Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Bilety (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1565)

janio8 20.08.2008 22:09

mam jeden bilet na Belchatów. chetni na pv.
dokladniej-karnet na D. ustawiemy się przed meczem, nie ma znaczenia na ile przed.
cena 30 zł - normalnie.
_________________-
(poszło)

Jerey1906 21.08.2008 08:16

mam na sprzedaz 2 bilety na barcelone sektor E po 200 zl za jeden . sprzedaje bo niestety niestety wyskoczyla mi delegacja(shit!) chetny zapraszam na pw lub e-mail: [email protected] co do odbioru to sie ugadamy

fmk 21.08.2008 10:47

Są jeszcze bilety na Barcę więc nie kupujcie od wyzyskiwaczy :P

tasior228 21.08.2008 10:55

mamdo sprzedania 2 bilet na Belchatów sektor E chetni priv.
cena 25 zł.

Coach 21.08.2008 20:42

Od której są jutro sprzedawane bilety ? Nie te po 10 zł tylko te normalne

piotrek1325 21.08.2008 20:44

no od 11 chyba ;p
A te po 10 ? wie ktos na 100%?

WISŁAZWE 21.08.2008 20:51

warunkiem sprzedazy biletow za 10 zl jest nie sprzedanie wszystkich biletow w przedsprzedazy. Jezeli beda bilety po 10 zl to bedzie je mozna kupic od 18 w kasach
Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek1325 (Post 589505)
no od 11 chyba ;p
A te po 10 ? wie ktos na 100%?


Marsik 22.08.2008 06:44

Odsprzedam bilet na Bełchatów na sektor A2 - 20zł
668818296

Zieniu17 22.08.2008 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jerey1906 (Post 589003)
mam na sprzedaz 2 bilety na barcelone sektor E po 200 zl za jeden . sprzedaje bo niestety niestety wyskoczyla mi delegacja(shit!) chetny zapraszam na pw lub e-mail: [email protected] co do odbioru to sie ugadamy

Aha wyskoczyła "Ci" delegacja i w związku z tym sprzedajesz "2" bilety:lol: :shock:

Żmijka 22.08.2008 13:56

Mam dwa karnety na E do pożyczenia na dzisiejszy mecz!
Jak ktoś chętny to pisac na prv.

SZAJBA 22.08.2008 14:05

Orientuje się ktoś czy są jeszcze bilety na Wisłę z Barcą na D lub E ? I czy będzie można kupić dziś przed meczem lub po albo jutro rano ? Z góry dzięki :) Do zobaczenia dzisiaj na meczu !

regan 22.08.2008 14:40

sa i tylko na te sektory

T-michal-S 23.08.2008 11:03

Mam 2 bilety na sektor E Wisła - Barcelona , interesuje mnie zamiana tych dwóch biletów z sektora E na sektor D , chetnych prosze o widomosc na priv

NIEAKTUALNE ! ! !

pawelwp9 24.08.2008 07:40

Ja mam pytanie odnośnie Derbów Krakowa :)
Nie wiecie może od kiedy będą wejściówki do nabycia, i po ile ?

tasior228 24.08.2008 07:53

sprzedam 2 bilety na sektor E i 2 bilety na sektor D na Barce oferty priv.

Devan 24.08.2008 09:07

Cytat:

Ja mam pytanie odnośnie Derbów Krakowa :)
Nie wiecie może od kiedy będą wejściówki do nabycia, i po ile ?
Nie ma biletów na derby w wolnej sprzedaży

SIEPRACHA 24.08.2008 09:50

wymienie bilet z sektoru E na sektor D pilnie prosze na priva

gregor1971 24.08.2008 11:34

zamienię 2 bilety z D na E, kontakt na prv. Pilne!


oczywiście Wisła-Barcelona:-)

Coach 25.08.2008 12:04

SPRAWA JEST DLA MNIE NAPRAWDĘ PILNA ! CZY JEST JAKIŚ CHĘTNY NA ZAMIANĘ BILETU NA BARCE ? MAM BILET NA A3 A POTRZEBUJĘ BILETU NA D LUB E (ewentualnie B) CHĘTNI - PISZCIE !

PP3K 25.08.2008 12:43

Odstąpię jeden bilet na sektor B na mecz Wisła- Barcelona - tel kont. 691 393 814

Bobul3 25.08.2008 16:04

Zamienie 3 bilety z sektora D na sektor E. Tylko musze znalezc chetnych na wszystkie 3 bilety.
691-488-630

KoSa_WKS 25.08.2008 19:38

Ma ktoś odsprzedać bilet za 100 złotych kibicowi Śląska? na D, czekam na wiadomosc... na PW

ewentualnie troszke drozej....

Żmijka 25.08.2008 19:51

Mam 4 bilety na sektor E. Po 200złotych (kupione w wolnej sprzedazy czyli w takiej cenie). Znajomi sie wystawili więc szukam chętnych ...

fan1906 25.08.2008 21:40

sprzedam bilet na D
cena 100 + jakiś może browar

KoSa_WKS 25.08.2008 22:20

daj telefon, juz do Ciebie dzwonie:)

tw79 26.08.2008 11:33

Sprzedam bilet na sektor A za 130 zł
NIEAKTUALNE

wiertar 26.08.2008 11:52

hahahah ale mi sie smiac teraz chce z tych co nakupowali bilety... oj nic nie zarobicie:D

piotrek1325 26.08.2008 11:55

Ale teraz będą jaja :D" Ceny spadacie " jak w reklamie ;))

Deivid 26.08.2008 11:59

Kupie tanio bilet na D, oferty na priv
jezeli bedzie dobra oferta to kupuje na 100%, odbiór dzisiaj jak najwczesniej lub przed meczem

Deivid 26.08.2008 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Deivid (Post 592071)
Kupie tanio bilet na D, oferty na priv
jezeli bedzie dobra oferta to kupuje na 100%, odbiór dzisiaj jak najwczesniej lub przed meczem


ewentualnie moze byc na inny sektor, piszcie na priv

Proud 26.08.2008 13:10

myslicie że będą jeszcze bilety przed meczem?? czy już wszystkie rozsprzedane??
jestem nie w temacie bo dzis wrócilem z wakacji ;)

Javier 26.08.2008 13:10

Kupię 2 bilety na mecz z Barceloną, na dowolny sektor za jak najniższą cenę. Oferty proszę składać na gg:4611643.

Pozdrawiam.

scretch 26.08.2008 13:28

Chętnie kupię 2 bilety na dzisiajszy meczyk, obojetnie na jaki sektor. Priv lub GG: 3860314

DominoForza 26.08.2008 13:29

Jak mialby ktos do zalatwienia bilety na "wyjazd" na derby to prosze PRV

scretch 26.08.2008 16:19

Chętnie kupię 2 bilety na dzisiaj, sektor dowolny. Kontakt na priv lub GG: 3860314
Moja oferta to 200 zł + nowy T-Shirt gratis (rozmiar L) http://sklep.wisla.krakow.pl/karta.php?id_prod=585

Proud 26.08.2008 16:34

dobra...kupie 2 bilety na dowolny sektor...
na priv proszę pisać...

nieaktualne

edit:

dzięki Regan

regan 26.08.2008 17:03

kup sobie w kasach są jeszcze

pasikonik 29.08.2008 17:05

jakies info o biletach na Tottenham?

Damianek_ABG 29.08.2008 17:15

Właśnie czy ktoś wie co z biletami na Tottenham?? Interesuje mnie trybuna D i B

wislaczka07 29.08.2008 17:15

Mógłby ktoś napisać jak wygląda sytuacja z biletami dla nas na derby? ile, po ile, gdzie kupic itp?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl