Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Studia/Po maturze => życie i sprawy studenckie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=157)

UniaTarnówZKS1928 14.07.2010 16:50

Dostał się ktoś na automatykę i robotykę na AGH?;) Jeśli tak to ile pkt?

Mistel 14.07.2010 18:08

Mógłby ktoś zamieścić listę przyjętych na UEk, na kierunek zarządzanie przestrzenne (czy coś w tym stylu)?

kamylsky 14.07.2010 18:15

ja mam takie pytanie dot. drugiej rekrutacji. Mozna zrobic tak ze teraz zloze papiery na ta uczelnie na ktora sie zakwalifikowalem, ale zloze tez papiery na inna uczelnie zeby wziasc udzial w drugiej rekrutacji?

igortsw 14.07.2010 19:50

Panowie tak z ciekawości, bo i tak tam się nie wybieramy, ale ile trzeba było mieć punktów żeby dostać się na geodezje na AGH?

Marcinnno 14.07.2010 20:11

Dostał się ktoś z Was na turystykę i rekreacje na Uniwersytecie Pedagogicznym ;) ?

martin_6 14.07.2010 20:47

Ech, na Automatykę i Robotykę nie starczyło, dostałem się na Elektronikę i Telekomunikację. Jak myślicie - są szanse jeszcze na AiR? Dużo osób tam rezygnuje przez drugą turą? Właściwie to można jeszcze składać podania na uczelnie czy to już tylko kwestia przesuwania się kandydatów na listach?

Blade'S 14.07.2010 22:09

Martin - z tego co wiem praktycznie nikt nie rezygnuje z Autamtyki i Robotyki - czemu zresztą się nie dziwię.

Co do drugiego pytania - jeżeli ktoś nie startował w pierwszej turze rekrutacji to nie ma już możliwości 'dołączenia się' do drugiej tury.

Pawel.Busko 14.07.2010 22:12

ZIP na AGH zakwalifikowany;)

UniaTarnówZKS1928 15.07.2010 08:54

Wiadomo że ktoś zrezygnuje bo 90% ludzi składających na PK składa też na AGH i na odwrót;) Z któregoś kierunku muszą zrezygnować. Niewiadomą jest tylko liczba rezygnujących;)

zawszewiernyts 15.07.2010 10:57

Mi na UEk na europeistykę braklo 1 pkt, na GAP 5 pktów. Mam nadzieje że uda się to przeskoczyć w II rekrutacji. :)

Marcin_fan 15.07.2010 11:19

mam do Was pytanie... nie dostałem sie na dzienne na AGH, główny miałem TiR potem Ochrona środowiska, Inżynieria środowiska... i teraz chce zapisać kierunki na studia niestacjonarne i nie moge juz dac tych kierunków które miałem na dziennych... jak to jest.. pomóżcie...

Pawel.Busko 15.07.2010 11:32

Prawdopodobnie nie ma już na nie miejsc. NA forum Agh popytaj tam więcej wiedzą.

_gilardino_ 15.07.2010 12:32

Jesli nie składalem dokumentów na Agh to moge to zrobić teraz, w 2 rekrutacji?

Marcin_fan 15.07.2010 12:59

wie ktoś jak to jest z tym AGH-em.. ?? bardzo prosze o pomoc.. aa i jeszcze kiedy jest 2 rekrutacja na dzienne na AGH-u ??

martin_6 15.07.2010 13:28

Czy na PK można się jeszcze wepchnąć w drugiej rekrutacji, jeśli wcześniej się nie rejestrowałem?

concedi 15.07.2010 16:46

dlaczego na AWF ie nie ma jeszcze wyników kwalifikacja na TiR wieczorową i zaoczną, miały być dziś po 15?

!!IRIVER!! 15.07.2010 16:56

Ludzie, takie informacje jak terminarz rekrutacji to raczej musicie sami znaleźć, jak chcecie się utrzymać na uczelni państwowej.. :P

AGH: http://www.agh.edu.pl/pl/kandydaci/k...rutacyjny.html
UJ: http://www.rekrutacja.uj.edu.pl/2010...2011-1stopien/ (trzeba tu troche poklikać)
UP: http://www.up.krakow.pl/rekrut/index.php?page=inf2010 trzeba wybierać po kolei każdy kierunek i każdy ma swój terminarz
UEK: http://nowa.uek.krakow.pl/pl/edukacj...ekrutacji.html

grzechu1991 15.07.2010 23:25

myślicie, że na ueku na zarządzaniu prog moze spasc np do 110?:>

Gucio25 16.07.2010 01:18

w tamtym roku spadł o 9pkt, więc szansa jest.

igortsw 16.07.2010 09:43

My już z Guciem przekminialiśmy jakim cudem oni przyjeli 442 osoby skoro limit był 300? Ale jak w tamtym roku zeszło ponad 110 a w I rekrutacji wynik z tamtego roku to 116 a w tym 115 wiec analogicznie, to w tym myśle że też powinno spaść :)

P.S. Fajnie jak byś się dostał, bo byłbyś kolejnym niebiesko-biało-czerwonym na Zarządzaniu - moglibyśmy młyn zrobić na wykładach :D:D

sndr 16.07.2010 09:47

Czy ktoś tak jak ja wybrał Ochronę Środowiska na Politechnice? :D

Gucio25 16.07.2010 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 935720)
P.S. Fajnie jak byś się dostał, bo byłbyś kolejnym niebiesko-biało-czerwonym na Zarządzaniu - moglibyśmy młyn zrobić na wykładach :D:D

:lol:
dobre!
ale grzechu chyba się na UJ dostał, bo stronę wcześniej pisał.

pozdi91 16.07.2010 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzechu1991 (Post 935586)
myślicie, że na ueku na zarządzaniu prog moze spasc np do 110?:>

Też bym chciał aby progi spadły na 2 rekrutacj:pi, brakuje mi 6pkt na TiR na UEK

Jago 16.07.2010 15:28

Co bardziej polecacie Ochronę Środowiska na politechnice czy na Agh?? jeśli ktoś studiuje tam to proszę o rady bo muszę wybrać z tych 2 uczelni:P

Rustin 16.07.2010 15:53

Panowie mam do wyboru Edukacja Techniczno - Informatyczna na AGH, Informatyka Stosowana na Uniwersytecie Ekonomicznym i Informatykę Nienauczycielską na UP, wszystko Kraków. Może ktoś doradzić co wybrać?

QBAS 16.07.2010 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rustin (Post 936072)
Panowie mam do wyboru Edukacja Techniczno - Informatyczna na AGH, Informatyka Stosowana na Uniwersytecie Ekonomicznym i Informatykę Nienauczycielską na UP, wszystko Kraków. Może ktoś doradzić co wybrać?

Jeśli informatyka to raczej nie na UP...

samsung_08 16.07.2010 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jago (Post 936057)
Co bardziej polecacie Ochronę Środowiska na politechnice czy na Agh?? jeśli ktoś studiuje tam to proszę o rady bo muszę wybrać z tych 2 uczelni:P

Ja bym tam politechnike szturmował. Sam zresztą się tam wybieram...

Jago 16.07.2010 17:50

A czy ktoś może powiedzieć o plusach i minusach tych 2 uczelni?:)

Arkas 16.07.2010 18:11

Panowie, mam taki problem i zaraz zajebisty pech. Obczaiłem sobie że gdybym rozszerzony przedmiot napisał na 1% więcej to bym się dostał na AGH a tak to jest w dupie. 1%.... tak niedużo a zarazem tak dużo. Dramat.
I tu pytanie, jak ktoś zwolni miejsce jest szansa że wskoczę na jego miejsce czy będę musiał czekać na drugą rekrutację?
I jak to jest, jak pójdę na niestacjonarne i jest możliwość przepisania się po dajmy pół roku na dzienne?

martin_6 16.07.2010 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 936154)
Panowie, mam taki problem i zaraz zajebisty pech. Obczaiłem sobie że gdybym rozszerzony przedmiot napisał na 1% więcej to bym się dostał na AGH a tak to jest w dupie. 1%.... tak niedużo a zarazem tak dużo. Dramat.

Mam podobnie, choć nie aż tak dramatycznie. 5 agiehowskich punkcików (czyli dwa punkty z fizyki więcej na maturze) i byłbym na AiR, a tak wylądowałem na EiT. Chociaż tragedii nie robię, nawet przekonuję się trochę do swojego kierunku. Okazało się, że kumpel z mojej klasy też się tu dostał, więc powinno być sympatycznie :)

endriu133 16.07.2010 18:50

witam mam pytanie orientuje sie ktoś może czy jak ktoś nie zdał matury z jednego przedmiotu i poprawia w sierpniu ma szanse wo gule dostać się na studia dziennie gdzieś??Czy w tym roku kiszka i zeby dał se spokój??

Arturro 16.07.2010 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez endriu133 (Post 936188)
witam mam pytanie orientuje sie ktoś może czy jak ktoś nie zdał matury z jednego przedmiotu i poprawia w sierpniu ma szanse wo gule dostać się na studia dziennie gdzieś??Czy w tym roku kiszka i zeby dał se spokój??

Jasne, że masz szanse. We wrześniu są nabory na kierunki na których zostały miejsca. Są to kierunki typu fizyka nauczycielska na UP itd :)

Składał ktoś papiery na UP - kierunek politologia...?

Abrakadabra 16.07.2010 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 936154)
Panowie, mam taki problem i zaraz zajebisty pech. Obczaiłem sobie że gdybym rozszerzony przedmiot napisał na 1% więcej to bym się dostał na AGH a tak to jest w dupie. 1%.... tak niedużo a zarazem tak dużo. Dramat.
I tu pytanie, jak ktoś zwolni miejsce jest szansa że wskoczę na jego miejsce czy będę musiał czekać na drugą rekrutację?
I jak to jest, jak pójdę na niestacjonarne i jest możliwość przepisania się po dajmy pół roku na dzienne?


W związku z dużą ilością kandydatów AGH zrezygnowała z tzw. "podań na wolne miejsca". Obecnie trwają wpisy na studia.
Po zakończeniu wpisów w dniu 27 lipca zostanie ogłoszona informacja o ewentualnej rekrutacji uzupełniającej we wrześniu na kierunki, na których zostaną wolne miejsca.

Jakiekolwiek przenosiny między kierunkami czy rodzajami studiów zależą od zgody dziekana.

Arkas 16.07.2010 21:49

I jeszcze jedno pytanie z kategorii desperackich:
zapiszę się na AGH na zaoczne i dajmy że będzie 2 rekrutacja to też mogę się zapisać na nią i potem dajmy zrezygnować z niestacjonarnych?
I drugie, jest opcja że jak zwolni się miejsce na dziennych ja z zaocznych przeskakuje?

Jago 18.07.2010 14:32

Studiuje ktoś Ochronę Środowiska na Agh??polecacie czy lepiej na Politechnice?

vodzu91 20.07.2010 19:20

Jest ktoś kto studiował/studiuje na PK kierunek informatyka na wydz. mechanicznym? A może ktoś z Wiślackiej Braci wybiera się również? :D

Arkas 20.07.2010 20:57

Na AGH na studia niestacjonarne będzie można się zapisać jeszcze we wrześniu wtedy kiedy będzie wiadomo że nie dostanę się na dzienne czy już teraz muszę wyrzucać kolejną kasę?
I te zaoczne to studiuje w weekend tak?

!!IRIVER!! 20.07.2010 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 939534)
Na AGH na studia niestacjonarne będzie można się zapisać jeszcze we wrześniu wtedy kiedy będzie wiadomo że nie dostanę się na dzienne czy już teraz muszę wyrzucać kolejną kasę?
I te zaoczne to studiuje w weekend tak?

Na pierwsze pytanie Ci nie odp, bo już nie pamiętam.

Na drugie - piątek, sobota,niedziela. Zwykle 9 takich weekendów w semestrze, czyli średnio co drugi weekend. Piątek po południu (od 15/16 do 19/20), sobota cały dzień, niedziela od rana do 15/16. :-)


Jago - znajomy studiuje, ale jakoś szczególnie nie chwali.

sebanh 20.07.2010 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vodzu91 (Post 939427)
Jest ktoś kto studiował/studiuje na PK kierunek informatyka na wydz. mechanicznym? A może ktoś z Wiślackiej Braci wybiera się również? :D

Ja sie dostalem i sie tam wybieram:P

vodzu91 20.07.2010 21:44

Dobrze slyszec bo powiem szczeze, ze nie liczylem na to aby kogos 'znajomego' spotkac haha :P

Masz moze kontakt ze starszymi rocznikami bo nie wiem czy jest sie czego bac na tych studiach czy tez nie? :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl