![]() |
mam jeden bilet na Belchatów. chetni na pv.
dokladniej-karnet na D. ustawiemy się przed meczem, nie ma znaczenia na ile przed. cena 30 zł - normalnie. _________________- (poszło) |
mam na sprzedaz 2 bilety na barcelone sektor E po 200 zl za jeden . sprzedaje bo niestety niestety wyskoczyla mi delegacja(shit!) chetny zapraszam na pw lub e-mail: [email protected] co do odbioru to sie ugadamy
|
Są jeszcze bilety na Barcę więc nie kupujcie od wyzyskiwaczy :P
|
mamdo sprzedania 2 bilet na Belchatów sektor E chetni priv.
cena 25 zł. |
Od której są jutro sprzedawane bilety ? Nie te po 10 zł tylko te normalne
|
no od 11 chyba ;p
A te po 10 ? wie ktos na 100%? |
warunkiem sprzedazy biletow za 10 zl jest nie sprzedanie wszystkich biletow w przedsprzedazy. Jezeli beda bilety po 10 zl to bedzie je mozna kupic od 18 w kasach
Cytat:
|
Odsprzedam bilet na Bełchatów na sektor A2 - 20zł
668818296 |
Cytat:
|
Mam dwa karnety na E do pożyczenia na dzisiejszy mecz!
Jak ktoś chętny to pisac na prv. |
Orientuje się ktoś czy są jeszcze bilety na Wisłę z Barcą na D lub E ? I czy będzie można kupić dziś przed meczem lub po albo jutro rano ? Z góry dzięki :) Do zobaczenia dzisiaj na meczu !
|
sa i tylko na te sektory
|
Mam 2 bilety na sektor E Wisła - Barcelona , interesuje mnie zamiana tych dwóch biletów z sektora E na sektor D , chetnych prosze o widomosc na priv
NIEAKTUALNE ! ! ! |
Ja mam pytanie odnośnie Derbów Krakowa :)
Nie wiecie może od kiedy będą wejściówki do nabycia, i po ile ? |
sprzedam 2 bilety na sektor E i 2 bilety na sektor D na Barce oferty priv.
|
Cytat:
|
wymienie bilet z sektoru E na sektor D pilnie prosze na priva
|
zamienię 2 bilety z D na E, kontakt na prv. Pilne!
oczywiście Wisła-Barcelona:-) |
SPRAWA JEST DLA MNIE NAPRAWDĘ PILNA ! CZY JEST JAKIŚ CHĘTNY NA ZAMIANĘ BILETU NA BARCE ? MAM BILET NA A3 A POTRZEBUJĘ BILETU NA D LUB E (ewentualnie B) CHĘTNI - PISZCIE !
|
Odstąpię jeden bilet na sektor B na mecz Wisła- Barcelona - tel kont. 691 393 814
|
Zamienie 3 bilety z sektora D na sektor E. Tylko musze znalezc chetnych na wszystkie 3 bilety.
691-488-630 |
Ma ktoś odsprzedać bilet za 100 złotych kibicowi Śląska? na D, czekam na wiadomosc... na PW
ewentualnie troszke drozej.... |
Mam 4 bilety na sektor E. Po 200złotych (kupione w wolnej sprzedazy czyli w takiej cenie). Znajomi sie wystawili więc szukam chętnych ...
|
sprzedam bilet na D
cena 100 + jakiś może browar |
daj telefon, juz do Ciebie dzwonie:)
|
Sprzedam bilet na sektor A za 130 zł
NIEAKTUALNE |
hahahah ale mi sie smiac teraz chce z tych co nakupowali bilety... oj nic nie zarobicie:D
|
Ale teraz będą jaja :D" Ceny spadacie " jak w reklamie ;))
|
Kupie tanio bilet na D, oferty na priv
jezeli bedzie dobra oferta to kupuje na 100%, odbiór dzisiaj jak najwczesniej lub przed meczem |
Cytat:
ewentualnie moze byc na inny sektor, piszcie na priv |
myslicie że będą jeszcze bilety przed meczem?? czy już wszystkie rozsprzedane??
jestem nie w temacie bo dzis wrócilem z wakacji ;) |
Kupię 2 bilety na mecz z Barceloną, na dowolny sektor za jak najniższą cenę. Oferty proszę składać na gg:4611643.
Pozdrawiam. |
Chętnie kupię 2 bilety na dzisiajszy meczyk, obojetnie na jaki sektor. Priv lub GG: 3860314
|
Jak mialby ktos do zalatwienia bilety na "wyjazd" na derby to prosze PRV
|
Chętnie kupię 2 bilety na dzisiaj, sektor dowolny. Kontakt na priv lub GG: 3860314
Moja oferta to 200 zł + nowy T-Shirt gratis (rozmiar L) http://sklep.wisla.krakow.pl/karta.php?id_prod=585 |
dobra...kupie 2 bilety na dowolny sektor...
na priv proszę pisać... nieaktualne edit: dzięki Regan |
kup sobie w kasach są jeszcze
|
jakies info o biletach na Tottenham?
|
Właśnie czy ktoś wie co z biletami na Tottenham?? Interesuje mnie trybuna D i B
|
Mógłby ktoś napisać jak wygląda sytuacja z biletami dla nas na derby? ile, po ile, gdzie kupic itp?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl