowski miał kasę na kupowanie meczy jak nie z klubowej kasy? Sam ze swoich dokładał? Wolne żarty. Boniek powinien wiedzieć, na co idzie kasa)

Bardzo mozliwe, ze Szymanski dokladal ze swoich. Co w tym dziwnego ? Siedzial we Wloszech - nie musial we wszystko wnikac. Nie rzadzil samodzielnie. Gdyby byl prezesem PZPN pewnie bardzi j by sie angazowal.
Boniek jak byl vice-prezesem PZPN to wlasnie rozruszal caly marketing. Zalatwil kontrakty sponsorskie dla kadry (wczesniej takie cos to widzielismy tylko jak przyjezdzaly zachodnie reprezentacje do nas na mecze), rekordowy kontrakt z C+ na pokazywanie ligi, ktory kilku klubom uratowal zycie.
Czlowiek energiczny, z autorytetem, znajacy jezyki, ktory widzial zagraniczny futbol od podszewki jest wlasnie potrzebny na to stanowisko. Spojrzcie na zachowanie tzw. ekspertow Polsatu - tylko Boniek za kazdym razem podkreslal, ze nasz slaby wynik tam ma szersze podloze niz bledy Beenhakkera.
Do tego dobra znajmosc z Platinim bylaby w obecnych czasach dodatkowym atutem.
Ale beton nie chce Bonka bo nie dal by sobie w kasze dmuchac. Lepiej miec marionetke Grzesia L.
Niech ci ludzie juz wymra w koncu. Ile mozna.

_ukoL 06.07.2008 09:43

Smuda?! :lol:
Tak! A razem w duecie z "doktorem" Majewskim!
I wznosimy puchar EURO 2012!

Leśnym dziadkom w Polskiej piłce mówimy - STOP!

Ogryzek 06.07.2008 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 562911)
Smuda?! :lol:
Tak! A razem w duecie z "doktorem" Majewskim!
I wznosimy puchar EURO 2012!

Leśnym dziadkom w Polskiej piłce mówimy - STOP!

I pewnie by się okazało o dziwo ze wyniki mamy lepsze od przereklamowanego pozera z Holandii :D

_ukoL 06.07.2008 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 562951)
I pewnie by się okazało o dziwo ze wyniki mamy lepsze od przereklamowanego pozera z Holandii :D

Sądzisz, że Nasi piłkarze zagrali na EURO przeciwko Leo Beenhakkerowi? :lol:
To przecież jak z Petrescu sytuacja! :D

P.S. Zaraz będzie w Przeglądzie Sportowym: Smolarek zagrał przeciw Leo! :P

Zbychu 06.07.2008 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 562951)
I pewnie by się okazało o dziwo ze wyniki mamy lepsze od przereklamowanego pozera z Holandii :D

Ciężko powiedzieć czy lepsze.W każdym razie znając nacisk na dyscypline Smudy raczej początek meczu z Austrią na euro nie wyglądałby jak obrona Częstochowy w naszym wykonaniu co mogłoby się przełożyć na korzystniejszy końcowy wynik.
Drużyny prowadzone przez Smude prezentowały bardzo ładny futbol,wspomnieć tu chociażby Widzewa czy Wisłe,a przede wszystkim w rozgrywkach europejskich odpadały ale zawsze z zespołem wyżej notowanym(poza Intertoto z Lechem) co jest bardzo ważne patrząc na ostatnie osiągniecia naszych klubów w rozgrywkach międzynarodowych.
Nie jestem przeciwnikiem Beenhakera wprost przeciwnie chciałbym aby jak najdłużej prowadził naszą drużyną,jednak kiedyś przyjdzie taki moment że Leo odejdzie.Sądze że Smuda byłby dobrym jego następcą.Już dawno był promowany na pierwszego selekcjonera,niestety władze PZPN zdecydowały się powierzyć prowdzenie zespołu komuś innemu...
W przeciwieństwie do szkoleniowców zagranicznych Smuda raczej by specjalnie nie nadwyrężył budżetu poprzez niewiarygodnie wysokie zarobki - jest to ktoś u kogo widac pasje w tym co robi.Sądze że prowadzenie drużyny narodowej bołoby dla Smudy tak wyczekiwanym i doniosłym stanowiskiem że mógłby pełnić te role za przysłowiową ,,czapke gruszek":)

harthausen 06.07.2008 16:54

^^ zapomnijcie może o tym, że ktokolwiek z naszych trenerów będzie chciał prowadzić reprę za "czapke gruszek". Jeśli już wyholowano uposażenie Leo do niebotycznych rozmiarów, to ciężko znaleźć będzie naiwniaka, który będzie chciał to robić dla idei. Wręcz przeciwnie, skoro jeden mógł tyle dostawać, to co, inni gorsi?

Przy Listku (i przy obecnym składzie władz PZPN) posada trenera repry to będzie fucha za ciężki geld dla swoich, (ewentualne zamknięcie dzioba niepokornym pyskaczom). Karuzela będzie dwuletnia, dorób się chłopie i twoi kumple, bo wiadomo że na albo na eliminacjach do ME lub MŚ lub w początkowej fazie finałów będzie to co zawsze, to jak zwykle pierwszy do wymiany to trenejro i jego funfle.
Jakoś w ambicje w tym środowisku to można uwierzyć w pojedyncznych przypadkach góra. A jak długo taka ambicja utrzymana będzie? Kto wie, lepiej zbyt optymistycznie nie patrzeć. Ludzie to tylko ludzie.

A całkiem osobna sprawa, czy można wierzyć w czyjeś dobre intencje jeśli on chce mieć odpowiedzialną fuchę za czapkę gruszek. To w parze raczej nie chodzi. Wtedy już na pewno wiadomo, że jakieś swoje lody na boku kręci.

Ogryzek 06.07.2008 18:40

Tak a propo naszego pozera z krainy Tulipanów złote myśli W.Kowalczyka....

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=18383

Ja akurat uważam że zagraniczny trener tak, poza Kasperczakiem z Polski - Leo NIE!

dynek.pl 08.07.2008 08:33

Polska zagra ze Słowenią we Wrocławiu

http://www.90minut.pl/news.php?id=748198

Co o tym mysliscie ? Dla mnie to kolejna kpina. Przy calym szacunku do Wroclawia jeszcze nadejda czasy kiedy bedzie goscic reprezentacja, a teraz takie stadiony jak na Oporowskiej to sie powinno ukrywac, a nie eksponowac w Europie. Slowenia to nie znowu takie ogorki zeby grac z nimi w takim kurniku. Do tego to pierwszy mecz eliminacji - pewnie skonczy sie jak z Finami w Bydgoszczy. Rozumiem gdyby to byl mecz z San Marino. Organizuje sie mecz eliminacji na stadionie 9 tysiecznym, a potem dyktuje horendalne sumy z bilety.Stadiony w Krakowie i Poznaniu w czasie remontu maja wieksza pojemnosc, ale mysle, ze ten cytat z pana dzialacza "Nieważne, kto załatwił i jak załatwił" wyjasnia wszystko.
Dlaczego nie w Kielcach ? Stadion przyzwoity, do tego mecz z Armenia wypadl bardzo dobrze kibicowsko i organizacyjnie. A moze za malo wody bylo dla dizlaczy pzpn ?

jachting 09.07.2008 23:38

http://sport.wp.pl/wid,10138358,kat,...wiadomosc.html

Rozwaliło mnie to ,nasze dziennikorstwo jest na strasznie niskim poziomie ....

Cytat:

NASZA JEDENASTKA NA EURO 2012:

Łukasz Fabiański

Grzegorz Bartczak Mateusz Jodłowiec Dariusz Dudka Marcin Kowalczyk

Ariel Borysiuk

Jakub Błaszczykowski Radosław Majewski Roger Guerreiro Maciej Rybus

Michał Janota

Można powiedzieć że dobra zabawa to nie głupia zabawa .
Ale moja ocena odbiega od tego artykułu ,niemal codziennie muszę się łapać za glowę

Zbychu 10.07.2008 07:27

Heniek dobry,ale niech jeszcze poczeka na kadre.Leo jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.Poza tym szkoda by było płacić Holendrowi tak dużą kase za wcześniejsze zerwanie kontraktu.

1q2 10.07.2008 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Heban (Post 564940)
Oto fragment wypowiedzi Heńka Kasperczaka w sprawie Leo i kadry :



Podkreśliłem zdanie Heńka o Wiślakach

Pojechal tym co lud by chcial uslyszec , po euro kazdy madry.
Ja Kaspra nie chce - po 2002 same kleski na arenie miedzynarodowej ,ciezko przypuszczac by z reprezentacja bylo inaczej.

Wilku 10.07.2008 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 565119)
Pojechal tym co lud by chcial uslyszec , po euro kazdy madry.
Ja Kaspra nie chce - po 2002 same kleski na arenie miedzynarodowej ,ciezko przypuszczac by z reprezentacja bylo inaczej.

1q2 nie lej wody.

1q2 10.07.2008 13:07

no co?Jak mam pisac ze go nie lubie bo to i to, to juz wole jakims pseudo merytorycznym zarzutem pojechac:>

wolfy 10.07.2008 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wilku (Post 565121)
1q2 nie lej wody.

Spokojnie, Wilku. Myślę, że mam salomonowe rozwiązanie.
Beenhakker skompromituje nas w RPA, a Kasperczak podczas ME 2012(gdziekolwiek by się one nie odbyły).

A potem szansę dostanie Franciszek Smuda. I zostaniemy wreszcie Mistrzami Świata:>

P.S. Postawię tu odważną tezę, mianowicie - mamy beznadziejnych piłkarzy. A winę za to ponosimy my sami, nie posiadając przyzwoitych boisk i systemu szkolenia. Rumunia, Chorwacja, Serbia jakoś potrafiły, tylko my jesteśmy wiecznie pokrzywdzeni przez kolejnych trenerów. Może pora spojrzeć na sprawę realnie, zamiast wymyślać kolejne teorie przemilczając przy okazji pewne wstydliwe fakty?

Wilku 10.07.2008 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 565131)
no co?Jak mam pisac ze go nie lubie bo to i to, to juz wole jakims pseudo merytorycznym zarzutem pojechac:>

Echh.. już tu jedna dyskusje na ten temat odbyłem podczas ME i nie chce mi się powtarzać.

Napisze krótko - selekcjoner ma jedno ograniczenie w wyborze - czy dany zawodnik ma polski paszport, w klubie jest ciut inaczej.

A tak przy okazji możesz wymienić te sukcesy Leo z kadrami? :>

Więc nie lej wody o braku sukcesów po 2002 u Heńka, bo to zupełnie nic nie mówi.

kaelowiec 10.07.2008 20:50

http://i35.tinypic.com/ibc1u8.jpg
http://i35.tinypic.com/fbyfdl.jpg

bardzo ciekawe (pisane przed euro)

kovval 10.07.2008 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaelowiec (Post 565443)

co to za fachowiec pisał, który z Krychowiaka (pomocnik, lewy i środek) zrobił środkowego obrońce ?:shock:

jachting 13.07.2008 07:25

http://www.sport.pl/pilka/1,65046,54...iono_blad.html
Błąd w przygotowaniach według Chmury

Luk_Biala_Gwiazda 15.07.2008 09:06

http://goool.pl/main.php?id=13437

Ciekawa sprawa, pytanie teraz kto za Baka? Glowa za wolny, moze Kokoszka? :-)) Tym bardziej, jakby znalazl zatrudnienie w wielkiej Serie A!

ToTylkoJa 15.07.2008 23:31

Cytat:

Decyzją Wydziału Szkolenia w dniu dzisiejszym reaktywowana została reprezentacja do lat 23. Mają w niej występować zawodnicy zbyt starzy na grę w "młodzieżówce", a jednocześnie zbyt słabi na seniorską reprezentację.

Selekcjonerem nowej kadry ma być Edward Klejndinst. Nowy zespół jeszcze w tym roku ma rozegrać pierwszy mecz. Docelowo w ciągu 12 miesięcy ma ich rozgrywać pięć. Wszystkie mają się odbywać w terminie FIFA, aby mogli w nich zagrać wszyscy zawodnicy, których chciałby widzieć trener.

Nowy pomysł został poparty zarówno przez trenera Leo Beenhakkera jak i obecnego trenera "młodzieżówki" i nowego współpracownika Holendra - Andrzeja Zamilskiego. Inspiracją do stworzenia nowej kadry były obserwacje, z których wynika, że piłkarze zbyt słabi do gry w kadrze A, a zbyt starzy na U-21, bardzo wiele tracą nie mając możliwości walki na poziomie międzynarodowym.

Jak twierdzi Jerzy Engel, problemów ze znalezieniem sparingpartnerów nie będzie. Były trener kadry poinformował, że w ostatnich miesiącach odmówiono kilkunastu drużynom przygotowującym się do igrzysk w Pekinie.

Ostatnie zdanie Engela seniora jest o tyle ciekawe, że w turnieju olimpijskim zagra 16 zespołów, więc zdecydowana większość z nich miała według trenera prosić o rozegranie meczu z Polakami. Zważając, że w Pekinie zagrają jedynie cztery europejskie reprezentacje, ciężko uwierzyć w słowa działacza.

Pomysł stworzenia nowej reprezentacji wydaje się być dobrym posunięciem. Zastanawia jednak, dlaczego stworzono kadrę U-23, a nie zdecydowano się po prostu na utworzenie kadry B, w której mogli by grać również zawodnicy nieco starsi znajdujący się w kręgu zainteresowań Beenhakkera, których jednak trener nie ma kiedy wypróbować. Takie rozwiązanie byłoby jeszcze lepszym ruchem, choć niewykluczone, że w kadrze U-23 występować też będą nieco starsi zawodnicy. W meczach towarzyskich takiej kadry nie ma bowiem żadnych przepisów regulujących wiek zawodnika.

Przeglądając kadry młodzieżowe Polski w ostatnich latach nie trudno zauważyć wielu zawodników, którzy zniknęli z reprezentacji. Niektórzy z nich dopiero do niej pukają po raz kolejny, jak Łukasz Garguła, Paweł Brożek czy Michał Goliński. Inni po prostu "zaginęli" - Marcin Burkhardt, Marcin Kuś, Łukasz Madej, Michał Stasiak, Paweł Strąk, Patryk Rachwał, Jakub Rzeźniczak, Sebastian Szałachowski czy Sławomir Peszko to tylko część z tych, którzy decydowali o obliczu kadry młodzieżowej, a teraz reprezentacja pozostaje jedynie w sferze ich marzeń. Zawodników, którzy płynnie przechodzili na kolejny szczebel, można zliczyć na palcach jednej ręki. Są jednak i tacy, czego dowodzą osoby Łukasza Fabiańskiego, Jakuba Błaszczykowskiego i powoli awansującego w hierarchii Radosława Majewskiego.
http://goool.pl/main.php?id=13456

krzysiek28 16.07.2008 00:17

Zgadzam się z tym co jest napisane powinni zrobić kadre B dla troche bardziej starszych i bardziej doświadczonych zawodonikach z trenerem Leo. Niewiem po co oni tak kombinują jak i tak Polska nigdy nie wygra Mistrzostw Świata, ponieważ piłkarze Polski niegrają już dla przyjemności tylko "starają się " wygrac różne turnieje piłki nożnej.


LEGŁA WARSZAWA!!

Kurt 16.07.2008 02:16

Cytat:

Ciekawa sprawa, pytanie teraz kto za Baka? Glowa za wolny, moze Kokoszka? :-)) Tym bardziej, jakby znalazl zatrudnienie w wielkiej Serie A!
Wierzę mimo wszystko w naszych prawników, i mam nadzieję, że Kokoszka znajdzie zatrudnienie, ale w Młodej Ekstraklasie. Myśle że Leo może przeprosić się z Głowackim(do którego wyraźnie ma jakąś awersję.) lub Bosacki (wg Franciszka "Idziemy na Majstra", jest w genialnej formie). A tak to dziura straszna, zawsze możemy wystawić najszybszego polskie zawodnika na Euro Mariusza Jopa... tiaaa... Dawno nie widziałem takiej mizerii w reprze, zero zaplecza. Te wszystkie Pazdany, Zahorskie, to są piłkarze którzy dojrzale zagrają na Euro 2012, może być nie ciekawie w tych eliminacjach.

BiałaGwiazda 21.07.2008 13:44

Cytat:

Jak dowiedział się „Przegląd Sportowy” trener reprezentacji Polski Leo Beenhakker i jego sztab mają już listę zawodników, których będą oglądać w pierwszych kolejkach polskich lig, bo w grę wchodzi nie tylko ekstraklasa. Większość z tych zawodników zostanie powołana na zgrupowanie we Wronkach i na towarzyski mecz z Ukrainą.
A to „dwudziestka” piłkarzy do pilnej obserwacji:

Bramkarze: Mariusz Pawełek (Wisła Kraków), Adam Stachowiak (Odra Wodzisław), Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa).
Obrońcy: Piotr Brożek (Wisła Kraków), Grzegorz Bartczak (Zagłębie Lubin), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Piotr Polczak (Cracovia)

Pomocnicy: Rafał Boguski (Wisła Kraków), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin), Maciej Iwański (Legia Warszawa), Maciej Rybus (Legia Warszawa), Tomasz Bandrowski (Lech Poznań), Radosław Majewski (Polonia Warszawa), Michał Pazdan (Górnik Zabrze), Piotr Kuklis (Widzew Łódź)

Napastnicy: Paweł Brożek (Wisła Kraków), Robert Lewandowski (Lech Poznań), Kamil Witkowski (Cracovia), Przemysław Pitry (Górnik Zabrze).

Więcej szczegółów w "Przeglądzie Sportowym"

Oby Beenhakker rzeczywiście postawił na tych zawodników,a skończył raz na zawsze z Krzynówkiem czy Żurawskim.

Uran235 22.07.2008 15:58

Ludovic Obraniak nie może grać dla Polski!
Przy czym zwróciłbym uwagę, że póki co "dowiedział się" tego serwis sportowefakty, więc nie jest to żadne oficjalne info.

flamengista 22.07.2008 17:20

No ale info brzmi całkiem sensownie. Przepis taki faktycznie istnieje i jeśli Obraniak grał już w młodzieżówce Francji, to jest pozamiatane.

Przy czym tak naprawdę nie wiadomo, czy jest czego żałować.

dorotja 28.07.2008 16:13

Leo Beenhakker ogłosił kadrę na mecz z Maccabi Hajfa (6 sierpnia), który odbędzie się we Wronkach. Ze względu na udział w eliminacjach Ligi Mistrzów, na rozpoczynające się w poniedziałek zgrupowanie nie pojadą piłkarze Wisły Kraków, a także zawodnicy występujący w ligach zagranicznych.

Kadra Polski

Bramkarze: Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa), Adam Stachowiak (Odra Wodzisław Śl.)

Obrońcy: Jakub Rzeźniczak, Przemysław Wysocki (obaj Legia Warszawa), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Mariusz Pawelec (Śląsk Wrocław), Tomasz Lisowski (Widzew Łódź), Piotr Polczak (Cracovia).

Pomocnicy: Radosław Majewski (Polonia Warszawa), Piotr Kuklis (Widzew Łódź), Bartłomiej Dudzic (Cracovia), Tomasz Bandrowski, Sławomir Peszko (obaj Lech Poznań), Adam Danch, Michał Pazdan (obaj Górnik Zabrze)

Napastnicy: Maciej Rybus (Legia Warszawa), Marcin Krzywicki (Cracovia), Robert Lewandowski (Lech Poznań), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin).

*
Jak PZPN stadionu szukał

dynek.pl 28.07.2008 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 571814)
Ludovic Obraniak nie może grać dla Polski!
Przy czym zwróciłbym uwagę, że póki co "dowiedział się" tego serwis sportowefakty, więc nie jest to żadne oficjalne info.

Dokladnie powiedzial to Beenhakker w dzisiejszy mwywiadzie w GW i dokladnie powolal sie na przyklad z Cantoro wiec sportowefakty nie musialy sie za bardzo wysilac. Szkoda bo liczylem na tego chlopaka.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 571894)
No ale info brzmi całkiem sensownie. Przepis taki faktycznie istnieje i jeśli Obraniak grał już w młodzieżówce Francji, to jest pozamiatane.

Przy czym tak naprawdę nie wiadomo, czy jest czego żałować.

Mysle, ze jest - widzialem pare asyst z ligi francuskiej.

POIUYT 29.07.2008 13:54

Tak trochę na marginesie dyskusji:
Jest tu ktoś, kto czeka na zwrot pieniędzy za bilety FMT z Euro2008 i sie nie może doczekać?

Nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha, czy jednak europejscy koledzy Listka i Rudego to jest taka sama sitwa jak u nas.

Ogryzek 02.08.2008 17:28

Była kiedyś taka dyskusja że niby Leo robi nam łaske iż prowadzi naszą reprezentacje która nie rokuje żadnych szans. A tu proszę!

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,55...ji_Gruzji.html

Jak Gruzini to robią? Ich reprezentacja mimo wszystko jeszcze mniej rokuje niż nasza a tam tyle dobrych trenerów..... i kto tu komu robi łaske:D

Zbychu 06.08.2008 14:31

Ranking FIFA: Polska awansowała

Cytat:

1.( 1.) Hiszpania 1557 pkt
2.( 3.) Niemcy 1343
3.( 2.) Włochy 1320
4.( 5.) Holandia 1299
5.( 7.) Chorwacja 1282
6.( 4.) Brazylia 1242
7.( 6.) Argentyna 1219
8.( 8.) Czechy 1146
9.( 9.) Portugalia 1122
10.( 11.) Rosja 1023
...



29.( 32.) Polska 778
32.( 33.) Irlandia Płn. 755
64.( 65.) Słowacja 497
77.( 81.) Słowenia 426
200.(199.) San Marino 0
http://sport.wp.pl/wid,10228204,kat,...wiadomosc.html

HEDu 06.08.2008 15:45

Polska gra z Maccabi Hajfa, jest 2-0 (45 min) po golach Zahorskiego i Peszko. Popatrzcie na skład:

Sebastian Przyrowski
Jakub Rzeźniczak
Tomasz Jodłowiec
Piotr Polczak
Przemysław Wysocki
Sławomir Peszko
Adam Danch
Radosław Majewski
Tomasz Bandrowski
Maciej Rybus
Tomasz Zahorski

Bardzo ciekawy i prespektywiczny, na 4-4-2 można przejść z Lewandowskim.
Jedynie co mi tu nie pasuje to bramkarz. Nie znam też Polczaka i Wysockiego, ale to obrona.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl