Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Gdzie trening Wisły? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1735)

Mati16 03.07.2011 16:58

No ale to pisze że chyba dzisiaj nie? Bo dzisiaj też miał być trening. A jutro to się zobaczy gdzie będą mieli. Mam nadzieję że na bocznym bo też się wybieram.

Kibicka 03.07.2011 17:00

czyli lipa:/
Po dzisiejszych całodziennych i zapewne całonocnych opadach boczne boisko będzie w jeszcze 'lepszej formie'..

faraway 03.07.2011 18:52

Po takich opadach główne może być w nie wiele lepszej formie ;/ Przejdę się, może akurat będą na bocznym.

Damianek_ABG 14.07.2011 13:42

Wie ktoś o której ma być jutro ten mecz treningowy z młodą ?? I czy na bocznym czy na głównym ?? ;D

Mati16 14.07.2011 19:37

dołączam się do pytania.

Bąbel 14.07.2011 19:49

Podobno o 10:30 na bocznym.

Mati16 14.07.2011 20:15

dzięki. a z jakiego wiślackiego źródła to wiesz w sensie e-mail czy telefon itp.

adi1997 19.07.2011 08:36

Wiadomo juz kiedy i o ktorej odbedzie sie pierwszy trening Wisly po meczu ze Skonto ??

matti123 01.08.2011 17:39

O 20.30 podobno Skonto ma trenować na głównej, a Wisła wcześniej albo gdzieś indziej. Czy ktoś ma jakieś bardziej pewne informacje?

Olgga 02.08.2011 10:38

Dziś jest trening o 17 ale tylko pierwsze 15min jest otwarte więc podejrzewam że będzie on na głównym boisku.

wislabielany 08.08.2011 14:31

Wie ktoś jak wygląda rozkład treningów na najbliższe dni ?

faraway 09.08.2011 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislabielany (Post 1142965)
Wie ktoś jak wygląda rozkład treningów na najbliższe dni ?

Jutro jest o 10.30

Overmars 21.08.2011 15:50

W jaki sposob mozna sie dowiedziec w ogole kiedy jest trening ? Pamiętam jakkiedys mozna było dzwonic pod jakis numer.

Mati16 21.08.2011 19:09

Albo pytasz na gg numer-1906,albo dzwonisz na numer do klubu z oficjalnej strony albo piszesz e-mail na :redakcja(...) na oficjalce jest podany cały bo nie pamiętam .
pozdrowixy

cider 08.09.2011 13:46

Bardzo potrzebuje prosze jesli ktos mi napisze kiedy jest najblizszy trening Wisly na Reymonta
Dzieki

adi1997 26.09.2011 20:23

Jeste jakis trening Wisly w srode popolodniu?

Żmijka 26.09.2011 20:28

Jest. --> Stadion w Endshede.

Worcester 06.11.2011 23:08

kiedy nasi gwiazdorzy maja trening? Szukam z nimi konforntacji. JZS!

Lacrima 06.11.2011 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Worcester (Post 1187667)
kiedy nasi gwiazdorzy maja trening? Szukam z nimi konforntacji. JZS!

Czytałam dziś po meczu, że do środy mają wolne. Nie wiem, czy to prawda, ale jeśli tak to... :shock:

rps16 07.11.2011 18:25

Lacrima, wolne mają od piątku do niedzieli

Teraz trenują

Stach14 28.11.2011 09:00

Witam, czy ktoś wie kiedy piłkarze Wisły mają trening w tym tygodniu i w jakich godzinach?

Ramones 15.12.2011 02:04

aa
 
z tego co sie orientuje to trenuja codziennie kolo godziny 11

[email protected] 26.12.2011 15:39

straszna tu cisza...skądś wgl można czerpać informacje na temat " kiedy trening"? Czy liczyć na szczęście??

faraway 26.12.2011 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez [email protected] (Post 1205117)
straszna tu cisza...skądś wgl można czerpać informacje na temat " kiedy trening"? Czy liczyć na szczęście??

Ja najczęściej pytam kiedy trening za pośrednictwem 'wiślackiego gg' ;) czyli z gg piszę zapytanie na numer 1906 i zawsze odpisują.

wilis 24.01.2012 17:02

wie ktos jak jutro trening i gdzie ?: )

ziomzaziomem 14.02.2012 22:44

o której jets jutro trening??

gypsy 14.02.2012 22:49

Na pewno wieczorem będzie oficjalny trening przedmeczowy ;) A rano to nie wiem.

Lacrima 14.02.2012 23:44

O 11 na głównym boisku.

es* 15.08.2012 09:55

ma ktoś jakieś info o treningach w najbliższym czasie?

krissu8 15.08.2012 18:10

Witam,

czy wie ktoś może, czy jutrzejszy trening odbędzie się na boisku głównym czy bocznym?

troj88 26.05.2013 07:59

Wiecie może kiedy i w jakich godzinach są najbliższe treningi Wisły?

Sami 18.06.2013 12:27

nie wie ktos o ktorej trening popoludniowy dzisiaj?

DeadOrAlive 20.06.2013 10:49

Dzisiaj o 17 ostatni trening przed obozem.

comek 15.09.2013 13:33

Jest planowana jakaś akcja przypominająca Wiślakom o derbach? :P Mam na myśli, zebranie się przy boisku treningowym podczas treningu np. w czwartek. trochę przyśpiewek i pokazanie o co naprawdę walczymy w sobotę.

JacobCFC 15.09.2013 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez comek (Post 1331483)
Jest planowana jakaś akcja przypominająca Wiślakom o derbach? :P Mam na myśli, zebranie się przy boisku treningowym podczas treningu np. w czwartek. trochę przyśpiewek i pokazanie o co naprawdę walczymy w sobotę.

Tak.
123456789

DeadOrAlive 29.09.2013 09:24

Wie ktoś, jak w tym tygodniu trenują chlopaki ?

Neo1221 10.10.2013 13:48

Wie ktoś jak Nasi trenują godzinowo w tygodniu? W skrócie... kiedy trening ? ;D

Voin 10.10.2013 15:40

W piątek poprzedni jak byłem, to trening zaczął się koło 10.30.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl